Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ (0562) 36-08-00
м. Дніпро, проспект Гагаріна, 26  (карта)
http://dduvs.in.ua

(0562) 36-08-00
інформація підтверджена

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ – провідний навчальний заклад Придніпров’я, який здійснює підготовку фахівців для правоохоронних, правозахисних, судових органів, системи юстиції, а також юридичних служб, підприємств, установ та організацій.
На сьогодні університет має єдину централізовану інфраструктуру в місті Дніпро. Навчання відбувається у шестиповерховому навчально-лабораторному корпусі. Контроль відвідування занять здобувачами вищої освіти, а також їх безпека здійснюється за допомогою електронної системи контролю «STOP-Net».
Навчальний заклад забезпечує всі рівні ступеневої освіти: бакалаврат, магістратуру, ад’юнктуру, докторантуру.
В університеті функціонують факультети за державним замовленням та на контрактній основі, на яких здійснюється підготовка фахівців за спеціальностями «Право», «Правоохоронна діяльність», «Менеджмент», "Публічне управління та адміністрування" та «Психологія».

Тип навчального закладу:Університет
Форма власності:державна
Рівень акредитації:IV
Вартість навчання на рік (грн.):13480
Форма навчання:денна, заочна
Кваліфікаційний рівень:бакалавр, магістр
Кількість студентів:10000
Місто:Дніпропетровськ
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2016):184 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2017):182 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2018):181 місце

Безкоштовне навчання:
Платне навчання:
Післядипломна освіта:
Аспірантура, докторантура:
  
Військова кафедра:
Гуртожиток:
Підготовче відділення:
Курси підготовки до ЗНО:

Контакти

 Детальнішу інформацію щодо вступу та оформленню документів можливо отримати звернувшись до:

  • приймальної комісії (навчання за кошти фізичних або юридичних осіб): (0562) 36-08-00; (0562) 31-72-75; 099-772-17-05; 073-168-39-55.
  • відділу кадрового забезпечення (навчання за державним замовленням): (0562) 31-72-87.
  • за адресою: м. Дніпро, проспект Гагаріна, 26.
  • Е-mail: mail@dduvs.in.ua

Все цікаве про університет розміщено на офіційному веб-сайті: dduvs.in.ua

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ проводить підготовку за такими напрямами:

  • Управління та адміністрування

    • Менеджмент
  • Право

    • Право

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 17.01.2019

Рейтинг
91
Рейтинг: 4.3 з 5 на основі 21 оцінок.

Відгуки про Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
СЕРГЕЙ
ДОБРЫЙ ДЕНЬ. В ВАШЕМ ВУЗЕ ВОЗМОЖНО ПОСТУПИТЬ НА МАГИСТРАТУРУ БЕЗ СДАЧИ ЗНО НА КОНТРАКТНОЙ ОСНОВЕ? КАКИЕ ДОКУМЕНТЫ ДЛЯ ЭТОГО НУЖНЫ И КАКИЕ СРОКИ ИХ ПОДАЧИ?
Анастасія
Доброго вечора , я планую вступити у ваш навчальний заклад (правоохоронна діяльність) скажіть чи можливо подати заяву до вступу одразу за державним замовленням і за кошти фізичних та юридичних осіб , та чи надають можливість проживання в гуртожитку для іногородних студентів і до якого курсу ? І щодо творчого конкурсу (перевірка фізичного рівня ) його слід кроходити для навчання як і за навчанням за державним замовленням і за контрактом чи як? І навчальний заклад у разі відмінного навчання може гарантувати по закінченню навчання 100% працевлаштування ? Буду вдячна за відповіді !
Валерія
Для Анастасія: добрий вечір, а чи можемо ми перенести наше спілкування в ішу мережу, де я б змогла розповісти Вам детально ?
Анастасія
Можемо , але у якій соціальній мережі ? І як вас знайти ?
элеонора
Для Валерія: Добрый день) Вы консультируете по поводу поступление в ДДУВС ?
Коментувати
Дарія
Скажіть, будь ласка, чому закривають КФ? І що буде зі студентами (300 студентів), які там навчаються?
Юлія
Доброго дня, в наступному році хочу поступити в нову поліцію скажіть будь ласка які предмети ЗНО мені потрібно здавати та який прохідний бал???
Даша Иванова
Добрий день, скажіть будь ласка, хочу в наступному році поступати на факультет кримінальної поліції на бюджет це можливо чи ні? Чим відрізняється курсант від студента в цьоиу нарямку?
Дніпропетровський державний універс
Для Даша Иванова: Доброго дня! Курсант від студента відрізняється тим, що вчиться за держзамовленням. Оформлення на навчання за державним замовленням здійснюється районними підрозділами поліції за місцем проживання кандидата. Тому вступникам на початку календарного року необхідно звернутися до підрозділу поліції та надати паспорт, військовий квиток або посвідчення про приписку до призовної дільниці (для хлопців!), заповнити анкету, автобіографію та отримати направлення для проходження ВЛК (військово-лікарняної комісії). Оформлена справа буде направлена до ДДУВС. На базі університету є підготовчі курси, які допоможуть Вам якісно підготуватися до ЗНО.
Коментувати
Annl
Доброго дня, скажіть будь ласка, чи є у вас безкоштовні місця на заочній формі навчання для випускників техникумів направлення "Право"?
ДДУВС
Уточнюйте інформацію у приймальній комісії (073) 168-39-55, (099) 772-17-05.
Коментувати
Евеліна
Навчаючись в ДДУВС, я курсант (дівчина), хотілось б відмітити кращі моменти життя на факультеті за останній період, а вони, попри всі труднощі, є. Ось, наприклад, наше дозвілля – живе та динамічне. На вихідних, за бажанням, і якщо не в наряді, маєш можливість десь опинитися. Це і музеї з виставами, монастирі, кінотеатри з театрами, історичні пам’ятки; зустрічі з ветеранами, участь у волонтерських акціях, відвідування поранених з зони АТО в шпиталі, добровільна здача крові, для українських воїнів; сплановані подорожі, за межі Дніпропетровщини. За спортивні змагання можно говорити дуже багато (кримінал кращий!), проте і інші факультети заслуговують поваги зі спортивних питань. Велика вдяка тим керівникам та викладачам, які втілюють в життя програму 102. Цей комплексний захід дійсно цікавий і надає можливості наблизитись до реалії щоденних поліцейських буднів у практичних підрозділах, кожен курсант розкриває свої здібності по особливому (має особисте враження).
Екатерина
Для Евеліна:а какие балы зно были? с какими проходили?
Коментувати
Дарія
хочу навчатися в цьому університеті, на факультеті «Правоохоронна діяльність» але в мене маленький зріст 1,55 це можливо чі ні?
Екатерина
Для Дарія: рост и вес это не главное , главное это твои способности )!
Коментувати
Карина
А если поступить на бюджет, все равно за что то нужно платить?И вообще там дорого если хотя бв на бюджет
valera
Скажите, а чтобы учиться сдесь, нужно было заводить личное дело?
Роман
Університет №1 за освітнім рівнем. Сам навчаюся на юридичному факультеті (уже факультеті №4) і можу сміливо сказати, що викладачі, що керівництво в повному обсязі сприяють тому, щоб студенти отримували якісні знання. Всім рекомендую вступати!!! Я запевняю та переконую, що це будуть ваші НАЙКРАЩІ студентські роки. А викладачам велике ДЯКУЮ за те, що ви у нас є. Ми всіх Вас любимо. З повагою студенти факультету №4)
clerk
В университете учиться очень легко для тех кто этого реально хочет. Все на высшем уровне, что касательно коррупции есть и этот фактор, но где его нет
Студент Юридического факультета в ДГУВД
Университет очень хороший, преподаватели замечательные, если есть желание учиться то проблем вообще нет, сессию закрыла полностью автоматом! рекомендую!
Нынешний студент
Нормальный универ, если ходить на пары, то можно сдать сессию без проблем. Есть отличные преподы, есть и зануды, но учиться можною Местами даже бывает очень интересно
Доброжелатель
Дорогие мои, о чем вы говорите, о каких (5000) долларах!? Если у человека есть желание, то он поступит и будет учится. Проучилась я тут все курсантские годы и никто не за что не платил, и те мед.комиссии, и тесты, были сданы не зря! Главное что я получила образования и знания, которые буду применять в своей деятельности.
Kadet
Навчався в цьому університеті, можу сказати, що корупції тут немає, хто хоче, той навчається!
Богдан
Ну что ,Украинцы? И где ваши "живем по -новому"?Опять "регионы" рвутся к власти?!! Совсем недавно ректора ДГУВД люстрировали за сепаратизм ,но Алферов избежал мусорной люстрации.А его соратник и правая рука остался на своей должности и на данный момент занимает должность Первого проректора ДГУВД.Человек который может решить любую проблему студента и курсанта за определенную сумму денег ,теперь рвется дальше к власти и хочет стать ректором ДГУВД и уже наверное купил себе "повышение " и почему же этот человек не был люстрирован еще в начале 2015 года ?Куда же смотрит наша власть?Регионы опять у руля?!!
Оксана
В цьому році хотіли поступити на факультет підготовки фахівців для підрозділів слідства. Було і направлення і творчий конкурс здав , але результатів по фіз.підготовкі так і не оголосили ( вивісили тільки списки тих хто пройшов і тих хто не пройшо, без результатів). Пройшли -сколіозники 3 ст., ті що на випробуваннях свідомість втрачали,у яких по історії 112балів,а по укр.мові 120. З розмов тих дітей що пройшли, їхні батьки заплатили від 3 до 5 тис.дол. за бюджетне місце. Отака боротьба з корупцією. Якщо вже з самого початку їхнього дорослого життя таке, то які вони прийдуть на роботу.Не рекомендую обнадіюватись, що можна поступити самому......і взагалі цей ВУЗ. Гуртожитки гнилі 1900р. побудови,все сиплеться,вбиральні в жахливому стані...Можливо і накраще що ми не поступили, на слідуючий рік точно сюди не будем подавати документи, креще у Львівський
Світлана
Для Оксана: А ми здали іспити. І неправда ваша, що не було балів по фізо. То ви не додивились. Все було, було чесно і прозоро.
Оксана
А Ви запитайте в тих дітей, що на апеляцію подавали,іх там бальше сотні було.Балів по фізо не було, був тільки загальний коефіціент . Діти які вперше побачили таку несправедливість подорослішали за день.
Коментувати
Александра
Что нужно сдавать ? Английский нужно сдавать или нет?
діма
Скажіть пожалуста що потрібно здавать по фізичній підготовці ?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!