Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Міжнародний європейський університет (044) 338-00-43; (044) 338-00-73
м. Київ, пр. Академіка Глушкова, 42 В  (карта)
https://ieu.edu.ua/

інформація підтверджена

Міжнародний європейський університет

Міжнародний європейський університет – це саме те місце де впроваджено абсолютно новий підхід до навчання студентів. Навчальний процес організований з урахуванням європейських навчальних планів.

Науково-педагогічний склад університету має великий професійний досвід з підготовки висококваліфікованих фахівців. Більше 80% викладачів мають науковий ступіть, вчене звання та міжнародну практику.

Університет має сучасну матеріально-технічну базу: 100% аудиторій університету оснащені інтерактивним обладнанням; впроваджуються новітні методики навчання, застосовуються інноваційні технології, створені клінічні кафедри, які розташовані у провідних медичних закладах Києва, які використовують найсучасніше діагностичне та лікувальне обладнання. Кафедри укомплектовані навчально-методичною літературою, комп’ютерною та оргтехнікою, мультимедійним обладнанням, сучасними меблями.

Велика увага в університеті приділяється науково-дослідницькій роботі.

Тип навчального закладу:університет
Рівень акредитації:IV
Вартість навчання на рік (грн.):від 15000 до 30000
Форма навчання:денна, заочна, дистанційна
Кваліфікаційний рівень:бакалавр, магістр
Кількість студентів:1500

Безкоштовне навчання:
Платне навчання:
Післядипломна освіта:
Аспірантура, докторантура:
  
Військова кафедра:
Гуртожиток:
Підготовче відділення:
Курси підготовки до ЗНО:

Міжнародний європейський університет – надсучасніший багатопрофільний університет європейського рівня

       Місія Університету – виведення української освіти, науки і культури на якісно новий рівень з метою їх інтеграції у європейський і світовий простір.

       Навчання проводять досвідчені викладачі,    які    бачать вищу освіту  іншими очима і готові навчити і підготувати абсолютно нове покоління професіоналів,  які вільно володіють сучасними методами і засобами  практики,  при цьому вільно спілкуючись з іноземними колегами англійською мовою.

       Поєднавши досвід української вищої школи з європейськими та світовими стандартами у різних галузях, університет забезпечує високий рівень  вищої освіти, міжнародну конкурентоспроможність, яскраве студентське життя. Студенти університету беруть участь у міжнародних конференціях, мають безліч можливостей для стажування як в Україні, так і в інших країнах світу,  проходять виробничу літню практику не лише на клінічних базах (підприємствах)  України, але й за кордоном , зокрема в Ізраїлі,  Італії, Словаччині, Польщі тощо. Університет має сучасну матеріально-технічну базу.

         У МЄУ Ви побачите на власні очі принципи студентоцентричного навчання в дії, а не на папері: ми залучаємо студентів до активної участі у творенні навчального процесу. Будь-яке рішення керівництва щодо організації навчально-виховного процесу приймається за погодженням в тому числі і студентів.

         Іногороднім та іноземним студентам надаються місця в гуртожитках університету, які розташовані в самому центрі міста Києва.  Всі кімнати відремонтовані , з новими меблями.  Зручна транспортна  розв’язка   – 20 хвилин     на метро до навчального корпусу, який розташований в затишній  зеленій зоні.

         Міжнародний європейський університет – це університет можливостей для найкращих та найяскравіших студентів, які прагнуть здобути сучасну та якісну освіту, отримати диплом міжнародного зразка, який відкриє їм двері в майбутнє як в Україні, так і в країнах Європи і світу, адже наші навчальні програми інтегровані відповідно до стандартів вищої освіти країн Європейського  Союзу.

Міжнародний європейський університет проводить підготовку за такими напрямами:

 • Інформаційні технології

  • Інженерія програмного забезпечення
 • Архітектура та будівництво

  • Будівництво та цивільна інженерія
 • Охорона здоров’я

  • Медицина
 • Управління та адміністрування

  • Маркетинг
  • Менеджмент
 • Сфера обслуговування

  • Туризм

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 01.07.2021

Рейтинг
1
Рейтинг: 1 з 5 на основі 1 оцінок.

Відгуки про Міжнародний європейський університет

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Adam
Этот университет открыл один аферист из Пакистана Али Варис и его гражданская жена украинка Алла. Они украли миллионы доллар студентов которые учились в Донецком медицинском университете, в Кировограде. Они СБУШНИКАМ заплатили большие деньги чтобы освободиться от ответственности. Посольство Индии в Киеве до сих пор сними судиться. No foreign student should study in this university called International European University in Kyiv. This is a big fraud done by a Pakistani with the help of local police mafia. You’ll regret if you go to study in this university. Ali Waris and his wife Alla are culprits who looked millions of dollars of Indian, Egyptian and many other students from Donetsk Medical University in Kirovograd.