Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Вища школа економіки і культури +3 (712) 845-10-54
Lomonosova 1/5, Riga, LV-1019 Latvia
www.eka.edu.lv

Вища школа економіки і культури

Університет економіки і культури (EKA University) - це латвійський ВНЗ, акредитований Міністерством Освіти і Науки Латвії, що пропонує програми рівня бакалаврату та магістратури англійською, російською та латиською мовами. Для українських студентів навчання в EKA - це можливість здобути вищу освіту в Європі англійською мовою або вищу освіту в Європі російською мовою.

EKA забезпечує освіту високої якості відповідно до останніх вимог - реальні і віртуальні лекційні зали, сучасна бібліотека, що забезпечує доступ не тільки до традиційних паперових видань, а й до аудіо- і відеоматеріалів, інтернет-ресурсів та електронних баз даних. На англомовній програмі «Управління бізнесом» проходять повноцінні лекції в режимі онлайн, які читають більш, ніж 70 викладачів з інших країн.

В університеті працює студентський бізнес-інкубатор, який надає учасникам широкі можливості для розвитку власного бізнесу, серед яких: допомога досвідчених фахівців у розробці бізнес плану; лекції та творчі майстерні; надання контактів, корисних для розвитку бізнесу і важливі поради; обладнане приміщення і місце для роботи, зборів і зустрічей з потенційними партнерами та клієнтами; можливість презентувати свою ідею представникам вашої сфери бізнесу і багато іншого.

ПРОГРАМА НАВЧАННЯ

Розміщений у столиці Латвії, ВНЗ пропонує іноземним студентам прекрасну можливість здобути вищу освіту в Європі за доступними цінами. На сьогодні EKA пропонує 14 програм на бакалавраті і магістратурі, з них дві програми - англійською мовою, три - російською.

Спеціалізації

  • Менеджмент - бакалаврат, російська та англійська мови
  • Управління бізнесом (MBA) - англійська мова
  • Інноваційна економіка і підприємницька діяльність - бакалаврат, російська мова

Офіційним представником навчального закладу в Україні є компанія «Інтелект ГІд». Дізнатись більше про університет ви можете відвідавши сайт компанії або зателефонувавши за номером +38 (044) 229 90 20.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 06.02.2018