Osvita.ua Вища освіта Довідник ВНЗ Львівський державний університет внутрішніх справ (ЛьвДУВС)

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Львівський державний університет внутрішніх справ (ЛьвДУВС) (032) 261-53-22, 295-47-73, 255-35-35
м. Львів, вул. Городоцька, 26  (карта)
http://www.lvduvs.edu.ua

(032) 258-61-47, 258-65-72, 258-68-02
інформація підтверджена

Львівський державний університет внутрішніх справ (ЛьвДУВС)

Львівський державний університет внутрішніх справ – багатопрофільний вищий навчальний заклад системи МВС України, який надає освітні послуги щодо підготовки фахівців освітніх ступенів «бакалавр» (за спеціальностями «Право», «Правоохоронна діяльність», «Психологія», «Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Менеджмент») та «магістр» (за спеціальностями «Право», «Психологія» та «Менеджмент»).

Тип навчального закладу:Університет
Форма власності:державна
Рівень акредитації:IV
Вартість навчання на рік (грн.):від 8 100 до 17 900
Форма навчання:денна, заочна
Кваліфікаційний рівень:бакалавр, магістр
Кількість студентів:6612
Місто:Львів

Безкоштовне навчання:
Платне навчання:
Післядипломна освіта:
Аспірантура, докторантура:
  
Військова кафедра:
Гуртожиток:
Підготовче відділення:
Курси підготовки до ЗНО:

Львівський державний університет внутрішніх справ (ЛьвДУВС) проводить підготовку за такими напрямами:

 • Управління та адміністрування

  • Фінанси, банківська справа та страхування
  • Облік і оподаткування
  • Менеджмент
 • Право

  • Право
 • Соціальні та поведінкові науки

  • Психологія
 • Цивільна безпека

  • Правоохоронна діяльність

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 03.04.2018

Рейтинг
2232
Рейтинг: 4.5 з 5 на основі 494 оцінок.

Відгуки про Львівський державний університет внутрішніх справ (ЛьвДУВС)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Iren
Доброго дня! Хотіла б вступити до ЛДУВС на кафедру криміналістики, судової медицини та психіатрії. Яке ЗНО треба складати та чи потрібно фіз.підготовку при вступі? Також цікавить чи є гуртожиток. Дякую
Владислав
Добрый день! Скажіть будь ласка які предмети потрібно здати на ЗНО щоб поступити на факультет 3 цивільна безпека? І який прохідний бал?
Алінка Мелещук
Доброго дня, маю вже одну вищу економічну освіту. Хочу до вас поступити направоохоронну діяльність, заочно. Скільки потрібно у вас навчатись, щоб отримати таку освіту?
Maria Skshyshevska
Доброго дня. Здаю такі предмети як: українська мова ,література, математика та історія. Хочу поступати на заочне ,куди можна поступити,на який факультет?
Роман Янович
Для Maria Skshyshevska: Варіантів багато. зателефонуйте 0679224670
Юля
Для Роман Янович: Доброго вечора,зацікавив цей навчальний заклад,хотіла б детальніше дізнатися про вступ на факультет права або фінанси, банківська справа та страхування
Коментувати
Максим Зінчук
Доброго вечора!Скажіть будь ласка,які потрібно здати предмети на ЗНО,щоб поступити на кримінальний факультет?
Annad Ratz
Для Максим Зінчук: на сайті можна подивитись
Коментувати
Diana_kb
Добрий вечір! Скажіть,будь ласка, чи є у вас платна форма навчання на факультеті криміналіст, і які фізичні нормативи потрібно здавати ?
Роман Янович
Для Diana_kb: У нас немає факультету криміналістики. Детальніше тел.0679224670
Коментувати
Annad Ratz
Доброго вечора! Я навчаюсь у вас на психології,на заочному,1 курс. Чи можна перекваліфікуватись на правоохоронну діяльність,також на заочне? Що для того потрібно? і як проходить навчання?
Роман Янович
Для Annad Ratz: я вже вам відповів не е-почту
Annad Ratz
Вибачте, але я не отримала листа на жаль,вже вже точно перевірила. Можливо ви помилково не туди відправили?
Коментувати
Маша Зубюк
Доброго вечора! Хочу поцікавитися чи потрібно дівчатам проходити фізичні випробування для вступу на правоохоронну діяльність у ваш університер?
Роман Янович
Для Маша Зубюк: На держзамовлення- так.
Коментувати
Вікторія Гавло
Добрий день) хочу вступити у ваш Університет на спеціальність "Психологія" бакалавр,на разі закінчую медичний коледж) що потрібно для того щоб вступити до вас?
Роман Янович
Для Вікторія Гавло: ЗНО українська моваі література , біологія, історія або іноземна мова.
Коментувати
Світлана Глевчук
Добрий вечір! Скажіть, будь ласка,чи можна поступати до вас з дипломом бакалавра ( філологія)?
Роман Янович
Для Світлана Глевчук: можна. детальніше на сайті або за телефоном 0679224670.
Коментувати
V.Roksolana
Доброго дня, я здаю такі предмети зно як :українська ,математика ,англійська і географія .Чи можна мені з такими предметами поступити на правоохоронну діяльність?
Роман Янович
Для V.Roksolana: Можна тільки треба буде здавати у ЛьвДУВС творчий конкурс а якщо на держзамовлення то ще і фізичні випробування
Коментувати
Sona Nagirna
Доброго дня . Я зараз навчаюсь на 3 курсі у кулінарному коледжі і буду здавати ЗНО . Чи можна поступити до вас з іншою спеціальністю на правоохоронну діяльність ?
Роман Янович
Для Sona Nagirna: За дипломом повної середньої освіти . Кандидати, які виявлять бажання вступити на навчання до закладів вищої освіти МВС України на державну форму, мають пройти такі #етапи_відбору: ✔реєстрація на веб-порталі osvita.np.gov.ua (заповнення електронної анкети до 15.05.2020, бажано не відкладати і реєструватися з початку реєстрації(грудень -січень)); ✔подання документів (необхідно звернутися до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП до 15.05.2020); ✔медичне обстеження (відповідність стану кандидатів вимогам визначає військово-лікарська комісія); ✔перевірка рівня фізичної підготовленості (безпосередньо у закладі вищої освіти під час проведення вступних іспитів). Після реєстрації на веб-порталі Вам на електронну почту прийде повний перелікд документів які потрібно подати до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70. УВАГА 21.12.2019 щ 12-00 відбудеться ДЕнь відкритих дверей ЛЬвДУВС, бажаючіЮ при наявності паспорта і інд. кода можуть зареєструватися, як кандидати на навчання.
Коментувати
Олег Г
Чи можу я вступити до вас здавши мову та літературу, історію і фізичний конкурс і що брати в приорітет бал зно чи фіз підготовку? ..Який прохідний бал правоохоронна діяльність на державне
Роман Янович
Для Олег Г: Кандидати, які виявлять бажання вступити на навчання до закладів вищої освіти МВС України на державну форму, мають пройти такі #етапи_відбору: ✔реєстрація на веб-порталі osvita.np.gov.ua (заповнення електронної анкети до 15.05.2020, бажано не відкладати і реєструватися з початку реєстрації(грудень -січень)); ✔подання документів (необхідно звернутися до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП до 15.05.2020); ✔медичне обстеження (відповідність стану кандидатів вимогам визначає військово-лікарська комісія); ✔перевірка рівня фізичної підготовленості (безпосередньо у закладі вищої освіти під час проведення вступних іспитів). Після реєстрації на веб-порталі Вам на електронну почту прийде повний перелікд документів які потрібно подати до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70. УВАГА 21.12.2019 щ 12-00 відбудеться ДЕнь відкритих дверей ЛЬвДУВС, бажаючіЮ при наявності паспорта і інд. кода можуть зареєструватися, як кандидати на навчання.
Олег г
Для Роман Янович: підкажіть будьласка які предмети на яку спеціальність
Коментувати
Андрійко Форевер
Доброго дня Які предмети ЗНО потрібно буде здавати в 2021 році щоб сюди вступити?
Роман Янович
Для Андрійко Форевер: На ваше запитання я Вам відповім у 2020 році
Коментувати
Oksana Zerukha
Доброго дня. Чи можна поступити до вас якщо я здаю українську мову, історію України, біологію? Ящо так то коли і які документи потрібні для подачі?
Роман Янович
Для Oksana Zerukha: Факультет психології або (за умови здачі творчого конкурсу ) факультет превентивної діяльності.Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70.
Анюта
Для Роман Янович : Доброго дня. Я хочу іти вчитися після 11 класа. Які предмети потрібно здавати на ЗНО ?
Коментувати
Настя
Доброго дня. Хочу запитати чи можу я поступити у ваш заклад, якщо здаю мову, іноземну, математику (чи обов’язково історію?)
Роман Янович
Для Настя: Залежно на який факультет Ви бажаєте вступати.Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70.
Коментувати
Вікторія
Доброго дня,у мене склалась така ситуація : школу закінчила цього року,зараз навчаюсь на першому курсі у Львівській політехніці !на державному замовленні! На жаль ,ЗНО з історії не здавала,проте хочу здати її цього року. Хочу навчатися у вас на першому факультеті .Тому питання :чи зможу я навчатись на державному на 1 факультеті ?при подачі документів підійде зно з мови ,математ. 2019 року ,а історія 2020?
Роман Янович
Для Вікторія: Піде. Українська мова та література, Історія України, математика або іноземна мовас + фізичні випробування в університеті. Кандидати, які виявлять бажання вступити на навчання до закладів вищої освіти МВС України на державну форму, мають пройти такі #етапи_відбору: ✔реєстрація на веб-порталі osvita.np.gov.ua (заповнення електронної анкети до 15.05.2020, бажано не відкладати і реєструватися з початку реєстрації(грудень -січень)); ✔подання документів (необхідно звернутися до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП до 15.05.2020); ✔медичне обстеження (відповідність стану кандидатів вимогам визначає військово-лікарська комісія); ✔перевірка рівня фізичної підготовленості (безпосередньо у закладі вищої освіти під час проведення вступних іспитів). Після реєстрації на веб-порталі Вам на електронну почту прийде повний перелкд документів які потрібно подати до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70.
Happy
Доброго дня! Якщо поступити на державний з факультету поліція, потрібно жити в казармі, чи є гуртожиток???
Коментувати
Happy
Доброго дня. Які предмети потрібно здати на факультет: з підготовки фахівців для підрозділів слідства???
Роман Янович
Для Happy: Українська мова та література, Історія України, математика або іноземна мовас + фізичні випробування в університеті. Кандидати, які виявлять бажання вступити на навчання до закладів вищої освіти МВС України на державну форму, мають пройти такі #етапи_відбору: ✔реєстрація на веб-порталі osvita.np.gov.ua (заповнення електронної анкети до 15.05.2020, бажано не відкладати і реєструватися з початку реєстрації(грудень -січень)); ✔подання документів (необхідно звернутися до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП до 15.05.2020); ✔медичне обстеження (відповідність стану кандидатів вимогам визначає військово-лікарська комісія); ✔перевірка рівня фізичної підготовленості (безпосередньо у закладі вищої освіти під час проведення вступних іспитів). Після реєстрації на веб-порталі Вам на електронну почту прийде повний перелкд документів які потрібно подати до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70.
Павло
Для Happy: Доброго дня. Чи можна буде вступити з такими ЗНО : Укр.мова , Історія і Географія
Коментувати
Lena
Доброго дня. Чи можливо поступити після 9 класу якщо здавали історію, українську мову та математику
Роман Янович
Для Lena: ні.
Коментувати
Марк
Доброго дня ☺️ Скажіть будь ласка, я зараз навчаюся в коледжі за спеціальністю право, на другому курсі. В майбутньому хочу вчитися у вашому університеті за цією ж спеціальністю. Чи потрібна ЗНО для вступу?
Роман Янович
Для Марк: На сьогодні ні. Але ми ще не знаємо правил прийому на наступні роки. Я зрозумів, що ви будете поступати після закінчення коледжу.
Марк
Так , після коледжу)
Роман Янович
УВАГА! ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ у ЛьвДУВС відбудеться 0 12-00 26.10.2019 року, за адресою. м. Львів вул. Городоцька 26. Детальніше за телефоном 0679224670.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!