Osvita.ua Вища освіта Довідник ВНЗ Європейський університет (ЄУ)

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Європейський університет (ЄУ) (044) 450-64-90, 537-35-00
м. Київ, бульвар Академіка Вернадського, 16-В  (карта)
http://e-u.in.ua

(044) 450-64-90
має статус «Преміум»інформація підтверджена

Європейський університет (ЄУ)

Європейський університет має повне матеріально-технічне забезпечення навчального процесу і наукової діяльності науково-практичних працівників та студентів. До послуг студентів сучасна комп’ютеризована бібліотека з фондом в 1000000 примірників видань, спортивні зали, а також бази відпочинку.

Ліцензія: серія ВО №00228-022801 від 15.05.2017

"Європейський університет" є одним з найбільших приватних навчальних закладів України, в якому навчається більше 20 тисяч студентів, у тому числі іноземців з 15 країн світу. Це єдиний в Україні вищий навчальний заклад , в якому створена система безперервної освіти від дитячого садка до університету.

Тип навчального закладу:Університет
Форма власності:приватна
Рівень акредитації:IV
Вартість навчання на рік (грн.):від 5 600 грн за рік
Форма навчання:денна, заочна, дистанційна
Кваліфікаційний рівень:молодший спеціаліст, бакалавр, магістр, аспірантура
Кількість студентів:25000
Місто:Київ
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2015):190 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2016):190 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2017):190 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2018):190 місце

Безкоштовне навчання:
Платне навчання:
Післядипломна освіта:
Аспірантура, докторантура:
  
Військова кафедра:
Гуртожиток:
Підготовче відділення:
Курси підготовки до ЗНО:

Європейський університет (ЄУ) проводить підготовку за такими напрямами:

 • Інформаційні технології

  • Кібербезпека
  • Системний аналіз
  • Комп’ютерні науки
  • Інженерія програмного забезпечення
  • Інформаційні системи та технології
 • Гуманітарні науки

  • Філософія
 • Управління та адміністрування

  • Маркетинг
  • Фінанси, банківська справа та страхування
  • Облік і оподаткування
  • Менеджмент
 • Культура і мистецтво

  • Інформаційна, бібліотечна та архівна справа
  • Хореографія
  • Музичне мистецтво
 • Право

  • Право
 • Природничі науки

  • Екологія
 • Соціальні та поведінкові науки

  • Економіка

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 13.01.2020

Рейтинг
63
Рейтинг: 2.9 з 5 на основі 22 оцінок.

Відгуки про Європейський університет (ЄУ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
наталія
У вас з’явилась можливість навчатися на бюджеті (безкоштовно) в магістратурі! В КПІ ім. Ігоря Сікорського, Інституті ІЕЕ, на кафедрі інженерної екології залишилось 5 незаповнених бюджетних місць на спеціальність “101 екологія”! Приймаємо бакалаврів різних спеціальностей. Вам потрібно оперативно, до 3 серпня подати документи в Приймальну комісію КПІ (корпус 16, кім.125). Подробиці за тел.: 050-380-95-78; 095-01-33-974; 067-69-62-433; Поспішайте! Ваші оперативні дії дадуть перевагу над вашими конкурентами ! Чекаємо на Вас !
Анжела
Доброго дня!Скажіть будь ласка чи зможу я поступити на "Право" якщо здала ЗНО тільки з укр мови та географії?
Annl
Доброго дня, скажіть будь ласка, чи є у вас безкоштовні місця на заочній формі навчання для випускників техникумів направлення "Право"?
Victoria
Скажіть, будь ласка, чи в цьому закладі дається хореографія?
Мальвіна
Наталя вячеславівна, гроші моіх батьків за останню сесію вас не тиснуть? І чому я маю вас шукати і проситись ? 2 дні,3 дні... Львів...
Yuri
Для Мальвіна: Класна викладачка ! Якщо вчитись звичайно. Хто хоче вчитись, той вчиться.
Коментувати
Потерпевший
Не идите в этот университет!!!! Цены высокие, уровень - ноль!!!!!! Училась на Юридическом (Киев). Сбежала на последний курс в другое Высшее заведение!!!!!
Марія
Для Потерпевший: в якому сенсі "цены высокие", там дороге навчання???
Коментувати
Никита
Криворізька філія Приватного вищого навчального закладу "Європейський університет" подскажите стоит ли идти туда или нет ?
Ярослав
Офіційна сторінка львівської філії:директор-колишній начальник райвідділів міліції, захистив (ніби то) кандидатську за півроку до призначення директором...0(нуль) наукових праць,0 статей,0 хоч чогось,що має відношення до Вищої освіти... Його заступник-будівельник,здається. Отримав диплом про Вищу освіту вгадайте,де? І так само 0 (нуль) у освіті... Немає слів...
Настя
Нигде на сайте не могу найти точную стоимость обучения. Можете подсказать?
Іван
а чи правда що директор пісний хвалиться тим що бачив Ісуса і Діву Марію? І чи правда що він в 2013 році зібравши гроші на своєму 60-річі в оперному від людей та студентів пожертвував іх через церкву на АТО як своі власні?
Elena Ignatenko
А в мене з оплатою щось незрозуміле виходить. Поступала на 3 курс після технікуму. За законом, наче, повинна вчитись 2,5 роки, а в мене в договорі чомусь 2,7роки. Провчившись 2 роки, підняли оплату на 10%. Тобто тепер по їхніх мудрих розрахунках за останній неповний рік я маю переплатити 980грн. Де справедливість? Якщо лишається оплатити 3150грн. і до цієї суми додати 10%, то має бути 3465грн., а мені заявили, що я маю заплатити 4130грн. Де ж тут 10%???? І рахують так "мудро", беруть річну плату ділять на 12 місяців і множать на 10 місяців. Чому 10? Починають "втирать", наче ми маємо типу вчитись до червня ....але остання сесія і захист бакалавра в лютому. Чому я маю платити до червня? Згідно договору може змінитися оплата, а не термін навчання. І взагалі в нормальних вузах підняття оплати діючих студентів не стосується. Це вже для майбутніх. А в Європейському в минулі роки, за словами випускників, оплата на протязі навчання кілька раз змінювалась....Де правда?
Андрій
Для Elena Ignatenko: Пані Олено зважаючи на Ваші дописи у вас дійсно, щось не зрозуміле, або ви описуєте не всю ситуацію!!!! По - перше за останні 8 років оплата в університеті підіймалася лише один раз, в зв’язку з раптовим зростанням цін на ком. послуги. З вашим питанням, Вам необхідно звернутися до бухгалтерії університету. Якщо ви навчаєтеся у філії і там не можуть надати Вам належну відповідь зверніться до економістів в головний ВНЗ в Києві. телефон на офіційному сайті.
Студ
За последние 4 года менялась стоимость оплаты ну раза три точно, пишу это как студент этого универа в Киеве.
Коментувати
Правова рада
Встигніть до 31.12.15 отримати податкову знижку на навчання!!! Телефонуйте за 050 827 24 57, детальніше http://pravova-rada.com/ua/tax-relief-for-training
андрій
львівська філія - порнографія.Буквально. Одні статеві відношеня...
Денис
Для андрій: Що тит маєш на увазі?! Напиши на kredolv@gmail.com Потрібна інфа
Коментувати
Люба Яковенко
Думаю цього року поступити сюди в Київ на факультет гуманітарних наук.Хто тут навчається чи варто сюди поступати?
Денис
Сину поступати цього року. Місяці два тому зайшов у львівську філію дізнатися про умови. Приймальня закрита. Постукав. Не відкрили , напевно тому що були дуже заняті: за дверима чувся веселий жіночій сміх і музика. Чекаю. Вийшов якийсь чоловік із ароматом. Питаюсь у студентів-хто це? Виявилось, ректор (чи директор). Інтерес до цього закладу у мене зник. Хоча цікавився-ціни у них дійсно найкращі. Коли виходив,у дворі поспілкувався із студентами: Задоволені у цілому. Про хабарі нічого не казали, викладачі,кажуть,як і всюди: є дуже цікаві,а є і слабші. Спробую,напевно ще раз зайти.
студент
согласен по поводу конторы по выдаче дипломов, сюда поступать Нельзя, если хочеш учиться - беги в нормальный институт, пар нет, НЕ УНИВЕР!!!
діма
львівська філія і деректор пісний - повний отстой, хто його туди поставив, не відомо. Хам ! зірок нема
Дмитро
ХУЖЕ БУРСИ!!! Навчається не більше 10 чоловік, освіти немає ніякої, все рішається за гроші. Деякі преподи прогулюють пари і не зрозуміло за що їм платять зарплату. За такі умови навчання яб платив 50 грн в рік а не 5000 грн. Я дуже надіюсь мій відгук комусь допоможе і ВИ не зробите помилку як я (два рокі навчання в сраку та 10 000 грн). Всім хто тут працює на студентів пох**... Дуже часто буває приходиш на пари і назад їдеш додому бо навіть ніхто на роботу не приїхав в універ. Це не універ а контора по видачі дипломів
Дмитро
Для Дмитро: Це я писав про Рівненську філію Європейського університету
Тарас
Я навчаюсь на даний час у Рівненській філії, я взагалі не знаю чи Ви тут навчалися, чи це просто обливання брудом. Ходжу на пари і до мене завжди приходять викладачі, проводять пари, причому дехто досить цікаво. Я скажу так, якщо хочеш вчитися, то звичайно і будеш вчитися. Але якщо ти не ходив на пари семестр і прийшов на якусь пару, яка вже вичитана, то зрозуміло, що і викладач до тебе не прийде. Мені наприклад дуже подобається навчатися в Рівненській філії і всім раджу. А про будь-які гроші, я взагалі не чув і сам особисто ніколи не платив, всі дуже лояльні і що цікаво, навіть радіють коли ти приходиш на пари. Мені все подобається!!!! Ну а є звичайно люди, яким все в житті не подобається, багато задають - погано, ходять на пари - погано, щось вимагають - також погано, я так розумію ти відносишся до них, а все розуміється в порівнянні.
Коментувати
Оксана
Здравствуйте! Я закончила Европейский университет в прошлом году, специальность "Учет и аудит". Преподаватели хорошие, конечно, как и везде "в семье не без...". Училась сама, без взяток. Платят, скорее всего те, кто учиться не хочет и кому нужен просто диплом. Жила в общежитии с подругой. Нам попалась большая уютная комната. Было весело! Студентческие годы вспоминаю с ностальгией!
Диана
Доброго дня ! Я здобула спеціальність менеджмент і адміністрування спеціалізацією Менелжмент організації охорони здоровя , спеціаліст, підкажіть будь ласка , які посади можна займати із відповідною спеціальністю , і чи можу я працювати у державній установі ? Дуже буду вдячна за відповідь.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!