Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  



Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Український католицький університет (УКУ) (032) 240-99-40, (032) 240-99-44, 097-015-34-36
м. Львів, вул. Козельницька 2  (карта)
https://vstup.ucu.edu.ua/

(0322) 40-99-49
інформація підтверджена

Український католицький університет (УКУ)

Український католицький університет є відкритою академічною спільнотою, яка живе східнохристиянською традицією і виховує провідників суспільства, професіоналів, для служіння в Україні та за її межами – в ім’я слави Божої, спільного блага й людської гідності.

Більше про наш університет та всі 11 бакалаврських і 16 магістерських програм тут: https://vstup.ucu.edu.ua/

Тип навчального закладу:Університет
Форма власності:приватна
Вартість навчання на рік (грн.):Від 28 000 грн. за рік навчання
Форма навчання:денна, модульна, заочна
Кваліфікаційний рівень:Бакалаврат, Магістратура, Аспірантура
Кількість студентів:2160
Місто:Львів
Консолідований рейтинг 2022:71-72 місце

Безкоштовне навчання:
Платне навчання:
Післядипломна освіта:
Аспірантура, докторантура:
  
Військова кафедра:
Гуртожиток:
Підготовче відділення:
Курси підготовки до ЗНО:

ТОП 10 ПРИЧИН, ЩОБ ВСТУПИТИ В УКУ

№1 Унікальний серед інших
УКУ – перший католицький університет на пострадянському просторі, що пропонує розмаїття академічних та позанавчальних можливостей. За сучасними будівлями та комфортними аудиторіями ховається майже сторічна історія університету: від заснування у 1929 році Греко-католицької богословської академії у Львові через роки радянської окупації до відновлення Львівської богословської академії, а відтак – Українського католицького університету. Сьогодні УКУ – сучасний навчальний заклад, що задає ритм у сфері вищої освіти, водночас плекаючи цінності та ідеї, закладені його засновниками.

 

 

№2 Розвиток
Спершу з приміщення дитячого садочку, згодом з невеликого корпусу на вулиці Свєнціцького у 90-х, почав існувати УКУ. Ми зросли і побудували нове студентське містечко, ще два навчальні корпуси, сучасну бібліотеку, колегіум і продовжуємо будівництво нового, другого колегіуму.  УКУ невпинно зростає – з 3 до 11 бакалаврських і 16 магістерських програм за останні десять років. Щороку тут навчаються близько 1900 студентів, на бакалаврські програми вступають майже 400 абітурієнтів і понад 350 – на магістерські. Студентське життя вирує в університетському містечку: тут розташований навчальний корпус, бібліотека, колегіум, університетський храм, спортзал та футбольне поле. Крім цього, в УКУ є ще два навчальних корпуси, обладнаних для зручності студентів і викладачів. Ідею вишу та його розвиток підтримують жертводавці з усього світу, і завдяки цьому УКУ забезпечує якнайкращі умови для навчання та розвитку.

 

 

№3 Цінності
Діяльність університету визначає його візія та місія. УКУ є відкритою академічною спільнотою, яка живе східнохристиянською традицією і виховує провідників суспільства, професіоналів, для служіння в Україні та за її межами – в ім’я слави Божої, спільного блага й людської гідності. В УКУ дотримуються принципів академічної доброчесності і не толерують жодних проявів хабарництва, натомість тут створено простір для наукового пізнання, командної праці й діалогу. Тут будується спільнота, що готова повсякчас втілювати головний заклик університету: свідчити, служити, спілкуватися.

 

 

№4 Сучасність
УКУ забезпечує студентів усім необхідним для комфортного навчання. Світлі просторі аудиторії з комп’ютерами та проекторами, зручні місця для навчання й роботи, кондиціонери, відкриті тераси, простір для відпочинку й спорту – студенти активно користуються всіма принадами УКУ. На території університетського містечка є дві кав’ярні й Трапезна, що радо приймають відвідувачів з самого ранку і до пізнього вечора. Нещодавно збудований Центр ім. Митрополита Андрея Шептицького містить бібліотеку, навчальні аудиторії, студентський і виставковий простір та чимало іншого. У 2017 році Центр визнали “Обличчям Львова”: щодня він приймає сотні відвідувачів, що працюють, навчаються чи просто смакують каву і насолоджуються краєвидом. Проживають студенти в Колегіумі, що виконує не лише функцію гуртожитка, а й формаційної програми: студенти беруть участь у спільних поїздках, зустрічах з цікавими особистостями, змаганнях та інших активностях.

 

 

№5 Навчання серед найкращих
В УКУ навчаються ті, хто прагнуть до знань. У 2021 році 55,5% вступників на бакалаврські програми УКУ входили до 5% найкращих випускників шкіл України за результатами ЗНО. Третій рік поспіль УКУ очолює рейтинг вишів за балами ЗНО на контрактну форму навчання. Серед випускників УКУ є відомі підприємці, держслужбовці, політики, громадські діячі, журналісти, духовні особи та чимало інших. Наші студенти створюють свої стартапи ще під час навчання, беруть участь у світових конкурсах та перемагають у них. Наприклад, у 2019 році студенти Факультету прикладних наук перемогли у Глобальному конкурсі інновацій у Сінгапурі (Advanced Innovation Global Competition 2019). А в 2021 році команда студентів УКУ та НаУКМА вперше представляла українські університети на світовій конференції “Національна Модель ООН” у Нью-Йорку. 

 

 

№6 Якість викладання
Студенти УКУ мають змогу навчатися у найкращих викладачів. Щосеместру адміністрація університету проводить опитування студентів усіх факультетів щодо якості курсів та викладання. У 2019 році більшість викладачів (87%) отримали від студентів від 4 до 5 балів за 5-ти бальною шкалою, з них 11% викладачів отримали найвищу оцінку – 4,8-5 балів. Детальніший звіт можна прочитати тут. З 2020 році в УКУ відбувається нагородження відзнакою “Найкращий викладач року”. У 2021 лауреатами відзнаки було обрано троє викладачів: Інгу Козлову, Данила Судина та Олександра Аврамчука. 

 

№7 Міжнародна співпраця
Важливим напрямом діяльності університету є активна співпраця з іноземними вишами. УКУ має більш ніж 140 академічних партнерів з цілого світу і займає 4 місце серед вишів України за кількістю партнерів програми міжнародного обміну “Еразмус”. Щороку близько 15% студентів УКУ користуються нагодою навчатися впродовж семестру за кордоном, а у 2018 році близько 160 іноземців навчались у Школі української мови та культури УКУ. Можливості міжнародної академічної мобільності є не лише у студентів: 58 волонтерів-іноземців є викладачами та менторами наших студентів, а у 2017 році в УКУ приїздило 150 гостьових професорів з авторськими курсами. Рекомендуємо Вам переглянути серію інтерв’ю про міжнародну мобільність студентів УКУ тут

 

 

№8 Студентське життя
УКУ – це не лише про навчання: наші студенти активно беруть участь і в позакадемічному житті. В УКУ існує студентське самоврядування: Уряд та Парламент студентів, а також близько 20 студентських організацій, кожна з яких має свій напрям діяльності (допомога військовим в Україні в зоні ООС, організація спортивних подій, культурно-мистецькі заходи, подорожі, науково-популярні проекти та безліч інших). Кожен студент УКУ може долучитися до вже створених організацій або ж започаткувати власні ініціативи. Детальніше дізнатися про студентські організації в УКУ можна тут

 

 

№9 Міждисциплінарність
Навчання в УКУ не обмежується лише спеціальністю. Студенти УКУ мають можливість самостійно обирати дисципліни для додаткового вивчення, таким чином посилюючи свої міждисциплінарні навики. Крім цього, в УКУ існують курси “Світоглядного ядра”, метою яких є цілісний розвиток особистості, формування в студентів ціннісного фундаменту, необхідного для побудови успішного майбутнього у будь-якій сфері. Як зазначив декан факультету суспільних наук Володимир Турчиновський: “Сьогодні не достатньо лише бути професіоналом у конкретній сфері, вкрай важливо легко переходити, так би мовити, на іншу мову і дискутувати про суспільно важливі, ціннісні чи навіть релігійні речі. Не обов’язково знати все досконало, але все ж потрібно мати розуміння”.

 

 

№10 Працевлаштування та розвиток кар’єри
За даними Асоціації випускників, серед опитаних випускників бакалаврських програм 2018 року показник працевлаштованих становить понад 70%, а тих, хто продовжили навчання, – майже 50%. Серед випускників магістерських програм того ж року 87% опитаних є працевлаштованими, а 24% продовжили навчання. Вже у 2019 році показник працевлаштування серед опитаних випускників-магістрів зріс до 93%.

Чимало студентів розпочинають свій професійний шлях або ж готуються до майбутнього працевлаштування ще під час навчання в університеті. В цьому їм допомагає відділ студентської кар’єри, що налагоджує зв’язки з працедавцями, пропонує кар’єрне консультування, шукає нові можливості професійних стажувань студентів та організовує для них навчальні курси розвитку додаткових компетенцій. Наприклад, в рамках “Днів кар’єри” студенти УКУ мають нагоду дізнатися, як правильно оформлювати резюме та проходити співбесіду на роботу, під час “Форуму кар’єри” – познайомитися з працедавцями і розглянути реальні вакансії в успішних компаніях, а на курсі “Експерти в командній роботі” –  застосувати навички управління проектами та роботи в команді під час вирішення практичного кейсу від компанії-партнера.

Український католицький університет (УКУ) проводить підготовку за такими напрямами:

  • Інформаційні технології

    • Системний аналіз
    • Комп’ютерні науки
  • Гуманітарні науки

    • Культурологія
    • Історія та археологія
    • Філологія
  • Журналістика

    • Журналістика
  • Управління та адміністрування

    • Публічне управління та адміністрування
    • Менеджмент
  • Право

    • Право
  • Соціальне забезпечення

    • Соціальна робота
  • Соціальні та поведінкові науки

    • Соціологія
    • Психологія
    • Практична психологія
    • Політологія
  • Богослов’я

    • Богослов'я

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 03.08.2022

Рейтинг
26
Рейтинг: 4.3 з 5 на основі 6 оцінок.

Відгуки про Український католицький університет (УКУ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
julia896
Коли юристу погано як вашим з тюрми чи пилатам чи микитчакам, то страждати мають усі і лікуватися теж. Тож не полінуйтеся здати кров на цукор, бо на уроках чи допитах можете отримати свою дозу інсуліну просто так і без хворих на цукровий діабет геніталій і впасти в кому
Софія Виноградова
Добрий день, скажіть будь-ласка, який бал ЗНО потрібен для вступу у ваш університет?
Гук Ангеліна
Доброго дня. Чи є можливість навчатися на мистецтвознавця? Якщо так, то з яких предметів потрібно скласти ЗНО?
Maria Skshyshevska
Доброго дня. Хочу поступати на заочну форму навчання. Здаю такі предмети як: українська мова,математика, історія. Чи можливо поступити до вас ?
Юля
Для Maria Skshyshevska: Доброго дня! У нас нема заочної форми навчання на рівні бакалаврату. Але перелічені Вами предмети ЗНО підходять під декілька різних програм: vstup.ucu.edu.ua
Коментувати
Уляна Мовчан
Добрий день! Скажіть, будь ласка, якого зразка видається диплом у даному навчальному закладі?
Юлія
Для Уляна Мовчан: диплом державного зразка
Коментувати
Гость
Найкращий заклад в Україні!!! Але вступити сюди нелегко. Гуртожиток схожий на готель, я такого не бачив ніде більше у нас в країні! Якщо хочете вчитися своїм розумом, то вам в УКУ!
Mariya
Для Гость: добре подумайте.Поки не поміняють декана і всіх викладачів,ви лише потратите гроші і потім та вся бездар вам скаже що це не ваш профіль.Хоча ми будемо боротися з номенклатурними викладачами і вимагатимемо їх атестації .Це дуже пристійний університет і працювати в ньому повинні ВИКЛАДАЧІ ЗА ПОКЛИКАННЯМ,а не люди,які знищують чиюсь гідність
Коментувати