Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Рівненський державний гуманітарний університет (РДГУ) (0362) 26-78-65, 22-34-07
м. Рівне, вул. С.Бандери 12  (карта)
http://www.rshu.edu.ua

(0362) 26-48-69, 22-43-57

Рівненський державний гуманітарний університет (РДГУ)

Тип навчального закладу:Університет
Форма власності:державна
Вартість навчання на рік (грн.):від 6000 до 9000
Форма навчання:денна, заочна, екстернатна
Кваліфікаційний рівень:бакалавр, спеціаліст, магістр
Кількість студентів:14028
Місто:Рівне
Консолідований рейтинг 2022:130 місце

Безкоштовне навчання:
Платне навчання:
Післядипломна освіта:
Аспірантура, докторантура:
  
Військова кафедра:
Гуртожиток:
Підготовче відділення:
Курси підготовки до ЗНО:

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 03.08.2022

Рейтинг
407
Рейтинг: 4.5 з 5 на основі 91 оцінок.

Відгуки про Рівненський державний гуманітарний університет (РДГУ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Tana
Які предмети треба здавати на реабілітолога. Чи можливо поступити на державну форму навчання ,якщо тато учасник бойових дій.
Антоніна Андрощук
Доброго дня маю економічну освіту спеціаліста хотіла б здобути додаткову освіту викладача трудового навчання. Які є у вас факультети, та що потрібно для вступу на державну форму навчання.
Anhelina
По якому предмету потрібно здавати ЄВІ ,щоб вступити на 014 Англійська мова та література , підкажіть будь ласка?
Ірина Шеремет
У мене є питання,чи можу я змінити заочну форму навчання на денну,якщо вже подала оригінали документів?
Masja
Добрий день! Я студентка КПК ім. І. Я. Франка, навчаюся на 4 курсі. Скажіть будь ласка, на який курс я можу вступити по закінченню коледжу та отриманні диплому фахового молодшого спеціаліста, за спеціальністю 035.41«Філологія»?
Lesiablyshchyk
Доброго дня! Скажіть будьласка на спеціальність початкова освіта скільки найменше можна вчитися часу?
Anastasia
Доброго дня, підкажіть будь ласка чи потрібно здавати ЗНО з англійської мови, якщо я планую вступати на магістратуру (спеціальність 016"Спеціальна освіта")?
Софія Леончик
Доброго дня скажіть будь ласка,які предмети зно потрібні,для вчителя початкових класів?
mv
Для Софія Леончик: Для Софія Леончик: Вітаю. Майбутні вчителі початкових класів навчаються за спеціаьлністю 013 Початкова освіта. Для участі у конкурсі слід подати сертифікати ЗНО із 1) української мови і літератури, 2) математики, 3) історії України АБО іноземної мови АБО біології АБО географії АБО фізики АБО хімії.
Коментувати
Настя
Доброго дня, скажіть будь ласка які предмети ЗНО потрібні при вступі на факультет психології?
mv
Для Настя: Доброго дня. "053 Психологія" - це спеціальність. Факультет називається "психолого-природничий". Для участі у конкурсі на спеціальність Психологія слід подати сертифікати ЗНО із 1) української мови і літератури, 2) математики, 3) історії України АБО іноземної мови АБО біології АБО географії АБО фізики АБО хімії.
Коментувати
Ірина Пастушок
Доброго дня!! Скажіть які документи потрібно для вступу на спеціальну освіту, на заочну форму навчання, маючи диплом випускника РДГу спеціаліста - психологія, соціальна педагогіка??
Julia
Доброго дня. Скажіть, будь ласка, які предмети ЗНО потрібно здавати на вчителя математики та інформатика? Дякую
mv
Для Julia: Вітаю. Вчителі математики та інформатики навчаються за спеціальністю 014 Середня освіта (Математика) - ось відповідна освітня програма https://www.rshu.edu.ua/images/osvitni_programi/osv_prog_bak_014_so_matem_inform_2020.pdf Для участі у конкурсі на цю спеціальність потрібно подати сертифікати ЗНО із: 1) української мови, 2) математики, 3) історії України АБО іноземної мови АБО біології АБО географії АБО фізики АБО хімії.
mv
Для Julia: ось коректне посилання на освітню програму https://www.rshu.edu.ua/images/osvitni_programi/osv_prog_bak_014_so_matem_inform_2020.pdf
Катюша Степанюк
Для mv: Доброго дня скажіть будь ласка у вас є спеціальність дошкільне навчання - логопед ? Термін навчання після 11класу ?
Коментувати
Катюша Степанюк
Доброго дня, скажіть будь ласка які предмети ЗНО потрібно здавати на Вихователя ? І яку кількість балів для вступу потрібно набрати?
mv
Для Катюша Степанюк: Доброго дня. Якщо я правильно розумію, і йдеться про спеціальність 012 Дошкільне виховання, то для участі у конкурсі слід подати сертифікати ЗНО із 1) української мови та літератури, 2) історії України, 3) математики АБО іноземної мови АБО біології АБО географії АБО фізики АБО хімії. Набирай якомога більше балів із кожного предмету) У минулому році прохідний конкурсний бал на цю спеціальність становив приблизно 129.
Катюша Степанюк
А ще скажіть скільки років триває навчання на базі 11 класу на спеціальність Дошкільне виховання ?
mv
спкціальність 012 Дошкільна освіта. Термін навчання: 3 роки та 10 місяців (після закінчення школи) та 2 роки 10 місяців (після коледжу). Тут http://www.rshu.edu.ua/navchannia/osvitni-prohramy/bakalavr/2028-op-bakalavr-2020-rik-vprovadzhennia можеш переглянути й інші освітні програми (там уся інформація про спеціальність)
Коментувати
Роман Яручик
Доброго дня! Які предмети потрібно здавати на ЗНО, щоб поступити на факультет фізична терапія та ерготерапія? Та чи потрібно здавати українську літературу разом з мовою, чи тільки мову? Та який прохідний бал предметів?
mv
Для Роман Яручик: Доброго дня. "Фізична терапія, ерготерапія" - це спеціальність. Факультет називається "психолого-природничий". Для участі у конкурсі слід подати сертифікати ЗНО із 1) української мови (лише з мови), 2) математики, 3) фізики АБО біології АБО хімії. "Прохідного балу", як такого, немає. А точніше - він кожного року інший (залежить від суперобсягу державного замовлення і від того, скільки у тебе буде конкурентів у межах країни). У минулому році прохідний конкурсний бал на цю спеціальність становив приблизно 166,5. Але це все дуже відносно, у цьому році може бути геть інакше
Коментувати
Назар Гапонюк
Доброго дня,напишіть будь-ласка,які предмети ЗНО потрібно здавати,щоб поступити на факультет математика та інформатика,та який прохідний бал?
mv
Для Назар Гапонюк: Вітаю. Немає поняття "прохідний бал" на факультет. Усе залежить від обраної спеціальності (ось тут https://www.rshu.edu.ua/images/pk_rshu/vstup_2020/perelik_specialnostei19053.pdf можеш ознайомитись із переліком спеціальностей, за якими навчаються на факультеті). За посиланням https://www.rshu.edu.ua/images/pk_rshu/vstup_2020/prav_2020_dod_04_2.pdf можеш ознайомитись із переліком предметів ЗНО з кожної спеціальності, які були у 2020 році. Якщо вкажеш спеціальність, яка цікавить, то зможу зорієнтувати по прохідному балу. Стосовно правил вступу 2021 року - слідкуй за новинами на сайті університету https://www.rshu.edu.ua/
Коментувати
Альона
Доброго дня ,скажіть будь-ласка які ЗНО потрібні і який прохідний бал на професію Психологія?
Лі
Для Альона: Українська мова і література, Біологія, Історія України
Коментувати
Юлія
Які умови вступу для випускників минулих років (людям за 30р.,без вищої освіти)? Цікавить факультет психології. Дякую
Mira
Вітаю. Чи можу я вступити на факультет української філології з такими балами ЗНО української мова 169 історія України 143 географія 149 на бюджет?
Оля Федорчук
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, коли будуть рейтинги вступу на державну форму в РДГУ в 2019 році
mv
не пізніше 18.00 години 26 липня.
Коментувати
katia09
доброго дня) чи зможу я пройти на державне по спеціальності 035 з такими балами зно : укр -189, історія -177 , англійська - 142?
mv
точно сказати не можна. я би спробував. хоч там мало державних місць, але бали у тебе пристойні. згідно ситуації на сьогоднішній день - шанси ще є. на українську філологію шанси значно вищі, ніж на іноземну (це пов`язано з тим, що бал зно з української у тебе вищий)
Коментувати
Оксана Клеванець
На яку спеціальність я можу поступити з такими предметами ЗНО Українська мова Історія України Біологія не бюджет
mv
на 012 Дошкільна освіта, 016 Спеціальна освіта (Логопедія), 014 Середня освіта (Біологія), 014 Середня освіта (Фізична культура)
Коментувати