Вузи Івано-Франківська та Івано-Франківської обл. — університети, інститути, академії та інші вищі навчальні заклади (ВНЗ) ІІІ-ІV рівня акредитації, що знаходяться у Івано-Франківську та Івано-Франківській області.

Ви можете БЕЗКОШТОВНО
додати свій навчальний заклад до довідника.
Для цього, спочатку зареєструйтесь на сайті.

Вузи Івано-Франківська

Вузи Івано-Франківська

Івано-Франківськ - це старе місто, яке є культурним центром Західної України; було засноване в 1662 році. Завдяки тому, що воно завжди було дуже культурним і розвиненим, тепер перед кожним студентом місто відкриває можливість зробити вибір на користь одного з величезної кількості вузів. Кожен випускник школи, навіть за межами області, задається питанням про те, куди йому піти далі вчитися. Вузи Івано-Франківська мають чималі відмінності, на які завжди потрібно звертати увагу. Однак завдяки нашому сайту osvita.ua, на якому є практично повний список вузів Івано-Франківська та Івано-Франківської області, Ви можете точно визначити, що Вам потрібно.

Університети, інститути та академії Івано-Франківська

Університети Івано-Франківська перед вступом необхідно вивчити. На жаль, перевірити кожен заклад фізично не є можливим. Крім того, для цього доведеться витратити занадто багато часу. Однак і це не гарантує того, що Ви дізнаєтеся все необхідне. Інститути Івано-Франківська на порталі представлені з розгорнутим описом, яке серйозно допоможе у виборі майбутнього місця навчання.

Івано-Франківськ - вузи з повним описом, є тільки на osvita.ua. У характеристиці кожної установи Ви знайдете необхідні контакти, адресу, до яких спеціальностей готують, та інші, не менш важливі подробиці. Якщо після прочитання опису залишилися питання - телефонуйте за номером, вказаним в контактах. Так можна отримати додаткові поглиблені подробиці.

Вищі навчальні заклади Івано-Франківська дарують широкий вибір напрямків Вашого майбутнього. Академії в Івано-Франківську, як і інші вузи, вельми різноманітні, але розібратися в них за допомогою нашого сайту легко та зручно. Щасти Вам!

1.
Галицька академія м. Івано-Франківськ, вул. Вовчинецька 227
2.
Західноукраїнський економіко-правничий університет (ЗУЕПУ) м. Івано-Франківськ, вул. Мельничука 14
3.
Івано-Франківська академія Івана Золотоустого м. Івано-Франківськ, вул. Гарбарська 22
4.
Івано-Франківська філія Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна" м. Івано-Франківськ, вул. Набережна 42-А
5.
Івано-Франківський національний медичний університет (ІФНМУ) м. Івано-Франківськ, вул. Галицька 2
6.
Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу (ІФНТУНГ) м. Івано-Франківськ, вул. Карпатська 15
7.
Інститут управління природними ресурсами Університету економіки та права «КРОК» Івано-Франківська обл., м. Коломия, вул. Тютюнника 11-а
8.
Косівський інститут прикладного та декоративного мистецтва Львівської національної академії мистецтв (КІПДМ ЛНАМ) Івано-Франківська обл., м. Косів, вул. Міцкевича, 2
9.
Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника (ПНУ) м. Івано-Франківськ, вул. Шевченка 57
10.
Університет Короля Данила (УКД) м. Івано-Франківськ, вул. Є. Коновальця, 35