Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Львівський державний університет безпеки життєдіяльності (ЛДУ БЖД) (032) 233-40-41, (032) 233-32-40
м. Львів, вул. Клепарівська, 35  (карта)
http://ldubgd.edu.ua

(032) 233-14-77
інформація підтверджена

Львівський державний університет безпеки життєдіяльності (ЛДУ БЖД)

Тип навчального закладу:Університет
Форма власності:державна
Рівень акредитації:IV
Вартість навчання на рік (грн.):від 6 600 до 12 000 (може змінюватися)
Форма навчання:денна, заочна
Кваліфікаційний рівень:бакалавр, магістр, доктор філософії, доктор наук
Кількість студентів:5 000
Місто:Львів
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2015):153 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2016):156 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2017):153 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2018):158 місце

Безкоштовне навчання:
Платне навчання:
Післядипломна освіта:
Аспірантура, докторантура:
  
Військова кафедра:
Гуртожиток:
Підготовче відділення:
Курси підготовки до ЗНО:

Львівський державний університет безпеки життєдіяльності (ЛДУ БЖД) проводить підготовку за такими напрямами:

 • Інформаційні технології

  • Кібербезпека
  • Комп’ютерні науки
 • Гуманітарні науки

  • Філологія
 • Управління та адміністрування

  • Менеджмент
 • Природничі науки

  • Екологія
 • Соціальне забезпечення

  • Соціальна робота
 • Соціальні та поведінкові науки

  • Соціологія
  • Практична психологія
 • Транспорт

  • Транспортні технології (за видами)
 • Цивільна безпека

  • Цивільна безпека
  • Пожежна безпека

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 17.01.2019

Рейтинг
450
Рейтинг: 3.6 з 5 на основі 126 оцінок.

Відгуки про Львівський державний університет безпеки життєдіяльності (ЛДУ БЖД)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Tanya Tyschuk
Чи буде в 2020 році день відкритих дверей до початку вступної кампанії (до 15 червня) ?
Соломія
Якщо збираєшся поступати у ЛДУ БЖД на спеціальність пожежна безпека або цивільна безпека ,пиши в інста @iam_solo_miaa
h4sq
Доброго дня. Я хотів би дізнатися, все, що пов’язане з анімацією у 2д просторі - відноситься до напрямку Комп’ютерних наук?
Tania
Доброго дня..Питання...Син залишив університет Львівська політехніка на другому курсі.Спеціальність ,, Комп’ютерна інженерія"".Чи може він вступити у ваш вуз на другий курс у 2020
Бурса
Для Tania:
Tania
Для Бурса:
Коментувати
Gandzii Ilya
Які треба іспити здавати для вступу на пожежний відділ? І скіки балів треба набрати, і яке зно предмети здати
Олександр
На філологію германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська, вступ як в цивільний ВУЗ, чи також потрібно було звертатись за місцем проживання для оформлення особової справи кандидата на навчання? Гуртожитком забезпечуються студенти, чи ні? Яка друга іноземна мова? Яка вартість навчання на 19-20 р.р. ??? Сьогодні 04.07.19, а у вас відсутні ціни на навчання на контрактній основі. Як можна прийняти рішення. коли немає цінника?
Василь
Для Олександр: Вельмишановний п. Олександре. Спробую відповісти на Ваші запитання. Для вступу на навчання у ЛДУБЖД за освітньою програмою ФІЛОЛОГІЯ (англо-український переклад) необхідно скласти ЗНО з предметів: 1. Українська мова та література. 2. Іноземна мова. 3. Історія України або Географія (детальніше за цим лінком https://ldubgd.edu.ua/sites/default/files/1_nmz/vstup/2019/dodatok_5_2019.pdf). Подання документів у електронній формі (як у будь-який інший цивільний заклад вищої освіти). Гуртожитком студентів забезпечуємо. Друга іноземна мова - на вибір німецька, французька, польська. Ціни на навчання будуть з наступного тижня до початку вступної кампанії, тобто до 10 липня. Чи є у Вас ще питання? Будемо раді бачити Вашу електронну заяву у ЛДУБЖД. Начальник інституту психології та соціального захисту ЛДУБЖД
Коментувати
ганна
добрий день скажіть будь ласка скільки державних місць на англійську філологію і чи можна подавати документи з таким зно укр мова 189 анг 177 історія 186
ганна
Для ганна:
instzah
Доброго дня! На англійській філології місць за державним замовленням нема.
Василь
Для ганна: Доброго дня Ганно. Підтверджую, що в ЛДУБЖД відсутні місця за держзамовленням на спеціальність філологія у 2019/2020 навчальному році. Проте, вартість навчання за кошти юридичних і фізичних осіб, за цією освітньою програмою, є найнижчою у регіоні. Також у нашому університеті функціонує клас синхронного перекладу, що дає змогу практичної підготовки перекладачів-синхроністів, які є найбільш високооплачуваними серед перекладацької громади. Запрошую на навчання у ЛДУБЖД З повагою начальник Інституту психології та соціального захисту
Коментувати
Паша Карат
Всім привіт ! чув багато відгуків про університет тому хочу запитати - який прохідний бал на пжежну безпеку ? чи можна поступити на бюджет ? і що значить подвійний диплом ?
Христина
Вітаю усіхчитачів даного контенту хочу сказати декілька слів проЛБЖД у цілому заклад хороший який дає твердий фундамент як для фізичного так і психологічно-морального розвитку.НО у сімї не без Урода)правда Андрій Ярославович?самолюбивий мстивий гівнюк дану персону нічого не хвилює я сказав ти роби як хочеш не махає.Минулого року я запитала що і як з дипломом до випуску? час піджимає( що ви думаєте? "Послуга за послугу" якщо до слівно цитувати і не гроші він мав на увазі давши волю рукам.Хоча і зеленими він не нехтує Яка зара такса? 300 400?напишіть у відповіді.Ати Урод мамин надіюсь це прочитаєш!
Kostetska Uliana
Доброго дня. Чи можу я пройти на бюджет на спеціальність комп’ютерні науки з такими балами : укр.мова - 191, математика - 177, фізика - 160?
instzah
Для Kostetska Uliana: Доброго дня! У ЛДУ БЖД бюджетна форма навчання - це навчання у статусі курсанта. Відбір вступників за державним замовленням, оформлення на них відповідних документів для вступу на навчання здійснюються підрозділом роботи з персоналом Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Справи до 01.07.2019 надсилаються до Університету. Якщо Ви пройшли таке оформлення, то без сумніву, у Вас високі шанси пройти на бюджет за обраною спеціальністю. Бажаю успіху!
Коментувати
КУРСАНТ
Ну то якщо Вам не подобається то ніхто не ТРИМАЄ. Університет Найкращий!!!! Керівництво курсів та інститутів організовано на вищому рівні!
Набридло
Навіщо виносите спідню білизну на світ? Ви дійсно питаєте навіщо?! Керівництву писали і нічого не змінюється, просили толку нуль! А так хай бачать батьки куди вони віддають своїх дітей. Хай знають, як дійсно поставлене навчання тут. Хай абітурієнти задумуються чи потрібно їм це! В цьому ВНЗ, ще 1000 років буде так як зараз. Я згідний з тим, що ми самі створюємо собі державу, але коли є такі люди як Ви, які пишуть пости нище про те, щоб вирішити все всередині. Бо коли хтось захоче виступити його просто «придушать»! І поки є такі такі люди які звикли до старого порядку, нового не буде! Тут, як в Верховній Раді поприростали до своїх місць і ніякий Зеленський не допоможе. Так і ми.
Курсантам
Читаю я той ввесь бруд і не розумію... Навіщо ви цей ввесь негатив сюди пишете? Якщо вам «курсанти» так зле, так все погано, то чому ж ви не повідомляєте у письмовій формі вищому керівництву (рапорт/на пошту ректорату), а пишете з ГРАМАТИЧНИМИ ПОМИЛКАМИ сюди, паплюжите наш заклад, та ще й так щоб вся Україна бачила! Я згоден з вами - є мінуси, ЯК І В КОЖНОМУ ЗАКЛАДІ, та майте хоч трохи совісті та порядності до тих, хто робить дуже багато, аби вам/НАМ жилося краще! І щоб практичних занять було більше, і щоб світ ми побачили, як в інших закладах Європи і не тільки, вчаться студенти! Ви пишете про хабарі: а хто нас змушує платити, - то ж вчіться! Хто не дає!???А якщо ти спиш на парі, бавишся в ігри, а в кінці року «ні бум бум» - то хто тому винен??? Є інші способи вирішення проблеми, аніж писати той ввесь негатив сюди, ви не закладу авторитет псуєте, а собі! Бо ти/Я потім будемо випускниками ЛДУБЖД! Подумайте хоч трохи про це! І почніть з себе щось змінювати! І ви здивуєтеся результатам!
Курсант
Ви рахуєте, що нормально коли сержант вдарив курсанта і його прикриває начальник курсу, це нормально.
курсантам
А сержант вдарив за діло, чи просто тому, що йому було нудно?
курсантам
Я впевнений: щоб людині дурниці в голову не лізли, його завжди треба завантажувати роботою так, щоб він мертвим додому приходив. Богдан Ступка
Коментувати
Усе у Ваших руках
Доброго дня! У кожного ЗВО є свої переваги та недоліки. Невже Ви думаєте, що якщо б навчались в іншому унівеситеті, то там би було все супер? Мушу приспустити тут Ваші рожеві окуляри та розкрити маленьку таємницю. Напевне, Ваші друзі з інших закладів таки дечого не договорюють або ж Ви не цікавитесь їхніми навчальними проблемами. ЛДУБЖД - це заклад вищої освіти із специфічними умовами навчання, тому вступаючи сюди, і більше того приймаючи Присягу на вірність українському народові, Ви цілком і повністю приймаєте ці специфічні умови. Нагрузка тут вдвічі більша у зв’язку із поєднанням двох сфер: навчання та служби, що в тандемі складає досить хорошу "школу життя". Знаєте, що не хочете і не плануєте зв’язувати своє життя із ДСНС, то не мучте ні себе, ні батьків, ні офіцерів та реалізуйтесь в іншій діяльності. Якщо ж Ви обрали цей нелегкий шлях до офіцерстких зірок, то, будь ласка, робіть це з гордо піднятою головою. Хочете змін? Розпочинайте із себе та власного самовдосконалення. Успіхів!
Петро Порошенко
Для Усе у Ваших руках: Ти ще просто маленька дитина і рожеві окуляри в тебе і тобі їх треба приспустити! Присяга на вірність Українському народові, а не на вірність бог знає чому! Що ти зробив для народу навчаючись тут? Помив туалет? Дав на лапу і закрив сесію? Протер штани 4-6 років і прийшов на роботу «даунятком» яке треба вчити все по новому? Сиди і вчись, а не пиши на освіту! Всього найкращого!
Курсант
Скажіть а що можна зробити з таким керівництвом
Курсантам
Платформа сайту створена для деталізації інформації в більшості для абітурієнтів, а не для поливання брудом ВЛАСНОГО вибору з метою раціоналізувати особисті випадки службової невідповідності. Коли ви почнете бачити трохи далі кінчика власного носа, ви почнете краще розуміти та усвідомлювати, що на курсанта покладено низку обов’язків, яких необхідно притримуватись, бо це СЛУЖБА, а не вдома біля маминої спідниці. А для початку просто хоча б прочитайте Дисциплінарний статут служби цивільного захисту, щоб розуміти, чи варті ви, чи готові служити українському народові.
Коментувати
Мелешко
Добрий день за якім напрямком можу я піти вчитися з такіми придметами як українська мова та література історія України та біологія?
КРІШТІАНУ РОНАЛДУ
Для Мелешко: З такими прИдметами, можеш піти лаборантом на кафедру Української мови!
Добродій
Мені смішно зі всього що тут пишуть фанати цього університету, ви є "зад*очені", зомбовані і втрачені люди, а ну і панове "ОФІЦЕРИ", досить тут анонімно хвалити ЛДУБЖД, признайтесь чесно, і підписуйте коментарі так як би воно мало бути "Мене заставили написати бо вже забагато поганого появилось і люди не хочуть поступати" і.т.д. Або не пишіть цей "БРЄД" Львівський Державний Університет Безпеки Життєдіяльності - це провідний ВНЗ і далі ви самі знаєте... Давайте будемо реалістами і по фактам будемо оцінювати цей університет! ДЯКУЮ ЗА УВАГУ!
Прапорщик
Доброго дня шановне панство, хочу звернутися до вищого керівного складу лду бжд як можливий такий факт що заступник начальника інституту принижує честь і гідність курсантів я саме про Бойка Т.В. який неодноразово перед інститутом говорив принзливі слова до курсантів. Чому за людей які порушили дисципліну та правила університету мають відповідати всі? Чому немає нормальних умов для життя на курсах окрім першого показового?
Коментувати
Володя Пастушок
Підкажіть хто повинен готувати особову справу і які потрібні документи для вступу на ЦЗ? Наперед дякую
Dmytro
Для Володя Пастушок: Доброго дня, Вам необхідно звернутись по місцю Вашого проживання в найближчий структурний підрозділ ДСНС. Кадровик даного підрозділу допоможе Вам у підготовці документів на вступ.
Коментувати
ірина
чи є у вас юридичний факультет,і яке зно потрібне для вступу,і який прохідний бал
Деканат
Для ірина: В ЛДУ БЖД Юридичного факультету нема.
Мелешко
Добрий день якщо я буду вчитися за таким напрямком як екологія то після закінчення якє я буду мати звання і чи потрібно жити в казармі?
Грінпіс
Треба гнити в казармі, а без казарми будеш мати звання, друг грінпісу
Коментувати
vb
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, у вузі буде в цьому році день відкритих дверей? І якщо так то коли?
Андрій
Для vb: https://ldubgd.edu.ua/
Ziko
Для Андрій: Звертаюсь до керівництва університету на рахунок зимової форми одягу, а саме до головного убору на 3ПБ курсі. Чому нас заставляють носити шапку яку нам видавали. По-перше, вона не зручна, по-друге в ній холодно. Чому не можна піти на зустріч курсантам і дозволити носити нам фески, такі як в четвертого курсу
Коментувати
Мама курсанта 4ЦЗ
Доброго дня! Я мама курсанта 4ЦЗ курсу, скажіть будь ласка коли будуть відпускати львівських додому, я зі своїм чоловіком можу забезпечити проживання своїй дитині вдома, тому що знаю, що їй там не комфортно. Наскільки я знаю, що курсанти 4ПБ курсу вже живуть за межами
Курсанти яким накипіло
Бурса, а не університет. + Без толкового керівництва. Елементарних умов для прожиття в казармах(крім 1 - показової) немає.. 2 резетки на 50 чоловік, -гаряча вода? -а це що таке?забудь. Тай для чого вам гаряча вода якщо у вас 10 робочих умивальників на 100 чоловік.(+з яких ледве тече вода). Доречі, ноги мийте в тихже умивальниках, бо ванн для цього немає.. Пральна машина в 21 столітті?! Та ну, не вигадка - стірай в тому ж умивальнику руками. Хех, і це ще не зима..зимою взагалі інші проблеми. Так ні щоб відпустити курсантів на старших курсах на квартири/гуртожитки з цього пекла, простіше застави курсантів за власні кошти, власними руками зробити ремонти і водити потім перевірки і показувати "ну ми ж щось робимо, ми молодці". Село і люди. Тай таке.. P.S.: курсанти яким накипіло, і вони впевнені що нічого не зміниться, але хочуть донести правду про цей славетний навчальний заклад майбутнім поколінням.
Наталія Фаркаш
Для Курсанти яким накипіло: Це такі умови проживання в гуртожитку, що навпроти Університету?
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!