Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Бердянський державний педагогічний університет (БДПУ) (061) 533-62-44
Запорізька обл., м. Бердянськ, вул. Шмідта 4  (карта)
http://www.bdpu.org

(061) 537-19-84

Бердянський державний педагогічний університет (БДПУ)

Тип навчального закладу:Університет
Форма власності:державна
Вартість навчання на рік (грн.):5890
Форма навчання:денна, заочна
Кваліфікаційний рівень:бакалавр, спеціаліст, магістр
Кількість студентів:7000
Місто:Бердянськ
Консолідований рейтинг 2022:119 місце

Безкоштовне навчання:
Платне навчання:
Післядипломна освіта:
Аспірантура, докторантура:
  
Військова кафедра:
Гуртожиток:
Підготовче відділення:
Курси підготовки до ЗНО:

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 03.08.2022

Рейтинг
125
Рейтинг: 4.2 з 5 на основі 30 оцінок.

Відгуки про Бердянський державний педагогічний університет (БДПУ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Irina Vyacheslavovna
Добрый день! У меня есть диплом бакалавра по специальности 014 Среднее образование (язык и лит-ра английски). Хочу поступить на управление учебным заведением. Подскажите, пожалуйста, все ли специальности могут поступить сдав зно по англ и вступительный экзамен? Спасибо.
alinaosinnia
Доброго дня! В мене диплом бакалавра, (за освітою землевпорядник) Хочу всступити на вчителя трудового навчання та технолгій. Я можу вступити зразу на магістра? Чи потрібно здавати ЗНО?
Юля
Доброго дня! Чи можу я вступити на спеціальність "Психологія" маючи бакалавр економічного напряму у листопаді 2021 р.Чи вже тільки на наступний рік?
Viktor
Не советую идти туда) Лучше идите в колледжи или уезжайте со страны. Это не университет, а полный бардак. Бегите глупцы
Denysik
Для Viktor: є така тема отримай кошти з промокодом money2403 на сайті https://bit.ly/3hshO2E , якщо змінять код то попробуй money24031 вони міняються часто, але я поняв їх систему, реальна знижка і реальні бабки)
Коментувати
Anastasia Yakimetz
Доброго дня. Чи можливо вступити на спеціальність музичне мистецтво, після закінчення ПЕД колледжу, з сертифікатом ЗНО 2018 року з української мови?
Галина
У 1990 році закінчила Нікопольське педагогічне училище. Хочу поступити до педагогічного університету на спеціальність 016, заочне відділення. Які потрібні документи. для вступу.
Roman Black
Доброго дня! Чи є у Вашому університеті навчання на бюджеті на магістратурі по спеціальності фізика? Або середня освіта (по предметах фізика і математика).
Татьяна Парада
Здравствуйте. Я в 2014 году закончила Днепродзержинский государственный технический университет, как тогда мне сказали что с правом преподавания, но в школу брать не хотят так как нет пед.образования. Могу ли я у вас переучится? Какие нужны экзамены или нужно сдавать ЗНО?
diana0104
Скажіть будь ласка, які зно треба здавати на вчителя математики та інформатики, та чи можна вступити без зно з фізики, а лише з англійськой мови?
Маргарита Пурьева
Добрый день! Могу ли я поступить без ЗНО,на дошкольный факультет,,если закончила металлургический техникум в 2000году.
Nata
Добрый день! Могу ли я поступить на факультет дошкольное образование имея при себе сертификат зно из таких предметов как: История Украины, украинская мова и литература, биология?
дарья
Для Nata: так!
Коментувати
Віка
На яку спеціальність можна вступити на бюджет? Українська мова 188, математика 142, англійська 114, історія 132, бал атестата 10.2
Marina Muravskaya
Доброго дня! Підскажіть будь ласка, які необхідні документи для вступу до магістратури на заочну форму навчання на контрактній основі, спеціальність" Управління закладом освіти"?
Тетяна
Доброго дня! Скажіть, будь ласка на яку спеціальність можна поступити маючи такі предмети ЗНО: українська мова і література, історія України, біологія?
екатерина
Для Тетяна: Середня Освіта Здоров’я Людини
Коментувати
Сергій
Ужас. Корупция. Блат. Болгары(помогают своим). Не вздумайте сюда поступать. Ваши знания сдесь не нужны.
Ivank
Я на первом курсе - полный ужас. Коррупция на самом высоком уровне. Взятки за положительные оценки и за сдал идут по полной. Деканаты самые коррумпированые наверно в регионе, ставят оценки своим по "БЛАТУ" за сесси задним числом. Откровенно вымогают взятки. Уровень преподавания очень низкий. Наверно положительно отзываются только "любимчики". Не рекомендую вам этот гадюшник.
Екатерина Шугайленко
Доброго дня!В 2008 році закінчила педагогічна училище, весь час працюю по спеціальності, навчатися далі не було можливості, чи можна зараз вступити до вашого вузу без здачі ЗНО?
ФДССО
Для Екатерина Шугайленко: Так, Ви маєте право сдавати вступні іспити при університеті, без ЗНО.
Коментувати
абитуриент
В 2015 году закончила педучилище. После этого не училась и не работала по спецыальности. Могу ли я сейчас поступить на основе диплома педучилища?
Светлана
Для абитуриент: да
Коментувати
Валентина Дубовиченко
Доброго дня , скажіть , будь ласка , чи можна вступити на магістратуру без ЗНО на заочне відділення з дипломом бакалавра.
Annl
Доброго дня, скажіть будь ласка, чи є у вас безкоштовні місця на заочній формі навчання для випускників техникумів направлення "Право"?