Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Львівський державний університет внутрішніх справ (ЛьвДУВС) (032) 261-53-22, 295-47-73, 255-35-35
м. Львів, вул. Городоцька, 26  (карта)
http://www.lvduvs.edu.ua

(032) 258-61-47, 258-65-72, 258-68-02
інформація підтверджена

Львівський державний університет внутрішніх справ (ЛьвДУВС)

Львівський державний університет внутрішніх справ – багатопрофільний вищий навчальний заклад системи МВС України, який надає освітні послуги щодо підготовки фахівців освітніх ступенів «бакалавр» (за спеціальностями «Право», «Правоохоронна діяльність», «Психологія», «Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Менеджмент») та «магістр» (за спеціальностями «Право», «Психологія» та «Менеджмент»).

Тип навчального закладу:Університет
Форма власності:державна
Рівень акредитації:IV
Вартість навчання на рік (грн.):від 8 100 до 17 900
Форма навчання:денна, заочна
Кваліфікаційний рівень:бакалавр, магістр
Кількість студентів:6612
Місто:Львів

Безкоштовне навчання:
Платне навчання:
Післядипломна освіта:
Аспірантура, докторантура:
  
Військова кафедра:
Гуртожиток:
Підготовче відділення:
Курси підготовки до ЗНО:

Львівський державний університет внутрішніх справ (ЛьвДУВС) проводить підготовку за такими напрямами:

 • Управління та адміністрування

  • Фінанси, банківська справа та страхування
  • Облік і оподаткування
  • Менеджмент
 • Право

  • Право
 • Соціальні та поведінкові науки

  • Психологія
 • Цивільна безпека

  • Правоохоронна діяльність

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 03.04.2018

Рейтинг
2376
Рейтинг: 4.5 з 5 на основі 524 оцінок.

Відгуки про Львівський державний університет внутрішніх справ (ЛьвДУВС)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Надія Гавучак
Доброго дня. Планую поступати на фінанси, банківська справа та страхування. Коли можна буде подавати документи? Дякую!
haldioo
Доброго дня , планую поступати на правоохоронну діяльність (заочна форма) на 3 курс з дипломом молодшого спеціаліста, і йти в Національну Поліцію,можливий такий варіант?
Роман Янович
Для haldioo: на базі молодшого спеціаліста ви можете вступити лише на спеціальності право, менеджмент, фінанси, банківська справа та страхування (за кошти фізичних осіб).
Коментувати
Діма
Доброго вечора, які предмети потрібно здавати на правоохоронну діяльність(превентивна,цивільна безпека) на денну форму навчання. Хотілося б дізнатися який прохідний бал ЗНО 2020.
Роман Янович
Для Діма: українська мова, історія і творчий конкурс. На держзамовлення + фізичні випробування. Кандидати, які виявлять бажання вступити на навчання до закладів вищої освіти МВС України на державну форму, мають пройти такі #етапи_відбору: ✔реєстрація на веб-порталі osvita.np.gov.ua (заповнення електронної анкети до 15.05.2020 (термін поки продовжено), бажано не відкладати і реєструватися з початку реєстрації реєстрація вже розпочата); ✔подання документів (необхідно звернутися до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП ; ✔медичне обстеження (відповідність стану кандидатів вимогам визначає військово-лікарська комісія); ✔перевірка рівня фізичної підготовленості (безпосередньо у закладі вищої освіти під час проведення вступних іспитів). Після реєстрації на веб-порталі Вам на електронну почту прийде повний перелік документів які потрібно подати до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70.
Коментувати
Anastasia
Доброго дня! Планую поступати на правоохоронну діяльність(превентивна,цивільна безпека) на заочну форму навчання. Хотілось б дізнатись, які документи потрібно подавати і в які терміни? Цікавить чи можу я подавати заяву і документи в інші ВНЗ, окрім ЛьвДУВС?
Роман Янович
Для Anastasia: тільки в один вуз системи МВС.українська мова, історія і творчий конкурс. На держзамовлення + фізичні випробування. Кандидати, які виявлять бажання вступити на навчання до закладів вищої освіти МВС України на державну форму, мають пройти такі #етапи_відбору: ✔реєстрація на веб-порталі osvita.np.gov.ua (заповнення електронної анкети до 15.05.2020 (термін поки продовжено), бажано не відкладати і реєструватися з початку реєстрації реєстрація вже розпочата); ✔подання документів (необхідно звернутися до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП ; ✔медичне обстеження (відповідність стану кандидатів вимогам визначає військово-лікарська комісія); ✔перевірка рівня фізичної підготовленості (безпосередньо у закладі вищої освіти під час проведення вступних іспитів). Після реєстрації на веб-порталі Вам на електронну почту прийде повний перелік документів які потрібно подати до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70.
Коментувати
Oksana
Доброго дня. Планую поступати до ЛьвДУВС. Хотілося б дізнатися, що входить до перевірки рівня фізичної підготовленості? Буду дуже вдячна за вашу відповідь.
Марія Крушельницька
Доброго вечора,скажіть,будь ласка,який повинен бути бал ЗНО,щоб поступити на платне факультет менеджменту та психології?
Роман Янович
Для Марія Крушельницька: Прохідний бал визначає конкурс. документи приймаються від 101 балу.
Коментувати
Joanna
Доброго вечора, для діючого працівника поліції, який виявив бажання поступати на юридиний факультет (заочна форма), які дії необхідно виконати? Дякую)
Роман Янович
Для Joanna: Подати документи з 13 серпня. (юридичний факультет готує фахівців за кошти фізичних осіб).
Коментувати
Maria19
Доброго дня. Хочу поцікавитися чи на заочну форму навчання можна поступити після 11 класу?
Роман Янович
Для Maria19: можна
Коментувати
Олена В
Добрий вечір!чи можу я зареєструватися одразу на 2 спеціалізації(кримінальну та превентивну)?
Роман Янович
Для Христина: Для Олена В: анкета не пропустить
Роман Янович
Для Олена В: анкета не пропустить
Коментувати
Христина
Доброго дня , я випускник 2020 року , хочу поступати на 1 факультет , дуже переживаю за ЗНО , хочу поцікавитися чи відомо вже день відкритих дверей ? І які прохідні бали ?
Роман Янович
Для Христина: Ви зареєструвалися онлайн? Середній бал не менше 140.
Коментувати
Тарас
Доброго здоров’я Роман Янович. Прошу надати інформацію про заочну форму навчання на 2020 рік.
Роман Янович
Для Тарас: що Вас конкретно цікавить?
Коментувати
Люба Тягай
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, які предмети ЗНО потрібно здавати на психолога криміналіста
Роман Янович
Для Люба Тягай: Для психолога: Українська мова та література, біологія, історія або іноземна мова.
Коментувати
Яна
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, які предмети ЗНО потрібно здавати на спеціальність "Правоохоронна діяльність" і скільки років навчатись?
Роман Янович
Для Яна: Українська мова та література, історія України і творчий конкурс. На державне замовлення + фізичні випробування. На платній основі 3 роки. На державному замовленні 2+1(два роки стаціонар і 1 заочно(практка). з 11.11.2019.. Кандидати, які виявлять бажання вступити на навчання до закладів вищої освіти МВС України на державну форму, мають пройти такі #етапи_відбору: ✔реєстрація на веб-порталі osvita.np.gov.ua (заповнення електронної анкети до 15.05.2020, бажано не відкладати і реєструватися з початку реєстрації реєстрація вже розпочата); ✔подання документів (необхідно звернутися до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП до 15.05.2020); ✔медичне обстеження (відповідність стану кандидатів вимогам визначає військово-лікарська комісія); ✔перевірка рівня фізичної підготовленості (безпосередньо у закладі вищої освіти під час проведення вступних іспитів). Після реєстрації на веб-порталі Вам на електронну почту прийде повний перелік документів які потрібно подати до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70.
Софія
Які фізичні випробування потрібно пройти, та на які результати та що буде, якщо не здати нормативи?
Коментувати
Masha
Добрий день! Якщо поступати на факультет №1, то скільки років потрібно проживати в казармі?
Роман Янович
Для Masha: 1 рік.
Masha
Рік казарма, а тоді три останніх роки навчання в стінах університета?
Коментувати
Andriana Hubal
Доброго вечора! Я хочу вступати до вас в 2021 році.На момент подачі документів мені буде 16,17 виповниться 07.08.2021.Чи зможу я претендувати на державну форму навчання?
Роман Янович
Для Andriana Hubal: так 17 має виповнитися не пізніше 31.12.2021
Коментувати
Maria
Доброго дня ) я хочу вступати до вас ,які прохідні бали з історії і мови на державне навчання ? яка ціна на факульт №3 ? коли день відкритих дверей ? і коли можна вже подавати документи ?
Роман Янович
Для Maria: День відкритих дверей заплановано на 25 квітня . Але можуть бути корективи через карантин. Документи приймаються з 11.11.2019.. Кандидати, які виявлять бажання вступити на навчання до закладів вищої освіти МВС України на державну форму, мають пройти такі #етапи_відбору: ✔реєстрація на веб-порталі osvita.np.gov.ua (заповнення електронної анкети до 15.05.2020, бажано не відкладати і реєструватися з початку реєстрації реєстрація вже розпочата); ✔подання документів (необхідно звернутися до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП до 15.05.2020); ✔медичне обстеження (відповідність стану кандидатів вимогам визначає військово-лікарська комісія); ✔перевірка рівня фізичної підготовленості (безпосередньо у закладі вищої освіти під час проведення вступних іспитів). Після реєстрації на веб-порталі Вам на електронну почту прийде повний перелік документів які потрібно подати до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70.
Annad Ratz
Доброго дня! Я вже навчаюсь в вашому університеті на заочному на 1 курсі, я б хотіла перевестись за заочну форму навчання на факультет #3. Як це можна зробити, що потрібно для цього і як проходить навчання на цьому факультеті на заочній формі? Де можна всі цв деталі взнати?
Роман Янович
Зателефонуйте мені 0679224670
Коментувати
Natalia
Доброго дня, хочу запитатися які предмети ЗНО потрібно здати і на який бал щоб поступити на цивільну безпеку (правоохоронна діяльність) 2021 році (бюджет)
Роман Янович
Для Natalia: Не можу сказати на перед. У 2020 ЗНО українська мова і література, історія України, творчий конкурс + фізичні випробування. Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70.
Коментувати
Віолета
Я хочу вступати до вас в 2021 році.На момент подачі документів мені буде 16,17 виповниться 16.11.2021.Чи зможу я претендувати на державну форму навчання?
Роман Янович
Для Віолета: так
Коментувати
Віолета
Доброго дня,скажіть будь ласка,ви приймаєте на навчання 16-ти річних після 11 класу?
Роман Янович
Для Віолета: На державне замовлення лише осіб, яким на 31.12.2020 виповниться 17 років. На платну форму вікових обмежень нема. Кандидати, які виявлять бажання вступити на навчання до закладів вищої освіти МВС України на державну форму, мають пройти такі #етапи_відбору: ✔реєстрація на веб-порталі osvita.np.gov.ua (заповнення електронної анкети до 15.05.2020, бажано не відкладати і реєструватися з початку реєстрації реєстрація вже розпочата); ✔подання документів (необхідно звернутися до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП до 15.05.2020); ✔медичне обстеження (відповідність стану кандидатів вимогам визначає військово-лікарська комісія); ✔перевірка рівня фізичної підготовленості (безпосередньо у закладі вищої освіти під час проведення вступних іспитів). Після реєстрації на веб-порталі Вам на електронну почту прийде повний перелікд документів які потрібно подати до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70.
Коментувати
Василь
Таке питання в 2022 р що потрібно буде здавати на ЗНО щоб поступити на факультет "правоохорона діяльність"
Роман Янович
Для Василь: Ви можете вступати на факультет №2,3 . ЗНО українська мова і література, історія України, творчий конкурс + фізичні випробування. Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70. УВАГА 25.04.2020 о 12-00 відбудеться ДЕнь відкритих дверей ЛЬвДУВС, бажаючіЮ при наявності паспорта і інд. кода можуть зареєструватися, як кандидати на навчання.
Оксана
Для Роман Янович: Доброго дня. Я дізналася про те, що ви плануєте провести День відкритих дверей 25.04. Хотілося б переконатися чи нічого не змінюється через пандемію коронавірусу? Буду дуже вдячна за вашу відповідь.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!