Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Львівський державний університет безпеки життєдіяльності (ЛДУ БЖД) (032) 233-40-41, (032) 233-32-40
м. Львів, вул. Клепарівська, 35  (карта)
http://ldubgd.edu.ua

(032) 233-14-77
інформація підтверджена

Львівський державний університет безпеки життєдіяльності (ЛДУ БЖД)

Тип навчального закладу:Університет
Форма власності:державна
Рівень акредитації:IV
Вартість навчання на рік (грн.):від 6 600 до 12 000 (може змінюватися)
Форма навчання:денна, заочна
Кваліфікаційний рівень:бакалавр, магістр, доктор філософії, доктор наук
Кількість студентів:5 000
Місто:Львів
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2015):153 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2016):156 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2017):153 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2018):158 місце

Безкоштовне навчання:
Платне навчання:
Післядипломна освіта:
Аспірантура, докторантура:
  
Військова кафедра:
Гуртожиток:
Підготовче відділення:
Курси підготовки до ЗНО:

Львівський державний університет безпеки життєдіяльності (ЛДУ БЖД) проводить підготовку за такими напрямами:

 • Інформаційні технології

  • Кібербезпека
  • Комп’ютерні науки
 • Гуманітарні науки

  • Філологія
 • Управління та адміністрування

  • Менеджмент
 • Природничі науки

  • Екологія
 • Соціальне забезпечення

  • Соціальна робота
 • Соціальні та поведінкові науки

  • Психологія
  • Практична психологія
 • Транспорт

  • Транспортні технології (за видами)
 • Цивільна безпека

  • Цивільна безпека
  • Пожежна безпека

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 28.07.2020

Рейтинг
558
Рейтинг: 3.5 з 5 на основі 161 оцінок.

Відгуки про Львівський державний університет безпеки життєдіяльності (ЛДУ БЖД)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Vopros
Добрий день.Є гуртожиток від університет якшо поступаю на інформаційні технології чи треба шукати житло собі самому
Марян
Доброго дня.Скажіть будь ласка чи можу поступити в університет якщо я не здав ЗНО з математики, але такі як українська мова та література, історія, географія я здав
redaktor
Для Марян:
redaktor
Для Марян: Добрий день! Щоб отримати відповідь на своє запитання зверніться за номером телефону 050-55-98-040!
Коментувати
Natalia
Доброго дня! Звертаюся до студентів філології. Підкажіть будь ласка як проходить навчання на перекладача (чи варто вступати)? Які умови проживання в гуртожитках? Можете писати на адресу ekopapirbux@gmail.com Буду дуже вдячна за коментарі!
redaktor
Для Natalia: Добрий день! Щоб отримати відповідь на своє запитання зверніться за номером телефону 050-55-98-040!
Коментувати
Maks
Доброго дня! Скажіть будь ласка чи можу я вступити у ваш заклад на заочне навчання, якщо я складаю ЗНО з таких предметів як: математика, українська мова, історія україни та географія?
pressa
Для Maks: Добрий день! Щоб отримати відповідь на своє питання зверніться в кол-центр Університету.
Коментувати
Софія
Доброго дня! Скажіть чи є в універі військова кафедра? Яке звання отримують студенти після випуску?
Анастасія
Для Софія: є ,молодший лейтенант
Коментувати
курсант лдубжд
Доброго дня!Хочу висловити свої враження після закінчення 3 років прожиття в цьому "раю". Мене дуже дивує ставлення до карантинних обмежень зі сторони керівництва,вище начальство університету ніяк не реагує на епідеміологічну ситуацію в країні,ніхто не думає за здоров’я майбутніх рятувальників,їм лиш би курсанти поприбирали та зробили ремонти, там де офіцери полюбляють собі "культурно" відпочити. Тепер про харчування!!! Я гадаю, що усі дорослі люди розуміють, що таке меню та нормована порція їжі. Але, працівники нашої їдальні(кухарі) не вважають за потрібне дотримуватись встановленого розміру порції. Дуже часто курсантам дають у 2-3 рази менше встановленої норми, бо вдома ж треба щось поїсти. Тепер давайте обсудимо тему матеріального забезпечення нашого Університету. Якщо брати законодавство України, стосовно мат.забезпечення курсантів у вищих закладах з специфічною формою навчання, то у ньому написано, що форму та взуття нам повинні видавати близько 1 разу на рік.
Дмитро
Доброго дня, Я хотів запитати, яке звання отримують студенти по закінченню навчання ?
Речник Університету
Для Дмитро: доброго дня! Після закінчення студенти не отримують звання. Окрім тих, які закінчили військову кафедру Університету.
Тетяна
Скажіть чи в тих студентів що на платному, є воєнна кафедра?
Коментувати
Зінаїда Петрівна
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, який прохідний бал на психологію? Які сертифікати ЗНО необхідні ??
Речник Університету
Для Зінаїда Петрівна: доброго дня! Вичерпну інформацію стосовно вступу Ви можете отримати телефонувавши за номерами 050 55 98 040, 098 55 98 040 або написавши vstup2021@ldubgd.edu.ua
Коментувати
ok
Перепрошую за мій сленг. Ну, що це за дурня у Вас коїться. На кожному кроці кричете, що курсанти рівні, а самі умисно ділите їх. Чим гірші ті, що жили за межами попередньо, до карантину, від тих, кому дозволено було зїжджати, після засідання? Чому мова пішла тільки за певні курси? Раз на те пішло, можливо ви врахуєте те, що це в якійсь мірі не є професійно. І про яке потім розуміння, тих чи інших причин, може йти мова.
Наталія Олегівна
Ото читаю то все і думаю, скільки ж то часу і жовчі треба мати, щоб писати стільки бруду? Моя дитина теж тут вчиться, коротко: є недоліків повно, але плюсів набагато більше! Якщо ти тупий як керзак - плати, якщо ти хочеш знати - ти найдеш час вчитись! Ніхто не заставляє нікого! Син не раз теж жалівся (наряди, картоплю чистив) але тут справ не втім, що установа погана, а у тому що ви виховали «підцицника» простіть за грубість. Він буде офіцером! Ви начальнику його теж будете строчити, що він начкаром рукава тягає? Якщо хотіти, то бруд можна і на білому знайти! А критикувати всі гаразд!
Назар
Добрий день, скажіть коли відбудеться сесія у заочників чи потрібно приїжджати в університет ? Чи вона буде дистанційно?
????‍✈️
Для Назар: скинеш гроші на карточку, і можеш не іхати .
Коментувати
Олександра
Сьогодні проходила повз цю прекрасну казку "ЛДУ БЖД". 7:10, курсанти ще досі бігають на зарядці. Дивлячись на кількість, можу сказати що це приблизно два, три курси. (Чому кажу точно, тому що опираюсь на досвід отриманий в мої, ще, молоді роки.) Наразі, дивлячись на коментарі, вам скажу так: раніше було суворіше, так, це 100%, але скажіть будь ласка, чому тоді ви користуєтесь телефонами останньої моделі, намагаєтесь одягатися під останні писки моди, і головне, скажіть хіба ваш менталітет не змінився з того часу. Ви досі пропагандуєте креативні ідеї щодо страти? Ні? Тоді навіщо, ви постійно говорите, а от в мої часи.... Підліткам буде всерівно, що було при вашій пам’яті, і як Ви шановне "Господство" - пахали ( вибачте на слові) Вони живуть в ××| столітті, і звикли зважувати всі дії, та розсудливо діяти в будь якій ситуації. Не вважаю правильним, і взагалі нормальним такі вирази від всього керівництва. Гадала, що університет, який схожий на казку зовні, буде нормальним для навчання, та для визначення долі. Але.. Як я зрозуміла, я дарма витрачала час закликаючи вступити до цього дива. Вважаючи те, що молодь після 11 класу вибирає ким вони хочуть бути, в більшості випадків хіба з прочитаного і почутого. То мені шкода, що вони потрапили за "ґрати", з яких виплутатися хіба рапортом.
Ivan
Я навчався в даному закладі і не шкодую ні про один день свого навчання (проживання, служби) там. Всі знали куди поступають, і знали що там будуть не тільки навчатись, але й служити. Зі слів знайомих що там працюють можна зрозуміти, що зараз дуже зменшили вимоги до служби і виховання майбутніх офіцерів, наголошую ОФІЦЕРІВ, а не хлопчиків і дівчаток які плачуть і жаліються що їм важко. До керівництва не повинно взагалі виникати питань, а навпаки трохи більше я б на їхньому місці підгрузив курсантів, щоб вони розуміли що перед ними в майбутньому будуть набагато важчі виклики і вони будуть вирішувати їх самостійно і нести відповідальність також будуть самостійно без тата і мами під боком. Слабакам і маминим синочкам там не місце, не нийте.
Ірина
Для Ivan: але яка тоді була ситуації у країні, а яка зараз, скільки хворих, щодня збільшуються.
Мати Курсанта
Так,гарно за кілька днів позитивні коментарі понаписували,аби репутацію підчистити. Ситуація в країні зараз зовсім інакша. Ніхто не говорить про «тата і маму» під оком, а про здоров‘я і життя. Не можуть організувати Умови при епідемії, а щось вимагають.
Курсант
То переводьте свою дитину на студента і буде плакати вам вдома!
Коментувати
Viktoria
Доброго дня, як мама курсантки дуже розлючена новими карартинними умовами в університеті... Я вважаю, що всі діти рівні, тому чому 4-6 курс можуть з’їхати за межі, а 1-3 ні. Чому не можуть діяти однакові карантині умови для усіх курсів курсантів.
Курсант
Для Viktoria: то переведіть свою дитину на студента і вона буде біля вас,все дуже просто)
Спостерігач
Для Viktoria: Давайте весь університет розпустим, для чого та казарма і той порядок? На табірний збір перший курс будем возити в Карпати і годувати з ложечок, а після чого поселим їх в готель. Зробим з університету дитячий садочок. Ніколи в цих стінах курсанти першого курсу не жили за межами, хіба якщо в них були особливі обставини(одружені). Так що не дурійте, а якщо хочете щоб ваші діти жили за межами з першого курсу, то нехай поступають на студентів і роблять що хочуть.
Коментувати
Петро I
Добрий день, цікавить питання вступу у ваш навчальний заклад, що потрібно щоб стати пожежником ???
Речник Університету
Для Петро I: Доброго дня, детальну інформацію ви можете почерпнути за даним посиланням https://ldubgd.edu.ua/abituriientu
Коментувати
NotoriusMMA
Скажыте пожалуйста когда в Университете состоится день открытых дверей???? или возможен вариант что его не будет?
Речник Університету
Для NotoriusMMA: Доброго дня! З питань вступу просимо зателефонувати за номерами кол-центру (098 55 98 040 або 050 55 98 040 там вам нададуть вичерпну інформацію стосовно Вашого питання
Коментувати
Мама Курсанта
читаю негативні відгуки і дивуюся. я вдячна керівництву університету ЛДУБЖД, - ви все робите правильно і злагоджено, як і повинно бути в університеті з таким ім’ям. вам зараз дуже нелегко в ситуації, що склалася. курсанти, які здаються при першій труднощі і хочуть додому, може ви вибрали не ту професію? а батьки, - ви думаєте вдома захистите своїх дітей від вірусу? Вдома вони точно сидіти з мамою не будуть. курсанти, займайтеся спортом, Ви молоді, сильні, вірус повинен вас боятися, а не ви його.
Kira
Доброго дня! Прошу нарешті керівництво звернути увагу на очевидні речі! Я не буду розписувати те , що писали рідні курсантів бо і так все очевидно. Але, якщо ви не приймете заходів і не дасте можливість курсантам повернутись додому , де безпечніше , то будемо залучати пресу! Думаю « прекрасна» слава Вам буде забезпечена! Не дбаєте за здоров‘я людей то будете це пояснювати на загал всім.
Спостерігач
Для Kira: давно пора, а то в університеті 50% курсантів з підвищеною температурою, і ніхто ні на що не реагує. Чекають доки когось в тяжкому стані в лікарню заберуть.
Мати Курсанта
Зрозуміло,що курсантів ніхто не відпустить - виділяються кошти , а курсанти замість безкоштовної робочої сили. Ремонтують університет, служать керівництву!!
Коментувати
Мати Курсанта
Про які заходи безпеки ідеться в цьому навчальному закладі?! Організація навчального процесу жахлива, в умовах карантину всіх тримають в купі, ніякої соціальної дистанції, всі все-таки контактують і з жителями міста, з викладачами, керівництвом, родичами, персоналом, друзями. Навіть у соцмережах ви постійно транслюєте, що проводятьсяі фотосесії на території, постійні чужі люди.Курсанти хворіють, кашляють,заражають один одного. Введіть дистанційний режим для всіх вже нарешті, ситуація в країні давно вже цього вимагає.
Скептик
Для Мати Курсанта: Це без толку їм щось казати. Вони всеодно зроблять як захочуть.
Кактус
В Університеті повно курсантів які не відчувають ні запаху ні смаку. При зверненні в сан частину вони просто кажуть що будеш перебувати під підозрою і відправляють на курс до всіх інших курсантів. Тести ПЛР також не роблять і не відпускають зробити щоб не знайшли COVID , сказали що повезуть робити тест якщо вже буде дуже погана ситуація! Керівництво просто приховує реальну кількість хворих,а їх все більше і більше(
Коментувати
Курсант ЛДУБЖД
Пане ректоре, звертаюсь до вас від імені всіх курсантів нашого навчального закладу, поясніть будьласка, чого не відпустити курсантів додому, нащо нам під час епідемії Covid-19 тримати нас всіх у закладі, і наражати нас на небезпеку. Чому виходити в місто заборонено, а ось на вибори мають всі піти, і всім всерівно на карантин, всім всерівно на безпеку, вибори вище всього. Чого ми із таким самим успіхом не маємо право поїхати додому і побути з рідними, іх близькими. Багато курсантів по трохи вже перестають витримувати це все. Кожен день одне і теж, і нічого не міняється. Майте повагу до курсантів, дайте нам хоч трохи свободи, відносьтесь до нас як до людей, а не як до рабів якими можно крутити як заманеться.