Osvita.ua Вища освіта Довідник ВНЗ Національний університет біоресурсів і природокористування України (НУБПУ)

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Національний університет біоресурсів і природокористування України  (НУБПУ) (044) 527-82-33
м. Київ, вул. Героїв Оборони 15  (карта)
http://nubip.edu.ua/

(044) 258-42-63, 527-83-08

Національний університет біоресурсів і природокористування України (НУБПУ)

Тип навчального закладу:Самоврядний (автономний) дослідницький національний університет
Форма власності:державна
Рівень акредитації:IV
Вартість навчання на рік (грн.):від 7500 до 14500
Форма навчання:денна, заочна, дистанційна
Кваліфікаційний рівень:бакалавр, спеціаліст, магістр
Кількість студентів:39000
Місто:Київ
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2015):12 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2016):10 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2017):8 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2018):6 місце

Безкоштовне навчання:
Платне навчання:
Післядипломна освіта:
Аспірантура, докторантура:
  
Військова кафедра:
Гуртожиток:
Підготовче відділення:
Курси підготовки до ЗНО:

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 15.01.2019

Рейтинг
131
Рейтинг: 4.1 з 5 на основі 32 оцінок.

Відгуки про Національний університет біоресурсів і природокористування України...

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Микола
Вітаю. Будь ласка скажіть мені чи я можу поступити до вашого університету якщо мені є 28 років? Я дуже хочу бути ветеринаром і працювати з тваринами. І чи є у вас можливість навчатися безкоштовно так як я є сиротою , і мені буде дуже тяжко платити повну ціну?
Валентина
Добрий день , для вступу на лісове господарство потрібно 1укр мова 2 математика 3 біологія .Чи можна вступити на держзамовлення з такими предметами як 1 укр мова 2 історія 3 біологія
Студент
Доброго дня! Яка у вас вартісь навчання за рік на факультеті "маркетинг" і "аудит" ? 14 000 грн за рік? Чи можна оплачувати щомісячно? І яка вартісь гуртожитку в рік?
Андрій Чупрій
Для вступу на факультет ветеринарна медицина необхідна фізика?Чи буде достатньо таких предметів: 1.Укр.мова і література 2.Біологія 3.Історія України
Володя Мащенко
Навчався в Авіаційному, перевівся в Нубіп - на інженерний . Був на практикі в Кропивницькому на заводі машинобудівному, в Чехії. Небо і земля,,, База оновлюється, ідуть ремонти, територія люкс . Все по знанням!!! Маю пропозиції на роботу...
Андрій
Шановні випускники ВУЗу потрібен спеціаліст на кінну ферму (ветеринар) зі знанням англійської мови! З/п 2500 $ . +46729364516 viber
100100
На бакалавраті щорічно підвищують ціни на навчання, при тому дуже відчутно. На дні відкритих дверей універу, гарно співають і заманюють. Насправді все плачевно, дуже багато старих совдепівських викладачів. Я на англійській філології - вчитель читає навіть з помилками - know з буквою k, в словах закінченням tion вона так і читає пр: station - статіон. Це просто жах!!!! І так весь лексикон. Чому такий вчитель може навчити??? Дуже багато вчителів просто не проводять пари. На філологію не йдіть!!! Забула, те що знала в школі. Декан співає, що кожен рік студенти їздять за кордон на практику - брехня!!!!. Якщо впретесь кудись за чотири роки хоч на один обмін, то це буде добре, і то це буде Польща, більш нічого не світить. Далі кажуть, якщо хочеш ще їхати, то йди на подвійний диплом, а це купа грошей в євро за кожен семестр В Польщі!!!
Лєнка
Для 100100: це написав викладач, якого вигнали за хабарі! В нас в Універі - повний порядок!
Коментувати
Софія
Напишіть будь ласка про працевлаштування після закінчення магістра (підприємства, фірми в Україні ЧИ можливо за кордон). На які спеціальності поширюється практика за кордон? Заздалегідь ДЯКУЮ:)
наталія
У вас з’явилась можливість навчатися на бюджеті (безкоштовно) в магістратурі! В КПІ ім. Ігоря Сікорського, Інституті ІЕЕ, на кафедрі інженерної екології залишилось 5 незаповнених бюджетних місць на спеціальність “101 екологія”! Приймаємо бакалаврів різних спеціальностей. Вам потрібно оперативно, до 3 серпня подати документи в Приймальну комісію КПІ (корпус 16, кім.125). Подробиці за тел.: 050-380-95-78; 095-01-33-974; 067-69-62-433; Поспішайте! Ваші оперативні дії дадуть перевагу над вашими конкурентами ! Чекаємо на Вас !
Ваня
Доброго дня. Чи можу я поступити на державне за напрямком агорономія? З балами ЗНО укр.мова-159 математ.-111 і біологія- 156???
Богдана
Добрий день. Чи є в мене шанс вступити на бюджет на напрям "психологія" чи "ветеринарна медицина", чи "захист і карантин рослин", чи "садово-паркове господарство" з результатами зно : математика - 129, біологія- 199, укр мова та література - 183 ? Якщо не на бюджет, то чи можу на контракт?
Влад
Для Богдана: як? ну як можна здати біологію на 199, а якусь математику на 129?
Юра
Зно не склав
Коментувати
Юля Бухарова
Добрий день . А ще можна писати творчій конкурс на журналіста? Ще приймаються есе, якщо вступаєш за кошти фізичних осіб?
Абітурієнт0815
Добрий день! Чи є можливість вступити на державне (факультет ветеринарної медицини або агробіології) з такими балами: укр.мова-168, біологія-171, хімія-147?
Лариса Кивгила
Доброго дня. Скажіть які потрібно здавати ЗНО на спеціальність маркетинг та який прохідний бал плануєте на цю ж спеціальність в 2018 р. Дякую.
Annl
Доброго дня, скажіть будь ласка, чи є у вас безкоштовні місця на заочній формі навчання для випускників техникумів направлення "Право"?
Діма Тарасов
А можна в цьому університеті навчатися на кухара
Андрій
Чи можу я поступити в цей універсетет після закінчення 4 курсу Бережанського агро-технічного коледжу?
Оксана
Для Андрій: Є можливість вступити на навчання до НУБіП України після закінчення коледжу на 2 курс, або на перший курс скороченого терміну навчання (спеціальна програма для випускників коледжів).За більш детальною інформацією звертайтеся до приймальної комісії.
Коментувати
Іра Глущик
Хочу дуже поступити у цей університет. Предмети ЗНО: мова і літ, історія, англійська і географія. на які факультети можна поступити на державне місце з такими предметами
Євген Тертишниу
Братва, скажіть будь-ласка нормально. Чи є перспективи після закінчення цього універу в області агрохімії?
Назар
Для Євген Тертишниу: Так, є. Від посади звичайного агронома (але матимете глибші знання в сфері живлення рослин і технологій вирощування) і до посади менеджменту і продажів в сфері мін.добрив, логістики добрив, захисту рослин, а то і керівників в цій сфері. Також пізнаєте для себе аспекти агрохімічного аналізу грунту і рослинного матеріалу.
Коментувати
Ольга
ЗНО яких предметів потрібно для всупу на факультет ветеринарної медецини?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!