Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Національний університет біоресурсів і природокористування України  (НУБПУ) (044) 527-82-33
м. Київ, вул. Героїв Оборони 15  (карта)
http://nubip.edu.ua/

(044) 258-42-63, 527-83-08

Національний університет біоресурсів і природокористування України (НУБПУ)

Тип навчального закладу:Самоврядний (автономний) дослідницький національний університет
Форма власності:державна
Рівень акредитації:IV
Вартість навчання на рік (грн.):від 7500 до 14500
Форма навчання:денна, заочна, дистанційна
Кваліфікаційний рівень:бакалавр, спеціаліст, магістр
Кількість студентів:39000
Місто:Київ
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2015):12 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2016):10 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2017):8 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2018):6 місце

Безкоштовне навчання:
Платне навчання:
Післядипломна освіта:
Аспірантура, докторантура:
  
Військова кафедра:
Гуртожиток:
Підготовче відділення:
Курси підготовки до ЗНО:

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 15.01.2019

Рейтинг
141
Рейтинг: 4.1 з 5 на основі 34 оцінок.

Відгуки про Національний університет біоресурсів і природокористування України...

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Яна Котенко
Якщо вчитись на факультеті ветеринарної медицини, я зможу працювати з малою худобою (коти, собаки і т.д) ?
Alla
Шановні випускники, англійська фірма "Eville and Jones" запрошує на роботу (3-річний контракт) на посаду інспектора туш у забійних цехах , оплата 24 000 фунтів в рік, забезпечення службовим автомобілем, можливість кар’єрного росту. Вимоги: вік до 25років, посвідчення водія, англійська мова В1. Контакти ukraine.recruitment@eandj.co.uk +380671102277 Alla
Микола
Вітаю. Будь ласка скажіть мені чи я можу поступити до вашого університету якщо мені є 28 років? Я дуже хочу бути ветеринаром і працювати з тваринами. І чи є у вас можливість навчатися безкоштовно так як я є сиротою , і мені буде дуже тяжко платити повну ціну?
Александра
Для Микола: Вы можете сдать ЗНО и поступить учиться в 28 лет. Если у Вас было бесплатное первое высшее, то нет, платить нужно полную сумму. Если нет образования либо был контракт, то можете расчитывать на обучение на бюджете. Для этого нужно всего лишь хорошо сдать ЗНО.
Коментувати
Валентина
Добрий день , для вступу на лісове господарство потрібно 1укр мова 2 математика 3 біологія .Чи можна вступити на держзамовлення з такими предметами як 1 укр мова 2 історія 3 біологія
Студент
Доброго дня! Яка у вас вартісь навчання за рік на факультеті "маркетинг" і "аудит" ? 14 000 грн за рік? Чи можна оплачувати щомісячно? І яка вартісь гуртожитку в рік?
Андрій Чупрій
Для вступу на факультет ветеринарна медицина необхідна фізика?Чи буде достатньо таких предметів: 1.Укр.мова і література 2.Біологія 3.Історія України
Володя Мащенко
Навчався в Авіаційному, перевівся в Нубіп - на інженерний . Був на практикі в Кропивницькому на заводі машинобудівному, в Чехії. Небо і земля,,, База оновлюється, ідуть ремонти, територія люкс . Все по знанням!!! Маю пропозиції на роботу...
Андрій
Шановні випускники ВУЗу потрібен спеціаліст на кінну ферму (ветеринар) зі знанням англійської мови! З/п 2500 $ . +46729364516 viber
100100
На бакалавраті щорічно підвищують ціни на навчання, при тому дуже відчутно. На дні відкритих дверей універу, гарно співають і заманюють. Насправді все плачевно, дуже багато старих совдепівських викладачів. Я на англійській філології - вчитель читає навіть з помилками - know з буквою k, в словах закінченням tion вона так і читає пр: station - статіон. Це просто жах!!!! І так весь лексикон. Чому такий вчитель може навчити??? Дуже багато вчителів просто не проводять пари. На філологію не йдіть!!! Забула, те що знала в школі. Декан співає, що кожен рік студенти їздять за кордон на практику - брехня!!!!. Якщо впретесь кудись за чотири роки хоч на один обмін, то це буде добре, і то це буде Польща, більш нічого не світить. Далі кажуть, якщо хочеш ще їхати, то йди на подвійний диплом, а це купа грошей в євро за кожен семестр В Польщі!!!
Лєнка
Для 100100: це написав викладач, якого вигнали за хабарі! В нас в Універі - повний порядок!
Коментувати
Софія
Напишіть будь ласка про працевлаштування після закінчення магістра (підприємства, фірми в Україні ЧИ можливо за кордон). На які спеціальності поширюється практика за кордон? Заздалегідь ДЯКУЮ:)
наталія
У вас з’явилась можливість навчатися на бюджеті (безкоштовно) в магістратурі! В КПІ ім. Ігоря Сікорського, Інституті ІЕЕ, на кафедрі інженерної екології залишилось 5 незаповнених бюджетних місць на спеціальність “101 екологія”! Приймаємо бакалаврів різних спеціальностей. Вам потрібно оперативно, до 3 серпня подати документи в Приймальну комісію КПІ (корпус 16, кім.125). Подробиці за тел.: 050-380-95-78; 095-01-33-974; 067-69-62-433; Поспішайте! Ваші оперативні дії дадуть перевагу над вашими конкурентами ! Чекаємо на Вас !
Ваня
Доброго дня. Чи можу я поступити на державне за напрямком агорономія? З балами ЗНО укр.мова-159 математ.-111 і біологія- 156???
Богдана
Добрий день. Чи є в мене шанс вступити на бюджет на напрям "психологія" чи "ветеринарна медицина", чи "захист і карантин рослин", чи "садово-паркове господарство" з результатами зно : математика - 129, біологія- 199, укр мова та література - 183 ? Якщо не на бюджет, то чи можу на контракт?
Влад
Для Богдана: як? ну як можна здати біологію на 199, а якусь математику на 129?
Юра
Зно не склав
Коментувати
Юля Бухарова
Добрий день . А ще можна писати творчій конкурс на журналіста? Ще приймаються есе, якщо вступаєш за кошти фізичних осіб?
Абітурієнт0815
Добрий день! Чи є можливість вступити на державне (факультет ветеринарної медицини або агробіології) з такими балами: укр.мова-168, біологія-171, хімія-147?
Лариса Кивгила
Доброго дня. Скажіть які потрібно здавати ЗНО на спеціальність маркетинг та який прохідний бал плануєте на цю ж спеціальність в 2018 р. Дякую.
Annl
Доброго дня, скажіть будь ласка, чи є у вас безкоштовні місця на заочній формі навчання для випускників техникумів направлення "Право"?
Діма Тарасов
А можна в цьому університеті навчатися на кухара
Андрій
Чи можу я поступити в цей універсетет після закінчення 4 курсу Бережанського агро-технічного коледжу?
Оксана
Для Андрій: Є можливість вступити на навчання до НУБіП України після закінчення коледжу на 2 курс, або на перший курс скороченого терміну навчання (спеціальна програма для випускників коледжів).За більш детальною інформацією звертайтеся до приймальної комісії.
Коментувати
Іра Глущик
Хочу дуже поступити у цей університет. Предмети ЗНО: мова і літ, історія, англійська і географія. на які факультети можна поступити на державне місце з такими предметами

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!