Osvita.ua Вища освіта Довідник ВНЗ Київський національний університет культури і мистецтв (КНУКіМ)

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Київський національний університет культури і мистецтв (КНУКіМ) (044) 285-44-03, 285-43-86
вул. Є. Коновальця (вул. Щорса), 36, м. Київ, 01601  (карта)
http://www.knukim.edu.ua

(044) 285-44-03, 285-43-86
має статус «Преміум»інформація підтверджена

Київський національний університет культури і мистецтв (КНУКіМ)

Київський національний університет культури і мистецтв є лідером серед вищих навчальних закладів України.
Це університет майбутнього,з новими інформаційними, комп’ютерними і мультимедійними технологіями, престижною бізнес-освітою.
Гарантує високу фахову підготовку, сучасний сервіс, незабутні студентські роки!

Тип навчального закладу:Університет
Форма власності:державна
Рівень акредитації:IV
Вартість навчання на рік (грн.):від 8000 до 20000
Форма навчання:денна, заочна, дистанційна
Кваліфікаційний рівень:бакалавр, магістр
Кількість студентів:15000
Місто:Київ

Безкоштовне навчання:
Платне навчання:
Післядипломна освіта:
Аспірантура, докторантура:
  
Військова кафедра:
Гуртожиток:
Підготовче відділення:
Курси підготовки до ЗНО:

Київський національний університет культури і мистецтв здійснює підготовку за освітньо-кваліфікаційними рівнями «Молодший спеціаліст», «Бакалавр», і ступенем «Магістр».

Також у Київському національному університеті культури і мистецтв функціонують три спеціалізовані Вчені ради із захисту кандидатських та докторських дисертацій.

Серед викладачів Київського національного університету культури і мистецтв більше 140 докторів наук та професорів, більше 230 кандидатів наук, доцентів, більше 50 народних артистів України, більше 60 заслужених артистів України та заслужених діячів мистецтв України, понад 50 лауреатів міжнародних і національних конкурсів та фестивалів, володарів грантів міжнародних фондів та науково-просвітницьких організацій.

Серед них такі відомі особистості, як: Михайло Поплавський, Роман Безсмертний, Ахтем Сеітаблаєв, Богдан Бенюк, Микола Боклан, Григорій Решетнік, Олег Винник, Остап Ступка, Дмитро Ступка, Володимир Горянський, Стас Жирков, Вілена Воронова, Олександр Лещенко, Раду Поклітару, Володимир Мойсеєнко, Костянтин Грубич, Григорій Чапкіс, Євгеній Калкатов, Наталія Могилевська, Аніко Рехвіашвілі, Ліна Прохорова, Вадим Пустотін, Денис Богуш, Віктор Рибаченко, Алла Попова, Роман Ширман, Наталія Бучинська, Кирило Харитонцев, Людмила Харів, Петро Мага, Вікторія Маремуха, Володимир Ніколаєнко.    

Університет культури здійснює активну співпрацю із провідними закладами вищої освіти Польщі, Італії, Англії, Франції, Німеччини та ін. Однією з переваг студентів, котрі здобувають вищу освіту за інноваційними навчальними програмами, є подвійний диплом – український і європейський.

По закінченні першого курсу студенти проходять практику у провідних корпораціях країн Європи з можливістю подальшого працевлаштування.

Виш славиться своїми зірковими випускниками: Михайлом Поплавським, Аланом Бадоєвим, Григорієм Решетніком, Стасом Жирковим, Анною Сєдоковою, Жанною Бадоєвою, Олександром Лещенком, Олею Поляковою, Тонею Матвієнко, Гайтаною, ONUKA (Наталією Жижченко), Дмитром Комаровим, Alekseev (Микитою Алєксєєвим), Alyosha (Оленою Кучер-Тополею), Григорієм Чапкісом, Дмитром Клімашенком, Іриною Білик, Наталією Валевською, Катериною Бужинською, Вікторією Маремухою, Наталією Могилевською, Наталією Бучинською, Вадимом Олійником, Регіною Тодоренко, Інною Цимбалюк, Вікою та Славою з гурту «НеАнгели».  

Навчання студентів проходить в інноваційних лабораторіях, оснащених новітнім мультимедійним обладнанням, та сучасних навчальних аудиторіях на 10-ти факультетах: міжнародних відносин, зв’язків з громадськістю і журналістики, готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, кіно і телебачення, хореографічного мистецтва, дизайну і реклами, івент-менеджменту, фешн та шоу-бізнесу, сценічного мистецтва, інформаційної політики і кібербезпеки, музичного мистецтва. 

Київський національний університет культури і мистецтв (КНУКіМ) проводить підготовку за такими напрямами:

 • Інформаційні технології

  • Комп’ютерні науки
 • Гуманітарні науки

  • Культурологія
  • Філологія
 • Журналістика

  • Журналістика
 • Культура і мистецтво

  • Інформаційна, бібліотечна та архівна справа
  • Музеєзнавство, пам'яткознавство
  • Менеджмент соціокультурної діяльності
  • Сценічне мистецтво
  • Хореографія
  • Аудіовізуальне мистецтво та виробництво
  • Музичне мистецтво
  • Дизайн
 • Право

  • Право
 • Соціальні та поведінкові науки

  • Економіка
 • Сфера обслуговування

  • Готельно-ресторанна справа
  • Туризм
 • Міжнародні відносини

  • Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії
  • Міжнародне право
  • Міжнародні економічні відносини

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 26.02.2019

Рейтинг
126
Рейтинг: 4.5 з 5 на основі 28 оцінок.

Відгуки про Київський національний університет культури і мистецтв (КНУКіМ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Nastena Baglay
Доброго вечора! Якщо у мене батько учасник АТО, то чи будуть надаватися пільги?
Dasha
Які предмети ЗНО і скільки балів потрібно для вступу на менеджмент шоу-бізнесу? І менеджмент соціокультурної діяльності це теж саме що і шоу-бізнесу? Дякую
Алена
Яка вартість навчання на спеціальностях оператор кіно і телебачення та фотохудожник-рекламіст?
Юлія
Які предмети ЗНО і на скільки балів потрібні, щоб поступити на менеджмент шоу-бізнесу? Та яка ціна навчання?
Наталія Бурка
Добрий день, які предмети ЗНО і який середній прохідний бал потрібен для адміністратора готельного і ресторанного бізнесу
Приймальна комісія
Доброго дня! З переліком сертифікатів ЗНО для вступу можете ознайомитись за посиланням http://knukim.edu.ua/abituriyentu/perelik-ispitiv/
Коментувати
Diana Klos
Добрий день. Скільки балів ЗНО треба для вступу на режисуру? І, що важливіше, високі бали ЗНО, чи талант?
Студент
Для Diana Klos: талант
Приймальна комісія
Доброго дня, Діана! Якщо вас цікавить режисер кіно і телебачення, то мінімальний бал на вступ: українська мова: 124 бали; історія України: 101; та творчий конкурс не менше 150 балів, щоб брати участь в загальному конкурсі щодо вступу. Якщо цікавить факультет сценічного мистецтва, а саме, режисер естради та масових свят, то мінімальний бал на вступ: українська мова: 101; історія України: 101; творчий конкурс не менше 150 балів. Важливо, і творчий конкурс, і бали ЗНО, тому що в кінцеврму етапі сумується все і ви братимете участь в загальному конкурсі між всіма абітурієнтами, які подаватимуть документи на дану спеціальність!
Коментувати
Студент
Доброго дня! Яка у вас вартісь навчання за рік на факультеті "маркетинг" і "аудит" ? 14 000 грн за рік? Чи можна оплачувати щомісячно? І яка вартісь гуртожитку в рік?
Приймальна комісія
Для Студент: На жаль, даних спеціальностей в нашому університеті немає. Можливо, Вас цікавить щось зближене до вибраних вами спеціальностей? Помісячної оплати в Київському Національному Університеті Культури і Мистецтв немає. Помісячна оплата діє в Київському Університеті Культури. Якщо вас зацікавила дана інформація можете детально проконсультуватись за даним номером телефону: (044)284-63-40 Всім іногородним студентам університету культури надається гуртожиток. В нас їх 2. Один на Євгена Коновальця, 36А - 5000 грн. за рік. Другий гуртожиток знаходиться 30 хвилин їзди від університету на метро - 3000 грн. за рік. Розподіл студентів по гуртожиткам відбувається в кінці серпня по спеціальностям.
Коментувати
LizaIvaniv
Привіт)в мене ну дуууже важливе питання))) Хтось вступає на факультет народної хореографї 2019р?
Alaa
Для LizaIvaniv: я на наступний рік, но не в цей універ
Ангеліна
Для LizaIvaniv: я планую вступати
Коментувати
Yana
Доброго дня! Які предмети ЗНО потрібно здавати та скільки балів потрібно мати щоб поступити на готельєра-ресторатора?
Студент
Для Yana: мовагеографіяанг - 185 бал мінімум
Приймальна комісія
Доброго дня! Щоб вступити на факультет готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, а саме на спеціальність: менеджер готельно-ресторанного і туристичного бізнему вам потрібно складати такі ЗНО: українська мова та література (мінімальний бал: 124); математика (мінімальний бал: 101); на вибір: географія (мінімальний бал: 101); іноземна мова (мінімальний бал! 101)
Коментувати
Yaroslav Hrosu
Добрий день! Мій син навчається у військовому університеті. Але, так сталося, що за станом здоров’я він не може продовжити навчання в даному університеті. Чи можна в цьому році поступити до вас на платну форму навчання, наприклад, на сферу обслуговування.
Приймальна комісія
Для Yaroslav Hrosu: Доброго дня! Чи можете ви залишити свій номер телефону, або ж зв"язатись з нами за даним номером телефону: (044)285-44-03 У нас є декілька способів вирішення Вашого питання, потрібно з Вами поспілкуватись!
Коментувати
Альона Богушевська
Доброго дня!які предмети на ЗНО треба здавати для професії комп’ютерні науки і який прохідний бал,щоб поступити на державне?Дякую!
Приймальна комісія
Для Альона Богушевська: Доброго дня! Фахівець з інформаційних технологій: українська мова та література; математика; на вибір: фізика або іноземна мова. Щодо бюджету зараз інформації ще немає. Залиште ваші данні і як тільки буде інформація ми вас попередимо!
Ілона
Для Приймальна комісія: Доброго дня скажіть скільки коштує рік навчання на режисера естради та масових св’ят.
Коментувати
Максим
Доброго дня!Мене звати Максим , перейшов в 11 клас і всерйоз задумався про отримання майбутньої професії , зупинився на дизайнері інтрер*єру , чи можна у вас здобути цю професію ,які придмети здавати на ЗНО, та який прохідний бал для вступу на державне місце? Дякую!
Приймальна комісія
Для Максим: Доброго дня! Щоб вступити на спеціальність дизайнер інтер"єру (3D-моделювання) вам потрібно складати такі предмети ЗНО: українська мова та література, історія України та творчий конкурс. З приводу творчого конкурсу і всіх питань з його здачі вас може детально проконсультувати Дубовий Олексій Володимирович: (063)454-64-45
Наталія
Доброго дня! Скажіть будь ласка, а вартість навчання залишається та сама що, і того року коли підписали договір чи змінюється?
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!