Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Державний університет телекомунікацій (ДУТ) (044) 248-85-97
м. Київ, вул. Солом'янська 7  (карта)
http://www.dut.edu.ua/

(044) 248-85-93
інформація підтверджена

Державний університет телекомунікацій (ДУТ)

Державний університет телекомунікацій - провідний багатопрофільний вищий навчальний заклад освіти в галузі телекомунікацій та інормаційних технологій IV рівня акредитації.

Тип навчального закладу:Університет
Форма власності:державна
Вартість навчання на рік (грн.):від 8600 до 15900
Форма навчання:денна, заочна
Кваліфікаційний рівень:бакалавр, спеціаліст, магістр
Кількість студентів:н.д.
Місто:Київ
Консолідований рейтинг 2022:95-96 місце

Безкоштовне навчання:
Платне навчання:
Післядипломна освіта:
Аспірантура, докторантура:
  
Військова кафедра:
Гуртожиток:
Підготовче відділення:
Курси підготовки до ЗНО:

Державний університет телекомунікацій (ДУТ) проводить підготовку за такими напрямами:

 • Інформаційні технології

  • Кібербезпека
  • Системний аналіз
  • Комп’ютерна інженерія
  • Інженерія програмного забезпечення
 • Воєнні науки, національна безпека, безпека державного кордону

  • Забезпечення військ (сил)
 • Електрична інженерія

  • Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка
 • Електроніка та телекомунікації

  • Телекомунікації та радіотехніка
 • Управління та адміністрування

  • Фінанси, банківська справа та страхування
  • Менеджмент
 • Соціальне забезпечення

  • Соціальне забезпечення
 • Соціальні та поведінкові науки

  • Соціологія
 • Транспорт

  • Авіаційний транспорт
  • Автомобільний транспорт

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 03.08.2022

Рейтинг
383
Рейтинг: 4.6 з 5 на основі 83 оцінок.

Відгуки про Державний університет телекомунікацій (ДУТ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Iлля
Навчаюсь в Інституті інформаційних технологій Державного університету телекомунікацій. Спеціальність класна, кваліфіковані викладачі, є оснащені лабораторії. Але дистанційно не використаєш в повній мірі наявне обладнання. Можна пошукати роботу та з’ясувати, що не вивчив в універі.
Владислав
Мені дуже сподобалося навчатися у державному університеті телекомунікацій. Там працюють дуже добрі викладачі, а університет має сучасне обладнання. Мені особливо подобалося, що я не тільки вивчав теорію, а й мав можливість навчитися практичним навичкам. Я б рекомендував цей університет всім, хто цікавиться Інформаційними технологіями та хоче отримати якісну освіту у приємному середовищі.
Віталій
Сам навчався в цьому університеті та думаю, що цей університет дійсно гарний вибір для тих, хто хоче навчатися в галузі телекомунікацій та інформаційних технологій. У цьому університеті є дуже сучасна технічна база, яка допомагає студентам отримувати актуальні знання та вміння. Також там працюють досвідчені викладачі, які готові допомогти студентам зростати та розвиватися. Так що, якщо Вам подобається техніка та ви бажаєте вивчати телекомунікації та інформаційні технології, то університет телекомунікацій - це прекрасний вибір!
Людмила Лось
Син закінчив ДУТ за спеціальністю комп’ютерні науки. Рівнем підготовки та отриманих знань задоволений. Навчався з інтересом, заняття проводили кваліфіковані викладачі. Як результат - син знайшов роботу в іноземній компанії.
Dimoh
Таке питання, якщо після строкової служби поступити то зразу на 2 курс поступлю?( І я так понімаю через 3 роки вийду офіцером?) За контрактом якщо поступити будуть якісь привілегії? Припустім жити не в казармі....
Viktoria Nidzelska
Наразі навчаюсь в ДУТі вже на 3 курсі на 121 спеціальності (Інженерія програмного забезпечення). Напевне, як і в кожному університеті тут є свої переваги і недоліки, проте загальне враження у мене позитивне. Чого сюди можна йти? Прогресивні викладачі (часто запрошують випускників, котрі вже працевлаштовані, щоб передавати досвід та знання, а ходити на пари до практикуючого спеціаліста - досить крута можливість) Мені подобається атмосфера та ставлення, університет не дуже великий, тому ти почуваєшся як в сімейному ком’юніті, де всі вболівають за твій розвиток та комфорт. Проживаю в гуртожитку, умови досить хороші, особливо після певних покращень з нашого боку) Універ рекомендую) Можу відповісти на питання в коментах!)
Кузьмук Ольга
Для Viktoria Nidzelska: Скажіть,будь ласка,чи дуже багато математики і фізики?
Лілія
Для Viktoria Nidzelska: Доброго дня, третій предмет ЗНО який обирати на 121 спеціальність чи немає значення?
Коментувати
Andriu
Університет має хорошу освітню базу, різнобічний розвиток культурної діяльності який допомагає знаходити нові знайомства. Навчаюсь на кафедрі Документознавства ага інформаційної діяльності 029 спеціальність маю чудові враження про саму професію та кваліфікованих працівників її викладають. Широкий обсяг можливостей після закінчення універу, та настільки ж широкий вектор досягнень в майбутньому з Багдадом знань які я отримав тут.
Роман
Викладачі є професіоналами своєї справи, а це найголовніше для отримання якісної освіти тими, хто дійсно бажає її отримати!
Вадим
Чи зможу я поступити на комп’ютерну інженерію? Математика 156, Українська мова 167 (і література 173), історія України 177, географія 170, фізика 145.
ФСБ
Для Вадим: Ні
Коментувати
Вадим Высоцкий
Университет, который нацелен на выпуск, действительно, квалифицированных специалистов. Прекрасный преподавательский состав гарантирует обучение всевозможным дисциплинам на высоком уровне, а отличное компьютерное оснащение и евроремонт сделают учебный процесс лёгким и приятным. Так же, благодаря сотрудничеству с огромным количеством фирм и компаний, ДУТ может предоставить проведение специализированных курсов от их представителей, прохождение качественной учебной практики и рабочие места после выпуска. Обучаясь на специальности Инженерия программного обеспечения, всего за два года я овладел такими языками программирования, как C++, C# и JS, обзавёлся навыками создания сайтов с использованием HTML и CSS, при этом получил множество других знаний в области разработки ПО. В дальнейшем программа подразумевает изучения Java, Python и разработки игр с использованием Unity. С такими знаниями каждый найдёт себе работу по душе в IT сфере.
Denis
Я навчаюся на 2 другому курсі у Державному університеті телекомунікацій. Це дуже гарний та хороший ВУЗ для тих хто бажає стати програмістом. На кафедрі ІПЗ навчають усім необхідним навичкам для того щоб отримати гарну освіту у сфері ІТ. За ці 2 роки я навчився програмувати на таких відомих мовах, як C++, C#, JS також верстати сайти за допомогою HTML та CSS. І це ще не кінець, адже на наступних курсах мене чекають Java, python і т.д.. Предмети не забирають багато часу і дають можливість для самоосвіти, що дуже корисно. Тому що з усіх предметів ми отримуємо тільки найнеобхідніші знання, ті які ми зможемо використати у майбутній професії!
Елизавета
здравствуйте, могу ли к вам на социологию на бюджет с такими баллами: матем-153, англ-153, украинский язык-183?
Руслан
Добрий день! Чи зможу я вступити до вашого ВНЗ на спеціальність кібербезпека з, ПРИБЛИЗНО, таким балами ЗНО 2020: українська мова і література ~ 160, математика ~ 122, англійська мова ~ 112?
20см
Для Руслан: ні,тількм контракт
Кафедра Системного аналізу ДУТ
Рекомендую ще розглянути на контракт спеціальність 12,Системний аналіз. Вартістьконтрактувсього16500 на рік, оскільки спеціальність має підтримку держави. Кваліфікація в дипломі буде "фахівець з інформаційних технологій", вивчаються сучасні технології та засоби розробки інформаційних систем, технології баз даних, захисту інформаційних систем, Data science, Business intelligence.
Коментувати
Sashko
Минулого року переді мною стояв складний вибір, в який навчальний заклад поступати та на яку спеціальність. Перебравши велику кількість різноманітних варіантів, мій вибір пав на ДУТ та спеціальність системний аналіз. Зі стовідсотково вірогідністю можу сказати, що я не помилився. Саме тут мене навчають тому, що мені знадобиться в майбутньому (програмування, пакети прикладних програм, обробка зображень). Наразі я можу порекомендувати системний аналіз в ДУТі всім своїм друзям та людям котрі не знають куди поступати!
maxim
Чи зможу я вступити до цього інституту на спеціальність "Комп’ютерна інженерія" або "Інженерія програмного забезпечення" на бюджет, якщо в мене 175 з англійської, 166 з української мови, 157 з математики і 9,6 середнім балом атестату?
Sashko
Для maxim: по первому приоритету возможно
Коментувати
studentochka
Учусь на ИСТ. Раньше было никак, а теперь очень даже норм. Лабораторию улучшили. добавили всякие курсы и обучение. Сертификаты нормальные выдают + если ходишь и учишься, то сессия без проблем проходит. Много представителей из разных компаний. Можно даже на практику или стажировку попасть. Преподы нагружают, но терпимо. В общем - довольна.
studentochka
Забыла добавить - в последнее время начали заставлять активно учить английский и сдавать все лабы даже, если не ходил там по болезни или еще из-за чего-то.
Коментувати
art9
Универ норм - учусь на Информационных системах и технологиях, платить немного, видают бесплатно всякие сертификатики Циско, преподы есть придирчивые, но сессию здал без проблем)))
Анонимус
Обходите этот вуз десятой дорогой :) Кроме того, что знаний вы никаких здесь не получите (хотя это, скорее всего, прерогатива большинства вузов Украины), ждите сюрпризов в виде анкеток, с которыми вам нужно будет ходить в вашу школу и рассказывать о том, какой ДУТ крутой и прогрессивный (нет). О пересдаче зачетов/экзаменов здесь тоже не знают — вместо этого вас заставят купить супер-важный курс за пару тысяч гривен. И если анкетки можно заполнить самому (повписывать левые данные), то участие в обязательных платных курсах, вместо 2 (!) бесплатных (!!!) попыток пересдачи, согласно законодательству Украины, выглядит уже как-то незаконно. Но вы не подумайте, у этого вуза есть свой плюс: можно не париться о посещениях. В начале года вас запугают, что «если у вас 40% пропусков, то вы не будете допущены до сессии», но на деле все, конечно же, не так. И да, все восторженные отзывы с 5 звездами — дело рук студрады, можете эти отзывы даже не читать. Подходите к выбору вуза внимательно!
Stas
а чи є в цьому універі кафедра автомобільний транспорт, бо на офіційному сайті нема
Анастасия Титова
Доброго дня, абітурієнти! Прохідний бал на бюджет на факультет інформаційних технологій залежить від спеціальності та ліцензійного обсягу. На спеціальності 124 Системний аналіз прохідний бал нижче через те, що це нова IT спеціальність. Чекаємо вас на екскурсію кожного дня о 14.00. http://www.dut.edu.ua/ua/290-zagalna-informaciya-kafedra-sistemnogo-analizu