Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій ім. Ґжицького (ЛНУВМ та БТ) (032) 260-28-89, (097) 063-35-12, (093) 024-18-89, (095) 227-85-33
м. Львів, вул. Пекарська 50  (карта)
https://lvet.edu.ua/, http://vstup.lvet.edu.ua

(032) 239-26-13
інформація підтверджена

Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій ім. Ґжицького (ЛНУВМ та БТ)

Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С. З. Ґжицького (ЛНУВМБТ ім. С. З. Ґжицького) – один з найстаріших ветеринарних університетів Європи, де органічно поєднуються традиційні та інноваційні підходи до навчального процесу.

Завдяки тісній та злагодженій співпраці адміністрації та науково-педагогіних працівник університету ліцензуються та акредитуються нові і перспективні напрями та спеціальності, що забезпечує посилення конкурентних позицій вишу на ринку освітніх послуг.

ЛНУВМБТ ім. С. З. Ґжицького постійно працює над розширенням міжнародної співпраці, як в навчальному, так і в науковому напрямах. На теперішній час університет активно співпрацює з навчальними закладами Польщі, Франції, Словаччини, Угорщини, Австрії, Латвії, США, Німеччини, Канади, Болгарії, Данії.
Завдяки міжнародному співробітництву з провідними університетами Європи та світу забезпечується можливість навчання і стажування студентів, аспірантів, науково-педагогічних та наукових працівників.

Тип навчального закладу:Університет
Форма власності:державна
Рівень акредитації:IV
Вартість навчання на рік (грн.):від 6500 до 1200 (може змінюватися)
Форма навчання:денна, заочна
Кваліфікаційний рівень:бакалавр, магістр
Кількість студентів:3500
Місто:Львів
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2015):176 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2016):167 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2017):164 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2018):163 місце

Безкоштовне навчання:
Платне навчання:
Післядипломна освіта:
Аспірантура, докторантура:
  
Військова кафедра:
Гуртожиток:
Підготовче відділення:
Курси підготовки до ЗНО:

Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій ім. Ґжицького (ЛНУВМ та БТ) проводить підготовку за такими напрямами:

 • Ветеринарна медицина

  • Ветеринарна медицина
  • Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза
 • Охорона здоров’я

  • Фармація, промислова фармація
 • Управління та адміністрування

  • Публічне управління та адміністрування
  • Маркетинг
  • Менеджмент
 • Освіта та педагогіка

  • Освітні, педагогічні науки
 • Право

  • Право
 • Природничі науки

  • Екологія
 • Аграрні науки та продовольство

  • Водні біоресурси та аквакультура
  • Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва
 • Соціальні та поведінкові науки

  • Економіка
 • Сфера обслуговування

  • Туризм
 • Виробництво та технології

  • Харчові технології
 • Хімічна та біоінженерія

  • Біотехнології та біоінженерія

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 08.02.2021

Рейтинг
136
Рейтинг: 3.3 з 5 на основі 41 оцінок.

Відгуки про Львівський національний університет ветеринарної медицини та...

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Антон
Корупційне кодло. Більшість викладачів - бидляче поголів’я, яким невідома людська совість. Соломія Ігорівна, Пукало Петро, Олена Всеволодівна - з кафедри водних біоресурсів... повірте віддастся вам зло сторицею! Гроші зароблені здирництвом зі студентів ще вилізуть боком. Кафедра права - це просто сміх. Рівень школи. Самі вдома можете ксерити і вчити з інтернету з таким успіхом. 90% працівників - хабарники, які зроблять все, щоб ви заплатили за диплом. Нормальним людям, студентам, які прагнуть знань не раджу. НАБУ б порадив однозначно.
Маруся
Для Антон: ох, Вуйцик-Вуйцик, свій явно незаслужений диплом з відзнакою також купили на кафедрі права? Примітивненько і підленько. Який з вас фахівець вийде - спеціаліст по водних біоресурсах, юрист чи історик?
Антон
Марусе Андріївно/Юріївно, Ви б хоча б ім я вказали, а не фейк. Якось підленько , однако: 1) "купили диплом" - та я хз, то до Саші.. з мене взяли лише за стіл; я думаю Вам видніше, не "скромничайте" 2) "незаслужений диплом з відзнакою" - та якщо не заслужив то чого давали? я просив чи що? Треба було дати іншому студенту (він точно старанніший за мене був), або ще комусь іншому...а стоп, в нас було лише двоє, точно! Все, чого я добивався півтора року, так це проведення елементарних пар, які відбувалися за милу душу по великих святах. Тому як навчили, такий і спеціаліст вийде! Марта Романівна і Олена Володимирівна чудові, добрі люди. Хоть якось старалися пояснити. А, "що з мене вийде", то Ви не преживайте, я собі в житті дорогу знайду. І, навіть, то право я вивчу самостійно і дійсно буде заслуговувати на червоний диплом. Ви самі знаєте, що я написав заслужену чисту правду! Тому без особистих образ. Успіхів!
Коментувати
Ната
Хотіла запитати на який курс я поступаю якщо вчуся в медколеджу(медсестра) На факультет ветеринарний???
Oleksiy
Хороший університет, хороші викладачі та студенти) чудовий колектив який допоможе вам у будь-якій ситуації)
Vasyl
Для Oleksiy:Магістерські роботи по 300$ продають і 150$ беруть наперед на кафедрі мікробіології, яку курує Турко, його синочок, його племінник. На інших кафедрах ветфаку така сама ситуація, бо всі лише чекають як здерти гроші за нб і завалити студента, який працює на клініці. Бо він може більше там навчився а ніж у цій бурсі. Данкович і Стронський рішає патанатомію, Леньо хірургію, а Куриляк рішає все. Не чув на ветфаці про жодного викладача, який не бере, хоч щось, хоч коньяк, хоч каву. Все беруть і не встидаються, а ще вимагають, бо не знаєш. Але ж ви не вчили, тому не знаю. Тепер знаю, бо на клініці доучуюсь хірургії, терапії і інших предметів. Шкода часу і грошей. Не ведіться на рекламу, нічого в тій бурсі не вчать, ніяких лабораторій не має, жоден прилад студенту до рук не попадає. Все це мулька. Тримають під трьома замками.
Коментувати
Vasyl
жах, а не університет. Одне розчарування. До карантину не дуже хтось хотів вчити, а в умовах карантину на студентів просто забили. Займаємось переписуваннями текстів. Це дно. якісь тупі інтернет посилання закидають. Побори як збирали на кафедрах хімії, паразитології, фізіології, патанатомії і інших, так і дальше збирають. Декан Стронський як служок бігає і рішає до ще одного ділка Турка, який цілу родину влаштував працювати. Марно витрачені гроші на ото типу навчання.
Христина Германович
Які потрібно здавати предмети щоб поступити на право ?( поступати в 2021 ) І який прохідний бал на державне ?
Іванка
Можливо вступити до вас на державну форму (Право,або управління та адміністрування) з такими балами:Укр мова-172,Історія-164,Геог... рафія-168,Англійська-142?...
Інна
Якщо хтось себе поважає то добровільно в цей шабаш хабарників-чортів не піде ! Якщо хочете здобути правдивий фах то вам не сюди! Якщо якийсь там дипломчик аби був, бо більше ніде не беруть, тоді ок. Ректор стибель вбиває ветеринарну школу з першого дня свого ректорування, і все, що його цікавить -це гроші.
Ірина
Та нормальний університет. Я тут здобула освіту, отримала гарну спеціальність і зрозуміла одне : хто хоче, то й буде вчитися, знати , здавати сесії без хабарів. Можливо є кілька професорів, які можуть озвучити суму за залік чи екзамен. Але я бачила, що це говорилося або тим студентам, які тупі і самі питали, або тим, які просто ходили навколо, випитували суму і платили її. Ні разу я не бачила, щоб Салата чи будь хто з нижче названих говорили розумним студентам, що треба платити. В кожному університеті чи інституті є такі "унікуми", які беруть хабарі. Хто сказав, що десь легше? Просто це все починається не з викладача, а з студента, який ніхера не хоче робити, бо він відірвався від маминої спідниці, має купу пропусків або 2, а потім думає, як йому здати, і дає гроші. І чого гірше, поливає брудом після того всього викладача, який взяв гроші. Треба думати головою перед вступом в будь який вуз, чи ти справді готовий вчитися і здавати, чи ти просто відсидиш тих 5-6 років, даючи хабарі?...
Іван
Для Ірина: Салата чесний? )))) його два роки тому на хабарі впіймали. Відкупився. Тепер обережніше «побори» збирає. Щодо того, як вчать- є невелика частина порядних викладачів, показують і розказують. Але є реалії. Може хтось забув Данковича чи Дудчака? Може пригадати Стояновського? Такі вже чесні, так вчать...
Оксана
Ага, там через одного чесні ), тільки гроші здай за нб по 20 грн, на окремих кафедрах по 30 грн. І самі чесні, то декани і заступники. Молоді викладачі вже так само нагло вимагають, бо їм малу зарплату платять, а як чогось навчити, щось показати, то тикають методичками. Прізвища? вони всі відомі, бо не має жодної кафедри, де не вимагають грошей. Якщо трошки вчився, то трійку поставлять, а вже щось більше, то плати. Дипломні роботи по 100-130$. Кафедра паразитології, патанатомії, терапії... це заробітчани, а не викладачі
Коментувати
Соломія
Чудовий університет! Більшість викладачів є дуже хорошими та знаючими Якщо ти справді прийшов вчитися то перед тобою розкриваються безліч можливистей та перспектив і університет надає їх! Не можна ставити всіх під одну мірку і говорити, що всі такі погані, все так жахливо, а я такий молодець Є різні люди і різні ситуації, але загалом все більше ніж добре всього можна досягти і добитися чогось БЕЗ хабарів Вчіться і не наговорюйте!!!
Antoly
Для Соломія: брехня, більшість гребе взятки і спеціально валить)
Vasyl
Для Соломія: брехня. хабарники страшні - Стояновський, Семанюк, Турко, Данкович, Салата і таких багато. Жодну кафедру не можна пропустити, бо там кожен брав від студентів. Їм трійку навіть не хочеться ставити задурно. Це перспективи? а як на заняття прийти іщось пояснити, то методички покидають і пишіть.
Коментувати
Ivan Datskiv
Добрий день, цікавлять питання для фахового іспиту по спеціальності фармація зі скороченим терміном навчання, чи ці питання не є у вільному доступі? Дякую
Макс Лимич
На який факультет можна поступити з такими предметами зно: укр мова та література, англійська мова, історія України???
Анастасія
Для Макс Лимич: зоофізіотерапія, екологія, БТФ,аквакультура
Коментувати
ірина
на який факультет можна поступити з такими предметами зно:укр.мова,матем,історія
Vetuniver
Для ірина: Факультет ветеринарної гігієни, екології та права ( право)
Коментувати
Андрій
Привіт всім випускникам я шукаю молодого спеціаліста (ветеринара ) по конях . Зі знанням англійської мови. Viber +46729364516
Ліда Дудин
Можна поступити на маркетинг з історією,українською мовою та англійською?Скільки треба балів щоб поступити на державне?
Софія
Для Ліда Дудин: краще туди взагалі не пуступати
Vetuniver
Можна. Максимальна кількість балів дає більшу можливість вступу на державну форму навчання
Коментувати
Vanya Grytsyk
Доброго дня, Хочу отримати другу вищу освіту за спеціалністю "Водні біоресурси та аквакультура" ОКР бакалавр/магістр. Цікавить заочна форма навчання. Підскажіть які умови вступу на заочну форму і які предмети необхідно здати щоб поступити? Дякую, Іван
sof
Для Vanya Grytsyk: Для sof: нічого не вчать, пожалійте свого часу
Vetuniver
Доброго дня. Зателефонуйте для уточнення вашого запитання в приймальну комісію. тел.: (032) 239-26-13 097-063-35-12 - Київстар 063-434-52-50 - life:) 095-227-85-33 - МТС
Коментувати
Галина
Доброго вечора . Чи можу я вступити в магістратуру на факультет ветеринарної медицини , з дипломом спеціаліста з переробки продукції тваринництва, який був отриманий у 2007році. Дякую за відповідь
Vetuniver
Для Галина: Доброго дня. Зателефонуйте для уточнення вашого запитання в приймальну комісію. тел.: (032) 239-26-13 097-063-35-12 - Київстар 063-434-52-50 - life:) 095-227-85-33 - МТС
Коментувати
Оля Ставкова
Доброго дня! Які предмети потрібні для поступлення на біотехнології або якість, стандартизація та сертифікація? З якими мінімальними балами можна поступи на бюджет?
Іван
Для Оля Ставкова: Давай
Максим
Для Оля Ставкова: ГО мутить
Коментувати
Богдана
Добрий день. Чи є в мене шанс вступити на бюджет на напрям "ветеринарна медицина" з результатами зно : математика - 129, біологія- 199, укр мова та література - 183 ? Якщо не на бюджет, то чи можу на контракт?
Аліна
Для Богдана: залежить від середнього бала і пріоритетності, бал атестата теж береться до уваги. По цій силці розрахуєш середній бал - http://osvita.ua/vnz/guide/konkurs-ball.html, а приблизно можеш подивитись в архіві(2017), в іформаційній системі конкурс, з якими балами поступили на бюджет.
а4тут
нах тобі здався той непотріб відівчився у тому парнокопитному краще б не подавав би туда документи тільки зіпсував нерви
Ангеліна
Хелоу, тоже хочу.туди вступати цього року. Що там поганого????
Коментувати
Анжела
Доброго дня!Скажіть будь ласка чи зможу я поступити на "Право" якщо здала ЗНО тільки з укр мови та географії?
Андрій
Для Анжела: ні
Коментувати
Ирина Сарг
Сначала обрадовалась, что оказался в Украине вет. универ, да не где-нибудь, а в замечательном Львове, где и я хотела жить. А потом я открыла комментарии на этом сайте и... Спасибо ребятам, которые трубят про коррупцию - благодаря вам присмотрюсь к другому универу.
Татак
Для Ирина Сарг: А якщо студент на свинокомплекмсі пів року і здає екзамени? Це як? Прізвища візьміть в деканатах.
Коментувати