Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Університет економіки та права "КРОК" (044) 455-57-57, (044) 455-57-07
м. Київ, вул. Табірна, 30-32  (карта)
http://www.krok.edu.ua

(044) 455-57-57, 455-57-07
має статус «Преміум»інформація підтверджена

Університет економіки та права "КРОК"

Тип навчального закладу:Університет
Форма власності:приватна
Рівень акредитації:IV
Вартість навчання на рік (грн.):від 8000 до 25000
Форма навчання:денна, заочна, дистанційна
Кваліфікаційний рівень:фаховий молодший бакалавр, молодший спеціаліст, бакалавр, магістр
Кількість студентів:4000
Місто:Київ
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2015):59 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2016):59 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2017):59 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2018):63 місце

Безкоштовне навчання:
Платне навчання:
Післядипломна освіта:
Аспірантура, докторантура:
  
Військова кафедра:
Гуртожиток:
Підготовче відділення:
Курси підготовки до ЗНО:

Університет економіки та права "КРОК" проводить підготовку за такими напрямами:

 • Інформаційні технології

  • Комп’ютерні науки
 • Журналістика

  • Журналістика
 • Охорона здоров’я

  • Медсестринство
 • Управління та адміністрування

  • Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
  • Маркетинг
  • Фінанси, банківська справа та страхування
  • Облік і оподаткування
  • Менеджмент
 • Культура і мистецтво

  • Дизайн
 • Право

  • Право
 • Соціальні та поведінкові науки

  • Економіка
  • Психологія
 • Сфера обслуговування

  • Туризм
 • Міжнародні відносини

  • Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії
  • Міжнародні економічні відносини

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 03.12.2021

Рейтинг
130
Рейтинг: 3.9 з 5 на основі 33 оцінок.

Відгуки про Університет економіки та права "КРОК"

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Дмитро Романів
Доброго дня ,а чи можна поступити після 9 класу на маркетинг? якщо так , то , що потрібно здавати ?
Мария
Доброго дня, скажіть будь ласка яка вартість навчання на спеціальності Дизайн середовища, а також вартість підготовчих курсів до творчого конкурсу? І чи є можливість вступити на заочне навчання, здавши творчий конкурс у вересні?
Denysik
Відпочивати теж треба, а не тільки вчитись! отримай кошти до стипендії і дай жару, студентське життя це не тільки сесія) з промокодом money2403 на сайті money24.ua , буде реальна знижка, перевірено)
Мария
Добрый вечер , что нужно сдавать на зно , и сколько балов нужно что бы пойти на журналиста?
Инна Хамко
Доброго вечора. Яке зно потрібно здавати щоб вступити на менеджмент, і які бали потрібно мати?)
Андрій Туряниця
Скільки балів зно для вступу на програміста та скільки коштуватиме навчання.Після повної середньої освіти
Наталія Титаренко
Для Андрій Туряниця: Доброго дня! Університет «КРОК» пропонує навчання за спеціальністю «Комп’ютерні науки». Мінімальна кількість балів: 100. Вартість навчання: 11 750 грн за півріччя. З усіх питань Ви можете звернутись за консультацією до персональних менеджерів Університету «КРОК» зі вступу: ☎️ Наталія Титаренко 063-884-19-25, 067-258-38-48 ☎️ Євгеній Савельєв 093-585-47-89 ☎️Гурський Дмитро 095-558-85-72 Зичимо Вам успіхів і чекаємо в Університеті!
Коментувати
Гарадіна
Підкажіть будь ласка вартість навчання, на маркетингу) І які предмети потрібно здавати на ЗНО, та які бали з них потрібно мати) Завчасно дякую за відповідь)
Наталія Титаренко
Для Гарадіна: Доброго дня! На спеціальність «Маркетинг»: 1) Українська мова і література, 2) Історія України, 3) за вибором: Іноземна мова або Математика. Мінімальна кількість балів: 100. Вартість навчання: 10 000 грн за півріччя. З усіх питань Ви можете звернутись за консультацією до персональних менеджерів Університету «КРОК» зі вступу: ☎️ Наталія Титаренко 063-884-19-25, 067-258-38-48 ☎️ Євгеній Савельєв 093-585-47-89 ☎️Гурський Дмитро 095-558-85-72 Зичимо Вам успіхів і чекаємо в Університеті!
Коментувати
Kamyanovich
Доброго дня. Скажіть, будь ласка,які предмети здавать потрібно на менеджера по туризму?
Aneta
Доброго дня) Скажіть будь-ласка, які предмети ЗНО потрібно для вступу на дизайнера? І чи навчають web дизайну?
Arch1
Здравствуйте, я хотел бы узнать, смогу ли я будучи участником АТО поступить в ВУЗ без ВНО требуются экзамены, и стоимость оплаты за обучение в год на факультете международных экономических отношений?
rostyslav
Отличный Университет ! - Хорошие преподаватели - Нету взяток и прочего - Для юристов хорошая практика (я учусь на 2 курсе) - Хорошее общежитие
Almaz2001
Доброго дня я хотівби знати чи можу я пройти в напрямку (туризм) коли в мене бали зно укр мова література 109. Географія 150. Історія 157
Almaz2001
Яка ціна навчання?
Університет "КРОК"
З усіх питань Ви можете звернутись за консультацією до персональних менеджерів Університету "КРОК" зі вступу: ☎️ Наталія Титаренко 063-884-19-25, 067-258-38-48 ☎️ Євгеній Савельєв 093-585-47-89 ☎️Наконечна Анастасія 063-599-99-61 ☎️Гурський Дмитро 095-558-85-72
Коментувати
Nazar Zayats
Доброго дня. Яка кількість державних місць на спеціальність - право? За наявності інформаційної сторінки, прохання надати посилання.
КРОК
Для Nazar Zayats: Доброго дня! Університет "КРОК" є недержавним вищим навчальним закладом. Навчання в ньому здійснюється на платній основі. Інформацію про Університет можна переглянути на сайті www.krok.edu.ua
Коментувати
Людмила Кисляк
Доброго дня . Скажуть логістика є у вашому вузі і якщо є то які предмети потрібно здавати
КРОК
Для Людмила Кисляк: Доброго дня! В Університеті "КРОК" у рамках спеціальності "Менеджмент" здійснюється навчання за освітньою програмою "Комерційна логістика". Для вступу на перший курс бакалаврату необхідні результати ЗНО з таких предметів: 1. Українська мова і література; 2. Історія України; 3. Математика або іноземна мова (на вибір). Детальну інформацію про умови вступу та навчання можна отримати за тел. (044) 455-57-57, 455-57-07.
Коментувати
Anna
Здравствуйте, я бы хотела узнать, могу я поступит и куда к вам с такими ЗНО как : украинский язык, литература, история Украин и география?
КРОК
Для Anna: Добрый день! Правила приема в Университет и вся необходимая информация относительно поступления в вуз в 2019 году (в частности относительно предметов в сертификате ВНО) будет размещена в ближайшее время на сайте www.krok.edu.ua. Также обращаем Ваше внимание на возможность автоматического подбора специальностей в соответствии с выбранными предметами ВНО на сайте Университета. Для этого на главной странице сайта вверху нужно выбрать в меню раздел "Вступникам", далее перейти к разделу "Приймальна комісія", а потом - к "Вступ до Університету" и перейти по ссылке "Обрати спеціальність бакалаврату відповідно до сертифіката ЗНО" (рекомендуем воспользоваться этим сервисом после обновления информации на сайте в соответствии с правилами приема на 2019 год).
Коментувати
Виктория
Добрий день. Я хотіла би на наступний рік спробувати поступити до вас. Скільки буде коштувати навчання на факультет фінансів,банківської справи та страхування?
Виктория
Для Виктория: І ще, який прохідний бал ЗНО з потрібних предметів?
КРОК
Доброго дня, Вікторіє! Вартість навчання в Університеті на наступний рік буде відома дещо пізніше (для вступників на спеціальність "Фінанси, банківська справа та страхування" цього року вона становить 8400 грн за півріччя на денній формі і 4700 грн за півріччя на заочній). Прохідний бал не встановлюється попередньо, а вже в процесі прийому документів (тобто приймаються сертифікати ЗНО з балами починаючи з мінімально допустимих умовами прийому до вишів для участі в конкурсі). Інформацію про вартість навчання та умови вступу можна буде дізнатися на сайті Університету (www.krok.edu.ua), за телефонами 455-57-57, 455-57-07. Також запрошуємо Вас на День відкритих дверей 17 листопада (початок об 11:00), що відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Табірна, 30-32 (станція метро "Берестейська").
Коментувати
Богдана
Добрий день. Чи є в мене шанс вступити на напрям "психологія" з результатами зно : математика - 129, біологія- 199, укр мова та література - 183 ?
КРОК
Для Богдана: Добрий день! Мінімальний бал для участі в конкурсі з кожного предмета - 100. З результатами ЗНО з предметів, які Ви зазначили, можна подавати заяву на вступ на освітню програму "Екстремальна та кризова психологія" в рамках спеціальності "Психологія". Більше інформації можна дізнатися за тел. 455-57-57, 455-57-07.
Коментувати
Вікторія Пятницька
Доброго дня української мова та література 130 історія 133 географія 130 та англійська 125 на які спеціальності можна до вас потрапити? Дякую
КРОК
Для Вікторія Пятницька: Шановна Вікторіє! З результатами ЗНО з предметів, які Ви зазначили, можна брати участь у конкурсі за низкою спеціальностей: Туризм, Психологія, Право, Комп’ютерні науки, Менеджмент, Економіка, Журналістика та ін. Дізнатися детальніше можна за посиланням: htp://w.krok.edu.ua/download/pravyla-priyomu-2018/pravyla-pryomu-krok-university-2018-dodatok-4-march.pdf Також звертаємо Вашу увагу на можливість автоматичного підбирання спеціальностей для вступу відповідно до складених предметів ЗНО на сайті Університету "КРОК" (в меню на головній сторінці обираєте "Консультація зі вступу", на сторінці, що відкрилася (внизу праворуч) натискаєте на "Спеціальність за предметами ЗНО").
Коментувати
Гостья
Подскажите условия приема в этом году на специальность Туризм после 11 классов. А также стоимость обучения.
КРОК
Для Гостья: Добрый день! В рамках специальности "Туризм" Университет "КРОК" предлагает выпускникам 11 классов две образовательные программы: "Туристическая деятельность" и "Отельный бизнес". В этом году поступление на 1 курс по этим программам осуществляется по результатам ВНО 2018, 2017 и 2016 гг. (иностранный язык - принимаются результаты ВНО только 2018 года): "Туристическая деятельность" - 1) украинский язык и литература; 2) история Украины; 3) иностранный язык или география на выбор; "Отельный бизнес" - 1) украинский язык и литература; 2) иностранный язык; 3) математика или география на выбор. Форма обучения - дневная. Стоимость обучения - 8400 грн./семестр (полугодье). Более детальная информация - по тел. 455-57-57. Также приглашаем Вас 19 мая на День открытых дверей и фестиваль "КРОК собирает друзей" (начало в 11:00). Будем рады знакомству!
Коментувати
Юрий
Я был студентом этого вуза до 2014 года. Мне всегда нравилось тут. Хорошие преподаватели. Всегда милые девушки в деканате заочного. Всегда все ясно и понятно что сдавать, какие предметы и в какие дни. В 2014 году я ушел с 4 курса и вот только сейчас вернулся доучиться. У меня много вопросов. Друзья,где мой вуз где я с удовольствием учился? Что это за бардак и хамство по отношению к студенту? Почему неадекватный кудак В.В. говорит одно, делает другое и истерит как психопат когда у него пытаешься выяснить элементарные вещи? Самый интересный вопрос. Кто поставил Кудака Владимира общаться с людьми? Как минимум кудак владимир - редкий хам. Вызовите этой двуличной мрази психиатора. Он неадекватен. У него истерики.
Юрий
По выкачке денег- все налажено. за бегунки платишь и получаешь квест-найди преподавателя которого нет. а бегунки действительны 5 дней. какой процент получает студофис?
Коментувати