Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая (МНТУ) (050) 505-24-40; (067) 505-44-85; (073) 505-44-85; (044) 353-47-07
м. Київ, провулок Магнітогорський, 3  (карта)
http://www.vstup.istu.edu.ua

має статус «Преміум»інформація підтверджена

Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая (МНТУ)

Чому варто обрати навчання в МНТУ?

Не потрібне ЗНО!
Вступай до нас незалежно від результатів ЗНО, адже ми цінуємо тебе за перспективу, а не за минулі досягнення

Диплом про вищу освіту
Крім вищої освіти, ти здобудеш реальні знання, навички та актуальну професію, яка буде конвертуватись у гроші

Великий вибір затребуваних програм
8 кафедр та 17 освітніх програм - кожен знайде напрям своєї мрії

Військова кафедра - не проблема!
Відстрочка від армії на період навчання

Міжнародний рівень комунікації
Запрошуємо викладачів з європейських та американських університетів, а також можливість навчання в європейських університетах за програмами академічної мобільності

Нетворкінг
Ти зможеш брати участь у багатьох форумах, конференціях та мати активну життєву позицію, що допоможе тобі налагодити контакти з роботодавцями

Маємо велику базу бізнес-партнерів
Завдяки цьому випускники можуть стажуватись та працевлаштовуватись в провідних український та іноземних компаніях

Тип навчального закладу:Університет
Форма власності:приватна
Рівень акредитації:IV
Вартість навчання на рік (грн.):13000-21000 грн
Форма навчання:денна, заочна, заочно-дистанційна
Кваліфікаційний рівень:бакалавр, магістр, доктор філософії
Кількість студентів:5000+
Місто:Київ
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2015):170 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2016):165 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2017):165 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2018):164 місце

Безкоштовне навчання:
Платне навчання:
Післядипломна освіта:
Аспірантура, докторантура:
  
Військова кафедра:
Гуртожиток:
Підготовче відділення:
Курси підготовки до ЗНО:

Історія МНТУ

МНТУ розпочав своє існування у 1993 році. Біля його витоків стояли не тільки такі відомі установи, як Київський політехнічний інститут та Інститут кібернетики ім. Глушкова НАН України, а й непересічна особистість. Засновник МНТУ – науковець, педагог, фахівець нафтогазової справи, один з авторів Концепції національної вищої школи України, Національної доктрини її розвитку, доктор технічних наук, професор Юрій Миколайович Бугай.

Відразу після заснування МНТУ вступає у фазу бурхливого розвитку. З’являються структурні науково-навчальні підрозділи у найбільших містах України – Ялті, Луцьку, Краматорську, Чернігові, Полтаві та Житомирі. У 1996 році при МНТУ створено Міжнародний центр розвитку підприємництва та менеджменту, яким опікувалася швейцарська Міжнародна Організація Праці (МОП). На той момент активний розвиток підприємництва в Україні, залучення та заохочення до ведення малого бізнесу якнайбільше людей та вивчення управлінського досвіду європейських країн було найбільш актуальною та важливою для держави задачею.

У 1997 році при МНТУ створено Науково-дослідний інститут нафтогазових інноваційних технологій. Його основним завданням був розвиток однієї з найсучасніших, найперспективніших і, – як показали подальші події, – важливої для державної безпеки галузі, впровадження у неї передових технологій та підвищення продуктивності видобутку газу та нафти.

Перші ж рядки історії МНТУ показали – університет вміє йти в ногу з часом, приділяє увагу науковій проблематиці та має усі задатки для того, щоб стати одним з флагманів української вищої освіти європейського зразка. Саме МНТУ – одним з перших українських закладів вищої освіти - започаткував «Європейські студії», створив кафедру Права Європейського Союзу, кафедру ЮНЕСКО «Інформаційних та комунікаційних технологій в освіті», що наразі бере активну участь у здійснені ряду міжурядових та міжнародних програм.

Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая (МНТУ) проводить підготовку за такими напрямами:

 • Інформаційні технології

  • Комп’ютерні науки
  • Інженерія програмного забезпечення
 • Електроніка та телекомунікації

  • Телекомунікації та радіотехніка
 • Охорона здоров’я

  • Фізична терапія, ерготерапія
 • Управління та адміністрування

  • Публічне управління та адміністрування
  • Маркетинг
  • Фінанси, банківська справа та страхування
  • Облік і оподаткування
  • Менеджмент
 • Право

  • Право
 • Природничі науки

  • Екологія
 • Соціальні та поведінкові науки

  • Психологія
 • Виробництво та технології

  • Нафтогазова інженерія та технології
  • Технології захисту навколишнього середовища
 • Міжнародні відносини

  • Міжнародні економічні відносини

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 20.07.2021

Рейтинг
95
Рейтинг: 4.8 з 5 на основі 20 оцінок.

Відгуки про Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая (МНТУ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Anna
Доброго дня. Підкажіть будь ласка,які саме предмети потрібно здавати на факультет "інформаційні технології". І скільки коштує навчання
Эрик Фостер
Доброго дня, в мене є одне невелике питання, на рахунок напряму Інформаційних технологій, а точніше, які предмети потрібні для навчання в цьому напрямі?
Саша Шишкин
Доброго дня хотів у Вас поцікавитись ,хочу навчатись на факультеті інформаційні технології,але зно з математики провалив ,хоча інформатика підсумкова 10 балів?
Admin_ISTU
Для Саша Шишкин: Олександре, доброго дня, Зможемо для вас вирішити це питання. Залиште, будь ласка, ваші контактні дані через форму зворотнього зв’язку тут: http://www.vstup.istu.edu.ua або зателефонуйте по одному з номерів (050) 505-24-40; (067) 505-44-85; (073) 505-44-85 і ми вас проконсультуємо.
Коментувати
Юрий Некоз
Доброго дня. У мене до Вас 2 запитання: 1. Який прохідний бал ЗНО в цьому році та які предмети (факультет право). Ціна навчання за рік ? 2.Якщо не вистачає прохідного балу із ЗНО , то які умови вступу ? Дякую.
Admin_ISTU
Для Юрий Некоз: Доброго дня, конкурсний бал не менше 140 по спеціальності Право. Обов’язкові предмети українська мова та література; історія України, та на вибір математика або іноземна мова. Якщо не вистачає прохідного балу, то для отримання більш детальної інформації з цього питання зателефонуйте до нас за одним з номерів (050) 505-24-40; (067) 505-44-85; (073) 505-44-85, один з наших менеджерів вас проконсультує.
Коментувати
Alina Siroshtan
Можна поступить после 9 класу ? Если да, то какие предмети нужно здавать?
МНТУ
Для Alina Siroshtan: доброго дня, так, можна. Яка спецiальнiсть вас цiкавить? Для швидкого реагування на вашi питання, напишiть, будь ласка, вашi контактнi данi
Admin_ISTU
Або ви можете залишити заявку перейшовши за посиланням і наші колеги зв’яжуться з вами та нададуть коректну інформацію на всі ваші запитання https://vstup.istu.edu.ua
toma
Для МНТУ: в вас наявний гуртожиток ? інформацію в Інтернеті не знайшла чи є студ рада ? можливість проводити якісь концерти чи брати активну участь у житті універу
Коментувати
Таня
Залюбки напишу відгук про улюблений університет! Надзвичайно доброзичливі вчителі , які дійсно навчать вас. Також у МНТУ зручний сайт , на якому можна знайти зміни в розкладі. Присутня комунікація і з учителями, і з керівником складом. Ми, як одна родина, яка завжди готова підтримати одне одного. До речі, більшість викладачів мають звання професора , доцента , старшого викладача. Подача матеріала на парах цікава та доступна. Важливо , що МНТУ з кожним роком стає все кращим . Однозначно РЕКОМЕНДУЮ!!!
Александр
Учусь в цьому коледжі вже рік, все подобається, викладачі пояснюють все зрозуміло, намагаються заінтересувати в предметі. Окремо дякую куратору нашого факультету Лазинській Діані Миколаївні за чудову організаційну роботу.
Admin_ISTU
Для Александр: Олександре, дуже дякуємо за ваш відгук, ми раді старатися для вас та наших клієнтів! Окремий привіт і подяка від Діани ;)
Коментувати
Иван
Викладачі дуже якісно подають інформацію, навчаюсь із задоволенням. Рекомедую !
Admin_ISTU
Для Иван: Іване, величезне спасибі за ваш фідбек, ми й надалі будемо покращувати наші освітні сервіси, щоб ви отримували максимум позитиву!
Коментувати
Stas
Навчаюсь в закладі із задоволенням!Викладачі дуже якісно подають інформацію!Життя студентів наповнене різними заходами!Рекомендую!
Admin_ISTU
Для Stas: Стасе, цінуємо та вдячні за ваш відгук! Стаємо кращими разом з вами!
Коментувати
Milana G
Навчаюсь в закладі із задоволенням!Викладачі дуже якісно подають інформацію!Життя студентів наповнене різними заходами!Рекомендую!
Admin_ISTU
Для Milana G: Мілано, дякуємо за ваш відгук! Покращуємось та розвиваємось разом з вами!
Коментувати
Sofiia S
Рекомендую університет, викладачі доступно подають інформацію.Навчатися саме задоволення)))
Admin_ISTU
Для Sofiia S: Софіє, дякуємо за ваш фідбек! Ми раді старатися для вас та наших клієнтів!
Коментувати
Юлия Игоревна
Без сомнений рекомендую ! Доступные знания , легкая подача! Преподаватели супер ! По определённой программе можно поступить без ЗНО , что было не маленьким плюсом лично для меня ! Если вы хотите получить качественные знания , вам сюда
Admin_ISTU
Для Юлия Игоревна: Юлия, спасибо большое за ваш отзыв! Развиваемся и улучшаем наши образовательные сервисы для вас и наших клиентов!
Коментувати
Михаил
Советую МНТУ тем кто серьезно решил стать реабилитологом. Заканчиваю 4 курс. Есть возможность совмещать учебу с работой, но забывать учится не советую. Преподаватели подают информацию очень хорошо и доступно, никакой "воды". Если внимательно слушать что тебе преподают, то на выходе из тебя может получится очень хороший специалист. Также есть большой выбор дополнительных курсов и возможностей обучится чему-то новому, что конечно же радует.
Admin_ISTU
Для Михаил: Михаил, спасибо за ваш фидбек! Мы и далее улучшаем наши образовательные услуги и учебные программы, чтобы вы получали максимум знаний и практических навыков!
Коментувати
leula
Очень рекомендую это учебное заведение. Особенно выход для студентов, что с каких-либо причин не сдали ЗНО. В это число вошла и я. Казалось все потеряно, но нет, МНТУ нашли выход и вот я уже студентка 2 курса))))Благодарю преподавательский колектив (никаких взяток) и администрацию. РЕКОМЕНДУЮ
Ipa
Для leula: як з тобою можна зв’язатися?
Leula
яка мета?
Людмила
Добрый день. То есть, вы не сдали ЗНО(после 11класса) и вы поступили сюда? Какие вступительные сдавали?
Коментувати
Віталій Чонка
доможіть будьласка як поступити на екологічне які потрібно папери?
Екатерина
Люблю МНТУ!!!! Закончила учится в 2013 году. Всем друзьям советую учиться в МНТУ))) При УНИВЕРСИТЕТЕ есть Колледж поступление после 9-го класса.
павло
А є такі предмети як математика, тобто точні предмети які я не люблю в школі
Коментувати
Виктория
Уже проучилась год в МНТУ всем очень довольна, преподаватели отличные!!!!
potolochkin
Для Виктория: Аналогично! А на каком Вы факультете?
Коментувати
Ярослав
Учусь на 5 курсе,всем доволен)) Преподаватели супер=)
Ольга
Гарний університет, добродушні та теплі працівники,які можуть з легкістю вирішити будь-які ваші проблеми. Мені сподобалось, з розумінням поставились до мене та моїх забаганок. Рекомендую!
Людила
Я учусь в МНТУ на 3 курсе и считаю, что это ЛУЧШИЙ ВУЗ!!! Люблю МНТУ))))