Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Одеський національний технологічний університет (048) 725-32-84, (048) 712-41-40, 712-40-88
м. Одеса, вул. Канатна 112  (карта)
http://www.onaft.edu.ua

(048) 722-80-99, 718-97-09
інформація підтверджена

Одеський національний технологічний університет

Одеський національний технологічний університет є визнаним в Україні і за кордоном сучасним інноваційним науково-навчальним центром підготовки висококваліфікованих кадрів для підприємств харчової та переробної промисловості галузей АПК і наукових досліджень з розробки функціональних продуктів харчування зі 115-річним досвідом успішної діяльності. За роки існування академія, як вищий навчальний заклад, підготувала понад 90 тисяч фахівців, серед яких понад 5 тисяч випускників – громадяни з 75 країн світу.
Випускники закладу - відомі науковці, інженери, керівники різних рівнів, які досягли успіху не тільки за допомогою ґрунтовних фахових знань, а й завдяки гармонійному поєднанню в освітньому процесі тих дисциплін, що розширюють світогляд молодої людини, навчають логічно й нестандартно мислити, сприяють формуванню особистості.
Cьогодні Одеський національний технологічний університет не тільки один з найстаріших освітніх і наукових центрів України, але й визнаний лідер з підготовки магістрів.

Тип навчального закладу:Університет
Форма власності:державна
Рівень акредитації:ІІІ-IV
Вартість навчання на рік (грн.):від 7950 до 13990
Форма навчання:денна, заочна
Кваліфікаційний рівень:молодший спеціаліст, бакалавр, магістр
Кількість студентів:10000
Місто:Одеса
Консолідований рейтинг 2022:56-57 місце

Безкоштовне навчання:
Платне навчання:
Післядипломна освіта:
Аспірантура, докторантура:
  
Військова кафедра:
Гуртожиток:
Підготовче відділення:
Курси підготовки до ЗНО:

Одеський національний технологічний університет проводить підготовку за такими напрямами:

 • Інформаційні технології

  • Кібербезпека
  • Системний аналіз
  • Комп’ютерні науки
  • Комп’ютерна інженерія
  • Інженерія програмного забезпечення
  • Інформаційні системи та технології
 • Автоматизація та приладобудування

  • Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
 • Електрична інженерія

  • Енергетика та енергетичне машинобудування
  • Теплоенергетика
  • Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка
 • Механічна інженерія

  • Галузеве машинобудування
 • Управління та адміністрування

  • Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
  • Маркетинг
  • Фінанси, банківська справа та страхування
  • Облік і оподаткування
  • Менеджмент
 • Природничі науки

  • Екологія
 • Соціальні та поведінкові науки

  • Економіка
 • Сфера обслуговування

  • Готельно-ресторанна справа
  • Туризм
 • Виробництво та технології

  • Нафтогазова інженерія та технології
  • Харчові технології

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 03.08.2022

Рейтинг
116
Рейтинг: 4.6 з 5 на основі 25 оцінок.

Відгуки про Одеський національний технологічний університет

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олександр
Доброго вечора! Підкажіть, будь-ласка, які предмети потрібно здавати на Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. І скільки мінімальний бал для вступу. Дякую за відповідь!
Діма Боровіцький
Добрий день! Підскажіть, будь-ласка, які предмети потрібно здавати на факультет Комп’ютерні науки. Скільки буде коштувати навчання. І скільки мінімальний бал для всупу.Дякую за відповідь!
Руслана Ярошенко
Я задоволена, що вступила в цей ВНЗ 3 роки назад Крута територія, є де провести вільний від навчання час За ці роки навчання мені є про що сказати Викладачі добре пояснюють свій предмет і видно,що вони стараютбся щось донести до студентів Є безліч факультетів, маааса просто, ОНАХТ- це не тільки харчова промисловість, вибирай, шо хочеш В академії є квести, турпоходи, спортзаходи, сумно точно не буває Гуртожиткам вже є роки, але це не така вже велика проблема, студентські роки мають бути веселими і щоб було що згадати Сама живу в гуртожитку, в кімнаті косметичний ремонт зробили з дівчатами, зробили свій куточок таким,який і планували Ні про що не жалію) Абітурієнти, я можу радити вам ОНАХТ ))
Юлия
Для Руслана Ярошенко: на якому факультеті ви намагаєтесь?
Юлия
На якому факультеті ви навчаєтесь
Коментувати
Окса
Сказати, що я задоволена - нічого не сказати))) У мене вже в руках диплом бакалавра. Я технолог зернової промисловості! І я навіть до магістратури не піду, бо вже є робота і я всім там задоволена))))
Nik
Був на квесті Академії з друзями. Просто бомба! Всі доброзичливі, студенти чесно розповідали все. Виграти не вдалося, але вирішив стати ресторатором. ТОму що реально зацікавила професія і декан)
Люда
Я влюбилась в этот вуз с первого взгляда - фасад, дворик, парк, фойе... Это все так меня заворожило на открытых дверях. Ну и конечно специальность винодела)
Олег
Це однозначно гарний виш. Я інженер на елеваторі, закінчував факультет зернового бізнесу. Зарплатня влаштовує, на роботу потрапив через ярмарок вакансій у ОНАХТ, стосовно знань, що дають - я ночами сам не доучувався) Рекомендую!!!
Kostya
Для мене сьогодні, після закінчення ОНАХТ у 2015 році все чітко і зрозуміло - вибір зробив правильно і свідомо, освоїв спеціальність «Теплоенергетика», працюю у ВАТ «Теплоенергетична компанія» м. Вінниця і дуже задоволений. Так, я звичайний інженер, без яхти і т.д. Але я маю руки, роботу яка подобається і затребуваність на ринку праці. А щодо заробітку, то я не жалію - на рівні 20 тисяч гривень моя заробітна плата, за умови, що я ще й три роки стажу не маю. Рекомендую! Декану факультету нафти та газу респект і привіт)
BorisKo
Защитил диплом магистра по специальности "Экономика" в декабре 2018. Прошел месяц и могу уже без эмоций написать отзыв, который кому-то, может быть, поможет определиться. Качество образования - хорошее, преподаватели почти все адекватные, практика во время учебы есть и реальная. Трудоустройство по специальности - я уже работаю, еще с 4 курса. Декан и замдеканы нормальные, без звездочек. Всегда получал ответы на свои вопросы. Касательно взяток - если не предлагаешь, то все можешь сдать сам и это супер. Матбаза - как в среднестатистическом вузе: есть над чем работать, но работы идут. Ну и напоследок о дипломе пару слов: его не нужно подтверждать в продвинутых странах, имеет 10 степеней защиты и отвечает всем стандартам. Это очень важно для тех, кто хочет работать заграницей. А еще - когда-то на до мной шутили знакомые, что я в пищевой на экономиста и т.д. А сейчас я зарабатываю больше чем они и вообще всем доволен) Так что не ведитесь на стереотипы
Inna
Вирішила почитати що пишуть в мережі про мою Академію і дуже зраділа, що загалом переважають добрі відгуки. Взагалі я сама дуже задоволена тим, як складається моє навчання. Сама я не з Одеси, але гуртожиток дали і в кімнаті гарні сусідки, вчитися за бажання легко, без хабарів та неадекватів. Дуже подобається, що викладачі відкриті і ректор з сучасними поглядами. Та і команда його переважно сучасна. Це підкупає. А про майбутнє не переживаю, бо вже зараз є де працювати. Я студентка факультету зернового бізнесу. Наша країна - житниця Європи і Світу. Робота завжди буде)
Таня
Мне все очень нравится, советую! Сама два года назад в это время как раз искала инфу и читала отзывы. Так вот, ребята, в ОНАПТ реально круто, легко учится, знаний много. Я в след году точно уже на работу пойду) Если что - мой факультет - нефтегаза, но и другие прикольные
Артур Гризак
Доброго дня, Закінчую державний навчальний заклад подільський центр професійно-технічної освіти з професії "Кухар, Офіціант"маю диплом молодшого спеціаліста чи можливо перевестись у ваш університет і здобувати вищу освіту по цій ж спеціальності ?
ОНАХТ
Для Артур Гризак: Доброго дня. Саме такої спеціальності немає у нашому виші. Пропонуємо переглянути всі спеціальності, які доступні з дипломом молодшого спеціаліста: http://pk.onaft.edu.ua/_technical.html
Коментувати
наталія
У вас з’явилась можливість навчатися на бюджеті (безкоштовно) в магістратурі! В КПІ ім. Ігоря Сікорського, Інституті ІЕЕ, на кафедрі інженерної екології залишилось 5 незаповнених бюджетних місць на спеціальність “101 екологія”! Приймаємо бакалаврів різних спеціальностей. Наявність конфортного гуртожитку. Вам потрібно оперативно, до 3 серпня подати документи в Приймальну комісію КПІ (корпус 16, кім.125). Подробиці за тел.: 050-380-95-78; 095-01-33-974; 067-69-62-433; Поспішайте! Ваші оперативні дії дадуть перевагу над вашими конкурентами ! Чекаємо на Вас !
AlePshe
12 мая мне повезло вместе с моими одноклассниками ОНВК №13 поучаствовать в FOODQuest 2018, который организовывала ОНАПТ. Это было непередаваемо круто! Было много команд от школ города, было весело, преподаватели очень открытые, атмосфера супер. На свежем воздухе мы бегали, соревновались в логике, скорости и творчестве. И мы выиграли! Спасибо Академии за классное мероприятие! Я в следующем году хочу сюда поступать на товароведа)
Igor
Учусь на 4 курсе, скоро защита диплома. Удобно, что после техникума без всяких затрат и проблем поступил на бюджет на 3 курс. Один год жизни в уме!) Через пару месяцев получу полное высшее и ура) Учиться было легко, даже работать успеваю. Советую выбирать специальность по душе, а не по моде!
наталія
Для Igor: У вас з’явилась можливість навчатися на бюджеті (безкоштовно) в магістратурі! В КПІ ім. Ігоря Сікорського, Інституті ІЕЕ, на кафедрі інженерної екології залишилось 5 незаповнених бюджетних місць на спеціальність “101 екологія”! Приймаємо бакалаврів різних спеціальностей. Наявність конфортного гуртожитку. Вам потрібно оперативно, до 3 серпня подати документи в Приймальну комісію КПІ (корпус 16, кім.125). Подробиці за тел.: 050-380-95-78; 095-01-33-974; 067-69-62-433; Поспішайте! Ваші оперативні дії дадуть перевагу над вашими конкурентами ! Чекаємо на Вас !
Коментувати
sidorchuks
Раджу всім вступникам цього року не гнатися за Києвом та Львовом. Не повторюйте мої помилки. Я з Біляївки, цікавлюсь переробкою продуктів, але дуже хотів поїхати вчитися до Києва , а не до Одеси, тому і наліпив перших пріорітетів іншим вузам. А ОНАХТ поставив ЧЕТВЕРТИЙ) І що - там я не пройшов на бюджет все одно, бо ЗНО не на 200, а тут зі своїм норм ЗНО не потрапив на бюджет, бо пріорітет ніякий:) Врешті решт - я студент ОНАХТ, хоча і на контракті. Задоволений всім, а плачу контракт, бо дурний був)
20food06
Я майбутній директор з маркетингу успішної компанії! І це не мрія, це реальність! А знаєте чому - тому що я вже працюю маркетологом у великій компанії, будучи студентом 4 курсу і вже отримав підвищення! Навчання на факультеті менеджменту, маркетингу та логістики ОНАХТ мені в радість, все суперово, класні іноваційні пари та гості з підприємств. Однокласниця пішла в нархоз на подібний напрям і жалкує, дивлячись на мої успіхи!
Юлия
Для 20food06: подскажите пожалуйста, а в каком общежитие живут студенты вашего факультета?
Коментувати
lesya
Перечитала коменти і для тих хто вагається - хочу додати: поняття приймальної комісії у Академії не для галочки - консультують, відповідають на питання, допомагають з документами. Мені є з чим порівнювати, бо здавала документи у три вузи і тільки тут я реально відчула тепло і привітність. Яке, нівроку, і до тепер є)
Serg
Поділюсь своїм досвідом минулого року. Ми з батьками довго обирали вуз, весь 11-й клас я ходив по відкритим дверям, читав в інеті відгуки. Але ні разу чітко про професію не думав. І от у лютому, перед стартом вибору ЗНО, я потрапив у ОНАХТ на ніч відкритих дверей. Вже сам формат був прикольний, а окрім того там було супер. І я побачив я познайомився з деканом факультету Технології та товарознавства харчових продуктів і продовольчого бізнесу))) Все, далі я зрозумів ким хочу стати і зараз не жалкую! Раджу відвідувати наші заходи для абітурієнтів - вони прикольні!
slonfood
Мені все дуже подобається. Два роки навчаюсь - політ нормальний. Буду спеціалістом з кріогенної техніки. Стосовно моєї спеціальності - такого взагалі в в вишах України ніде немає на потрібному рівні