Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. Карпенка-Карого (КНУТКТ) (044) 272-10-32
м. Київ, вул. Ярославів Вал 40  (карта)
http://www.knutkt.com.ua

(044) 272-52-70

Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. Карпенка-Карого (КНУТКТ)

Тип навчального закладу:Університет
Форма власності:державна
Рівень акредитації:IV
Вартість навчання на рік (грн.):від 13910 до 20120
Форма навчання:денна, вечірня, заочна
Кваліфікаційний рівень:бакалавр, спеціаліст, магістр
Кількість студентів:н.д.
Місто:Київ
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2015):121 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2016):124 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2017):134 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2018):142 місце

Безкоштовне навчання:
Платне навчання:
Післядипломна освіта:
Аспірантура, докторантура:
  
Військова кафедра:
Гуртожиток:
Підготовче відділення:
Курси підготовки до ЗНО:

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 17.01.2019

Рейтинг
1050
Рейтинг: 4.6 з 5 на основі 226 оцінок.

Відгуки про Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім....

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Olia
Сколько будет бюджетных мест в 2021 году? Будут ли льготные места (многодетная семья)?
Анна
Для Olia: это будет известно в июле. В принципе каждый год приблизительно одинаковое количество бюджетных мест выделяют вузу. В этом году дали 143 места. Льготных мест из них минимум два, может быть и больше, если кто-то поступит на бюджет, но не пойдет учиться, и освободит место. За льготные места соревнуются между собой льготники всех категорий и занимают их в зависимости от первостепенности льготы, если сдают все экзамены на позитивный балл. Про льготы я рассказывала в видео https://youtu.be/exSOR3X7INU
Коментувати
olha.favorit
Доброго вечора. Хотіла запити, які потрібно здават ЗНО на спеціальність кіно і телебачення або щось подібне. Яка ціна навчання на денну форму, і скільки місць державних було цього року, на денну форму навчання?
Анна
Для olha.favorit: у 2020 році на факультет аудіовізуального мистецтва (кіно і тб) на денну форму навчання було виділено 57 місць держзамовлення. Складали зно з української мови та літератури, та історію України або фізику. В цьому відео я розповідала, скільки студентів було прийнято на бюджет на кожну спеціальність. https://youtu.be/u0G8QsH0dic
Коментувати
redlineetol
Доброго вечора. Хотіла запитати, як можна до вас потрапити в список учнів зі Львова? Що для цього потрібно і чи важко це? Які профільні предмети потрібно здавати? (Планую поступати у 2023-2024 році). Дякую за відповідь!
Анна
Для redlineetol: поки в цьому вузі немає профільних предметів зно, складають загальні українську мову і літературу, та історію України або фізику, або англійську мову. Можливо до вашого вступу англійська стане вже обов’язковою для всіх вишів країни. Потрібно в рік вступу з січня по липень пройти відбір, якщо все успішно - потім в липні проходите два тури творчого конкурсу. Так, конкурс на деякі спеціальності величезний.
Коментувати
Anastasia
Якщо цьогоріч я склала зно( мова, література, історія, англійська) і хочу вступити у 2021 році на актора театру та кіно, то чи потрібно мені складати математику?
Анна
Для Anastasia: математика потрібна, щоб отримати атестат. Якщо атестат вам уже видали, то не потрібно.
Коментувати
София Литвинова
Доброго вечора! Скільки коштує гуртожиток для людей з іншого міста? Яка кількість бюджетних місць на хореографію та які предмети треба здавати?
Анна
Для София Литвинова: останні три роки на заочку давали від 2 до 5 місць. Гуртожиток близько 6 тисяч на рік, але під час карантину не надається. Складали українську мову літературу та англійську мову або історію України.
Коментувати
Зоряна Хшановська
Добрий день, скажіть будь ласка, які предмети для ЗНО потрібно здавати для вступу у 2021 році?
Анна
Для Зоряна Хшановська: українську мову, літературу, та історію України, або англійську, або фізику.
Коментувати
Андрей Илюха
Що потрібно зробити щоб стати актором або що знати? ... ... ...
Анна
Для Андрей Илюха: закінчити профільний навчальний заклад та отримати диплом, а далі отримувати досвід. На цьому каналі я багато про це розповідаю https://youtu.be/Ob4UfRLh8uI
Коментувати
Anna
Скажіть будь ласка, на який факультет треба поступати, щоб навчатися на сценариста? Які предмети потрібно здавати і в чому полягає творчий конкурс? Скільки коштує платна форма навчання? Дякую
Анна
Для Anna: Драматургія кіно і телебачення. Історію України або фізику та українську мову, літературу. На конкурсі пишете короткометражні сценарії на задану тему. Вартість залежатиме від того, на яку форму навчання проводитиметься набір. Або близько 25 тисяч на рік, або 40.
Коментувати
Viktoria
Чи є обов’язковим для вступу консультації перед творчими конкурсами? Чи вплине якось на результати той факт, що я не відвідаю їх?
Анна
Для Viktoria: на реєстрацію не вплине. Але ви станете в конкурс з сотнями дівчат, яких майстер вже прослухав та які змінили репертуар відповідно до його побажань
Viktoria
Вау Дуже дякую за швидку відповідь) Проте я все ж змушена пожертвувати консультацією
Анна
Сьогодні останній день консультацій на перший курс, ви б навряд встигли, якщо не записались заздалегідь; далі будуть лише на другий.
Коментувати
Fox
Доброго вечора. Хотів би запитати, чи можна поступити на магістратуру по спеціальності режисер, але якщо диплом бакалавра з іншої спеціальності?
Анна
Для Fox: за законом можна пробуватись на платне. По факту це має сенс, якщо художній керівник ознайомившись з вашими роботами дасть добро.
Fox
Це повинні бути якісь відео роботи? Просто на сайті вказано інформацію тільки про фахові випробування.
Анна
На магістратуру складають лише теоретичний вступний іспит з тими самими питаннями, що і на випускному бакалаврському. Плюс декілька нових білетів та англійська мова. Фактично вступний іспит це відповідь на два питання, сидячи за партою. Тому звичайно будь-який художній керівник ставить бал не за два питання з підручника, а за чотири роки роботи, оцінюючи загальний рівень всіх відзнятих робіт, етюдів, відзнак на кінофестивалях, ну і теорії.
Коментувати
Max Romanko
Добрий день, я хотів би спитати чи є у вас такий напрямок як мультиплікація? Якщо так то які для цього повинні бути здані ЗНО і яка вартість навчання?
Анна
Для Max Romanko: Є, 38370 грн на рік. Зно з української мови та літератури, і історії України або фізики.
Коментувати
Вікторія Досяк
Добрий вечір!)Хотіла б поступати на режисера.Бачила, що там є кілька спеціальностей, але чи є конкретно режисура?Якщо так, то яка вартість навчання, які предмети потрібно здавати?І якщо можете, то скиньте будь ласка якесь посилання з більш детальною інформацією стосовно цього) Вдячна Вам наперед!)))
Анна
Для Вікторія Досяк: дивіться список напрямів режисури на офіційному сайті університету. Вартість залежить від того, який напрям і форму навчання ви виберете - режисура телебачення, чи цирку, чи лялькового театру, і так далі. Контракт може бути і менше 20 тис грн на рік і більше 40.
Коментувати
Anna Rose
Доброго дня. Скажіть, як поступити на кіно-режисуру у наступному році? Як проходить конкурс і що до нього готувати, які предмети і на скільки складати на ЗНО, яка приблизна вартість на 2021 рік і чи є бюджет? Дякую
Анна
Для Anna Rose: Навряд зараз відомо, чи буде у 2021 набір на перший курс цієї спеціальності. Якщо буде, то виділять і бюджет. Контракт вже певно перевалить за 40 000 грн на рік. Цього року складають зно з української мови та літератури, та історію України, або фізику. Як буде наступного, ніхто не знає.
Коментувати
Katharine iris
Здравствуйте. Скажите пожалуйста, нужно ли сдавать ЗНО если закончила школу в 2011 году и есть уже одно высшее образование? Какие нужны документы на поступление ? Сколько мест ,по конкурсу проходят ? Возможно ли пройти на бюджет или это сложно? И скажите пожалуйста, к кому обратиться,чтобы узнать более подробную информацию ?
Анна
Для Katharine iris: для поступления на первый курс нужно, на второй - не нужно. Сертификаты зно, код, паспорт, аттестат, дополнение. В прошлом году лиц.обьем на первый курс составил 532 человека. Бюджетные места среди них тоже есть. Обращайтесь в приемную комиссию.
Katharine iris
На второй курс если поступать это надо,чтобы уже было образование в данной сфере?
Анна
В любой сфере. Если высшее образование в данной сфере, можно пробоваться сразу на третий курс.
Коментувати
Виктория Фролова
ЗА ДОПОМОГОЮ ЯКИХ ЗАВДАНЬ В МЕНЕ БІЛЬШЕ ШАНСІВ ПОСТУПИТИ?
Анна
Для Виктория Фролова: тут на каналі багато відео про вступ у театральний https://www.youtube.com/channel/UCrKY5UblQ8urPaiHsSbds5w
Коментувати
Люда Шаповал
Доброго дня я хтіла спитати скільки років потрібно вчитись на сценариста в вашому закладі? І що потрібно здавати при вступі у заклад?
Анна
Для Люда Шаповал: від 4 до 7 залежно від вченого ступеню, якщо вступати на перший курс. Складають зно та творчий конкурс - сценарії на задану тему.
Коментувати
Валентина Ребенок
Добрий день.Чи можливо вивчитися на сценариста у вашому закладі?Буду вдячна за відповідь.
Анна
Для Валентина Ребенок: так
Коментувати
Рома Максимишин
Вітаю! Мене цікавить отримання другої вищої освіти. Таке питання. Чи можливо поступити одразу після отримання диплому бакалавра без зно?
Анна
Для Рома Максимишин: так, на контракт. Але не на перший курс. Заходь на мій канал, там багато про вступ. Здається у цьому відео я про вступ на другий курс розповідала.
Анна
Для Рома Максимишин: https://youtu.be/Equz_y9alUA
Коментувати
Albina Grybowska
оброго вечора! Хочу дізнатись чи є в університеті спеціальності пов’язані з образотворчим мистецтвом, типу як художник, мультиплікатор і тп. Якщо так, то які предмети ЗНО потрібно здавати, який прохідний бал ЗНО, який творчий конкурс та яка ціна?
Анна
Для Albina Grybowska: Є режисура анімаційного фільму. Минулого року вартість року на контракті була 36850 грн на рік, але ціни ростуть. Потрібно скласти зно з історії України, або фізики, та укр.мови-літ, прохідний 100 балів на конкурсній основі. Для початку на консультацію потрібно підготувати 1) малюнки, начерки з натури, живописні та графічні роботи, що характеризують рівень підготовки з малювання (бажано – комікси, карикатури, начерки людей та тварин у русі); 2) дві-три письмові твори на тему: "Рецензія на анімаційний фільм" обсягом 1-2 сторінки.
Коментувати
Віка Новацька
Доброго дня. Хчу дізнатися скільки буде коштувати навчання на артистів через 6 років?Що потрібно знати та які предмети потрібно здати.?
Анна
Для Віка Новацька: це залежатиме від інфляції. Останні десять років вартість зростає приблизно на три тисячі гривень на рік. Цього року вартість року може сягнути вже сорока тисяч.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!