Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Національний університет харчових технологій (НУХТ) (044) 289-95-55
м. Київ вул. Володимирська 68  (карта)
http://nuft.edu.ua

(044) 289-64–00, 287-96-36

Національний університет харчових технологій (НУХТ)

Тип навчального закладу:Університет
Форма власності:державна
Вартість навчання на рік (грн.):від 8175 до 11790
Форма навчання:денна, заочна
Кваліфікаційний рівень:бакалавр, спеціаліст, магістр
Кількість студентів:35000
Місто:Київ
Консолідований рейтинг 2022:38 місце

Безкоштовне навчання:
Платне навчання:
Післядипломна освіта:
Аспірантура, докторантура:
  
Військова кафедра:
Гуртожиток:
Підготовче відділення:
Курси підготовки до ЗНО:

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 02.08.2022

Рейтинг
110
Рейтинг: 3.7 з 5 на основі 30 оцінок.

Відгуки про Національний університет харчових технологій (НУХТ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Nastya2047
Добрий день , я збираюся вступати у вас на факультет технології харчування . Яка вартість навчання? І який прохідний бал на бюджет ?
Настя
Найкращий університет,в моєму сердечку,я студентка 2 курсу ,кафедра Економіки та права,дуже мені полюбився сам університет,викладач?... ?(щирі,дружелюбні,знаю... ть... своє діло,навіть в таку ситуацію в Україні віддаються на всі 100),система навчання,можливості,які університет дає(ярмарки,вакансії,можливість навчання за кордоном,різні курси)все що побажаєш,все в твоїх руках,якщо ви вагаєтесь,то впевнено можу сказати,що поступити варто!
Юра Ніколайчук
Які потрібно здавати предмети для того щоб поступити на харчові технології,на заочно,і який прохідний бал
Євгенія Гараба
Доброго дня. Підкажіть будь ласка, що потрібно для вступу на заочне відділення та якою буде його вартість?
Volodimir
Який середній бал ЗНО потрібен для вступу на бюджет(харчові технології). І взагалі який середній бал ЗНО для вступу на бюджет сюда?
Карина
Для Volodimir: Чи можливо вступити на бюджет (харчовi технологi) з балом. Укр.мова i лiтература 163, iсторiя 135, математика 132...
Олександр
Історія обов’язкова?
Коментувати
student
Гуртожитки - плануєте жити приїжджайте дивіться обов’язкого. Спочатку буде шок, але з часом звикаєш. Душ жіночий на 3 поверсі, перегородок між кабінками немає, треба звикнути звичайно. Ну скажемо так не найкращі гуртожитки, але може бути гірше, гарячу воду на літо вимикають. Комендант гуртожитку - зла людина, дуже рідко буває у настрої, без поваги говорить з студентами, часто кричить, не знає що означають слова "компетентність, толерантність" . Гуртожиток не найбільша для мене особисто біда в цьому універі. 2 курс, ставлення викладачів особливо ті що ведуть кафедральні предмети погане. Коротше кажучи тут все базуться на самостійному навчанні. Хочеш вчитися - учися сам, на таке інколи задаюся питанням про те навіщо я туди ходжу, штани хіба що протирати.
Броу
Для student: аналогічно у мене в Училищі (моя професія кухар-кондитер)) 3 роки на смарку((
Дарина
На вашу думку на кухара-кондитера не варто сюди вступати? Тоді може маєте якісь інші варіанти)
Kat Broun
теж цікавить
Коментувати
Ruslan
Подскажите люди добрые, как там на факультете АКС, очень нужно?) И просто прошло 4 года с последнего отзыва о нём.
Віка
Чи зможу я вступити на бюджет на спеціальність Готельно ресторанна справа? Українська мова- 188, математика-142, історія-132, англійська - 114, бал атестата - 10,2 або куди можна на бюджет вступити?
Юля Павлусь
Чи можу я поступити на бюджет з такими балами: українська мова - 192, математика - 178, хімія - 176? Дайте, будь ласка, відповідь, дуже цікаво.
Ангеліна
Для Юля Павлусь: зможете. Головне правильно розставити пріоритети і обрати спеціальність
Коментувати
наталія
У вас з’явилась можливість навчатися на бюджеті (безкоштовно) в магістратурі! В КПІ ім. Ігоря Сікорського, Інституті ІЕЕ, на кафедрі інженерної екології залишилось 5 незаповнених бюджетних місць на спеціальність “101 екологія”! Приймаємо бакалаврів різних спеціальностей. Вам потрібно оперативно, до 3 серпня подати документи в Приймальну комісію КПІ (корпус 16, кім.125). Подробиці за тел.: 050-380-95-78; 095-01-33-974; 067-69-62-433; Поспішайте! Ваші оперативні дії дадуть перевагу над вашими конкурентами ! Чекаємо на Вас !
Вікторія Пятницька
Доброго дня української мова та література 130 історія 133 географія 130 та англійська 125 на які спеціальності можна до вас потрапити? Дякую
Олег
Для Вікторія Пятницька: В бурсу блять , а не в ВУЗ
Максим
З такими результатами тільки туди
Денис
на головному сайті університету є пошук спеціальності по предметах https://nuft.edu.ua/vstupnyku/poshuk-specialnosti/
Коментувати
Annl
Доброго дня, скажіть будь ласка, чи є у вас безкоштовні місця на заочній формі навчання для випускників техникумів направлення "Право"?
наталія
Для Annl: У вас з’явилась можливість навчатися на бюджеті (безкоштовно) в магістратурі! В КПІ ім. Ігоря Сікорського, Інституті ІЕЕ, на кафедрі інженерної екології залишилось 5 незаповнених бюджетних місць на спеціальність “101 екологія”! Приймаємо бакалаврів різних спеціальностей. Вам потрібно оперативно, до 3 серпня подати документи в Приймальну комісію КПІ (корпус 16, кім.125). Подробиці за тел.: 050-380-95-78; 095-01-33-974; 067-69-62-433; Поспішайте! Ваші оперативні дії дадуть перевагу над вашими конкурентами ! Чекаємо на Вас !
Коментувати
Ніна
Скажіть будь ласка,якщо вступати на готельно ресторанний факультет, на державний,який прохідний бал з ЗНО?
Олена
Скажіть, будь ласка, якщо такі погані відгуки про універ, чому він переповнений?
Настя
Скажіть будь ласка яке ЗНО треба здавати на готельно ресторанну, стільки треба набрати прохідний бал щоб потрапити на безкоштовне? Або ж стільки коштує платне? https://vk.com/id288676736 напишіть будь ласка в привватніі
Інна
Розігнати треба таке „болото”!!! П’янство, хабарництво, низька кваліфікація викладачів, окозамилювання, кумовство, телефонне право....Оцінки виставляють не за знання. Преподу часто дають список - кому треба поставити гарну оцінку (син, бран, сват, просто особиста симпатія). Були такі студеї, що за семестр НІЧОГО не робили. Деканат самостійно виправив НЕЗАРАХ на оцінку, бо „папа шишка”. Щоб видавити гроші занижають бали. Програми не оновлюються. Читають давно застарілий матеріал. Студенти в основному іногородні, тому вже на перших курсах вимушені підробляти (мак, супермаркети...). Втомлені, на пари ходять рідко. Оцінку купляють. Можеш бути дубом у навчанні, але якщо прийняв участь у спорт. змаганнях чи концерті - вже молодець! Єдиний плюс - універ розміщений дуже вдало, у гарному місці. Хочате знань - виберіть інший ВУЗ.
Сашко
Для Інна: Ти єбанутая?
Коментувати
Абитуриент
Що ви можите сказати про гуртожиток, про ВНЗ???
Игорь
Чи є в наявності державні місця на рекламу і зв’язки з громадськістю?
Єва
Чи є шанси поступити на бюджет на факультет біотехнологій та біоінженерії із середнім балом ЗНО 171.3, а бал атестата 181 і в пріорітеті під номером 1? Буду дуже вдячна за відповідь!
Даніід
Які потрібно здавати ЗНО на повара? Чи є у вас взагали факультет на Повара?