Osvita.ua Вища освіта Довідник ВНЗ Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. Карпенка-Карого (КНУТКТ)

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. Карпенка-Карого (КНУТКТ) (044) 272-10-32
м. Київ, вул. Ярославів Вал 40  (карта)
http://www.knutkt.com.ua

(044) 272-52-70

Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. Карпенка-Карого (КНУТКТ)

Тип навчального закладу:Університет
Форма власності:державна
Рівень акредитації:IV
Вартість навчання на рік (грн.):від 13910 до 20120
Форма навчання:денна, вечірня, заочна
Кваліфікаційний рівень:бакалавр, спеціаліст, магістр
Кількість студентів:н.д.
Місто:Київ
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2015):121 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2016):124 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2017):134 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2018):142 місце

Безкоштовне навчання:
Платне навчання:
Післядипломна освіта:
Аспірантура, докторантура:
  
Військова кафедра:
Гуртожиток:
Підготовче відділення:
Курси підготовки до ЗНО:

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 17.01.2019

Рейтинг
882
Рейтинг: 4.6 з 5 на основі 191 оцінок.

Відгуки про Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім....

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Anastasiia
Добрий вечір! Хочу стати телеведучою. Мене цікавить скільки коштує навчання за рік? Як довго потрібно буде навчатися? Скільки балів на ЗНО потрібно отримати щоб поступити на безкоштовне навчання? Чи отримують студенти стипендію? Скільки? Від чого це залежить? Коли і як проходитиме конкурс, відбір студентів? За якими критеріями будуть їх оцінювати? Чи відіграє якусь роль популярність в соціальних мережах? Чи має ваш університет якісь домовленості з телеканалами щодо працевлаштування після закінчення університету або впродовж навчання? Кожному студенту виділяють місце в гуртожитку? В яких умовах вони проживають? Дякую за майбутню відповідь!
Анна
Для Anastasiia: подивіться мій блог, там є відповіді на всі ваші питання https://www.youtube.com/channel/UCrKY5UblQ8urPaiHsSbds5w
Анна
Якщо коротко то коштувати буде під 40 тисяч, на бакалавра вчаться 4 роки, можна далі отримувати інші ступені. Зі зно треба мати 100 балів щоб подати документи. Стипендія у бюджетників є. Конкурсний відбір проводять починаючи з січня. Ніяка популярність значення немає, працевлаштування немає. Гуртожиток є - аварійний. Про це детальніше у посиланнях в описі відеороликів вище.
Коментувати
Лиза
Доброго дня! Скажіть, чи можливо поступити після закінчення 9 класу? Скільки коштує навчання?
Анна
Для Лиза: є такі випадки, але для цього потрібно після сьомого класу вступити на дистанційне навчання в екстернат, після восьмого скласти там іспити за 8-9 клас, отримати неповну середню освіту, далі вступити у екстернат на повну освіту і після дев’ятого класу скласти іспити за 10-11 класи. Тоді на час коли у звичайній школі ви закінчуєте девятий клас, диплом екстерну маєте вже про повну середню і можете складати зно та продаватись у вузи. Контракт на загчному вже наближається до 20 тис за рік, а на денному - за семестр.
Коментувати
Ярослава Лазоренко
Добрий день! Скажіть, чи є пільги дітям-сиротам? І які саме пільги надає Вуз саме на цю категорію? Дякую)
Анна
Для Ярослава Лазоренко: Лучше Вам узнавать эту информацию в приемной комиссии в год поступления. Мне как бывшей студентке известно, что из всех льготников вуз должен принять не менее одного студента на факультет. В Карпенко два факультета, то есть не менее двух человек в год. За эти места соревнуются по сумме баллов все льготники между собой. Также если кто-то из поступивших в результате конкурса откажется идти на бюджет после оглашения рейтинговых списков, его место может занять третий льготник, набравший самый высокий балл.
Коментувати
Луиза Ярошенко
Добрий день.Збираюсь навчатись на звукорежисера. Чи надається гуртожиток на час складання творчого конкурсу? Чи є в університеті якісь зали,де можна підготуватись до творч конкурсу(чи є фортепіано)? Що таке звукорежисерський етюд?
Анна
Для Луиза Ярошенко: надається лише в липні, протягом відбіркових етапів не надається. Після першого туру у вас буде одна аудиторія на всіх, щоб підготувати завдання до ругого туру. Фно є в аудиторіях. Этюд у вас це ви сам на майданчику в якості актора, і зведений вами в музичному редакторі звуковий супровід вашого етюду (можна залучити іншого абітурієнта і використовувати живі звуки чи слова). Тут на каналі може знайдете ще щось корисне https://youtu.be/Equz_y9alUA
Луиза Ярошенко
Дуже дякую)
Коментувати
Xąúđu Łøýļêşşă
Добрий день, мені хотілося б дізнатися які предмети потрібно здати на ЗНО для "Актора драматичного театру і кіно"? Скільки мінімум балів треба на безкоштовне навча "Актора драматичного театру і кіно"? Зараннє велике дякую вам за допомогу)
Анна
Для Xąúđu Łøýļêşşă: 100 баллов по истории Украины и украинскому языку-литературе, если не добавят новых обязательных по всей стране предметов. На конкурсной основе - например в этом году ни у кого из поступивших на бюджет нет сертификатов ниже 124 баллов, а в прошлом были. Так что больше зависит от того, как сдали другие абитуриенты, прошедшие творческий конкурс.
Коментувати
Khondoka Kateryna
Які предмети потрібно здати на ЗНО, для вступу на факультет Акторське мистецтво театру та кіно? Дякую)
Анна
Для Khondoka Kateryna: зараз складають історію України та українську мову-літературу.
Коментувати
Уляна Потапчук
Доброго дня)яке ЗНО потрібно здавати на телеведучу ?Чи потрібна історія України? Скільки мінімум балів на безкоштовне навчання?дякую
Анна
Для Уляна Потапчук: потрібно, +мова-література. Мінімум 100 балів
Коментувати
Маргарита
А які документи треба подавати на вступ до університету на режисера анімаційного фільму та який має бути бал ЗНО?
Анна
Для Маргарита: зараз начебто тільки атестат потрібен і паспорт. А якщо вже вступите, то потрібні будуть сертифікати зно вище 99 балів
Маргарита
А медичні справки якісь потрібні?
Коментувати
ChristinaSemchyshyn
Добрий день) Хотіла би дізнатися, які предмети на ЗНО потрібні для вступу на програму «Майстерність диктора та ведучого програм телебачення»?
Анна
Для ChristinaSemchyshyn: історія України та українська мова-література. Здесь я много рассказываю о поступлении https://www.youtube.com/channel/UCrKY5UblQ8urPaiHsSbds5w
Коментувати
Влада
Добрий вечір! Можу я дізнатися, що потрібно для вступу на театрознавство? Чи буде якийсь творчий конкурс? Який?
Анна
Для Влада: буде звісно. Спочатку пишете рецензії на вистави і статті на довільні теми з історії театру, потім художній керівник дає вам різні завдання. Якщо до іспитів ви з ними успішно впораєтесь, для вас буде ще два тури у липні - там дають теми і пишете на місці. Після турів може бути співбесіда з історії театру і суміжних історії костюму, літератури, живопису. Якщо вступили - подаєте атеатат і зно. Тут багато розповідаю по різним спеціальностям https://youtu.be/Et3Tw7PsHt8
Коментувати
Misha.krt
Доброго дня, я хочу навчитися у вашому університеті на режисера монтажу. Що для чього потрібно і яке ЗНО здавати?
Анна
Для Misha.krt: потрібно скласти зно з історії України та української мови, приїхати у червні на відбір, та 2 липня на конкурс.
Артем
Для Анна:Добрий день Я у 8 класі. Ви не могли б бати мені пораду з чого вже починати, щоб піти на актора(бажано комедій).
Коментувати
Яна Виксюк
Доброго вечора!!!! Хотіла б вас запитати, що потрібно здавати на ЗНО , щоб поступити у ваш вуз , на актрису і скільки балів потрібно?
Анна
Для Яна Виксюк: не менше 100 балів з історії України та української мови-літератури
Анна
Для Яна Виксюк: також у цьому відео є відповідь на ваше питання https://youtu.be/Equz_y9alUA
Коментувати
Oksana Lytvynchuk
Добрий вечір. У мене таке питання. Чи потрібно здавати ЗНО тим, хто закінчив університет?
Анна
Для Oksana Lytvynchuk: вступаючи на перший курс потрібно всім, вступаючи на старші курси не потрібно
Коментувати
Матвей
Здравствуйте! Подскажите, пожалуйста, может ли абитуриент принимать участие в творческих конкурсах в июле, если он не проходил отборочные туры в течение года? Для режиссера кино.
Анна
Для Матвей: в этом году только на второй курс на контракт, если кто-то из студентов отчислят и освободится место. Тогда сделают консультацию в июле.
Матвей
Добрый день! А на какие специальности можно пробывать поступить в этом году на бюджет, если не был на отборочных турах? Спасибо.
Анна
Да хоть на все, но смысл. https://youtu.be/Equz_y9alUA
Коментувати
Екатерина Синица
Здравствуйте! Подскажите, пожалуйста, подойдёт на актера драмы танец сальса, или нужен именно украинский народный?
Анна
Для Екатерина Синица: готовить можно любой танец, но бывает, что всем играют вальс.
Коментувати
Polina
Доброго дня. Скажіть, будь ласка, чи можливо поступити на актрису, якщо маєш певні фізичні вади? Чи варто спробувати себе у цій професії? Чи шансів поступити взагалі немає?
Юля
Для Polina: це залежить від того, чи можуть вони завадити навчанню та професійним обов’язкам у майбутньому. Є ряд вимог до здоров’я, без яких не можна зарахувати студента - наприклад здорові судини і серце, відсутність проблем із диханням і мовним апаратом,.
Коментувати
Марія М.
Доброго дня! Чи можливо пройти на безплатне навчання на актрису або телеведучу? Які предмети на ЗНО потрібно здати і яку кількість балів набрати для цього? Чи можливо дівчині з простої сім’ї поступити на безплатне навч. І чи враховується наявність музичного атестату для вступу в університет?
Анна
Для Марія М.: Звичайно можливо. Всі, хто набрав більше 99 балів мають рівні шанси. На ютуб каналі я багато про це розповідаю. https://youtu.be/xlwb_VDzClk Сам по собі музичний атестат на ці спеціальності не вимагають, але вам буде легше зі співом на вступних.
Коментувати
Анастасия Артюх
Добрий день! Що потрібно підготувати на творчий конкурс на консультацію (спеціалізація майстерність диктора та ведучого програм телебачення)? На офіційному сайті, там де повинна бути програма творчого конкурсу, хоча б за 2018 рік, пусто.
Анна
Для Анастасия Артюх: те саме, що й на акторський. Я тут на каналі багато розповідаю про вступ https://youtu.be/7OojbYTtd24
Коментувати
Katia Zymbachevska
Добрий вечір, чи можливо вступити на магістратуру (режисер монтажу, оператор), отримавши ступінь бакалавра з полоністики. І якщо так, який творчий конкурс, які предмети слід здавати на ЗНО?
Анна
Для Katia Zymbachevska: зараз за законом на контракт можно вступали на будь-яку спеціальність. Творчого конкурсу і зно немає, тому зараховують зазвичай тільки випускників свого курсу, і вкрай рідко - тієї ж спеціальності інших вузів.
Коментувати
Anna
Доброго дня! В мене таке питання, якщо я пропустила консультацію на творчий конкурсd в січні, то в березні буде вже пізно чи як?
Анна
Для Anna: приїжджайте у березні
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!