Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.
![]() |
(044) 371-61-12 м. Київ, проспект Перемоги 54/1 (карта) http://kneu.edu.ua/ua/ (044) 456-31-62 |
Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана (КНЕУ)
КНЕУ ім. В. Гетьмана
Тип навчального закладу: | Університет |
Форма власності: | державна |
Вартість навчання на рік (грн.): | від 13718 до 14477 |
Форма навчання: | денна, заочна |
Кваліфікаційний рівень: | бакалавр, магістр |
Кількість студентів: | 36000 |
Місто: | Київ |
Консолідований рейтинг 2022: | 35 місце |
|
|
Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана (КНЕУ) проводить підготовку за такими напрямами:
-
Інформаційні технології
- Кібербезпека
- Системний аналіз
- Комп’ютерні науки
-
Управління та адміністрування
- Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
- Публічне управління та адміністрування
- Маркетинг
- Фінанси, банківська справа та страхування
- Облік і оподаткування
- Менеджмент
-
Освіта та педагогіка
- Професійна освіта (за спеціалізаціями)
-
Право
- Право
-
Соціальні та поведінкові науки
- Економіка
- Соціологія
- Психологія
-
Міжнародні відносини
- Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії
Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана (КНЕУ) - додаткова інформація про вищий навчальний заклад
Місія Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана (КНЕУ): здійснення вагомого вкладу у суспільний розвиток через дослідження, генерування нових знань, їх поширення та підготовку конкурентних фахівців і креативних особистостей.
Загалом у Київському національному економічному університеті навчається більше 36 тис. студентів. Тільки у базовому навчальному закладі їх навчають: 8 академіків, та член-кореспондентів Національної академії України і галузевих академій, понад 127 професорів, докторів наук, 507 кандидатів наук, доцентів.
На сучасному етапі структура Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана представлена дев’ятьма факультетами:
- економіки та управління,
- міжнародної економіки і менеджменту,
- юридичним,
- управління персоналом та маркетингу,
- обліково-економічним,
- економіки аграрно-промислового комплексу,
- фінансово-економічним,
- кредитно-економічним,
- інформаційних систем і технологій.
У структурі Київського національного економічного університету також діють Центр післядипломної освіти, центр магістерської підготовки, відділення довузівської підготовки, навчальний центр, навчально-методичний відділ, аспірантура, докторантура, Криворізький та Кримський економічні інститути, профільні ліцеї та коледжі, бібліотечний і обчислювальний центри, музей, видавництво тощо.
Державний вищий навчальний заклад "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана" (далі університет) є вищим навчальним закладом, що здійснює підготовку фахівців за такими освітньо-кваліфікаційними рівнями:
- освітньо-кваліфікаційний рівень - молодший спеціаліст (термін навчання - 2 роки);
- освітньо-кваліфікаційний рівень - бакалавр із відповідного напряму підготовки (термін навчання - 4 - 4,5 роки, залежно від форми навчання);
- освітньо-кваліфікаційні рівні спеціаліст, магістр (термін навчання - 1 - 2 роки, залежно від рівня освіти та форми навчання).
Підготовка фахівців за освітньо-кваліфікаційними рівнями молодший спеціаліст здійснюється на базі повної загальної середньої освіти та базової загальної середньої освіти за узгодженим навчальним планом підготовки молодшого спеціаліста в коледжах університету:
- Економічному коледжі КНЕУ імені Вадима Гетьмана (м. Київ);
- Коледжі інформаційних систем та технологій КНЕУ імені Вадима Гетьмана (м. Київ);
- Сімферопольському коледжі КНЕУ імені Вадима Гетьмана;
- Криворізькому коледжі економіки та управління КНЕУ імені Вадима Гетьмана;
- Роменському коледжі КНЕУ імені Вадима Гетьмана.
Підготовка фахівців за освітньо-кваліфікаційними рівнями спеціаліст, магістр здійснюється після успішного закінчення підготовки за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр.
Прийом до університету здійснюється за такими формами навчання:
- денна;
- заочна;
- вечірня.
Київський національний економічний університет під своїм дахом зібрав широко відомі наукові школи з економічної теорії, фінансово-кредитних проблем, бухгалтерського обліку, економічного аналізу та аудиту, маркетингу, статистики та ін.
Серед викладачів базового Київського національного економічного університету майже 70 відсотків мають науковий ступінь доктора, кандидата наук, учене звання професора, доцента.
Науково-дослідна робота в Київському національному економічному університеті здійснюється як за рахунок бюджетного фінансування, так і на госпдоговірних засадах, і дедалі більше зосереджується на розв’язанні актуальних проблем економічної реформи.
Опікується такою діяльністю в КНЕУ ще й Науково-дослідний інститут економічного прогнозування і розвитку, який є структурним підрозділом університету.
Представники наукових шкіл Київського національного економічного університету залучаються як експерти і консультанти президентськими структурами, Кабінетом Міністрів України, комісіями Верховної Ради, Міністерством фінансів, Національним банком, різними відомствами.
За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 02.08.2022