Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Мукачівський державний університет (МДУ) (031) 312-11-09
Закарпатська обл., м. Мукачево, вул. Ужгородська, 26  (карта)
http://msu.edu.ua

(03131) 2-40-20
інформація підтверджена

Мукачівський державний університет (МДУ)

Мукачівський державний університет - сучасний вищий навчальний заклад ІІІ-IV рівня акредитації, один із найбільших науково-методичних і культурних центрів Закарпатської області та регіону. Це багатопрофільний навчальний заклад, який забезпечує підготовку за 9 галузями знань: «Освіта/педагогіка», «Соціальні та поведінкові науки», «Культура і мистецтво», «Управління та адміністрування», «Механічна інженерія», «Виробництво та технології», «Публічне управління та адміністрування», «Природничі науки», «Сфера обслуговування».
У складі університету функціонують чотири факультети та шістнадцять кафедр, які забезпечують підготовку фахівців за 22 спеціальностями та 24 освітніми програмами денної та заочної форми навчання: Педагогічний факультет; Гуманітарний факультет; Факультет туризму та готельно-ресторанного бізнесу; Факультет економіки, управління та інженерії.
Мукачівський державний університет – велика і дружня родина, з великими науковими та культурними традиціями і своєю історією.

Тип навчального закладу:Університет
Форма власності:державна
Вартість навчання на рік (грн.):від 6300 до 11500
Форма навчання:денна, заочна
Кваліфікаційний рівень:бакалавр, спеціаліст, магістр
Кількість студентів:4550
Місто:Мукачево
Консолідований рейтинг 2022:201 місце

Безкоштовне навчання:
Платне навчання:
Післядипломна освіта:
Аспірантура, докторантура:
  
Військова кафедра:
Гуртожиток:
Підготовче відділення:
Курси підготовки до ЗНО:

Навчально-виховний процес в Мукачівському державному університеті здійснюється силами 221 викладача, серед яких 19 докторів наук та професорів, 111 кандидатів наук.

Високому рівню організації навчально-виховного процесу в усіх структурних підрозділах Університету сприяє цілісна інформаційно-технологічну інфраструктура, що постійно вдосконалюється. Вона включає в себе 4 навчальні корпуси, укомплектовану Наукову бібліотеку (постійно поновлюється та налічує понад 150 тис. документів наукової та методичної літератури), 2 гуртожитки, комп’ютерні класи з сучасними комп’ютерами та виходом до Інтернету, студентську їдальню.

Мукачівський державний університет постійно працює над розширенням міжнародної співпраці, як в навчальному, так і в науковому напрямах. На теперішній час університет активно співпрацює з навчальними закладами Польщі, Словаччини, Угорщини та іншими країнами Європи.

В Університеті для студентів всіх спеціальностей реалізовується: програма «Подвійний диплом» з Вищою Школою (м. Ченстохов, Польша) та Сопотською Вищою Школою (Польша), яка дає можливості паралельного навчання у двох університетах по закінченню яких отримати подвійні (біларетальні) українські та польські дипломи державного зразка; семестрова програма академічного обміну з Академією Яна Длугаша (м. Ченстохов, Польша), яка дає можливість студентам безкоштовно вивчати фахові дисципліни протягом одного семестру в рамках Міжнародної програми обміну студентів, що фінансується за кошти ЄС.

 Детальніша інформація для абітурієнтів

Мукачівський державний університет (МДУ) проводить підготовку за такими напрямами:

 • Гуманітарні науки

  • Філологія
 • Механічна інженерія

  • Прикладна механіка
  • Галузеве машинобудування
 • Управління та адміністрування

  • Публічне управління та адміністрування
  • Маркетинг
  • Фінанси, банківська справа та страхування
  • Облік і оподаткування
  • Менеджмент
 • Культура і мистецтво

  • Інформаційна, бібліотечна та архівна справа
  • Музеєзнавство, пам'яткознавство
  • Музичне мистецтво
 • Освіта та педагогіка

  • Дошкільна освіта
  • Початкова освіта
  • Середня освіта (за предметними спеціалізаціями)
  • Професійна освіта (за спеціалізаціями)
  • Освітні, педагогічні науки
 • Природничі науки

  • Географія
 • Соціальні та поведінкові науки

  • Психологія
 • Сфера обслуговування

  • Готельно-ресторанна справа
  • Туризм
 • Виробництво та технології

  • Технології легкої промисловості

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.08.2022

Рейтинг
109
Рейтинг: 3.5 з 5 на основі 31 оцінок.

Відгуки про Мукачівський державний університет (МДУ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Андріяна
Доброго дня які предмети потрібно здавати на кухаря,та який має бути прохідний бал .скільки коштує навчання.
Ліза Кошіль
Чи можна поступити після 9 класу на державне в сферу послуг, чи тільки після 11? Яка ціна за гуртожиток? Скільки років потрібно вчитися на туризм?
Євгенія
Для Ліза Кошіль: Втупати після 11 класу. Ціна за гуртожиток в цьому семестрі 3850 хто там живе реально і 3350 хто вдома так як тепер дистанційне. Вчитися на туризм потрібно 4 роки 10 місяців
Коментувати
Rebeka
Добрий день, які предмети потрібно обирати для ЗНО щоб поступити на вчителя початкових класі? Яка вартість навчання і чи платний гуртожиток? Який прохідний бал і скільки років потрібно вчитися?
Наталя Сакалош
Доброго вечера. У мене таке запитання .. маю диплом училища культури спеціальність диригент. Після закінчення поступила до вас на музичне мистецтво. Провчилася два роки. Перед самим екзаменами залишила вчитися по сімейним причинам. Що мені тепер робити ?? Знову поступати??
Альона
Зараз важко усім в освіті, але радує, що МДУ не тільки пробує вистояти в таких тяжких умовах, а ще й розвивається! Так тримати!
Віка
На яку спеціальність можна вступити на бюджет? Українська мова 188, математика 142, англійська 114, історія 132, бал атестата 10.2
ЛЕСЯ
Для Віка: Вступайте на спеціальність 014 "Середня освіта"(Музичне мистецтво).До 22 липня можна подати документи.З Вашими балами бюджетне місце гарантоване.
Коментувати
Саша Кепша
Добрий вечір,чи можна вступати до університету на готельно-ресторанну справу якщо здавав тільки 2 предмети на ЗНО українська мова та література і Історія України?
Олька Косач
Доброго дня хотіла запитати. Чи можна вчитися на вчителя трудового навчання в МДУ. Дякую за відповідь.
Student
Цей університет ніколи не вийде на нормальний рівень поки не покінчить з хабарництвом і вимаганням грошей від студентів. Кафедра педагогіки музичної освіти і виконавського мистецтва на чолі з Попович Н.М., Гаснюк В.В.,Буркало С.М. - хабарники. Не рекомендую туди вступати, нічого вас там не навчать окрім того як давати взятки і розуміти натяки на них! (Логічно, якщо самі викладачі лише тепер навчаються на магістратурі)
Максим
Для Student: кафедрою педагогіки музичної освіти і виконавського мистецтва за останні чотири роки підготовлено прекрасних музикантів-виконавців і викладачів, які працюють на високому фаховому рівні як в Україні так і Угорщині, Німеччині, Словаціькій Республіці і в ряді країн. Запитайте кожного з випускників цих років - чи давали вони кому небудь з викладачів хоч одну копійку:) А Ви скоріш за все один з тих невдоволених:) хто саме на таких умовах навчався до приходу Наталії Михайлівни на завідування, а вона, на щастя, змогла створити яскраву, творчу кафедру з чесним, фаховим колективом, який організовує і проводить прекрасні заходи, фестивалі і конкурси!!! Дай їм Бог здоров’я, гарних студентів, і терпіння до таких "злопихатєлів".
Олександра
Для Student: Як правило так "пече" тих, чий стиль роботи або навчання не схожий з тими про кого він пише:) Навчаюся на музичному мистецтві зараз, дуже подобається! Нікому нічого не плачу, навпаки - викладачі допомагають мені - досить важко навчатися і працювати.
Іван
Для Student Моя дочка закінчила вчитися на музичному мистецтві у цьому році, і чесно кажучи, я не чекав, що поки вчилася , буде така задоволена і викладачем по інструменту і тим, що виступала в різних концертах, а саме головне провчилася пів року в Польші бесплатно. З того шо я бачу, тяжко звичайно тим, хто міняє там "заскорузлі звички", але дітям те, що робиться - подобається і для нас батьків - це головне!!! Наталя Михайлівна тримайтеся, робіть і далі такі цікаві і творчі зміни, а на пустобрехів Ви і Ваші викладачі не звертайте увагу:)
Коментувати
Юрій Голодняк
Мукачівський державний університет – багатопрофільний навчальний заклад, провідний центр культури, науки, освіти регіону. Основою сучасної концепції розвитку університету є підготовка висококваліфікованих фахівців, здатних працювати в умовах ринкової економіки та переходу на інноваційний шлях розвитку. Наш університет – це велика і дружня родина, з великими науковими та культурними традиціями, зі своєю історією, випускники якої досягли значних успіхів за отриманою спеціальністю. Головним у діяльності вузу є побудова ефективних взаємовідносин у системі «студент – викладач», які здатні забезпечити перетворення потенційних можливостей кожного з них у творчі здібності. http://msu.edu.ua/
Богдана
Добрий день. Чи можу я вступити на напрям "психологія" чи "середня освіта (біологія та здоров’я людини)" з результатами зно : математика - 129, біологія- 179, укр мова та література - 183 ?
Ірка
Які реквізити на оплату навчання з 2018 року??? ?
Василь
Для Ірка: Реквізити розміщені на веб-сайті університету за посиланням: http://msu.edu.ua/uk/adresi-ta-telefoni/, але краще уточніть в бухгалтерії. На сторінці зазначено і телефони.
Коментувати
Катя
Скажіть, будь ласка, чи є заочна форма навчання на магістратурі за спеціальністю «Середня освіта (Англійська мова та зарубіжна література)»?
Лариса
Для Катя: Так, є.
Коментувати
Каріна Попович
які завдання входять до творчого конкурсу спеціальність музичне мистецтво?
Наталія
Для Каріна Попович: всі умови творчих конкурсів є на сайті -у підрозділі вступнику. Просто окремо для випускників 11 класів -на 025 "Музичне мистецтво" та для випускників училищ і коледжів це програма всупних 025 "Музичне мистецтво" (скорочена програма)
Лариса
Дивіться тут: http://msu.edu.ua/uk/category/ogoloshennya-prijmalno%D1%97-komisi%D1%97/
Коментувати
Ельміра
у мене вища освіта німецький філолог чи можу я поступити на дошкільну освіту
Алла
Чи можу я поступити на магістратуру, якщо закінчила навчання по спеціальності Економіка і підприємництво з дипломом бакалавра у 2010 році у цьому ж університеті7
Андріана
Чи можна поступити сюди на вчителя музики після 11-го класу?
Аня
Можна.
Наталія
Потрібно подавати документи на спеціальність 014 "Середня освіта ( музичне мистецтво)"- вона дає кваліфікацію вчителя музики у загальноосвітній школі і музичного керівника у садочку
Коментувати
аліна
скажіть будь ласка а для того щоб поступити на заочне на менеджмента потрібно медичну справку?
катя
Які докумети потрібні для вступу на дошкільне?
Аліна
Якщо я здала мову і літературу , історію я можу вступити на навчання до МДУ
Настя
Для Аліна: так, ми маємо спеціальність куди потрібні лиш 2 сертифікати ЗНО інформаційно бібліотечна архівна справа
Коментувати
Віка
скільки всього є місць на спеціальності менеджменту, і скільки з них державних?