Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Київський національний лінгвістичний університет (КНЛУ) (044) 287-33-72
м.Київ, вул. Велика Васильківська 73  (карта)
https://knlu.edu.ua

(044) 529-82-86
інформація підтверджена

Київський національний лінгвістичний університет (КНЛУ)

Київський національний лінгвістичний університет є провідним навчальним та науково-методичним центром з підготовки перекладачів та фахівців з іноземної філології вищої кваліфікації та надає студентам унікальну можливість навчатися за програмами міжнародної академічної мобільності в країнах Європи, Америки та Азії. Навчання в КНЛУ проводиться з використанням найсучасніших інформаційних технологій. Студенти КНЛУ мають доступ до аудиторій, що обладнані потужними комп’ютерами з сучасним програмним забезпеченням. Навчальні програми спрямовані на опанування нових інформаційних технологій в їх практичному застосуванні. Девіз КНЛУ - AD ORBEM PER LINGUAS!

Тип навчального закладу:Університет
Форма власності:державна
Вартість навчання на рік (грн.):від 11566 до 20564
Форма навчання:денна, заочна,
Кваліфікаційний рівень:бакалавр, спеціаліст, магістр
Кількість студентів:5000
Місто:Київ
Консолідований рейтинг 2022:85-86 місце

Безкоштовне навчання:
Платне навчання:
Післядипломна освіта:
Аспірантура, докторантура:
  
Військова кафедра:
Гуртожиток:
Підготовче відділення:
Курси підготовки до ЗНО:

Київський національний лінгвістичний університет (КНЛУ) проводить підготовку за такими напрямами:

 • Гуманітарні науки

  • Філологія
 • Управління та адміністрування

  • Маркетинг
  • Менеджмент
 • Освіта та педагогіка

  • Середня освіта (за предметними спеціалізаціями)
 • Право

  • Право
 • Соціальні та поведінкові науки

  • Психологія
 • Сфера обслуговування

  • Туризм

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 30.11.-1

Рейтинг
247
Рейтинг: 4.3 з 5 на основі 57 оцінок.

Відгуки про Київський національний лінгвістичний університет (КНЛУ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Магістр
Поступив до КНЛУ до магістратуру на іспанську мову, маючи вже досвід роботи перекладачем. Хоч і прожив в іспаномовній країні кілька років, все одно можу сказати, що отримав цінні знання для себе. Я знаю, що про КНЛУ єдиною думки не має: хто задоволений, хто ні. І це нормально, це природньо. У кожного складаються свої відносини. Але з поміж усього я хочу виділити одну думку: навчатися не легко, особливо для тих хто хоче отримати знання, просто так вони не даються, але завжди на допомогу приходять викладачі, вони відкриті для вашого старання. Взагалі, я задоволений глибиною знань та професіоналізмом викладачів. Строгим, але хорошим відношенням до студента.
Настя
Чи потрібні базові знання іноземної мови, яку хочеш вивчати? Чи в університеті навчають з нуля? Наприклад, я в школі вчила англійську, а в університеті хочу вивчати турецьку.
Анастасія Мамчур
Для Настя: базові знання не потрібні
Коментувати
Anna BM
Доброго дня, є декілька питань які мене хвилюють. Хочу вступити на факультет корейської мови. Будь ласка, допоможіть. Хоча б, на одне питання. 1) Кількість ЗНО та які саме предмети? (підходе біологія?) 2) Яка кількість бюджетних місць на факультет корейської мови? Які повинні бути бали для цього? 3) Як саме будуть проходити вступні екзамени? Тести? 4) Маю диплом фармацевта, чи знадобиться він там? Чи лише АТЕСТАТ ? Заздалегідь дякую!
Aleksandr Zabara
Я зараз навчаюсь на четвертому курсі! Вивчаю турецьку та англійську мови. Хочу сказати, що задоволений ВСІМА викладачами факультету СХОДОЗНАВСТВА! Вимогливі, щирі, зацікавлені в наших знаннях! Іноді здавалось, що дуже важко і деякі викладачі несправедливі, АЛЕ це тільки здавалось! Всі хочуть тільки кращого та гарних знань! Викладачі, знайте, що Ви всі молодці!!!!))) Особливо хочу похвалити: Сорокін С.В., Тімкова Т.М., Ксьондзик Н.М., Пілик В.В., Голець О.Я.!???????????????????????????????????????????????????????????????????? Найкраща в світі викладачка англійської - Голінко А.М.????????????????????????????????????????????
Aleksandr Zabara
Для Aleksandr Zabara: знаки питання були СЕРДЕЧКАМИ)))
Коментувати
anna_tabachuk
Добрий день, якщо хтось навчався/навчається на факультеті китайської філології, розкажіть про свої враження. Дякую!
Неравнодушный
Уважаемые будущие студенты! Если вы готовы учить язык сами, тогда вам сюда!Преподавателей которые знают свой предмет крайне мало, все негативные отзывы студентов правда! Как то я задала вопрос дочери,которая учится в этом университете, какой процент знаний ты получила здесь за два года, ответ меня шокировал, из 100 процентов 10 , вот такой был ответ! То есть 90 процентов знаний это ее самообучение.Могу только посоветовать особенно детям с баллами ЗНО195 и выше,бегите пока не поздно от даже мысли, подавать сюда документы!
Олена
Для Неравнодушный: А моя донька сказала, що за півроку вона вивчила більше ніж за всі 11 років школи, не вірте цим негативним відгукам, я це все пережила того року і зараз не шкодую.
Абітурієнт
Для Неравнодушный: Можете, пожалуйста, подсказать на каком факультете училась ваша дочь? Просто вступаю в этом году, хотелось бы знать по подробней про разные университеты
Коментувати
Maria
Добрий день! Підкажіть скільки буде коштувати контракт на спеціальності "Романська філологія перекладу" за рік навчання в 2021 рік?
K
Читаєш деякі коментарі - просто за голову берешся. "Непотрібні предмети"? Це може історія мови?) Ну кому не треба, а хто відкрив для себе нове захоплення. "Неповага"? В першу чергу, майте повагу до викладачів - тоді люди поставляться до вас із розумінням, навіть якщо ви недовчили, і ніхто не "посилатиме до репетитора". Знайте свої слабкі місця. Не можна "загинати пальці" і претендувати на повагу з боку викладача, якщо на іспиті всією сутністю демонструєш, що предмет тобі не потрібен і здаєш ти його для "зараху". Тут хтось, до речі, писав про декана германців - станом на зараз, вона чи не найлюдяніша викладачка в кнлу. Вона не усміхається всім підряд лише тому, що чудово розбирається в людях и бачить, хто на що претендує. Якщо ви сховаєте свою недоречну пиху, викладачі РАПТОВО побачать в вас людей. Бо ви мене вибачте, але коли сидить кандидат наук і слухає на іспиті перли, а тут іще "а чого мені не 4, а 3?", то вже напевно виникне дисбаланс у взаєморозумінні викладача і студента.
Олександра
что бы поступить на факультет с испанским языком, неважно какое зно сдавать? с англ или испанского?
Олександр
Для Олександра: Да,всё равно какие ЗНО
Коментувати
Богдана
Добрий день, які ЗНО потрібно здавати на факультет психології? Чи є державна форма навчання на ньому?
Hanna
Студенти хамло! Немає поваги до інших пасажирів. Користуються тролейбусом. як своєю власною розвозкою, це видно із того, як вони завантажуються в тролейбус, розпихуючи усіз людей на зупинці (тільки, щоб посадити свою 5 точку, всю дорогу роблять вид, що вони сплять, а на своїй зупинці всіх виштовхують з транспорту, на зауваження відповідають, що вони студенти інязу. Питання: Якщо вони студенти цього вищого навсального закладу, їм дозволено не поступатися місцем вагітним, з маленькими дітьми до року? Виштовхувати людей з тролейбуса, що вони люди падають на тратуар розбиваючи собі голову, руки, ноги? А зара, під час каратнину. людям із севорстополької площі і до кінцевої приходитсья йти пішки, бо все окуповано ЕЛІТНИМИ СТУДЕНТАМИ.
Студентка
Не буду писати: "не вступайте сюди", адже це рішення кожного. Я вчилась на германській філології, було багато побічних та не дуже потрібних предметів, які ніколи більше не знадобляться. Досить практичні предмети викладали не дуже кваліфіковані спеціалісти(кажу про переклад). Деканат германської філології - то синонім до слова "пекло". У студентів страх туди зайти, адже декан повний неадекват. Коли вона викладала історію мови, вона обирала улюблених студентів, а всіх інших - принижувала та емоційно доводила. Методи викладання досить застарілі. Єдине, на що гріх скаржитись, мабуть, то викладання першої іноземної мови. У нас завжди були цікаві та вмотивовані викладачі, які справді докладали зусиль. Бували сесії чудові, бували і жахливі. Одного разу прйшла викладачка і поставила спеціально низькі бали, аби ми не вийшли на стипендію. Також бувало, що викладач заповнював заліковку під час іспиту, а потім, коли бачив наші прізвища у відомості, то відправляв на перездачу.
Эдуард
Есть хоть капля самоуважения - не идите в КНЛУ. Я заканчиваю четвертый курс востоковедения (китайский язык, филология), остался мощно разочарован, с ощущением пустоты и зря потраченных четырех лет моей жизни. Меня убедили, что филология почти ничем не отличается от перевода. Это была ложь. Мне пришлось потратить уйму времени и нервов на предметы, ничего общего не имеющие с изучением языка. На четвертом курсе - педпрактика в гимназии востоковедения на протяжении шести недель. КНЛУ меня разочаровал на первом курсе, когда мы начали изучать историю Украины и украинский язык, прям как в 11 классе. За год изучения китайского освоили самые азы, на самостоятельное освоение которых я потратил два месяца еще до поступления. Но тогда я подумал, что на втором курсе все изменится. На втором курсе мы изучали языковедение, теорлингвистику, философию и немножко китайского. Учебники за 1980-е года, давно устаревшая лексика про съезды компартии и Советский Союз.
Эдуард
Едем дальше. Если у вас есть мотивация учиться (именно так это было у меня),этот университет будет скорее мешать вам, чем помогать. Авгиевы конюшни побочных предметов я разгребал только ближе к концу семестра и только тогда у меня появлялось время на изучение китайского. Я старался использовать эти пару недель, чтобы успеть выучить хоть что-то полезное, пока не начался следующий семестр полный ненужной ерунды. На третьем курсе лексика не стала лучше. Вы будете знать, как на китайском сказать "ирригация", "сандарак" (не спрашивайте меня, что это такое. Это лексика из учебника), сможете в красках описать величие коммунистического китая (на слово величественный найдется не менее пяти синонимов). При этом скорее всего у вас будут трудности с поддержанием бытового разговора на китайском языке.
Эдуард
Чуть не забыл упомянуть о преподавателе языковедения, который на семинарах в качестве ответа требует приводить дословную цитату из книги, точное ее название, год и город издательства, и страницу, с которой взята цитата. В конце семестра он отправит 3/4 потока на пересдачу вне зависимости от уровня знаний.
Эдуард
Преподаватели будут забрасывать вас бесполезной информацией, которую невозможно применить в реальной жизни. "Вы же филологи, вы должны это знать". Спустя четыре года мало кто из группы сколько-нибудь сносно говорит на китайском и на втором языке (в моем случае это был немецкий). К студентам отношение как к скоту. Если же вы собираетесь идти в этот университет только ради отсрочки в армию - армия очень даже хорошая альтернатива КНЛУ, там хотя бы кормят. Тут же вас напичкают только дерьмом, еще и деньги за это возьмут. Стоимость года обучения составляет более $1000 (приближается к 30.000 грн) и растет с каждым годом. В конце обучения еще и потребуют 33.96 грн за распечатку диплома и напишут "хто гроші не здасть, диплом не отримає!"
Коментувати
QianCheng Morgesein
Добрий день , хочу знати , якщо у мене націоналіність із Китаю , але я громадянин України, у цьому році буду здавати ЗНО, ну більшість час жив у Китаї, погано знаю українську мову, мабуть не можк нормально здавати ЗНО, ще є інще спосіб , щоб поступити у КНЛУ?
Оксана
Для QianCheng Morgesein: звичайно шанси є, але скоріш за все це буде платне навчання, головне перейти поріг (кожного року він різний). Проте краще прочитайте відгуки, і подумайте чи варто Вам сюди поступати
Коментувати
Liza Adamchik
здравствуйте,подскажите пожалуйста,какие нужно сдавать предметы ЗНО,что бы поступить на корейский?? возможен ли такой вариант,что на ЗНО иностранный язык будет немецким? просто я в школе я учила немецкий углубленно.
Юлія
Для Liza Adamchik: Здаєте укр. мову, історію або географію і будь-яку іноземну. Якщо вчили німецьку, то німецьку й здаєте
Коментувати
Студентка
Це просто ідеальне місце для того, щоб вбити свою нервову систему і змарнувати час. До студентів відносяться зневажливо(і їдкі слова при будь-якій нагоді собі дозволяють, і на пари запізнюються, і ще багато чого). Був випадок, коли у викладача стояв наш залік одночасно з екзаменом у інших студентів. Звичайно, ніхто нас не попередив. Чекали на викладача десь дві з половиною-три години. Викладач сказав, що винний деканат, у деканаті сказали, що винний викладач і взагалі "не псуйте нам настрій". Очікуєте отримати тут знання? Краще очікуйте почути запитання, чому ви досі не ходите до репетитора. У цьому університеті працюють люди, які, я не спорю, знають свої предмети. Але більше половини з них зовсім не вміє навчати інших.
Студентка
[продовження] Прийти в університет, щоб отримати купу дз, на яке піде буквально увесь час після пар(і всерівно не факт, що підете спати вчасно), прийти на наступний день, витратити майже всю пару ЛИШЕ на перевірку того дз і по кругу, і по кругу. Ну а в деяких випадках ви просто хвилинок так 30-40 будете сидіти і чекати, що до вас прийдуть. Був випадок (настільки безглуздий що я його, напевно, ніколи не забуду), коли необхідний кабінет був зачинений(5 поверх, прямо біля деканату факультету перекладачів), нам зателефонувала викладачка щоб сказати, що вона прийде і щоб ми нікуди не розходилися. Взнавши, що ми стоїмо в коридорі, вона сказала спуститися на поверх нижче і чекати, коли кабінет відкриють. Тоді вона зателефонує, щоб ми повернулись. Деякі викладачі можуть легко відігратися на вас, якщо вони у поганому настрої. Деякі прийдуть на пару, щоб розповісти про своє життя.
Студентка
[продовження1] Книги. Вони жахливі. Майже усі старі, як світ, та на російській мові. Це абсурдно, тому що незважаючи на те, що інформація у книгах подається російською, на парах ви ПОВИННІ говорити українською. Абсурдно і, м’яко кажучи, незручно. А, і ще! Якщо хтось на парі з української мови випадково скаже хоча б слово російською, то ця людина одразу ж отримає зауваження (повезе, якщо воно буде супроводжене нормальним тоном). Люди з профкому приходять на робоче місце тоді, коли їм заманеться. Декілька тижнів назад, коли студенти прийшли, щоб отримати їх підпис (для обхідного листа), профком мав працювати з 11 до 12 і з 13 до 14. На своє робоче місце ті хороші люди прийшли в 12 і просто закрились до 13:15. Втомилися :) Якщо захочете навчатися тут, то майте на увазі, що після літньої сесії ціни за навчання можуть підняти. Минулого літа була така ситуація.
Студентка
[продовження2] Гуртожитки. Можу говорити тільки про перший, так як знаю все через особистий досвід. Тут ви дізнаєтеся багато чого нового про фауну. Наприклад, що таракани кусаются (загугліть, якщо не вірите) і що вони бувають різних видів (у цьому гуртожитку можна побачити, як мінімум, три: чорних, рижих і білих. Взагалі, як я зрозуміла, деканат з комендантом дотримуються думки, що де студенти, там завжди є таракани. Вони просто забили на цю проблему. Якщо всерівно буде бракувати тваринок-не переживайте. У підвалі (де, власне, знаходиться душ) можна знайти сороконіжку. Душ сам із себе уявляє кімнату з перегородками і старим обладнанням, яке часто барахлить. Гарячу воду можуть раптово виключити. І не на день-два, а на неділю чи навіть місяць. Ремонт у кімнаті буде тільки тоді, коли його зробить хтось із студентів(до речі, на наступний рік вас можуть переселити в іншу кімнату). Максимум, що зробить хтось з університету-це прийде з перевіркою і скаже, що у вас незручно.
Коментувати
KNLU
До уваги вступників 2019 року на спеціальність 035 Філологія, спеціалізацію 035.041 Германські мови та літератури (переклад включно), освітньо-професійну програму Англійська мова і література, друга іноземна мова, переклад! На чисельні звернення вступників 2019 року, які бажають вступити на навчання за спеціальністю 035 Філологія, спеціалізацією 035.041 Германські мови та літератури (переклад включно), освітньо-професійною програмою Англійська мова і література, друга іноземна мова, переклад, відбіркова комісія факультету германської філології повідомляє, що конкурсна пропозиція (освітньо-професійна програма) Англійська мова і література, друга іноземна мова, переклад має ID 547669 і стоїть ДРУГОЮ у переліку конкурсних пропозицій КНЛУ у електронному кабінеті. Просимо Вас бути уважними при подачі електронних заяв, щоб зробити правильний вибір. З повагою, Відбіркова комісія факультету германської філології (044) 529-83-16
Андрей
Я студент факультету германської філології, спеціальність ’середня освіта’. В минулому році на цій спеціальності було найбільше бюджетних місць, тому сюди й подався. Особисто я б рекомендував наш факультет, і цю спеціальність,хоча до початку навчання не дуже розумів її сутності. Крім мови, тут ми вивчатимемо підходи до її викладання. Знання з методики викладання, думаю, не будуть зайвими. Я планую працювати в освіті, як мої батьки, але ще побачимо. Радію від того, що на 4 курсі вивчатиму переклад - хотілось би себе спробувати в цьому. Вчитись тут непросто, думаю, всі чули, головний принцип такий: стільки вивчив, стільки й маєш знань і такий самий рейтинг. Одногрупницю на контракті перевели на бюджет за високий рейтинг. Заняття, чесно кажучи, краще не пропускати - викладачі тут люблять дисциплінованих, і відпрацьовувати потім не по приколу. Good luck!
Олександр
41000 грн. за навчання на 035 філологія - перекладач - це перебор для України. Що за ціни, це дуже дорого, тому не поступимо. Є можливість поступити в КНЛУ на бюджет на 014 (середня освіта) Іноземні мови та літератури, методика навчання іноземних мов і зарубіжної літератури (англійська мова і друга західноєвропейська мова). Я так зрозумів, що це на вчителя англ мови? Підскажіть будь ласка, варто це робити, чи ні. Хотілося б, щоб дитина отримала не тільки диплом, а й знання. В даному ВУЗІ це реально ??? Які перспективи після закінчення ВУЗу? Можливо хтось порекомендує хороший ВУЗ із спеціальністю 035 - філологія ( перша англійська) на контракт до 25000 грн. за рік. Буду дуже вдячний. Відповіді можна відправляти на адресу: [email protected]
Mila
Можна ли изучать два языка - перевод турецкого и английского, степень бакалавра? Как называется факультет ?