Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Латвійська академія спортивної педагогіки +3 (716) 754-34-10
Brivibas gatve 333, Riga, LV-1006, Latvia  (карта)
www.lspa.lv

Латвійська академія спортивної педагогіки

Latvian Academy of Sport Education (LASE) або Латвійська академія спортивної педагогіки (ЛАСП) була заснована майже століття тому, в 1921 році, і сьогодні є єдиним вузом Латвії, який готує фахівців зі спорту. Дипломи про освіту, отриману в LASE, визнаються в країнах Європи і всього світу. За час свого існування LASE підготувала понад 10 тисяч фахівців зі спорту різних напрямків. Для вступу в LASE, необхідно мати закінчену середню освіту, хороші знання англійської або латиської, вік від 18 років, складений іспит з соціальних наук і тест з англійської, успішно пройдене інтерв'ю.

LASE є єдиним університетом в Латвії, який координує і проводить дослідження в галузі спорту, а також навчає фахівців в області спортивної науки. До цього часу наукова діяльність в університеті проводилася в основному на кафедрах, але в даний час наукові дослідження також проводяться в 10 дослідницьких лабораторіях.

LASE бере участь в програмі з обміну Erasmus+, тобто студенти вузу можуть пройти семестр навчання в інших країнах ЄС.

LASE пропонує навчання на програмах бакалаврату, магістратури та докторантури в галузі спорту. Тут готують фахівців за такими напрямками як: вчитель фізкультури і старший тренер, вчитель фізкультури і фізіотерапевт, вчитель фізкультури і спортивний менеджер, учитель фізкультури і менеджер з активного туризму, старший тренер з виду спорту, фізіотерапевт та інші. Перевагою університету є якісна вища освіта англійською мовою.

Спеціалізації

  • Спеціаліст в галузі освіти і спортивної роботи (професійна вища програма навчання - 2 роки)
  • Спортивна наука (бакалаврат - 4 роки, магістратура - 3,5 семестри, докторантура - 3,5 року)
  • Фізіотерапія (бакалаврат - 4 роки, магістратура - 2 роки)

Офіційним представником навчального закладу в Україні є компанія «Інтелект ГІд». Дізнатись більше про університет ви можете відвідавши сайт компанії або зателефонувавши за номером +38 (044) 229 90 20.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 06.02.2018