Osvita.ua Вища освіта Довідник ВНЗ Київський національний лінгвістичний університет (КНЛУ)

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Київський національний лінгвістичний університет (КНЛУ) (044) 287-33-72
м.Київ, вул. Велика Васильківська 73  (карта)
http://www.knlu.kiev.ua

(044) 529-82-86

Київський національний лінгвістичний університет (КНЛУ)

Тип навчального закладу:Університет
Форма власності:державна
Рівень акредитації:ІІІ-IV
Вартість навчання на рік (грн.):13490
Форма навчання:денна, заочна, екстернатна
Кваліфікаційний рівень:бакалавр, спеціаліст, магістр
Кількість студентів:7000
Місто:Київ
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2015):110 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2016):110 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2017):110 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2018):112 місце

Безкоштовне навчання:
Платне навчання:
Післядипломна освіта:
Аспірантура, докторантура:
  
Військова кафедра:
Гуртожиток:
Підготовче відділення:
Курси підготовки до ЗНО:

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 17.01.2019

Рейтинг
193
Рейтинг: 4.5 з 5 на основі 43 оцінок.

Відгуки про Київський національний лінгвістичний університет (КНЛУ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Liza Adamchik
здравствуйте,подскажите пожалуйста,какие нужно сдавать предметы ЗНО,что бы поступить на корейский?? возможен ли такой вариант,что на ЗНО иностранный язык будет немецким? просто я в школе я учила немецкий углубленно.
Студентка
Це просто ідеальне місце для того, щоб вбити свою нервову систему і змарнувати час. До студентів відносяться зневажливо(і їдкі слова при будь-якій нагоді собі дозволяють, і на пари запізнюються, і ще багато чого). Був випадок, коли у викладача стояв наш залік одночасно з екзаменом у інших студентів. Звичайно, ніхто нас не попередив. Чекали на викладача десь дві з половиною-три години. Викладач сказав, що винний деканат, у деканаті сказали, що винний викладач і взагалі "не псуйте нам настрій". Очікуєте отримати тут знання? Краще очікуйте почути запитання, чому ви досі не ходите до репетитора. У цьому університеті працюють люди, які, я не спорю, знають свої предмети. Але більше половини з них зовсім не вміє навчати інших.
Студентка
[продовження] Прийти в університет, щоб отримати купу дз, на яке піде буквально увесь час після пар(і всерівно не факт, що підете спати вчасно), прийти на наступний день, витратити майже всю пару ЛИШЕ на перевірку того дз і по кругу, і по кругу. Ну а в деяких випадках ви просто хвилинок так 30-40 будете сидіти і чекати, що до вас прийдуть. Був випадок (настільки безглуздий що я його, напевно, ніколи не забуду), коли необхідний кабінет був зачинений(5 поверх, прямо біля деканату факультету перекладачів), нам зателефонувала викладачка щоб сказати, що вона прийде і щоб ми нікуди не розходилися. Взнавши, що ми стоїмо в коридорі, вона сказала спуститися на поверх нижче і чекати, коли кабінет відкриють. Тоді вона зателефонує, щоб ми повернулись. Деякі викладачі можуть легко відігратися на вас, якщо вони у поганому настрої. Деякі прийдуть на пару, щоб розповісти про своє життя.
Студентка
[продовження1] Книги. Вони жахливі. Майже усі старі, як світ, та на російській мові. Це абсурдно, тому що незважаючи на те, що інформація у книгах подається російською, на парах ви ПОВИННІ говорити українською. Абсурдно і, м’яко кажучи, незручно. А, і ще! Якщо хтось на парі з української мови випадково скаже хоча б слово російською, то ця людина одразу ж отримає зауваження (повезе, якщо воно буде супроводжене нормальним тоном). Люди з профкому приходять на робоче місце тоді, коли їм заманеться. Декілька тижнів назад, коли студенти прийшли, щоб отримати їх підпис (для обхідного листа), профком мав працювати з 11 до 12 і з 13 до 14. На своє робоче місце ті хороші люди прийшли в 12 і просто закрились до 13:15. Втомилися :) Якщо захочете навчатися тут, то майте на увазі, що після літньої сесії ціни за навчання можуть підняти. Минулого літа була така ситуація.
Студентка
[продовження2] Гуртожитки. Можу говорити тільки про перший, так як знаю все через особистий досвід. Тут ви дізнаєтеся багато чого нового про фауну. Наприклад, що таракани кусаются (загугліть, якщо не вірите) і що вони бувають різних видів (у цьому гуртожитку можна побачити, як мінімум, три: чорних, рижих і білих. Взагалі, як я зрозуміла, деканат з комендантом дотримуються думки, що де студенти, там завжди є таракани. Вони просто забили на цю проблему. Якщо всерівно буде бракувати тваринок-не переживайте. У підвалі (де, власне, знаходиться душ) можна знайти сороконіжку. Душ сам із себе уявляє кімнату з перегородками і старим обладнанням, яке часто барахлить. Гарячу воду можуть раптово виключити. І не на день-два, а на неділю чи навіть місяць. Ремонт у кімнаті буде тільки тоді, коли його зробить хтось із студентів(до речі, на наступний рік вас можуть переселити в іншу кімнату). Максимум, що зробить хтось з університету-це прийде з перевіркою і скаже, що у вас незручно.
Коментувати
KNLU
До уваги вступників 2019 року на спеціальність 035 Філологія, спеціалізацію 035.041 Германські мови та літератури (переклад включно), освітньо-професійну програму Англійська мова і література, друга іноземна мова, переклад! На чисельні звернення вступників 2019 року, які бажають вступити на навчання за спеціальністю 035 Філологія, спеціалізацією 035.041 Германські мови та літератури (переклад включно), освітньо-професійною програмою Англійська мова і література, друга іноземна мова, переклад, відбіркова комісія факультету германської філології повідомляє, що конкурсна пропозиція (освітньо-професійна програма) Англійська мова і література, друга іноземна мова, переклад має ID 547669 і стоїть ДРУГОЮ у переліку конкурсних пропозицій КНЛУ у електронному кабінеті. Просимо Вас бути уважними при подачі електронних заяв, щоб зробити правильний вибір. З повагою, Відбіркова комісія факультету германської філології (044) 529-83-16
Андрей
Я студент факультету германської філології, спеціальність ’середня освіта’. В минулому році на цій спеціальності було найбільше бюджетних місць, тому сюди й подався. Особисто я б рекомендував наш факультет, і цю спеціальність,хоча до початку навчання не дуже розумів її сутності. Крім мови, тут ми вивчатимемо підходи до її викладання. Знання з методики викладання, думаю, не будуть зайвими. Я планую працювати в освіті, як мої батьки, але ще побачимо. Радію від того, що на 4 курсі вивчатиму переклад - хотілось би себе спробувати в цьому. Вчитись тут непросто, думаю, всі чули, головний принцип такий: стільки вивчив, стільки й маєш знань і такий самий рейтинг. Одногрупницю на контракті перевели на бюджет за високий рейтинг. Заняття, чесно кажучи, краще не пропускати - викладачі тут люблять дисциплінованих, і відпрацьовувати потім не по приколу. Good luck!
Олександр
41000 грн. за навчання на 035 філологія - перекладач - це перебор для України. Що за ціни, це дуже дорого, тому не поступимо. Є можливість поступити в КНЛУ на бюджет на 014 (середня освіта) Іноземні мови та літератури, методика навчання іноземних мов і зарубіжної літератури (англійська мова і друга західноєвропейська мова). Я так зрозумів, що це на вчителя англ мови? Підскажіть будь ласка, варто це робити, чи ні. Хотілося б, щоб дитина отримала не тільки диплом, а й знання. В даному ВУЗІ це реально ??? Які перспективи після закінчення ВУЗу? Можливо хтось порекомендує хороший ВУЗ із спеціальністю 035 - філологія ( перша англійська) на контракт до 25000 грн. за рік. Буду дуже вдячний. Відповіді можна відправляти на адресу: a.mov.74@i.ua
Mila
Можна ли изучать два языка - перевод турецкого и английского, степень бакалавра? Как называется факультет ?
batista444
сколько бюджетных мест было на японский в 2018? и какой средний бал нужен на бюджет?
Мама Студентки
Я мама второкурсницы. За два года обучения мы ни разу не усомнились в своём выборе. Для моей дочки – институт стал вторым домом! Смотрю на дочь – да она очень много занимается (самое важное – не пропускать пары), на первом курсе были и слезы и отчаянье, но – если ты хочешь добиться знаний конечно нужно приложить больших усилий (ведь каждый знал куда он поступает и какой будет режим). Хорошо спланированный учебный процесс, высокий профессионализм педагогов, добродушие и индивидуальный подход к каждому студенту – все это очень помогает и настраивает на позитивный результат. Всем рекомендуем данное образовательное учреждение.
Julie
Я тоже учусь в этом университете и совершенно не понимаю почему такие негативные комментарии, универ оправдал ожидания. Если хотите знать языки на высоком уровне -то учиться только здесь! Здесь работают профессионалы своего дела, сейчас начали делать авторские курсы молодые преподаватели. Еще одно преимущество то, что коррупция отсутствует , на факультете германской филологии так уж точно, оценивают исключительно знания. "Любая справка превращается в проблему" - тут тоже не согласна, приходите в деканат и просто записываетесь в список на получение справки, как правило её делают в течение 1 дня, максимум 2) . Также, хороших студентов мотивируют участвовать в разнообразных волонтёрских проектах, так как в университет обращаются за помощью в организации различных масштабных проектов, где можно потренировать и усовершенствовать языковые навыки. Говорю это с личного опыта, так как была частью такого мероприятия как "Финал Лиги Чемпионов" (где работала фан-координатором на локации с ливерпульскими болельщиками) и эту возможность мне предоставил университет, в частности факультет, который хорошо скоперировался с главными организаторами данного проекта. Не жалуйтесь лучше, а умейте находить позитивное, просто работайте над собой, и пользуйтесь возможностями, которые вам предоставляет учебное заведение
Студентка
Я студентка второго курса факультета германской филологии. Очень горжусь, что учусь в КНЛУ. Да, здание института старое, преподаватели в основном в возрасте, порядки совдеповские. Но, что в этом плохое? Зато на нашем факультете германской филологии – одна из маленьких плат, если поступать на контракт, и много бюджетных мест (в отличии от других факультетов), и очень хорошие и фундаментальные знания! Да, чтобы учиться здесь надо много заниматься. Я, например, поступила на контракт, но не отчалилась – очень много времени уделяла занятиям, почти каждый день ложусь за полночь. И, мои старания не прошли даром, после первой сессии меня перевели на бюджет, и это без блата, без взяток, а по «Открытому конкурсу»! Писать плохие отзывы могут только лентяи, потому, что здесь, чтобы сдать зачет и экзамен взятки не пройдут – нужны только знания!!! А знания дают наши преподаватели – профессионалы в своей сфере, материал подают доступно, всегда помогут. Например: преподаватель, которая ведет у нас «Дидактику». К ней хоть десять раз подходи за разъяснениям, всегда приветливая, спокойно и понятно все объяснит. Декан нашего факультета – большая труженица! Она приходит в институт первая и уходит последняя. Всегда на рабочем месте. Приди к ней в любое время, всегда уделит тебе внимания, выслушает. Много пишут про библиотеку. Да, книги старые, многих нет. Но сейчас все в основном пользуются интернетом. Читальный зал – это храм института – фрески и тишина! Я очень люблю здесь заниматься, здесь я напитываюсь энергией. В общем – приходите к нам учиться, и вы не пожалеете.
Taya
Для Студентка: Прочитала так много ужасных комментариев и даже не знаю кому верить. Говорят что преподают ужасно и скучно. И я совсем запуталась. Просто в этом Университета готовят переводчиков китайского, корейского и английского, А это то, что мне нужно) И ещё, можно вопрос. Сколько языков можно учить?
Студентка
Приходите не пожалеете. У нас очень сильные преподаватели. У нас можно учить 2 языка. Один основной а второй на выбор. Это то что вам нужно)
Коментувати
Fly
я в 2017 году закончила КНЛУ, факультет германской филологии (первый английский) и хочу сказать, что многие отзывы несправедливы. Да, университет, правда нуждается в ремонте. Но не будем забывать, что это госсударственный университет, и, как я понимаю, многое зависит от финансирования. Но когда я училась были отремонтированные аудитории и постепенно, хоть и медленно университет приводят в порядок. По поводу пересдач и исключений, то пересдачи есть и выгоняют только тех, кто реально забил на учебу. Среди моих одногрупников были такие, которые поступили и думали, что у них великолепный язык и им все будут оды петь, а на самом деле они далеко не блистали, кроме того, много пропускали и поэтому во время сессии они имели плохие баллы. Одно из преимуществ КНЛУ - это полное отсутствие коррупции, ты или знаешь и здаешь или нет. Если учить все годы учебы, то на выходе у тебя реальные знания
ИЦ Манускрипт
Дорогие Аспиранты! Ждём у нас в гостях, Диссертацию без плагиата напишем мы для вас. Заходите в почту, напишите нам, Мы объясним условия и составим план. Если план в наличии, очень хорошо, Когда ясна структура, всё идёт легко. Пусть сложна, по сути, любая диссертация, Работая сплоченно выйдет кандидатская. «Манускрипт» работает, не покладая рук, Чтоб было у вас звание «кандидат наук». Научное сообщество - сплоченная семья, Заходите в гости, ждём у нас, Друзья! © Информационный центр "Манускрипт" Информационный центр «Манускрипт» предоставляет услуги в сфере образования для студентов и аспирантов: написание всех видов научных работ – курсовых, дипломных, магистерских; подготовка плана и написание диссертаций, монографий, статей ВАК, тезисов и других научно-исследовательских работ. Сайт: https://studentmanuscript.com.ua/
myruhin1997
Скажіть будь-ласка чи можу я вступити у вуз,з середнь- спеціальною освітою і без ЗНО?Взагалі це можливо,якщо піти заочно
Богдана
Добрий день. Чи можу я вступити на бюджет на напрям "психологія" з результатами зно : математика - 129, біологія- 199, укр мова та література - 183 ? Якщо не на бюджет, то чи можу на контракт?
Діана
Привіт) чи реально вступити на контракт з середнім балом Зно-165?Якщо мова і історія 185,а англійська 130?Реально поступити на контракт ?
Аліса
Для Діана: на контракт беруть всіх. Так що don`t worry:)
Коментувати
Lera
скажіть будь ласка чи можна вступити в це інститут якщо бал з ЗНО з англійської мови -150?
Злой студент
В 2017 году поступили в этот ВУЗ. Скажу сразу, обучение ужасное. Английский Вы здесь задубите. Основные предметы преподаются не интересно. Много преподавателей, которые читают предмет себе под нос. Студентам внушают. что они НОЛЬ. На факультете германской филологии списки пересдатчиков огромные. Это политика КНЛУ. Нужно как можно больше студентов оставить без стипендии или отчислить контрактников. Общежития просто ЖАХ. Тараканы, мыши. Нет горячей воды. Собираюсь переводиться.
Annl
Доброго дня, скажіть будь ласка, чи є у вас безкоштовні місця на заочній формі навчання для випускників техникумів направлення "Право"?
Марк Достоевский
какие предметы нужно сдавать, чтобы поступить на японский??? и возможно ли поступить на держ.?
Кристина
Мова,английский,история.У японцев держ. от 185 баллов)
Ніка
Математику тут здавати не катить?
Коментувати
Светлана Луценко
Чи може хтось розповісти про гуртожиток: як далеко знаходиться від університету, які умови, оплата? Буду вдячна
студент
Для Светлана Луценко: Общежития ужасные. Находятся в Голосеевском районе. Самая ближняя №3 на Феодосийской. Все общаги убитые. Мебель старая. Тараканы ходят пешком. Кровати часто двухъярусные. Там где должно жить 2, живут 3 или 4. Там где 3, 4-5. Условий учиться в общаге НОЛЬ.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!