Osvita.ua Вища освіта Довідник ВНЗ Східноєвропейський університет економіки і менеджменту (СУЕМ)

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Східноєвропейський університет економіки і менеджменту (СУЕМ) (0472) 64-70-55, 32-73-11
м. Черкаси, вул. Нечуя-Левицького 16  (карта)
http://suem.edu.ua

(0472) 64-84-74

Східноєвропейський університет економіки і менеджменту (СУЕМ)

Тип навчального закладу:Університет
Форма власності:приватна
Рівень акредитації:III
Вартість навчання на рік (грн.):від 7200 до 10400
Форма навчання:денна, заочна
Кваліфікаційний рівень:молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр
Кількість студентів:н.д.
Місто:Черкаси

Безкоштовне навчання:
Платне навчання:
Післядипломна освіта:
Аспірантура, докторантура:
  
Військова кафедра:
Гуртожиток:
Підготовче відділення:
Курси підготовки до ЗНО:

Східноєвропейський університет економіки і менеджменту (СУЕМ) проводить підготовку за такими напрямами:

 • Гуманітарні науки

  • Філологія
 • Управління та адміністрування

  • Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
  • Маркетинг
  • Фінанси, банківська справа та страхування
  • Облік і оподаткування
  • Менеджмент
 • Культура і мистецтво

  • Інформаційна, бібліотечна та архівна справа
  • Дизайн
 • Право

  • Право
 • Соціальні та поведінкові науки

  • Економіка
 • Сфера обслуговування

  • Готельно-ресторанна справа
  • Туризм

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 06.07.2018

Рейтинг
19
Рейтинг: 3.8 з 5 на основі 5 оцінок.

Відгуки про Східноєвропейський університет економіки і менеджменту (СУЕМ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ekaterina Podoroga
Куди можна звернутись за дублікатом диплому випуск 2005 року? Університет хороший, дуже вдячна за всі роки навчання. Дуже добрі та професійні викладачі в самому прямому розумінні цього слова. Працевлаштовувалась легко, на першу роботу мене з самого Університету запросили. Працювала у Податковій, зараз працюю бухгалтером у Пенсійному Фонді. 0935910156
Влад Годза
Які ЗНО потрібно здавати щоб вступити в цей вуз?
Аміна
Я хочу вступити в східноєвропейський університет,але на дистанційне навчання по спеціальності "ІНФОРМАЦІЙНА, БІБЛІОТЕЧНА ТА АРХІВНА СПРАВА" Та поки що вагаюся,може хтось навчався по дистанційній формі,напишіть як саме все відбувається і чи можу я довіряти цьому університету?? ДУЖЕ ДЯКУЮ ЗА ВІДПОВІДЬ
Випускниця
Для Аміна: Як студент Ви отримуєте доступ до системи дистанційного навчання Прометей, яка містить необхідні навчальні матеріали, там же Ви проходите електронні тестування з різних дисциплін. Проте, мені здається, що за дистанційною формою навчаються лише іноземці. Вам краще звернутися безпосередньо до ВНЗ. Я, щоправда, навчалася на денній формі та за іншою спеціальністю і залишилася цілком задоволеною. Проте й заочна та денна форми також передбачають роботу в Прометеї. Якщо Вас цікавить диплом, то він нічим не відрізняється від дипломів інших ВНЗ України. Знаю, що випускники моєї спеціальності з дипломом СУЕМу без проблем продовжили навчання у ВНЗ Німеччини, Швейцарії та Польщі. В Україні теж не виникало питань щодо диплому.
Аміна
Дякую!
Коментувати
Випускниця
Навчалася в цьому виші за спеціальністю "Переклад" і з упевненістю можу сказати, що на кафедрі теорії і практики перекладу працюють найуважніші й найлюдяніші викладачі в м. Черкаси, справжні фахівці своєї справи, які всю душу вкладають у свою роботу, часом навіть забуваючи про власне життя. Роки студентства, проведені у рідному СУЕМі, стали найкращими в моєму житті, а викладачі й досі є моїми друзями й наставниками. Дякую вам, любі, за ті знання й безцінний досвід, які ви нам дали і за прекрасний час, проведений у стінах університету, який (тепер я знаю точно) не був змарнований.
Студент
Здав всі екзамени, а диплома вже пів місяця не дають і не відомо коли дадуть. Я хотів подавати документи в інший заклад, а там через 3 дні закінчиться прийом заяв. Ось так я втрачу рік свого життя.
Студентка
в цьому році тут замість дипломів видають "книжечки " по власному дизайну Східноєвропейського університету. Отак, навчайся тут, плати кошти за навчання щоб раз з тією книжечкою піти до туалету, от тільки за такі грощі дуже дорога туалетна бумага. Я б навіть сказала- золота
Аня
Для Студентка: З 2015 року міністерство скасувало єдину для всіх форму диплома. Раніше всі дипломи друкувало київське підприємство і всі вони були однакові - пластикові, зараз кожен вуз видає свій диплом і у кожного закладу він різний. Тому у цій "книжечці" нічого дивного немає. Головне - перевіряйте, чи має вуз ліцензію.
Коментувати
Студентка
Навчаюсь у цьому вузі зараз і досі "кусаю лікті" що вступила до "шарашкіної контори". Нікому не рекомендую сюди поступати, адже це не університет, а бурса, навіть гірше бурси. Та й корупція тут процвітає, ніхто навіть не соромиться, зразу говорять скільки потрібно заплатити щоб успішно скласти єкзамен.
Колишня студентка
Для Студентка: Навчалася тут на бакалавраті, потім отримала диплом спеціаліста та ще й магістратуру закінчила. Загалом провела тут 6,5 років. За час навчання ЖОДНОГО разу нікому не платила за екзамен чи то залік, бо хотіла вчитися і вчилася. Все робила як слід та й вчасно, тому сесію в основному отримувала автоматом. Хто не хоче вчитися, той звичайно буде платити, а потім розказувати, що університет поганий чи викладачі. А Ви спробуйте на всі пари походити та позайматися, а ще вимагайте від викладача знань, читайте додатковий матеріал з теми, вступайте в дискусії, і Вам буде цікаво й викладачеві. Бо в нас чомусь часто виходить так - хочу отримати диплом і все знати, але нічого при цьому не робити. Завдання студента - це, в першу чергу не диплом, а отримання знань, тобто навчання, а викладач при цьому має його лише направляти.
Коментувати
ТолЕк
Правда, що в приватних університетах степендії не дають??
Студентка
Для ТолЕк: Звичайно, правда!
Олег
Для ТолЕк: так
Коментувати
Студентка
Навчалась у цьому вузі декілька років тому і досі згадую той час з теплотою. Викладачі завжди підкажуть, допоможуть. Рекомендую майбутнім абітурієнтам поступати саме сюди, не пошкодуєте.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!