Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Національна академія внутрішніх справ (НАВС) (044) 246-94-91, (044) 520-06-66
м. Київ, пл. Солом'янська, 1  (карта)
http://www.naiau.kiev.ua

інформація підтверджена

Національна академія внутрішніх справ (НАВС)

Академія надає освітні послуги з підготовки фахівців ступенів вищої освіти бакалавра і магістра за напрямами підготовки та спеціальностями «Право», «Психологія» та «Правоохоронна діяльність». Підготовка фахівців здійснюється за денною та заочною формами навчання за державним замовленням – для центральних органів виконавчої влади, а також фахівців у галузі права, психології – за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб.

В академії на денній та заочній формах навчається понад 15 тис. здобувачів вищої освіти. У її структурі − докторантура та аспірантура, навчально-наукові інститути, інститут післядипломної освіти та інститут кримінально-виконавчої служби, факультети, юридичний ліцей.

Освітній процес і наукову роботу забезпечують 38 кафедр та п’ять профільних наукових лабораторій, у яких працює 71 доктор наук і професор, 369 доцентів і кандидатів наук (докторів філософії).

Тип навчального закладу:Академія
Форма власності:державна
Рівень акредитації:IV
Вартість навчання на рік (грн.):19800
Форма навчання:денна, заочна
Кваліфікаційний рівень:бакалавр, магістр
Кількість студентів:н.д.
Місто:Київ
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2018):90 місце

Безкоштовне навчання:
Платне навчання:
Післядипломна освіта:
Аспірантура, докторантура:
  
Військова кафедра:
Гуртожиток:
Підготовче відділення:
Курси підготовки до ЗНО:

Національна академія внутрішніх справ (НАВС) надає освітні послуги з підготовки фахівців ступеня вищої освіти магістр  в таких галузях знань:

 • Право;
 • Соціальні та поведінкові науки;
 • Цивільна безпека;
 • Управління та адміністрування.
СПЕЦІАЛЬНОСТІ у галузі "ПРАВО"
 • Право
СПЕЦІАЛЬНОСТІ у галузі "СОЦІАЛЬНІ ТА ПОВЕДІНКОВІ НАУКИ"
 • Психологія
СПЕЦІАЛЬНОСТІ у галузі "ЦИВІЛЬНА БЕЗПЕКА"
 • Правоохоронна діяльність

СПЕЦІАЛЬНОСТІ у галузі "УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ"

 • Публічне управління та адміністрування

Національна академія внутрішніх справ (НАВС) проводить підготовку за такими напрямами:

 • Право

  • Право
 • Соціальні та поведінкові науки

  • Психологія
 • Цивільна безпека

  • Правоохоронна діяльність

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 17.01.2019

Рейтинг
1438
Рейтинг: 4.5 з 5 на основі 323 оцінок.

Відгуки про Національна академія внутрішніх справ (НАВС)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Марина
Добрий день у інституті МВС є спеціальність кінології? І взагалі є десь в Києві спеціальність кінології? Може хтось знає скажіть будь ласка
Ali
Доброго дня. Чи можливий вступ з татуюванням на шиї ? Взагалі хотілось дизнатись,є ВНЗ військові чи МВС ,які беруть з татуюваннями
Максим
Доброго дня. Я в цьом році закінчую 11 клас. Хочу вас запитати який потрібно набрати бал в ЗНО і з яких предметів щоб поступити в патрульну поліцію?
я
Для Максим: історія ,укр.мова,творчий конкурс в академії здається,фізкультура також в академії. Прохідний бад 125
Коментувати
Луїза Лугівська
Доброго дня. Навчаюся в УДФСУ, курсантка 2-ого курсу ФПМ та студентка військової кафедри. Підскажіть чи маю можливість перевестися до НАВС на бюджет?
Юлія
Добрий день, навчаюсь у ЛьвДУВС за спеціальністю «Право» бакалавр + маю військову кафедру( звання офіцер запасу), цього року планую поступати на магістратуру «Правоохоронна діяльність», скажіть чи зможу я працювати у поліції (оскільки маю звання офіцер запасу), чи мені всерівно буде потрібно проходити первоначалку?
Саня
Для Юлія: звичайно потрібно проходити первоначалку без цього ніяк, АТ впевнена в своєму виборі точно
Коментувати
anna22
Доброго дня, хочу вступати до НАВС на спеціальність право 081? Студенту ж не треба здавати фіз підготовку? Чи обовязково студенту проживати в гуротожитку? Чим вірізняється навчання студента і курстанта? Чи може студент працювати в поліції (наприклад слідчим)? Яку заяву і документи треба подати для вступу на платне 081 (після 11 класів)
Саня
Для anna22: слідчим звичайно ж ні треба бути офіцером поліції, а це курсант, який проходить шлях від рядового до лейтенанта, всі студенти тільки платно, ну і звичайний вступ, тільки зно, все як у звичайний вуз, жити можеш будь де,тільки фізкультури буде більше,а так ти будеш звичайний юрист
Розумник
Студенти в НАВС тільки платно, навіть якщо у тебе 200 балів. Звичайний юрист, право. Проживання в гуртожитку, квартирі, звичайний розпорядок дня , як і у всіх студентів. Курсант= тільки бюджет. Готуєш особову справу, проходиш військово- лікарську медичну комісію, здаєш фізичні нормативи (біг 100 метрів,1 км, прес, віджимання від полу).Живеш в казармі, підпорядковуєшся внутрішньому розпорядку, заступаєш в добові наряди.
Коментувати
Лариса Зінчук
Добрий вечір. Донька закінчує військовий ліцей, скажіть будь ласка які потрібно зібрати документи для вступу? Дякую.
Sweta
Доброго дня. Чи можу я вступити без ЗНО, якщо закінчую коледж по зовсім іншій спеціальності?
Ksenia
Які бали потрібно набрати ЗНО і які предмети потрібно здавати на кримінальний розшук
Розумник
Для Ksenia: Укр,істор, англ або матем. Бали 140+
Diana
Математику потрібно профільний рівень?
Розумник
Ні не профільний рівень, а звичайний.Якщо плануєш на бюджет, то читай нижче порядок вступу для курсантів.
Коментувати
Dytro Romanuk
Коли я можу подати заявку, якщо я в цьому році закінчую школу 11 клас що мені робити?
Розумник
Для Dytro Romanuk: Читай пункт 2 відповіді для Катерини (пост нижче).
Коментувати
Катерина
Доброго вечора! Чт затеєструють мене в НАВС як абутурієнта, якщо на даний момент я навчаюсь в коледжі, отримала свідоцтво про повну загальну середню освіту, і здала зно, але цей коледж буду кидати. Чи зареєструють в НАВС мене так як я на даний момент навчаюсь в коледжі ?
Розумник
Для Катерина: Твої дії: 1) зно складено, але уточни чи можна подавати зно попереднього року, скоріше за все для вступу потрібне зно за 2021 рік; 2) йди (читай біжи , роняя тапки у відділ поліції за місцем реєстрації (прописки) для підготовки особової справи( кропітка робота)3) готуйся фізично крос, прес;4) у відділі поліції все розкажуть щодо вступу 5) удачі.
Яна
Для Розумник: Скажіть будь ласка,а обов’язково жити перший рік у казармі? Знайомі навчаються в Харкові, говорять,що обов’язково,цікаво в вас також це діє
Коментувати
Rita
Доброго вечора . Чи можливо поступити в академію якщо один з родичів був судимий?
Hanna
Для Rita: якщо це близький родич, і проживає з вами, то ні, за законодавством!
Hanna
Для Rita: якщо це близький родич, і проживає з вами, то ні, за законодавством!
Коментувати
Дзвінка
Доброго вечора. Я закінчую бакалаврат за спеціальністю право( не в Навс).Дуже вагаюся яку спеціальність краще обрати на магістратуру Право чи Правоохоронна діяльність. На жаль, на офіційній сторінці доволі мало інформації про спеціальності( або я не знайшла????). Не підскажете де більш детально модна ознайомитися з інформацією ? ????????????????
Колін
Для Дзвінка: я вам відповім дуже просто бюджет в навс тільки для атестованих працівників поліції а всі решта вступають тільки увага тільки з балами зно 200 теж тільки на контракт до того ж правоохоронна діяльність магістр не дає права працювати в поліції тому сенсу випускникам гражданських вузів немає ніякого краще вступай у свій вуз може на бюджет повезе вступити
Розумник
Дійсно так: поліцейські- бюджет, гражданські- контракт.В поліції працюють атестовані працівники поліції (ті, які носять пагони). Для їх отримання треба:або вступити на навчання курсант, або вступити на первоначалку (Академія патрульної поліції , наприклад).Після вищої юридичної освіти теж можна вступати на первоначалку (почитайте уважно умови навчання, бо це важливо).
Коментувати
Prosto Nikolla
Доброго вечора, якщо я поступлю як курсант, то мені обов’язково жити а казармі? І підкажіть будь ласка, чи потрібно платити за казарму? Чи проживання в ній безкошвне?
Саня
Для Prosto Nikolla: Курсант звичайно живе в казармі: підйом о 6.00. щодня , зарядка, пробіжка, шикування, сніданок, розвід на заняття,пари, огп, самопідготовка, шикування,сон. Крім цього є добові наряди, прибирання, розвантаження і т.д і т.п. Короткострокова відпустка є по рапорту, якщо немає наряду, зальотів, поганих оцінок (можеш поїхати в місто відпочити, щось купити поїсти).Самовільно залишати територію не можна. Канікули два рази на рік:1 місяць в грудні,1 місяць в серпні. Наряди можуть бути завжди і на Новий рік і на Пасху і на канікулах. На канікулах особливо, якщо завалиш сесію. Проживання, трьохразове харчування ( мені воно не подобалось зовсім, але хлопці їли, ще є платний буфет), постіль , форма це все БЕЗКОШТОВНО.
Prosto Nikolla
Добре, дякую. Ви можете будь ласка підказати, місця на бюджет обмежені? І яку заявку потрібно брати в кадровика, в місцевому відділі поліції?
Колін
Там не заяву там треба збирати кучу документів мед комісій і т д йдеш до кадровика а далі вже все розкажуть і дієш по плану
Коментувати
Паша Ковтун
Чи є у мене можливість поступити, якщо я маю татуювання?
Татьяна
Для Паша Ковтун: конечно
Паша Ковтун
А якщо її дуже добре видно?
Анонимус
Я не знаю яка тату, але може бути така ситуація: ви - поліцейський, який затримав бандита, і його посадили, але ж він міг запам’ятати тату, і при виході на волю він може знайти вас, тому якщо в формі тату не видно - думаю нічого страшного
Коментувати
Yana
Доброго дня. Підкажіть ,будь ласка, яким повинен бути конкурсний бал, щоб вступити на бюджет (право)? Чи можливо вступити з німецькою мовою ( всі пишуть лише про англійську)
Розумник
Для Yana: На бюджет право можливо ЛИШЕ курсантом, а курсант читай нижче. на контракт зно і все. Конкурсний бал 140+, німецьку звичайно ж можно, одна група там набереться німецька мова, з цим проблем не буде, а от з розумінням, що ніякі високі бали зно не дають підстав бути зарахованим на бюджет у багатьох проблеми. Бюджет в академії тільки курсанти і вони несуть службу, підпоряковуються внутрішньому розпорядку. Контракт- це студенти і вони ходять на пари, живуть в гуртожитку, не носять форму.
Olga Tertyshna
Скільки разів на рік можна з’їздити додому ? Телефони забирають чи ні ? Після закінчення навчання нас відправляють кудись працювати ? І чи є вільний час в день ?
Коментувати
Olga Tertyshna
Доброго дня. Скільки потрібно балів щоб поступити на бюджет правоохоронна? І які предмети?
Юлька
Для Olga Tertyshna: Подавай заявку,звертайся до поліції за місцем реєстрації формуй особову справу, проходь медичну комісію, здавай псих. тести, готуйся до віджимання від полу, прес, біг 100м, крос 1 км, а тоді вже будеш цікавитись зно. правоохоронка всього 2 зно: укр, історія і плюс ще співбесіда (екзамен право) в академії здавати ( тягнеш білет 3 питання). питання за 2020 рік є на офіційному сайті академії. Бюджет тільки так. Контракт= зно і все.
Людмила
Скільки потрібно балів по ЗНО щоб вступати?
Юлька
140+ і ти в академії.
Коментувати
Ілона
Доброго всім дня, можливо хтось розбирається, якщо я переведусь на платне навчання на 2 або 3 курсі, мені потрібно буде відпрацьовувати 3 роки по закінченні?
Розумник
Для Ілона: Звичайно ж ні не потрібно.
Світлана
Ти прийняла присягу, отримала звання рядовий поліції ,а тепер переводитись? Подумай?
Коментувати
Elisssskaa
Доброго дня. Хочу вступати на коиміналіста у 2021 році, потрібна тільки мова чи ще й література?
Ілона
Для Elisssskaa: мова і література, теж буду туди вступати
Молошик Вікторія
Підкажіть будь ласка, а заяву, коли треба подавать на вступ?
Коментувати
Александр Моренко
Добрий день, я хотів би запитати про спеціальність , де потрібна англійська мова.
Розумник
Для Александр Моренко: Третє зно англ або матем на вибір. спеціальності: слідство, кримінальна поліція, експерти- криміналісти, психологія. Правоохоронна діяльність потрібно два зно укр. і історія плюс екзамен співбесіда право в академії вже здаєш. Фізкультура: прес, віджимання від полу, біг 100 метрів, біг 1 км для всіх спеціальностей. також для всіх спеціальностей наявність особової справи:характеристики,військово- лікарська мед комісія. Це все потрібно на бюджет. контракт- всього навсього зно і все.
Коментувати