Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Міжнародний європейський університет (044) 338-00-43; (044) 338-00-73
м. Київ, пр. Академіка Глушкова, 42 В  (карта)
https://ieu.edu.ua/

інформація підтверджена

Міжнародний європейський університет

Міжнародний європейський університет – це саме те місце де впроваджено абсолютно новий підхід до навчання студентів. Навчальний процес організований з урахуванням європейських навчальних планів.

Науково-педагогічний склад університету має великий професійний досвід з підготовки висококваліфікованих фахівців. Більше 80% викладачів мають науковий ступіть, вчене звання та міжнародну практику.

Університет має сучасну матеріально-технічну базу: 100% аудиторій університету оснащені інтерактивним обладнанням; впроваджуються новітні методики навчання, застосовуються інноваційні технології, створені клінічні кафедри, які розташовані у провідних медичних закладах Києва, які використовують найсучасніше діагностичне та лікувальне обладнання. Кафедри укомплектовані навчально-методичною літературою, комп’ютерною та оргтехнікою, мультимедійним обладнанням, сучасними меблями.

Велика увага в університеті приділяється науково-дослідницькій роботі.

Тип навчального закладу:університет
Рівень акредитації:IV
Вартість навчання на рік (грн.):від 15000 до 30000
Форма навчання:денна, заочна, дистанційна
Кваліфікаційний рівень:бакалавр, магістр
Кількість студентів:1500
Консолідований рейтинг 2022:199 місце

Безкоштовне навчання:
Платне навчання:
Післядипломна освіта:
Аспірантура, докторантура:
  
Військова кафедра:
Гуртожиток:
Підготовче відділення:
Курси підготовки до ЗНО:

Міжнародний європейський університет – надсучасніший багатопрофільний університет європейського рівня

       Місія Університету – виведення української освіти, науки і культури на якісно новий рівень з метою їх інтеграції у європейський і світовий простір.

       Навчання проводять досвідчені викладачі,    які    бачать вищу освіту  іншими очима і готові навчити і підготувати абсолютно нове покоління професіоналів,  які вільно володіють сучасними методами і засобами  практики,  при цьому вільно спілкуючись з іноземними колегами англійською мовою.

       Поєднавши досвід української вищої школи з європейськими та світовими стандартами у різних галузях, університет забезпечує високий рівень  вищої освіти, міжнародну конкурентоспроможність, яскраве студентське життя. Студенти університету беруть участь у міжнародних конференціях, мають безліч можливостей для стажування як в Україні, так і в інших країнах світу,  проходять виробничу літню практику не лише на клінічних базах (підприємствах)  України, але й за кордоном , зокрема в Ізраїлі,  Італії, Словаччині, Польщі тощо. Університет має сучасну матеріально-технічну базу.

         У МЄУ Ви побачите на власні очі принципи студентоцентричного навчання в дії, а не на папері: ми залучаємо студентів до активної участі у творенні навчального процесу. Будь-яке рішення керівництва щодо організації навчально-виховного процесу приймається за погодженням в тому числі і студентів.

         Іногороднім та іноземним студентам надаються місця в гуртожитках університету, які розташовані в самому центрі міста Києва.  Всі кімнати відремонтовані , з новими меблями.  Зручна транспортна  розв’язка   – 20 хвилин     на метро до навчального корпусу, який розташований в затишній  зеленій зоні.

         Міжнародний європейський університет – це університет можливостей для найкращих та найяскравіших студентів, які прагнуть здобути сучасну та якісну освіту, отримати диплом міжнародного зразка, який відкриє їм двері в майбутнє як в Україні, так і в країнах Європи і світу, адже наші навчальні програми інтегровані відповідно до стандартів вищої освіти країн Європейського  Союзу.

Міжнародний європейський університет проводить підготовку за такими напрямами:

 • Інформаційні технології

  • Інженерія програмного забезпечення
 • Архітектура та будівництво

  • Будівництво та цивільна інженерія
 • Охорона здоров’я

  • Медицина
 • Управління та адміністрування

  • Маркетинг
  • Менеджмент
 • Сфера обслуговування

  • Туризм

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.08.2022

Рейтинг
32
Рейтинг: 4 з 5 на основі 8 оцінок.

Відгуки про Міжнародний європейський університет

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Поліна
Навчаюсь вже на 4-му курсі осітньої програми "Менеджмент" і за ці роки навчали лише професійні та досвідченні викладчі, в нових аудиторіях з сучасним обладнанням. Також, МЄУ дає багато можливостей для розвитку - безкоштовні заняття англійської, іспанської, курси мистецтва, безкоштовні вебінари. Та незважаючи на те, що це приватний університе, я отримую стипендію) Адже, всі активні студенти МЄУ можуть отримати стипендія. Тому, абітурієнти, ви не пошкодуєте, якщо саме в цьому унверситеті ви проведете свої студентські роки!
Ольга
Я навчаюсь у МЄУ на спеціальності Маркетинг. Мені все дуже подобається! Цікаве навчання, багато івентів для студентів. Навіть зараз, коли війна, університет продовжує працювати, пропонує різноманітні онлайн лекції для студентів, наукові конференції, безкоштовні курси. До 24 лютого було багато активностей від студентського парламенту (пікнікі, вечірки, інтелектуальні ігри та змагання), сподіваюсь, що все скоро відновиться)
Khrystyna
Я хочу вступати сюди! Була на дні відкритих дверей ще взимку, провели екскурсію по університету, показали аудиторії, розповіли, зробили презентацію. Сучасний підхід до навчання та цікаві активності для студентів. В університеті працюють приємні люди, є дружній студ парламент. І ціни на навчання як у державних вузах, навіть нижче (а якість навчання вище). Думаю, це ідеальний варіант)
Олег Райда
Прийшов на день відкритих дверей і закохався в аудиторії. Дійсно класні, техніки багато. Поступив минулого року. Все влаштовує, багато івентів від студ парламенту. З моєю активністю зміг на стипендію вийти. Ну крч, мені топ!)
Виталий Денисенко
Краще раз завітати і побачити, ніж розповідати. Найкращий простір для вищої освіти у країні
Андрей Зайко
Навчаюся на першому курсі, у мене є куча можливостей в університеті. Особливо у нас класне студентське самоврядування, нас підтримує адміністрація та деканат. Мені подобається мій вибір!
Anna
МЕУ это шарашкина контора с персоналом из такого же мошеннического "вуза" как МАУП. Много быдло-преподов как Сорока, Житар, Марченко, коррупционерка Наволокина со своим пакистанцем, Ремыга и другие. Дурят всех вокруг. В сети много инфы про этих персонажей.
Алла
Для Anna: Про замовні коменти мені давно відомо. Ви не маєте жодного стосунку до університету, бо навіть не знаєте, звідки прийшли до нас ті люди, про яких ви пишете. І всі, хто знає мене особисто і мою позицію, а тим паче студенти нашого університету, розуміють, що ні про яку корупцію у МЄУ взагалі мови немає . За корупцію було звільнено вже декілька викладачів. Тому будь ласка після війни ми вас ласкаво запрошуємо
Вероника
Студенты знают что вуз лишили лицензии на медицину, и куча программ без аккредитации?
Коментувати
Adam
Этот университет открыл один аферист из Пакистана Али Варис и его гражданская жена украинка Алла. Они украли миллионы доллар студентов которые учились в Донецком медицинском университете, в Кировограде. Они СБУШНИКАМ заплатили большие деньги чтобы освободиться от ответственности. Посольство Индии в Киеве до сих пор сними судиться. No foreign student should study in this university called International European University in Kyiv. This is a big fraud done by a Pakistani with the help of local police mafia. You’ll regret if you go to study in this university. Ali Waris and his wife Alla are culprits who looked millions of dollars of Indian, Egyptian and many other students from Donetsk Medical University in Kirovograd.