Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Національний університет "Одеська юридична академія" (048) 719-88-00
м. Одеса, Фонтанська дорога 23  (карта)
http://onua.edu.ua

(048) 719-88-00
інформація підтверджена

Національний університет "Одеська юридична академія"

Національний університет "Одеська юридична академія" - провідний спеціалізований виш і лідер юридичної освіти на Півдні України. Сьогодні Національний університет "Одеська юридична академія" - це стабільно висока якість освіти і затребуваність випускників на ринку праці, це визнаний міжнародний авторитет і великі академічні зв’язки з кращими вишами світу.

Наш університет динамічно розвивається і удосконалюється, ми впроваджуємо в освітню діяльність новітні технології, щоб відповідати постійно зростаючим стандартам освіти. Наш виш є членом Асоціації європейських університетів і Європейської Асоціації публічного права. Щорічно сотні наших студентів, аспірантів і викладачів виїжджають за кордон, де продовжують навчання або проходять професійне стажування в кращих університетах світу, міжнародних організаціях, урядових установах зарубіжних країн.

Тип навчального закладу:Університет
Форма власності:державна
Рівень акредитації:IV
Вартість навчання на рік (грн.):Бакалавр 21700 грн, Магістр 26450 грн.
Форма навчання:денна, заочна
Кваліфікаційний рівень:молодший спеціаліст, бакалавр, магістр
Кількість студентів:14000
Місто:Одеса
Консолідований рейтинг 2022:93 місце

Безкоштовне навчання:
Платне навчання:
Післядипломна освіта:
Аспірантура, докторантура:
  
Військова кафедра:
Гуртожиток:
Підготовче відділення:
Курси підготовки до ЗНО:

Національний університет "Одеська юридична академія" - це стабільно висока якість освіти і затребуваність випускників на ринку праці, це визнаний міжнародний авторитет і великі академічні зв’язки з кращими вишами світу. НУ «ОЮА» динамічно розвивається і вдосконалюється, ми впроваджуємо в освітню діяльність новітні технології, щоб відповідати постійно зростаючим стандартам освіти. Університет є членом Асоціації європейських університетів і Європейської Асоціації публічного права.

Щорічно сотні наших студентів, аспірантів і викладачів виїжджають за кордон, де продовжують навчання або проходять професійне стажування в кращих університетах світу, міжнародних організаціях, урядових установах зарубіжних країн. НУ «ОЮА» регулярно відвідують з офіційними візитами іноземні делегації, для студентів читають лекції відомі зарубіжні професори, видатні юристи, дипломати і політики. Всі бажаючі студенти мають можливість з першого курсу відвідувати лекції з правових дисциплін англійською, німецькою та французькою мовами. Завдяки відповідності освітніх програм європейським стандартам, диплом Національного університету «Одеська юридична академія» визнається за кордоном, що відкриває для випускників можливості працевлаштування в міжнародних інституціях та іноземних компаніях.

Великі можливості розвитку і у юних спортсменів - два стадіони, спортивні та тренажерні зали - створені всі умови, щоб студенти могли підтримувати себе в прекрасній формі і готуватися до змагань.

Також в університеті функціонує Центр тестування на поліграфі, в якому сертифіковані поліграфологи навчають майбутніх слідчих особливостям роботи з «детектором брехні».

В НУ "ОЮА" функціонують: 9 факультетів, центр заочного та дистанційного навчання та центр підготовки магістрів публічної служби і професійних суддів, юридичний коледж, 2 училища та філіали у різних куточках країни, а саме: Київ, Івано-Франківськ, Черкаси, Миколаїв, Кривий Ріг.

Національний університет "Одеська юридична академія" проводить підготовку за такими напрямами:

 • Інформаційні технології

  • Кібербезпека
  • Комп’ютерні науки
  • Інформаційні системи та технології
 • Гуманітарні науки

  • Філологія
 • Журналістика

  • Журналістика
 • Управління та адміністрування

  • Менеджмент
 • Право

  • Право
 • Соціальні та поведінкові науки

  • Соціологія
  • Психологія
  • Політологія
 • Міжнародні відносини

  • Міжнародне право

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 30.10.2022

Рейтинг
316
Рейтинг: 4.6 з 5 на основі 68 оцінок.

Відгуки про Національний університет "Одеська юридична академія"

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Alina
Неочікувано поганий вибір. Вистачило на 1 рік навчання. Ціна не відповідає якості послуг. Методисти не знають, що відбувається в їхньому університеті, повідомляють про дати сесії та надають завдання в останній момент, не можуть розібратися між собою, хто за що відповідає, плутають інформацію, яку надають студентам та викладачам, звідси постійні непорозуміння. Іншими словами - роблять усе, щоб платили за сесію. Навіть забрати документи звідти виявилось великою проблемою. Крім того, ряд викладачів поводиться зверхньо по відношенню до студентів та дозволяють собі відкрито принижувати людей. Не рекомендую. Гарна картинка, яку купують, але на ділі - дарма витрачені гроші та нерви.
Діма Боровіцький
Добрий день! Підскажіть, будь-ласка, які предмети потрібно здавати на факультет Комп’ютерні науки. Скільки буде коштувати навчання. І скільки мінімальний бал для всупу.Дякую за відповідь!
studentinlaw
Учусь на судебно-административном факультете и это действительно самый лучший и универсальный факультет. Уже на 2-м курсе появилась возможность трудоустроиться в суд. Преподаватели тут поистине профессионалы и умеют заинтересовать студента в своём предмете. Ещё не было момента , чтобы я пожалела о поступлении на САФ в НУ « ОЮА»
Denysik
Відпочивати теж треба, а не тільки вчитись! отримай кошти до стипендії і дай жару, студентське життя це не тільки сесія) з промокодом money2403 на сайті money24.ua , буде реальна знижка, перевірено)
Аня
Уже 3 года как я учусь на факультете психологии, политологии и социологии и ни разу не пожалела о своем выборе. Как и у всего университета, у нашего факультета отличная материальная база и комфортные условия для обучения. Отдельное спасибо всем преподавателям университета, каждый хочет и может донести нужную информацию для студента и каждый специалист в своем деле. Я очень рада, что учусь на нашем факультете и ни за что не променяла бы его на другой
Анастасия
Для Аня:здравствуйте, а какие вы сдавали экзамены? И правда, что можна без зно?
Коментувати
Andrey_kryzhanovskiy
Сегодня по особенному прекрасный день, я закончил 4 курс факультета психологии, политологии и Социологии, по выделении последней дисциплине, Вы наверное поняли какое направление)) Учеба на факультете где есть сразу три специальности позволяет создавать отличные комбинации предметов - политическая социология, социология личности и многие другие! За 4 года не было дня когда бы я разочаровался в своём выборе и статус же гордо поднятым лицом буду вступать на магистратуру все на ту де специальность, ФППС - факультет возможностей!
Аня
Минулого року поступала на факультет психології, політології та соціології. Дуже подобається спеціальність Соціологія, і я дуже задоволена. Але зверніть увагу на вибір ЗНО. Я поступала на соціологію з математикою, а можна було і географію. У цьому році географія діє і на психологію , і на політологію. Ще на політологію потрібна історія України, а на психологію біологія. Тому абітурієнти, який предмет краще знаєте, на той і реєструйтеся, і у вас буде великий шанс навчатися на бюджетній формі.
Вікторія
Для Аня: що потрібно здати на психологію та окремо на право?
Андрей
Для того, чтоб поступить на факультет психологии, политологии и социологии Вам необходимы следующие предметы ВНО: 052 «Политология» - Украинский язык и литература, История Украины и на выбор Математика/География/Иностранный язык. 054 «Социология» - Украинский язык и литература, Математика, Иностранный язык/История Украины или Украинский язык и литература, История Украины, Иностранный язык/География 053 «Психология» - Украинский язык и литература, Биология, Математика/Иностранный язык или Украинский язык и литература, История Украины, География/Иностранный язык.
Коментувати
Андрей
Поступил сюда в этом году. На факультете психологии, политологии и социологии - лучшие преподаватели, исключительно высокого уровня! Отдельное спасибо хочется сказать декану, Денису Викторовичу, который всегда поможет с любым вопросом и в любом случае будет ставать на защиту своих студентов.
Владислав
Добрый день,являюсь студентом третьего курса факультета психологии,политологии и социологии и хочу сказать что ни капли не жалею о своём решение поступить на данный факультет , замечательный декан, мудрые и то же время справедливые преподаватели, которые доступно подают информацию, отзывчивый деканат и отличная материально-техничная база.Всем советую поступать именно сюда)
Александра
Добрый день! Скажите пожалуйста,тяжело ли поступить на бюджет МПО?Какие минимальные балы нужны для бюджета?
Тетяна
Доброго дня! Скажіть будь ласка чи зможу я поступити на "Право" з повною середньою європейською освітою?
Алина Тлустенко
Доброго дня! скажіть будь ласка чи є друга вища освіта в вузі? якщо є то що потрібно зробити щоб її отримати?
Анжела
Доброго дня!Скажіть будь ласка чи зможу я поступити на "Право" якщо здала ЗНО тільки з укр мови та географії?
Юлия
Як мама нинішнього студента 3 курсу факультету соціології ОНЮА, хочу висловити подяку декану факультету Денісу Вікторовичу за те цікаве життя, яке мають його підопічні та батьківське ставлення до студентів. Коли ми вступали до ВУЗу, то дуже переживали, як буде почуватися наш син далеко від дому. Тепер ми певні, що зробили правильний вибір, тому що безкоштовно отримуючи освіту, він вивчає дисципліни, необхідні для майбутньої професії, вже 3 роки отримує підвищену стипендію, веде активне студентське життя і має змогу одночасно підробляти за фахом, що для кожного студента дуже важливо. Крім того, Одеса дає чудову можливість вільно дихати морським повітрям навчаючись.
Злата
Навчаюсь в університеті на факультеті психології, політології та соціології. Всім задоволена, викладачі класні, деканат завжди йде назустріч. Проходила практику у Верховній Раді України, приймала участь у різноманітних проектах, тренінгах, організованих деканом факультету.
Annl
Доброго дня, а чи є у вас безкоштовні місця для випускників техникумів на заочній формі навчання?
Яна Шуляр
Які предмети потрібні для вступу в ОЮА? Думаю вже почати підготовку до ЗНО. Планую на державне піти.
Аноним
Начнем з общаги. В которую если ти попал не башляя ето щасливчик. В среднем нада давать на лапу. Комендант всегда при заселении берет на лапу 200-300 грн. Ето осенью и после зими. Каждий год. Деканат. Пару раз не зделаэшь что им нада и оп с типухи слетел. Оп в общагу не попал. Отчичлили. Запугивания купить газету Слово.... тоже самое . Преподам так то пофиг на студентов. У них куча таких же. Единици адекватние. Люди посмтрите отзиви. Они все били зделани одним человеком. Почти в один и тот же деь.... думайте сами.
Максим
Какие экзамены нужны для вступления на "соціально-правовий" факультет?
Елизавета
закончила 1 курс на факультете международно-правовых отношений и хочу сказать, что мне очень нравится НУ "ОЮА", знающие преподаватели, уютные аудитории, отличная материально-техническая база. Когда заходишь в университет, сразу появляется желание учиться.