Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Уманський національний університет садівництва (УНУС) (04744) 4-07-32, (04744) 3-20-11
Черкаська обл., м. Умань, вул. Інститутська, 1  (карта)
http://udau.edu.ua

(04744) 3-07-32
інформація підтверджена

Уманський національний університет садівництва (УНУС)

Уманський національний університет садівництва зарекомендував себе як потужний навчальний і науковий центр, осередок культури і духовності. Його авторитет здобуто працею багатьох поколінь викладачів, науковців, студентів та випускників. Для навчання студентів створено всі умови: матеріальна база, навчальні аудиторії та лабораторії, комп’ютерні класи, сучасна наукова бібліотека.

Тип навчального закладу:Університет
Форма власності:державна
Рівень акредитації:IV
Вартість навчання на рік (грн.):від 4920 до 9300
Форма навчання:денна, заочна
Кваліфікаційний рівень:бакалавр, магістр
Кількість студентів:4730
Місто:Умань
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2015):145 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2016):136 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2017):136 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2018):130 місце

Безкоштовне навчання:
Платне навчання:
Післядипломна освіта:
Аспірантура, докторантура:
  
Військова кафедра:
Гуртожиток:
Підготовче відділення:
Курси підготовки до ЗНО:

До складу Уманського національного університету садівництва входять:

 • шість факультетів: агрономії; плодоовочівництва, екології та захисту рослин; економіки і підприємництва; менеджменту; інженерно-технологічний; лісового і садово-паркового господарства;
 • НКЦ «Інститут післядипломної освіти та дорадництва»;
 • Навчально-виробничий комплекс.

А також структурні підрозділи:

 • Агротехнічний коледж Уманського національного університету садівництва;
 • Ананьївський аграрно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва;
 • Городищенський коледж Уманського національного університету садівництва;
 • Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва;
 • Тальянківський агротехнічний коледж Уманського національного університету садівництва;
 • Чигиринський економіко-правовий коледж Уманського національного університету садівництва;
 • Шевченківський коледж Уманського національного університету садівництва.

Функціонує докторантура з 5 та аспірантура з 10 спеціальностей, 24 проблемних науково-дослідних лабораторій. Навчальну, методичну, наукову та організаційну роботу виконують 29 кафедр.

Роботу зі студентською молоддю проводять керівники творчих колективів Центру культури і виховання, залучаючи талановитих студентів до роботи у гуртках художньої самодіяльності; працівники наукової бібліотеки; куратори академічних груп; викладачі кафедри фізичного виховання; ради студентського самоврядування університету та факультетів.

При центрі культури і виховання діють 15 творчих колективів, 7 з яких присвоєно звання «народного».

Значна увага в університеті надається фізичному вихованню студентської молоді. Щорічно проводиться близько 150 спортивно-масових заходів, у яких беруть участь понад 6,5 тис студентів. Університет є базою підготовки національної команди України до міжнародних чемпіонатів із настільного тенісу та інших видів спорту. Традиційно популярними видами серед студентів університету є футбол, баскетбол, волейбол, легка атлетика, важка атлетика, гирьовий спорт, настільний теніс, шахи.

Спеціальності та конкурсні предмети. #Вступ#2019

 • Агрономія. Конкурсні предмети: за кошти державного бюджету та за кошти фізичних та/або юридичних осіб: 1. Українська мова та література 2. Біологія 3. Хімія або математика; виключно за кошти фізичних та/або юридичних осіб: 1. Українська мова та література 2. Історія України 3. Біологія або математика.
 • Екологія. Конкурсні предмети: за кошти державного бюджету та за кошти фізичних та/або юридичних осіб: 1. Українська мова та література 2. Біологія 3. Хімія або географія; виключно за кошти фізичних та/або юридичних осіб: 1. Українська мова та література 2. Біологія 3. Географія або історія України.
 • Захист і карантин рослин. Конкурсні предмети: за кошти державного бюджету та за кошти фізичних та/або юридичних осіб: 1. Українська мова та література 2. Біологія 3. Хімія або математика; виключно за кошти фізичних та/або юридичних осіб: 1. Українська мова та література 2. Біологія 3. Історія України або математика.
 • Садівництво та виноградарство. Конкурсні предмети: за кошти державного бюджету та за кошти фізичних та/або юридичних осіб: 1. Українська мова та література 2. Біологія 3. Хімія або математика; виключно за кошти фізичних та/або юридичних осіб: 1. Українська мова та література 2. Біологія 3. Історія України або математика.
 • Технології захисту навколишнього середовища. Конкурсні предмети: за кошти державного бюджету та за кошти фізичних та/або юридичних осіб: 1. Українська мова та література 2. Математика 3. Фізика або біологія; виключно за кошти фізичних та/або юридичних осіб: 1. Українська мова та література 2. Історія України 3. Біологія або географія
 • Біологія. Конкурсні предмети: за кошти державного бюджету та за кошти фізичних та/або юридичних осіб: 1. Українська мова та література 2. Біологія 3. Хімія або іноземна мова; виключно за кошти фізичних та/або юридичних осіб: 1. Українська мова та література 2. Біологія 3. Географія або історія України.
 • Науки про Землю. Конкурсні предмети: за кошти державного бюджету та за кошти фізичних та/або юридичних осіб: 1. Українська мова та література 2. Математика 3. Фізика або географія; виключно за кошти фізичних та/або юридичних осіб: 1. Українська мова та література 2. Історія України 3. Математика або географія
 • Менеджмент. Конкурсні предмети: за кошти державного бюджету та за кошти фізичних та/або юридичних осіб: 1. Українська мова та література 2. Математика 3. Іноземна мова або географія; виключно за кошти фізичних та/або юридичних осіб: 1. Українська мова та література 2. Математика 3. Біологія або історія України.
 • Публічне управління та адміністрування. Конкурсні предмети: за кошти державного бюджету та за кошти фізичних та/або юридичних осіб: 1. Українська мова та література 2. Математика 3. Іноземна мова або історія України; виключно за кошти фізичних та/або юридичних осіб: 1. Українська мова 2. Історія України 3. Математика або біологія
 • Туризм. Конкурсні предмети: за кошти державного бюджету та за кошти фізичних та/або юридичних осіб: 1. Українська мова та література 2. Іноземна мова 3. Географія або математика; виключно за кошти фізичних та/або юридичних осіб: Українська мова та література 2. Історія України 3. Географія або іноземна мова
 • Готельно-ресторанна справа. Конкурсні предмети: за кошти державного бюджету та за кошти фізичних та/або юридичних осіб: 1. Українська мова та література 2. Іноземна мова 3. Географія або математика; виключно за кошти фізичних та/або юридичних осіб: 1. Українська мова та література 2. Біологія 3. Математика або географія
 • Економіка. Конкурсні предмети: за кошти державного бюджету та за кошти фізичних та/або юридичних осіб: 1. Українська мова та література 2. Математика 3. Іноземна мова або географія; виключно за кошти фізичних та/або юридичних осіб: 1. Українська мова та література 2. Історія України 3. Географія або математика.
 • Підприємництво, торгівля та біржова діяльність. Конкурсні предмети: за кошти державного бюджету та за кошти фізичних та/або юридичних осіб: 1. Українська мова та література 2. Математика 3. Іноземна мова або географія; виключно за кошти фізичних та/або юридичних осіб: 1. Українська мова та література 2. Історія України 3. Географія або біологія.
 • Облік та оподаткування. Конкурсні предмети: за кошти державного бюджету та за кошти фізичних та/або юридичних осіб: 1. Українська мова та література 2. Математика 3. Іноземна мова або географія; виключно за кошти фізичних та/або юридичних осіб: 1. Українська мова та література 2. Історія України 3. Біологія або математика.
 • Маркетинг. Конкурсні предмети: за кошти державного бюджету та за кошти фізичних та/або юридичних осіб: 1. Українська мова та література 2. Математика 3. Іноземна мова або географія; виключно за кошти фізичних та/або юридичних осіб: 1. Українська мова та література 2. Історія України 3. Географія або іноземна мова.
 • Фінанси, банківська справа та страхування. Конкурсні предмети: за кошти державного бюджету та за кошти фізичних та/або юридичних осіб: 1. Українська мова та література 2. Математика 3. Іноземна мова або географія; виключно за кошти фізичних та/або юридичних осіб: 1. Українська мова та література 2. Історія України 3. Математика або географія
 • Комп’ютерні науки. Конкурсні предмети: за кошти державного бюджету та за кошти фізичних та/або юридичних осіб: 1. Українська мова та література 2. Математика 3. Фізика або іноземна мова; виключно за кошти фізичних та/або юридичних осіб: 1. Українська мова та література 2. Математика 3. Історія України або географія.
 • Харчові технології. Конкурсні предмети: за кошти державного бюджету та за кошти фізичних та/або юридичних осіб: 1. Українська мова та література 2. Математика 3. Хімія або біологія; виключно за кошти фізичних та/або юридичних осіб: 1. Українська мова та література 2. Біологія 3. Математика або історія України.
 • Агроінженерія. Конкурсні предмети: за кошти державного бюджету та за кошти фізичних та/або юридичних осіб: 1. Українська мова та література 2. Математика 3. Фізика або географія; виключно за кошти фізичних та/або юридичних осіб: 1. Українська мова та література 2. Історія України 3. Біологія або математика
 • Садово-паркове господарство. Конкурсні предмети: за кошти державного бюджету та за кошти фізичних та/або юридичних осіб: 1. Українська мова та література 2. Математика 3. Хімія або біологія; виключно за кошти фізичних та/або юридичних осіб: 1. Українська мова та література 2. Історія України 3. Біологія або географія.
 • Лісове господарство. Конкурсні предмети: за кошти державного бюджету та за кошти фізичних та/або юридичних осіб: 1. Українська мова та література 2. Математика 3. Хімія або біологія; виключно за кошти фізичних та/або юридичних осіб: 1. Українська мова та література 2. Біологія 3. Географія або історія України.
 • Геодезія тa землеуcтрій: Конкурсні предмети: за кошти державного бюджету та за кошти фізичних та/або юридичних осіб: 1. Українська мова та література 2. Математика 3. Географія або історія України; виключно за кошти фізичних та/або юридичних осіб: 1. Українська мова та література 2. Історія України 3. Географія або математика.

 

Контакти: Приймальна комісія: роб. тел.: (04744) 3-07-32, моб. тел.: (067) 477-80-85; (066) 455-02-29; (093) 634-07-16 сайт: www.udau.edu.ua

 

Матеріально-технічна база Уманського національного університету садівництва

В університеті функціонує сім навчальних корпусів, навчально-культурний центр, метеорологічна станція, інформаційно-обчислювальний центр, наукова бібліотека з фондом понад 257 тисяч примірників, 24 науково-дослідних і проблемних лабораторій, навчально-виробничий відділ, спортивний комплекс, п’ять гуртожитків, їдальні, медпункт, магазини й кафе.

Нині діяльність університету спрямована на підвищення рівня підготовки фахівців, поглиблення наукових досліджень, надання практичної допомоги аграрному виробництву, що органічно вписується в соціально-економічні реформи в нашій країні.

Уманський національний університет садівництва (УНУС) проводить підготовку за такими напрямами:

 • Архітектура та будівництво

  • Геодезія та землеустрій
 • Управління та адміністрування

  • Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
  • Публічне управління та адміністрування
  • Маркетинг
  • Фінанси, банківська справа та страхування
  • Облік і оподаткування
  • Менеджмент
 • Природничі науки

  • Екологія
 • Аграрні науки та продовольство

  • Лісове господарство
  • Агроінженерія
  • Агрономія
  • Садово-паркове господарство
  • Захист і карантин рослин
  • Садівництво та виноградарство
 • Соціальні та поведінкові науки

  • Економіка
 • Сфера обслуговування

  • Готельно-ресторанна справа
  • Туризм
 • Виробництво та технології

  • Харчові технології

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 08.02.2019

Рейтинг
246
Рейтинг: 4.4 з 5 на основі 56 оцінок.

Відгуки про Уманський національний університет садівництва (УНУС)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Костя Юревич
Доброго дня а який рівень математики потрібно здавати на агрономію профільний чи стандартний
Крістіна
Для Костя Юревич: Якщо для вступу потрібна математика, то здається виключно профільний рівень, бо при здачі стандарту ви не отримаєте сертифікат ЗНО з математики.
Коментувати
Вікторія Качуренко
Доброго дня, чи можна до вас вступити без ЗНО на платну форму заочно? Буду дуже вдячна за відповідь!
Svetik
Доброго дня! Від знайомих чула, що Ваш університет відправляє студентів на роботу у Німеччину. Чи дійсно це так, і якщо так, то які умови для цього? Буду вдячна за відповідь!
Iruna Mamatova
Доброго дня, скажіть будь ласка які предмети потрібні для вступу агрономії ? І який прохідний бал повинен бути на заочне ?
Татьяна Кравченко
Для Iruna Mamatova: Доброго дня! Для вступу на бюджет необхідні ЗНО з предметів: 1. Українська мова та література; 2. Біологія; 3. Хімія або математика. Для вступу на комерційне місце: 1. Українська мова і література; 2. Математика; 3. Біологія або іторія України. Прохідний бал на комерцію становить 100 балів. Для участі у конкурсі на бюджет конкурсний бал вступника повинен бути 125 балів і вище.
Коментувати
Шевченко Наталія
Доброго дня,я випускниця 2020 року хочу вступити в Уманський національний університет садівництва .Скажіть будь ласка чи є у Вас факультет права ?
Алла
Для Шевченко Наталія: Добрий день. Підготовка фахівців за спеціальністю 081 Право здійснюється на факультеті менеджменту. Для участі в конкурсі необхідно мати сертифікати ЗНО з таких предметів: 1. Українська мова та література. 2. Історія України або іноземна мова, або географія. За отриманням детальної інформації запрошуємо звертатися за тел. 0674778085 (або 0664550229). Крім того, для визначення спеціальностей, на які можна вступити до Уманського НУС у 2020 р. згідно наявних сертифікатів ЗНО, пропонуємо скористатися предметним покажчиком за посиланням https://admission.udau.edu.ua/ua/predmetnij-pokazhchik.html?fbclid=IwAR3eIXnmNgRC--4fbdskm0EWUO3Rafj0t9BDdfWyVMS_qT6sa-O1ftbV-r4
Шевченко Наталія
Скажіть будь,а який прохідний бал на спеціальність 081 Право ?
Lidia
Конкурсний бал для вступу на основі повної загальної середньої освіти не може бути менше ніж: 140 балів – для спеціальностей галузей знань 08 «Право», 28 «Публічне управління та адміністрування».
Коментувати
SkRuJi
Доброго дня , я випускник 2020 , скільки потрібно набрати балів з Мови , історії та біології щоб поступити на лісове господарство ?
Alla
Для SkRuJi: Доброго дня! На спеціальність "Лісове господарство" у 2020 р. прохідний бал на комерційне місце - 100 балів (необхідно мати ЗНО з таких предметів: 1. Українська мова та література; 2. Біологія; 3. Географія або історія України ), бюджетне - від 125 (1. Українська мова та література; 2. Математика; 3. Хімія або біологія).
Коментувати
Маша Сокирко
Добрий день.які предмети потрібні для вступу на інформаційні технології на контракт денна форма навчання?яка плата за гуртожиток ?
Olesja
Добрий день скільки років потрібно навчатися після одинадцятого класу на заочній формі на спеціальність геодезія та землеустрій та які предмети зно та бали потрібно мати
Оксана
Для Olesja: Добрий день! Для вступу на спеціальність "Геодезія та землеустрій" необхідно мати наступні сертифікати ЗНО: 1. Українська мова та література, 2. Математика 3. Географія або історія України (бюджет) або 1. Українська мова та література, 2. Історія України, 3. Географія або математика (контракт). Мінімальна кількість балів для допуску до участі в конкурсі - 100. Детальніше за посиланням https://admission.udau.edu.ua/ua/dokumenti/konkursni-predmeti.html або за телефонами (04744) 3-07-32; 0674778085; 0664550229; 0936340716.
Коментувати
Крістіна
Доброго дня,cкільки потрібно навчатися на маркетолога?Які предмети здавати? Чи є гуртожиток для проживання?
Petro
Для Крістіна: Для Admin: Добрий день. Конкурсні предмети ЗНО на спеціальність маркетинг такі:  за кошти державного бюджету та за кошти фізичних або юридичних осіб: 1. Українська мова та література 2. Математика 3. Іноземна мова або географія;  за кошти фізичних або юридичних осіб: 1. Українська мова та література 2. Історія України 3. Географія або іноземна мова. На території Уманського національного університету садівництва розміщено 5 гуртожитків (100% забезпечення поселення студентів). Більш детальну інформацію можна отримати за тел. (04744) 3-07-32; 0674778085 (приймальна комісія Уманського НУС).
Коментувати
Анна Мотовилова
Чи можна вступити до вашого ВУЗУ на напрям "обліку і оподаткування" на заочне навчання без екзаменів, тому що я закінчила ПТУ??? Які умови прийому і як відносять викладачі до студентів
Іван
Добрий день. Коли будуть відомі рейтингові списки? Та як мені дізнатись чи попадаю я на держ місце? Коли можна вести документи? Дякую за відповідь.
Petro
Для Іван: по державним 1 серпня. Якщо на контракт, то оригінали можете нести
Коментувати
Богдана
Добрий день. Чи є в мене шанс вступити на бюджет на напрям "захист і карантин рослин" з результатами зно : математика - 129, біологія- 199, укр мова та література - 183 ? Якщо не на бюджет, то чи можу на контракт?
Адмін
Для Богдана: шановна Богдана у Вас доволі високі шанси вступити на державне місце. І не лише на цю спеціальність. Приходьте 12 липня до університету і в приймальній комісії все детально Вам розкажуть
Коментувати
Zhenya
Доброго дня, скільки років потрібно навчатися на факультеті "Підприємство, торгівля та біржова діяльність"? Скільки це буде коштувати якщо вступити на контракт? Та і який прохідний бал ЗНО? Дякую)
Інна
Для Zhenya: Доброго дня! Термін навчання на денній формі становить 4 роки, на заочній формі навчання - 5 років - рівень бакалавр, а термін навчання у магістратурі - 1,4 роки на денній та заочній формах навчання. Прохідний бал сертифікатів ЗНО - від 100 балів. Оплата за навчання на денній формі бакалавра становить 10980 грн. за рік, а на заочній формі навчання 6900 грн. за рік. Додаткова інформація за телефонами: (04744) 3-07-32, (067) 477-80-85, (099) 929-90-73.
Коментувати
anton
Доброго дня, а можна поступать після 9 класу ?
Адмін
Для anton: тільки до Коледжу. У нас у підпорядкуванні 7 коледжів. Їх можете знайти на сайті нашого університету
Коментувати
Afonya
Доброго дня! Я випускник, скільки потрібно набрати балів ЗНО з укр.мови та літер. , математики, біології, та (географії), щоб поступити на лісове господарсто?
Адмін
Для Afonya: Мінімум 100 балів. Якщо буде більше, то тоді по рейтингу буде визначатися на яку форму попадете - державну чи комерційну.
Коментувати
Судент
Навчаюся на 4 курсі. Вступив після коледжу на державне. Нормальний універ. Їздив за кордон на практику. Зараз працюю в господарстві по спеціальності. Планую до магістратури.
Olya Liebentritt
Велику болючу рану залишив у мене цей заклад. Я навчалася на заочному після Іллінецького аграрного коледжу, також працювала по спеціальності. Тому здати кожен екзамен мені не виникало б жодних проблем... але ж викладачі, люди, яких треба поважати і брати з них приклад, відносилися як до "собак", хоча і в цивілізованих країнах до тварин краще відносяться. Приходиш здавати екзамен, а тобі кажуть, щоб викладачка хоче їхати в єгипет і потрібно гроші здати їй на подорож, а інший викладач робить ремонт... Відмовляєся здавати гроші, йдеш сама здавати, перший раз викладач не приходить, другий раз каже треба вчити ще, третій - ще вчити , за четвертим каже, щоб давати гроші і його час не витрачати по дурницям...
Галина
Для Olya Liebentritt: Чому Ви не вкажете конкретно прізвище цих викладачів? Адже вче це пусті слова, а вони і далі будуть робити це саме з іншими. А Ви їх просто захищаєте.
Olga
Я нікого не захищаю. Дипломним керівником в мене була Пані Юлія ( не пам`ятаю прізвище, можу знайти десь в інтернеті, якщо комусь потрібно), я в неї була перша дипломниця. Допомоги - нуль! Тільки і те робила, що просила передруковувати постійно одну і ту саму інформацію по кілька разів. І ще постійно дивувалася, що це я там сама пишу. Можете підняти архіви, випуск 2011 року менеджмент ЗЕД і порівняти мою дипломну роботу і куплені. Куплені роботи - це перша частина з одного підприємств, інші частина з іншого. Сама на власні очі бачила. І до речі, відповіді по свої дипломні на захисті я всі дала . Але хто мене слухав? Трійка! Бо гроші не дала! Добре, що зараз я проживаю в нормальні країні, де власним розумом можна багато досягти. До речі, я вже і багато досягла, закінчила європейські навчальні заклади і маю достойну роботу!
Коментувати
Oksana Rybakova
Чи можна вступити на платне відділення, якщо здане ЗНО тільки укр.мова та літ. і біологія?
Автор
Для Oksana Rybakova: Ні. Але можете вступити до коледжу
Коментувати
Lyuda
Могу ли я поступить к Вам на заочно с ЗНО по украинскому языку и литературе, географией и биологией на экономический факультет? Или же на любой другой факультет и на втором курсе перевестись на экономический? После школы есть техническое образование!
Автор
Для Lyuda: Так. Телефонуйте до приймальної комісії +38(04744) 3-21-70, 3-22-02
Коментувати
Студентка
Нормальный университет. Я проучилась уже 3 курса и перешла на 4. Есть свои проблемы, но а где их нет? Такая страна у нас. Но могу сказать: если хочешь иметь нормальное образование, а главное - знания, то Уманский университет садоводства - именно тот университет, где можно научиться всему. Главное - это желание учиться и не пропускать занятия...