Osvita.ua Вища освіта Довідник ВНЗ Національний університет харчових технологій (НУХТ)

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Національний університет харчових технологій (НУХТ) (044) 289-95-55
м. Київ вул. Володимирська 68  (карта)
http://nuft.edu.ua

(044) 289-64–00, 287-96-36

Національний університет харчових технологій (НУХТ)

Тип навчального закладу:Університет
Форма власності:державна
Рівень акредитації:IV
Вартість навчання на рік (грн.):від 8175 до 11790
Форма навчання:денна, заочна
Кваліфікаційний рівень:бакалавр, спеціаліст, магістр
Кількість студентів:35000
Місто:Київ
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2015):36 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2016):20 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2017):20 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2018):17 місце

Безкоштовне навчання:
Платне навчання:
Післядипломна освіта:
Аспірантура, докторантура:
  
Військова кафедра:
Гуртожиток:
Підготовче відділення:
Курси підготовки до ЗНО:

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 15.01.2019

Рейтинг
88
Рейтинг: 3.7 з 5 на основі 24 оцінок.

Відгуки про Національний університет харчових технологій (НУХТ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ruslan
Подскажите люди добрые, как там на факультете АКС, очень нужно?) И просто прошло 4 года с последнего отзыва о нём.
Віка
Чи зможу я вступити на бюджет на спеціальність Готельно ресторанна справа? Українська мова- 188, математика-142, історія-132, англійська - 114, бал атестата - 10,2 або куди можна на бюджет вступити?
Юля Павлусь
Чи можу я поступити на бюджет з такими балами: українська мова - 192, математика - 178, хімія - 176? Дайте, будь ласка, відповідь, дуже цікаво.
Ангеліна
Для Юля Павлусь: зможете. Головне правильно розставити пріоритети і обрати спеціальність
Коментувати
наталія
У вас з’явилась можливість навчатися на бюджеті (безкоштовно) в магістратурі! В КПІ ім. Ігоря Сікорського, Інституті ІЕЕ, на кафедрі інженерної екології залишилось 5 незаповнених бюджетних місць на спеціальність “101 екологія”! Приймаємо бакалаврів різних спеціальностей. Вам потрібно оперативно, до 3 серпня подати документи в Приймальну комісію КПІ (корпус 16, кім.125). Подробиці за тел.: 050-380-95-78; 095-01-33-974; 067-69-62-433; Поспішайте! Ваші оперативні дії дадуть перевагу над вашими конкурентами ! Чекаємо на Вас !
Вікторія Пятницька
Доброго дня української мова та література 130 історія 133 географія 130 та англійська 125 на які спеціальності можна до вас потрапити? Дякую
Олег
Для Вікторія Пятницька: В бурсу блять , а не в ВУЗ
Максим
З такими результатами тільки туди
Коментувати
Annl
Доброго дня, скажіть будь ласка, чи є у вас безкоштовні місця на заочній формі навчання для випускників техникумів направлення "Право"?
наталія
Для Annl: У вас з’явилась можливість навчатися на бюджеті (безкоштовно) в магістратурі! В КПІ ім. Ігоря Сікорського, Інституті ІЕЕ, на кафедрі інженерної екології залишилось 5 незаповнених бюджетних місць на спеціальність “101 екологія”! Приймаємо бакалаврів різних спеціальностей. Вам потрібно оперативно, до 3 серпня подати документи в Приймальну комісію КПІ (корпус 16, кім.125). Подробиці за тел.: 050-380-95-78; 095-01-33-974; 067-69-62-433; Поспішайте! Ваші оперативні дії дадуть перевагу над вашими конкурентами ! Чекаємо на Вас !
Коментувати
Ніна
Скажіть будь ласка,якщо вступати на готельно ресторанний факультет, на державний,який прохідний бал з ЗНО?
Олена
Скажіть, будь ласка, якщо такі погані відгуки про універ, чому він переповнений?
Настя
Скажіть будь ласка яке ЗНО треба здавати на готельно ресторанну, стільки треба набрати прохідний бал щоб потрапити на безкоштовне? Або ж стільки коштує платне? https://vk.com/id288676736 напишіть будь ласка в привватніі
Інна
Розігнати треба таке „болото”!!! П’янство, хабарництво, низька кваліфікація викладачів, окозамилювання, кумовство, телефонне право....Оцінки виставляють не за знання. Преподу часто дають список - кому треба поставити гарну оцінку (син, бран, сват, просто особиста симпатія). Були такі студеї, що за семестр НІЧОГО не робили. Деканат самостійно виправив НЕЗАРАХ на оцінку, бо „папа шишка”. Щоб видавити гроші занижають бали. Програми не оновлюються. Читають давно застарілий матеріал. Студенти в основному іногородні, тому вже на перших курсах вимушені підробляти (мак, супермаркети...). Втомлені, на пари ходять рідко. Оцінку купляють. Можеш бути дубом у навчанні, але якщо прийняв участь у спорт. змаганнях чи концерті - вже молодець! Єдиний плюс - універ розміщений дуже вдало, у гарному місці. Хочате знань - виберіть інший ВУЗ.
Сашко
Для Інна: Ти єбанутая?
Коментувати
Абитуриент
Що ви можите сказати про гуртожиток, про ВНЗ???
Игорь
Чи є в наявності державні місця на рекламу і зв’язки з громадськістю?
Єва
Чи є шанси поступити на бюджет на факультет біотехнологій та біоінженерії із середнім балом ЗНО 171.3, а бал атестата 181 і в пріорітеті під номером 1? Буду дуже вдячна за відповідь!
Даніід
Які потрібно здавати ЗНО на повара? Чи є у вас взагали факультет на Повара?
Яна
Я хочу поступати на біотехнолога які ЗНО при цьому потрібно здавати?
Інна
Гівняний навч. заклад. Навіть ВУЗом називати соромно. Старпери та недорослі- вискочки з цього ж таки пташника нічому прогресивному не навчать! Роботу найти важко з їх дипломом. Хіба що: касир, офіціант, кур’єр... Гуртожитки - страхіття. На факультеті АКС преподи - набір тупих і ще тупіших під керівництвом наглої тітки, що зубами тримається за свою грошову посаду.
Марьяна Владимировна
я зможу поступити хоча б на платне з такими балами:атестат-163,історія україни 130,5,математика 161,українська мова 161?
Валентин
Для Марьяна Владимировна: Да
Коментувати
Марина
Здравствуйте, хотелось бы узнать по поводу хим.технологий и других специальностей факультета ХЕТОПА. А вообще скажите, есть ли смысл идти в пищевой на хим или пищевые технологии именно?спасибо
Ксенія
Конечно же есть смысл...как по мне только в пищевой университет есть смысл идти на пищевые факультеты
Коментувати
Вікторія
Який прохідний бал в університеті? єкологія
олександр
не вуз а ГІВНО, поступив на 3 курс факультет АКС, напрям кн, дуже дуже жалію, викладачі ніякі, вчимо в 21 столітті АСЕМБЛЕР!!!!, мені здається далі уже нікуди, деякі предмети без грошей не здасте, заступник декана найбільше стерво в світі, ніколи нічого не підкаже тільки нахамить, хоча це за ті гроші які ми їм платимо, вона повинна хочаб щось пояснити, а не прикривати тільки тих, хто поступив через неї, сесію також можна всю вирішити через заступника, декан тупий, без своїх презентацій про предмет який веде не може звязати два слова, є деякі викладачі які приходять до нас з інших вузів, про них навіть говорити нема що, дуже цікаві люди, хоча і на кафедрі є такі, але нажаль досить мало. корупція процвітає великим планом, тому я гадаю що нухт досить поганий університет, точніше факультет акс, оцінку для нухту я б поставив 2 по 5 бальній шкалі не вчать нічогісенько, хоча за старост деканат жопу рве всім, навіть за студраду такого нема, написав бо не хотівби щоб хтось робив помилку. дяку

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!