Osvita.ua Вища освіта Довідник ВНЗ Національний університет "Одеська юридична академія"

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Національний університет "Одеська юридична академія" (048) 719-88-00
м. Одеса, Фонтанська дорога 23  (карта)
http://onua.edu.ua

(048) 719-88-00
інформація підтверджена

Національний університет "Одеська юридична академія"

Національний університет "Одеська юридична академія" - провідний спеціалізований виш і лідер юридичної освіти на Півдні України. Сьогодні Національний університет "Одеська юридична академія" - це стабільно висока якість освіти і затребуваність випускників на ринку праці, це визнаний міжнародний авторитет і великі академічні зв’язки з кращими вишами світу. Наш університет динамічно розвивається і удосконалюється, ми впроваджуємо в освітню діяльність новітні технології, щоб відповідати постійно зростаючим стандартам освіти. Наш виш є членом Асоціації європейських університетів і Європейської Асоціації публічного права. Щорічно сотні наших студентів, аспірантів і викладачів виїжджають за кордон, де продовжують навчання або проходять професійне стажування в кращих університетах світу, міжнародних організаціях, урядових установах зарубіжних країн.

Тип навчального закладу:Університет
Форма власності:державна
Рівень акредитації:IV
Вартість навчання на рік (грн.):Бакалавр 21700 грн, Магістр 26450 грн.
Форма навчання:денна, заочна
Кваліфікаційний рівень:молодший спеціаліст, бакалавр, магістр
Кількість студентів:14000
Місто:Одеса
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2015):45 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2016):39 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2017):40 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2018):51 місце

Безкоштовне навчання:
Платне навчання:
Післядипломна освіта:
Аспірантура, докторантура:
  
Військова кафедра:
Гуртожиток:
Підготовче відділення:
Курси підготовки до ЗНО:

Національний університет "Одеська юридична академія" проводить підготовку за такими напрямами:

 • Інформаційні технології

  • Кібербезпека
  • Комп’ютерні науки
  • Інформаційні системи та технології
 • Журналістика

  • Журналістика
 • Управління та адміністрування

  • Менеджмент
 • Право

  • Право
 • Соціальні та поведінкові науки

  • Соціологія
  • Психологія
  • Політологія
 • Міжнародні відносини

  • Міжнародне право

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 17.01.2019

Рейтинг
295
Рейтинг: 4.7 з 5 на основі 63 оцінок.

Відгуки про Національний університет "Одеська юридична академія"

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Andrey_kryzhanovskiy
Сегодня по особенному прекрасный день, я закончил 4 курс факультета психологии, политологии и Социологии, по выделении последней дисциплине, Вы наверное поняли какое направление)) Учеба на факультете где есть сразу три специальности позволяет создавать отличные комбинации предметов - политическая социология, социология личности и многие другие! За 4 года не было дня когда бы я разочаровался в своём выборе и статус же гордо поднятым лицом буду вступать на магистратуру все на ту де специальность, ФППС - факультет возможностей!
Аня
Минулого року поступала на факультет психології, політології та соціології. Дуже подобається спеціальність Соціологія, і я дуже задоволена. Але зверніть увагу на вибір ЗНО. Я поступала на соціологію з математикою, а можна було і географію. У цьому році географія діє і на психологію , і на політологію. Ще на політологію потрібна історія України, а на психологію біологія. Тому абітурієнти, який предмет краще знаєте, на той і реєструйтеся, і у вас буде великий шанс навчатися на бюджетній формі.
Вікторія
Для Аня: що потрібно здати на психологію та окремо на право?
Андрей
Для того, чтоб поступить на факультет психологии, политологии и социологии Вам необходимы следующие предметы ВНО: 052 «Политология» - Украинский язык и литература, История Украины и на выбор Математика/География/Иностранный язык. 054 «Социология» - Украинский язык и литература, Математика, Иностранный язык/История Украины или Украинский язык и литература, История Украины, Иностранный язык/География 053 «Психология» - Украинский язык и литература, Биология, Математика/Иностранный язык или Украинский язык и литература, История Украины, География/Иностранный язык.
Коментувати
Андрей
Поступил сюда в этом году. На факультете психологии, политологии и социологии - лучшие преподаватели, исключительно высокого уровня! Отдельное спасибо хочется сказать декану, Денису Викторовичу, который всегда поможет с любым вопросом и в любом случае будет ставать на защиту своих студентов.
Владислав
Добрый день,являюсь студентом третьего курса факультета психологии,политологии и социологии и хочу сказать что ни капли не жалею о своём решение поступить на данный факультет , замечательный декан, мудрые и то же время справедливые преподаватели, которые доступно подают информацию, отзывчивый деканат и отличная материально-техничная база.Всем советую поступать именно сюда)
Александра
Добрый день! Скажите пожалуйста,тяжело ли поступить на бюджет МПО?Какие минимальные балы нужны для бюджета?
Тетяна
Доброго дня! Скажіть будь ласка чи зможу я поступити на "Право" з повною середньою європейською освітою?
Алина Тлустенко
Доброго дня! скажіть будь ласка чи є друга вища освіта в вузі? якщо є то що потрібно зробити щоб її отримати?
Анжела
Доброго дня!Скажіть будь ласка чи зможу я поступити на "Право" якщо здала ЗНО тільки з укр мови та географії?
Юлия
Як мама нинішнього студента 3 курсу факультету соціології ОНЮА, хочу висловити подяку декану факультету Денісу Вікторовичу за те цікаве життя, яке мають його підопічні та батьківське ставлення до студентів. Коли ми вступали до ВУЗу, то дуже переживали, як буде почуватися наш син далеко від дому. Тепер ми певні, що зробили правильний вибір, тому що безкоштовно отримуючи освіту, він вивчає дисципліни, необхідні для майбутньої професії, вже 3 роки отримує підвищену стипендію, веде активне студентське життя і має змогу одночасно підробляти за фахом, що для кожного студента дуже важливо. Крім того, Одеса дає чудову можливість вільно дихати морським повітрям навчаючись.
Злата
Навчаюсь в університеті на факультеті психології, політології та соціології. Всім задоволена, викладачі класні, деканат завжди йде назустріч. Проходила практику у Верховній Раді України, приймала участь у різноманітних проектах, тренінгах, організованих деканом факультету.
Annl
Доброго дня, а чи є у вас безкоштовні місця для випускників техникумів на заочній формі навчання?
Яна Шуляр
Які предмети потрібні для вступу в ОЮА? Думаю вже почати підготовку до ЗНО. Планую на державне піти.
Аноним
Начнем з общаги. В которую если ти попал не башляя ето щасливчик. В среднем нада давать на лапу. Комендант всегда при заселении берет на лапу 200-300 грн. Ето осенью и после зими. Каждий год. Деканат. Пару раз не зделаэшь что им нада и оп с типухи слетел. Оп в общагу не попал. Отчичлили. Запугивания купить газету Слово.... тоже самое . Преподам так то пофиг на студентов. У них куча таких же. Единици адекватние. Люди посмтрите отзиви. Они все били зделани одним человеком. Почти в один и тот же деь.... думайте сами.
Максим
Какие экзамены нужны для вступления на "соціально-правовий" факультет?
Елизавета
закончила 1 курс на факультете международно-правовых отношений и хочу сказать, что мне очень нравится НУ "ОЮА", знающие преподаватели, уютные аудитории, отличная материально-техническая база. Когда заходишь в университет, сразу появляется желание учиться.
Андрей
В прошлом году, мой брат поступил НУ "ОЮА" на факультет международно-правовых отношений! он очень доволен материально-технической базой ВУЗа и преподавательским составом кафедр, которые готовят специалистов в отрасли права..
Катя
Юрка хороший вуз! Мабуть в кожному університеті є свої мінуси, але тут їх найменше!! Із плюсів це хороші умови, в порівнянні з іншими вузами країни, викладачі просто шикарні, знають добре свої предмети, гуртожитки яких ще треба пошукати, умови
Артем Юркевичус
Вуз на все 100 процентов отвечает отзывам, проучился 2 года, потом надо было езать за границу, но получил море удовольствия от учебы вплоть до ремонта:)тоже кстати учился на МПО
Анжела
В этом году я окончила 4 курс факультета международно-правовых отношений. Такого образования, как здесь - вы не получите нигде. Лучший профессорско-преподавательский состав, который со всей внимательностью подходит к обучению молодого поколения юристов, материально-техническое обеспечение - на высочайшем уровне. Профком всегда организовывает весёлые и интересные мероприятия, поезди и праздники. Каждый сможет проявить себя в интересующей сфере. Поступайте и не пожалеете!!!
Valeriya Kravchenko
Факультет международно-правовых отношений-один из лучших моих выборов. Окружает прекрасный преподавательский состав, который умеет заинтересовать своим предметом, радует возможность изучения второго иностранного языка. Ничего не бойтесь, кто тянется к знаниям, тому всегда легко и ему помогут)

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!