Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Східноєвропейський університет економіки і менеджменту (СУЕМ) (0472) 64-70-55, (099) 105-27-71
м. Черкаси, вул. Нечуя-Левицького, 16  (карта)
http://suem.edu.ua

(0472) 64-84-74
інформація підтверджена

Східноєвропейський університет економіки і менеджменту (СУЕМ)

Східноєвропейський університет економіки і менеджменту – сучасний вищий навчальний заклад України, який надає широкі можливості здобуття освіти європейського рівня.

Маючи майже 30 років досвіду освітньої діяльності, ми гарантуємо вам якісну підготовку за обраною спеціальністю. За роки існування заклад випустив понад 40 тис. фахівців, які здобули конкурентоспроможну престижну освіту, поповнили лави української економіки і очолили керівні посади в усіх сферах та напрямах розвитку України.

Тип навчального закладу:Університет
Форма власності:приватна
Рівень акредитації:III
Вартість навчання на рік (грн.):від 8500 до 10900
Форма навчання:денна, заочна
Кваліфікаційний рівень:фаховий молодший бакалавр, бакалавр, магістр
Кількість студентів:н.д.
Місто:Черкаси

Безкоштовне навчання:
Платне навчання:
Післядипломна освіта:
Аспірантура, докторантура:
  
Військова кафедра:
Гуртожиток:
Підготовче відділення:
Курси підготовки до ЗНО:

Східноєвропейський університет економіки і менеджменту (СУЕМ) проводить підготовку за такими напрямами:

 • Гуманітарні науки

  • Філологія
 • Управління та адміністрування

  • Маркетинг
  • Фінанси, банківська справа та страхування
  • Облік і оподаткування
  • Менеджмент
 • Культура і мистецтво

  • Інформаційна, бібліотечна та архівна справа
  • Дизайн
 • Право

  • Право
 • Соціальні та поведінкові науки

  • Економіка
 • Сфера обслуговування

  • Готельно-ресторанна справа
  • Туризм

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 12.05.2020

Рейтинг
29
Рейтинг: 4.1 з 5 на основі 7 оцінок.

Відгуки про Східноєвропейський університет економіки і менеджменту (СУЕМ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анастасия Левченко
Які предмети на ЗНО потрібно здавати, щоб поступити на готельно-ресторанну справу?
Шевченко Наталія
Доброго дня. Скажіть будь ласка ,які предмети потрібно скласти для вступу на спеціальність право , який прохідний бал і вартість навчання ? Буду дуже вдячна.
Ekaterina Podoroga
Куди можна звернутись за дублікатом диплому випуск 2005 року? Університет хороший, дуже вдячна за всі роки навчання. Дуже добрі та професійні викладачі в самому прямому розумінні цього слова. Працевлаштовувалась легко, на першу роботу мене з самого Університету запросили. Працювала у Податковій, зараз працюю бухгалтером у Пенсійному Фонді. 0935910156
Влад Годза
Які ЗНО потрібно здавати щоб вступити в цей вуз?
Аміна
Я хочу вступити в східноєвропейський університет,але на дистанційне навчання по спеціальності "ІНФОРМАЦІЙНА, БІБЛІОТЕЧНА ТА АРХІВНА СПРАВА" Та поки що вагаюся,може хтось навчався по дистанційній формі,напишіть як саме все відбувається і чи можу я довіряти цьому університету?? ДУЖЕ ДЯКУЮ ЗА ВІДПОВІДЬ
Випускниця
Для Аміна: Як студент Ви отримуєте доступ до системи дистанційного навчання Прометей, яка містить необхідні навчальні матеріали, там же Ви проходите електронні тестування з різних дисциплін. Проте, мені здається, що за дистанційною формою навчаються лише іноземці. Вам краще звернутися безпосередньо до ВНЗ. Я, щоправда, навчалася на денній формі та за іншою спеціальністю і залишилася цілком задоволеною. Проте й заочна та денна форми також передбачають роботу в Прометеї. Якщо Вас цікавить диплом, то він нічим не відрізняється від дипломів інших ВНЗ України. Знаю, що випускники моєї спеціальності з дипломом СУЕМу без проблем продовжили навчання у ВНЗ Німеччини, Швейцарії та Польщі. В Україні теж не виникало питань щодо диплому.
Аміна
Дякую!
Коментувати
Випускниця
Навчалася в цьому виші за спеціальністю "Переклад" і з упевненістю можу сказати, що на кафедрі теорії і практики перекладу працюють найуважніші й найлюдяніші викладачі в м. Черкаси, справжні фахівці своєї справи, які всю душу вкладають у свою роботу, часом навіть забуваючи про власне життя. Роки студентства, проведені у рідному СУЕМі, стали найкращими в моєму житті, а викладачі й досі є моїми друзями й наставниками. Дякую вам, любі, за ті знання й безцінний досвід, які ви нам дали і за прекрасний час, проведений у стінах університету, який (тепер я знаю точно) не був змарнований.
Студент
Здав всі екзамени, а диплома вже пів місяця не дають і не відомо коли дадуть. Я хотів подавати документи в інший заклад, а там через 3 дні закінчиться прийом заяв. Ось так я втрачу рік свого життя.
Студентка
в цьому році тут замість дипломів видають "книжечки " по власному дизайну Східноєвропейського університету. Отак, навчайся тут, плати кошти за навчання щоб раз з тією книжечкою піти до туалету, от тільки за такі грощі дуже дорога туалетна бумага. Я б навіть сказала- золота
Аня
Для Студентка: З 2015 року міністерство скасувало єдину для всіх форму диплома. Раніше всі дипломи друкувало київське підприємство і всі вони були однакові - пластикові, зараз кожен вуз видає свій диплом і у кожного закладу він різний. Тому у цій "книжечці" нічого дивного немає. Головне - перевіряйте, чи має вуз ліцензію.
Яна
В этом вузе есть лицензия 100%
Коментувати
Студентка
Навчаюсь у цьому вузі зараз і досі "кусаю лікті" що вступила до "шарашкіної контори". Нікому не рекомендую сюди поступати, адже це не університет, а бурса, навіть гірше бурси. Та й корупція тут процвітає, ніхто навіть не соромиться, зразу говорять скільки потрібно заплатити щоб успішно скласти єкзамен.
Колишня студентка
Для Студентка: Навчалася тут на бакалавраті, потім отримала диплом спеціаліста та ще й магістратуру закінчила. Загалом провела тут 6,5 років. За час навчання ЖОДНОГО разу нікому не платила за екзамен чи то залік, бо хотіла вчитися і вчилася. Все робила як слід та й вчасно, тому сесію в основному отримувала автоматом. Хто не хоче вчитися, той звичайно буде платити, а потім розказувати, що університет поганий чи викладачі. А Ви спробуйте на всі пари походити та позайматися, а ще вимагайте від викладача знань, читайте додатковий матеріал з теми, вступайте в дискусії, і Вам буде цікаво й викладачеві. Бо в нас чомусь часто виходить так - хочу отримати диплом і все знати, але нічого при цьому не робити. Завдання студента - це, в першу чергу не диплом, а отримання знань, тобто навчання, а викладач при цьому має його лише направляти.
Коментувати
ТолЕк
Правда, що в приватних університетах степендії не дають??
Студентка
Для ТолЕк: Звичайно, правда!
Олег
Для ТолЕк: так
Коментувати
Студентка
Навчалась у цьому вузі декілька років тому і досі згадую той час з теплотою. Викладачі завжди підкажуть, допоможуть. Рекомендую майбутнім абітурієнтам поступати саме сюди, не пошкодуєте.