Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Львівський державний університет внутрішніх справ (ЛьвДУВС) (032) 261-53-22, 295-47-73, 255-35-35
м. Львів, вул. Городоцька, 26  (карта)
http://www.lvduvs.edu.ua

(032) 258-61-47, 258-65-72, 258-68-02
інформація підтверджена

Львівський державний університет внутрішніх справ (ЛьвДУВС)

Львівський державний університет внутрішніх справ – багатопрофільний вищий навчальний заклад системи МВС України, який надає освітні послуги щодо підготовки фахівців освітніх ступенів «бакалавр» (за спеціальностями «Право», «Правоохоронна діяльність», «Психологія», «Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Менеджмент») та «магістр» (за спеціальностями «Право», «Психологія» та «Менеджмент»).

Тип навчального закладу:Університет
Форма власності:державна
Рівень акредитації:IV
Вартість навчання на рік (грн.):від 8 100 до 17 900
Форма навчання:денна, заочна
Кваліфікаційний рівень:бакалавр, магістр
Кількість студентів:6612
Місто:Львів

Безкоштовне навчання:
Платне навчання:
Післядипломна освіта:
Аспірантура, докторантура:
  
Військова кафедра:
Гуртожиток:
Підготовче відділення:
Курси підготовки до ЗНО:

Львівський державний університет внутрішніх справ (ЛьвДУВС) проводить підготовку за такими напрямами:

 • Управління та адміністрування

  • Фінанси, банківська справа та страхування
  • Облік і оподаткування
  • Менеджмент
 • Право

  • Право
 • Соціальні та поведінкові науки

  • Психологія
 • Цивільна безпека

  • Правоохоронна діяльність

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 03.04.2018

Рейтинг
2700
Рейтинг: 4.5 з 5 на основі 595 оцінок.

Відгуки про Львівський державний університет внутрішніх справ (ЛьвДУВС)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Соломія Демчишин
Доброго дня,хотіла запитати чи на всі факультет на платне поборі го мати не менше 140? Які предмети потрібно для вступу ? Та чи можливо коли не склав математику прохідний 140,поступити ?
Наталія Дудич
Добрий день. Хочу поцікавитись по якому оцінювання можна вступити до вузу.ДПА потрібно чи ЗНО.
julia896
Коли юристу погано як вашим з тюрми чи пилатам чи микитчакам, то страждати мають усі і лікуватися теж. Тож не полінуйтеся здати кров на цукор, бо на уроках чи допитах можете отримати свою дозу інсуліну просто так і без хворих на цукровий діабет геніталій і впасти в кому
Yana Oliynuk
Чи можу я поступити на факультет "Право" з 2 предметами зно - українська мова і література, і історія України?
Василина Стус
Факультет 3. Якщо я вступаю на платне чи буду жити в казармі ? Що передбачає творчий конкурс на цю спеціальність?
Роман Пацкан
Доброго дня. Вибачте що торбую. Що потрібно здавати на ЗНО, якщо я бажаю поступити, на платну форму навчання, на слідчого.
Марія Процик
Доброго вечора! Дуже хочу вступити у ЛьвДУВС на факультет судової експертизи, бо хочу працювати криміналістом. Скажіть, будь ласка, які предмети ЗНО потрібно, чи підійде укр мова, математика і біологія. А ще мене цікавить, чи можна навчатись на заочній формі? Буду вдячна за відповідь!
Ania Miller
Доброго дня! Можна здати ЗНО з математики у виді ДПА (рівень стандарту)? Чи обов’язкове основне ЗНО з математики?
Ivanka Shapovalova
Добрий день, скажіть чи підійдуть результати ЗНО з української мові та літератури разом, чи потрібно мати окремо результат з української мови на правоохоронну діяльність? Дякую за відповідь.
Роман Янович
Для Ivanka Shapovalova: Може бути українська мова, або мова та література.
Коментувати
Аліна Ільчук
Доброго дня! Для вступу факультет 3 конкурсний відбір проводиться за день чи кілька? І чи можна подавати в декілька вузів на державний?
Роман Янович
Для Аліна Ільчук: В МВС тільки в один і на один факультет. 1⃣8⃣ березня о 15:00 год. ⏱ у #ЛьвДУВС відбудеться День відкритих дверей Інституту з підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції. Захід відбудеться онлайн. ✅ Прямі ефіри будуть проходити на офіційних сторінках вишу в Facebook та Instagram. ✅ Ви почуєте інформацію про: ???? умови вступу до вишу; ???? дозвілля та навчання курсантів; ???? перспективи працевлаштування. ✅ Просимо майбутніх абітурієнтів попередньо зареєструватися та поставити запитання за посиланням ➡ https://docs.google.com/.../1FAIpQLSdbR6bdHH0IX.../viewform ✅ Відповіді будуть надані в прямому ефірі ???? ✅ Приєднуйтеся! Буде цікаво та інформативно ????
Коментувати
Віка Боровець
Доброго дня, хотіла запитати, який бал потрібно мати з ЗНО, якщо хочу поступати на платну форму навчання, на слідчого?
Роман Янович
Для Віка Боровець: Факултет №1 лише державна форма, за кошти фізосіб. Інститут права. середній бал не менше 140. 1⃣8⃣ березня о 15:00 год. ⏱ у #ЛьвДУВС відбудеться День відкритих дверей Інституту з підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції. Захід відбудеться онлайн. ✅ Прямі ефіри будуть проходити на офіційних сторінках вишу в Facebook та Instagram. ✅ Ви почуєте інформацію про: ???? умови вступу до вишу; ???? дозвілля та навчання курсантів; ???? перспективи працевлаштування. ✅ Просимо майбутніх абітурієнтів попередньо зареєструватися та поставити запитання за посиланням ➡ https://docs.google.com/.../1FAIpQLSdbR6bdHH0IX.../viewform ✅ Відповіді будуть надані в прямому ефірі ???? ✅ Приєднуйтеся! Буде цікаво та інформативно ????
Коментувати
Каріна
Шановне керівництво університету! Доводжу до Вашого відому, що поведінка Ваших курсантів ( які в майбутньому мають захищати людей;відстоювати честь та гідність держави; підтримувати порядок після 10 години до 7 години ; попереджати наркотичному та алкогольному стану людей ), є НЕ НОРМАЛЬНОЮ! Таке відчуття, що Ви, керівництво університету, відпустили СВИНЕЙ, які розпивають алкоголь, жити за межі університету. "Курсанти", якщо їх можна так назвати, проживають по вулиці Золота 10 на другому поверсі та неодноразово на них поступають скарги від інших мешканців гуртожитку. Одного разу вони вживали психотропні речовини, а сьогодні 06.03.2021 до часу ночі розпивали алкогольні напої. Після чого один мешканець набрав до їхнього начальника, якого звати Михайло і той сказав, що якщо зараз вони не заспокояться і на них викличуть наряд поліції, то їх поженуть з університету і йому цих проблем не треба. Особисто моя думка ,якої притримуються мешканці гуртожитку, що таким людям не те, що звання поліцейського не варто давати, а й права називатися "Людиною"! Дуже соромно, ЛьвДУВС, що Ви набираєте таких кадрів на службу українському народові! P. S. Матеріали, а точніше запис розмови з начальником та їхній стан можу надіслати, якщо Вас, керівництво університету, це зацікавить!
Юрій
Чи є можливість поступити на платну форму навчання в 2021р.якщо здавав ЗНО в 2019, І до якого числа приймають документи на вступ?
Роман Янович
Для Юрій: Так.На платне навчання вступна кампанія розпочнеться з 14 липня. Для тих хто вирішив вступати у ЛьвДУВС на факультети державного замовлення нагадуємо, що вже розпочалася реєстрація на порталі МВС. Перший крок - вам потрібно заповнити анкету на порталі за посиланням https://osvita.np.gov.ua/. Або зайти на сайт Львівський державний університет внутрішніх справ www.lvduvs.edu.ua і відкрити "Реєстрація на навчання (державне замовлення )
Коментувати
Вікторія Петрусь
Розкажіть про 1 факультет, скажіть будь ласка який бал потрібний щоб поступити на бюджет?
Роман Янович
Для Вікторія Петрусь:Українська мова і література,історія України, математика або іноземна мова + фізичні випробування. Середній бал не менше 140. Для тих хто вирішив вступати у ЛьвДУВС на факультети державного замовлення нагадуємо, що вже розпочалася реєстрація на порталі МВС. Перший крок - вам потрібно заповнити анкету на порталі за посиланням https://osvita.np.gov.ua/. Або зайти на сайт Львівський державний університет внутрішніх справ www.lvduvs.edu.ua і відкрити "Реєстрація на навчання (державне замовлення )"https://fb.watch/3_ZMt5khz1/ ; https://fb.watch/3_ZOPTuLBq/
Коментувати
Ангеліна Бовкун
Скільки коштуватиме навчання за рік факультет √3, тобто поліція і де живуть студенти?
Роман Янович
Для Ангеліна Бовкун: Для Ангеліна Бовкун: факультет №3 готує фахівців за спеціальністю правоохоронна діяльність як за державним замовленням(курсанти ) так і за кошти фізичних і юридичних осіб (студенти) умови вступу і навчання різні оплата для студентів на сьогодні 15500 в рік . Детальнішеза тел 0679224670.
Коментувати
Nataliia Lesniak
Чи є можливість поступити і на який факультет, якщо здавати ЗНО із української мови та літератури, математики, англійська мова та біологія?
Роман Янович
Для Nataliia Lesniak: Факультет психології або факультет економічної безпеки. Якщо доздати творчий конкурс то на правоохоронну діяльність. ля Nataliia Lesniak: Для Vasya Gevdi: #ЛьвДУВС відбудеться День відкритих дверей. Захід проходитиме онлайн ???? 4⃣ лютого о 15:00 год. ⏳ на офіційних сторінках вишу в Facebook та Instagram. ✅ Під час прямого ефіру ви почуєте про особливості вступу, переваги навчання у виші, дозвілля студентів і курсантів. ✅ Крім цього, протягом онлайн-трансляції відбудуться виступи начальника управління кадрового забезпечення ГУ НП у Львівській області полковника поліції Володимира Жданова, начальника новоствореного Львівського районного управління поліції ГУ НП Львівщини підполковника поліції Павла Гарасима, а також начальника сектору відбору та проведення атестування поліцейських капітана поліції Василя-Юрія Яценка. ✅ Просимо майбутніх абітурієнтів попередньо зареєструватися та поставити запитання за посиланням ➡ https://bit.ly/32mgqua ✅ Відповіді будуть надані в прямому ефірі. Приєднуйтеся! Буде цікаво та інформативно ????
Коментувати
Vasya Gevdi
Доброго дня, чим відрізняється факультет 2 держ замовлення від платного? Чи займаються з платниками так, як з держ замовниками?
Роман Янович
Для Vasya Gevdi: ля Nataliia Lesniak: Для Vasya Gevdi: #ЛьвДУВС відбудеться День відкритих дверей. Захід проходитиме онлайн ???? 4⃣ лютого о 15:00 год. ⏳ на офіційних сторінках вишу в Facebook та Instagram. ✅ Під час прямого ефіру ви почуєте про особливості вступу, переваги навчання у виші, дозвілля студентів і курсантів. ✅ Крім цього, протягом онлайн-трансляції відбудуться виступи начальника управління кадрового забезпечення ГУ НП у Львівській області полковника поліції Володимира Жданова, начальника новоствореного Львівського районного управління поліції ГУ НП Львівщини підполковника поліції Павла Гарасима, а також начальника сектору відбору та проведення атестування поліцейських капітана поліції Василя-Юрія Яценка. ✅ Просимо майбутніх абітурієнтів попередньо зареєструватися та поставити запитання за посиланням ➡ https://bit.ly/32mgqua ✅ Відповіді будуть надані в прямому ефірі. Приєднуйтеся! Буде цікаво та інформативно ????
Коментувати
Міша Лукащук
Доброго дня,яка вартість навчання за рік на спеціальність правоохоронна діяльність і оподаткування?
Роман Янович
Для Міша Лукащук: для Міша Лукащук: На сьогодні правоохоронна діяльність - 15 500, фінанси- 19 250.на облік і оподаткування набору не буде.
Оксана
Для Роман Янович: доброго дня.скажіть будь ласка навчаючись на факультеті слідство потрібно проживати в Верешиці чи ні?і чи це державна форма чи платна? дякую
Коментувати
Людмила Чеботар
Доброго дня. А після закінчення коледжу Львівського національного аграрного університету на якій курс можна вступити? чи потрібно ЗНО? та з яких предметів.
Сусанна Дембіцька
Для Людмила Чеботар: Конкретизуйте, що саме Вас цікавить, який факультет, спеціалізація?
Роман Янович
04 лютого о 15:00 год. ⏱ у #ЛьвДУВС відбудеться День відкритих дверей онлайн. ✅ Прямі ефіри будуть проходити на офіційних сторінках вишу в Facebook та Instagram. ✅ Просимо майбутніх абітурієнтів попередньо зареєструватися та поставити запитання за посиланням ➡ https://bit.ly/32mgqua. ✅ Відповіді будуть надані в прямому ефірі ???? ✅ Приєднуйтеся! Буде цікаво та інформативно ????
Людмила Чеботар
Для Сусанна Дембіцька: Доброго дня. Правоохорона діяльність нас цікавить.
Коментувати
Віка Лужецька
Добрий вечір, скажіть будь ласка де проживають курсанти Факультету №1, обов‘язково в казармі ? А ще підкажіть будь ласка де є детальна інформація про це все)
Сусанна Дембіцька
Для Віка Лужецька: Курсанти лише на першому курсі усіх факультетів проживають у казармі Верещиці
Коментувати