Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Білоцерківський національний аграрний університет (БНАУ) (044) 639-18-36
Київська обл., м. Біла Церква, пл. Свободи 8/1  (карта)
http://www.btsau.kiev.ua

(044) 639-18-36

Білоцерківський національний аграрний університет (БНАУ)

Тип навчального закладу:Університет
Форма власності:державна
Рівень акредитації:IV
Вартість навчання на рік (грн.):від 4400 до 7950
Форма навчання:денна, заочна
Кваліфікаційний рівень:молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр
Кількість студентів:10000
Місто:Біла Церква
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2015):98 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2016):106 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2017):124 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2018):122 місце

Безкоштовне навчання:
Платне навчання:
Післядипломна освіта:
Аспірантура, докторантура:
  
Військова кафедра:
Гуртожиток:
Підготовче відділення:
Курси підготовки до ЗНО:

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 17.01.2019

Рейтинг
233
Рейтинг: 4.4 з 5 на основі 53 оцінок.

Відгуки про Білоцерківський національний аграрний університет (БНАУ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
L
Хороший університет, дає знання на високому рівні. Добре забезпечений, анатомка 10/10, є своя клініка. Ветеринарні корпуси розташовані окремо, але всі три поряд. Викладачі професійні, багато діляться досвідом зі своєї практики. Деканат хороший, особливо Сахнюк В.В. декан. Скільки разів підходили завжди вислухає, розбереться і допоможе. Зараз купується багато нового обладнання, доставляються тварини для загального дослідження (найчастіше бички). Так що університет рекомендую.
Ivan Suhatskij
Чи можна навчатися після ліцею. Яке потрібно ЗНО, якій прохідний бал на вет-лікаря
Анастасія Григорєва
Добрий вечір, які потрібно здавати предмети ЗНО на менеджмент, і який прохідний бал?
Настасья Гребень
вітаю)))який бал потрібно мати для вступу на філолога на бюджет, якщо математика 130 історія 180 укр 190 і англ 190
Alla
Шановні випускники, англійська фірма "Eville and Jones" запрошує на роботу (3-річний контракт) на посаду інспектора туш у забійних цехах , оплата 24 000 фунтів в рік, забезпечення службовим автомобілем, можливість кар’єрного росту. Вимоги: вік до 25років, посвідчення водія, англійська мова В1. Контакти ukraine.recruitment@eandj.co.uk +380671102277 Alla
Denysik
Для Alla: або можете взяти гроші тут)) є така тема отримай кошти з промокодом money2403 на сайті https://bit.ly/3hshO2E , якщо змінять код то попробуй money24031 вони міняються часто, але я поняв їх систему, реальна знижка і реальні бабки, гарний бонус до стипендії.. якщо вона є ..)
Коментувати
Катерина
Доброго ранку, скажіть будьласка, які предмети потрібно здати ЗНО для вступу ВЕДЛІКАРЯ.
Андрій
Шановні випускники ВУЗу потрібен спеціаліст на кінну ферму (ветеринар) зі знанням англійської мови! З/п 2500 $ . +46729364516 viber
My name is Dima
Для Андрій: Go i
Коментувати
наталія
У вас з’явилась можливість навчатися на бюджеті (безкоштовно) в магістратурі! В КПІ ім. Ігоря Сікорського, Інституті ІЕЕ, на кафедрі інженерної екології залишилось 5 незаповнених бюджетних місць на спеціальність “101 екологія”! Приймаємо бакалаврів різних спеціальностей. Наявність конфортного гуртожитку. Вам потрібно оперативно, до 3 серпня подати документи в Приймальну комісію КПІ (корпус 16, кім.125). Подробиці за тел.: 050-380-95-78; 095-01-33-974; 067-69-62-433; Поспішайте! Ваші оперативні дії дадуть перевагу над вашими конкурентами ! Чекаємо на Вас !
Поліна
Для наталія: які потрібні документи для вступу на екологічне відділення на заочну форму
Коментувати
Богдана
Добрий день. Чи є в мене шанс вступити на бюджет на напрям "психологія" чи "ветеринарна медицина", чи "садово-паркове господарство" з результатами зно : математика - 129, біологія- 199, укр мова та література - 183 ? Якщо не на бюджет, то чи можу на контракт?
Валерия
Доброго дня! Здала мову на 171, біологію на 156 а хімію на 125. Чи зможу поступити на контракт на ветеринара?
Nata Liya
Доброго дня. Скажіть будь ласка на які спеціальності в вашому вузі можна вступити на держ./контракт по таким ЗНО як укр.мова, біологія та історія україни? Дякую.
Анна
Доброго дня,підскажіть ,будь ласка ,з якими балами можна потрапити на державне (ветеринарна медицина)?
Vladimir Skyba
Дорогі випускники шкіл, ліцеїв, ПТУ, коледжів та інших ВНЗ! Запрошуємо Вас на навчання. Детально познайомитися з нашим університетом та Умовами Вступу можна за посиланням: https://www.facebook.com/groups/865842653570654/?ref=bookmarks
Артем
Для Vladimir Skyba: Скажіть є заочне відділення геодезії?
Коментувати
Юрій Балацький
В БНАУ навчатись супер всім рекомендую! Сам закінчив Фвм з відзнакою і вступив в аспірантуру врезультаті чого захистив кандидатську дисертацію. Дякую своїм вчителям професорсько-викладацькому складу за допомогу та підтримку і чудовий старт на робочій ниві. Тому всім хто хоче досягнути певних висот то Вам саме в БНАУ.
Annl
Доброго дня, скажіть будь ласка, чи є у вас безкоштовні місця на заочній формі навчання для випускників техникумів направлення "Право"?
Володимир
Для Annl: Доброго дня і Вам. У 2017 році місця були. Як буде у 2018 - ще не знаємо, вирішує МОН.
Коментувати
anna998
Скажіть, будь ласка, які предмети ЗНО потрібні для вступу на спеціальність напряму "Економіка" Публічне управління та адміністрування та яка кількість балів ЗНО потрібна на бюджетну/контрактну форму навчання
Олег
Для anna998: Ще невідомо це буде залежити від конкурсу, але на публічне у будь-якому випадку подавайте. Є можливість стажуватися за кордоном
Vladimir Skyba
1. Укр.мова та літ. 23. Математика. 3. Іноземна мова або Географія (на вибір)
Анна Вікторівна
Для Vladimir Skyba: Доброго дня! Скажіть , які предмети ЗНО потрібні для вступу на спеціальність " Ветеринарна медицина"??
Коментувати
SPARTACUS
УВАГА!!! УВАГА!!! УВАГА!!! ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ. З самого початку я думав вступити в БНАУ, бо там є бюджет або недороге навчання, я на це повівся, бо хотів легше зробити своїм батькам. Але тоді було на мій напрям підготовки 10 місць, 3 людини потрапили на чистий бюджет, а інші 7 по цільовому, з цих 10 бюджетників навчалося 5 . Я думав, що зможу потрапити на бюджет на другому курсі і я продовжував гарно вчитись, але мені бюджету не дали, але це лише половина біди, мене без мого запиту перевели в щойно сформовану другу групу, я не хотів йти туди, було таке відчуття, що мене як сміття за хороше навчання скинули в смітник. В другій групі навчалося 6 із 21 , до того ж багато пропускало навчання і староста-лицемір своїм спільникам допомагав , прикривав. Я просився назад в першу групу, але мене не перевели і не переводили, хоча інших 3 людей назад перевели. В другій групі я втратив бажання навчатись , тому покинув БНАУ і перевівся в інший ВНЗ. Тут навчають добре, але цього не достатньо.
Vladimir Skyba
Для SPARTACUS: Шановний SPARTACUS! Цільове направлення відмінено з моменту складання ЗНО після школи! Що Ви тут за небелиці розказуєте?
Коментувати
Мирослав
Такого обладнання, таких лабораторій, такої анатомічки і таких можливостей, як на ветеринарному ф-ті, немає у жодному ВНЗ України. Навіть київський університет біоресурсів і природокористування немає такої бази кісток. Учитися не складно тим, хто добре знає хімію і має гарну пам ять, бо анатомія вимагає саме пам яті. Взагалі дуже цікаво. Вступайте тільки до нас.
Яна
Доброго дня. Чи є в БНАУ факультет на який можна вступити з такими предметами ЗНО: укр. мова та літ., історія України та географія?
Володимир
Нажаль немає. Здайте хоча б один предмет (наприклад біологію) у 2018 році і тоді буде можливість вступити на декілька спеціальностей. Деталі ось у цій групі в Фейсбук: https://www.facebook.com/groups/865842653570654/?ref=bookmarks
Коментувати
Розалинд Джеймс
Вам нужен бизнес-кредит? Вам нужен быстрый кредит? Мы можем помочь вам с кредита вам нужно. Мы предлагаем персональные кредиты и кредиты на развитие бизнеса. Личные кредиты (от $1000 - $550 000) Бизнес-кредиты (от $5000 - $100 000 000) Годовая процентная ставка составляет 3%. E-mail: preeminent.loans@gmail.com Ниже приведена форма заявки на кредит. Заполните его правильно и отправить его нам. 1. Ваши Полные имена 2. Ваш Текущий домашний адрес 3. Твоя страна 4. Ваш город 5. Номер твоего мобильного 6. Ваш возраст 7. Мужчина или женщина 8. Ваше семейное положение 9. Твоя профессия 10. Ваш ежемесячный доход 11. Сумма кредита Обязательный, как 12. Цель займа 14. Срок кредита / Продолжительность Как только мы получим эти детали от вас, мы начнем процесс вашего кредита сразу. E-MAIL: preeminent.loans@gmail.com