Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Сопотська вища школа (СВШ) – Sopocka Szkoła Wyższa (SSW) +48 (58) 555 83 69
+48 (58) 555 83 80; +48 505 139 566
Polska, Sopot  (карта)
http://www.ssw-sopot.pl/

інформація підтверджена

Сопотська вища школа (СВШ) – Sopocka Szkoła Wyższa (SSW)

Сопотська Вища Школа (СВШ) – Sopocka Szkoła Wyższa (SSW) – визнаний приватний вищий навчальний заклад, що займає високу позицію в освітніх рейтингах. П’ятнадцятирічна традиція СВШ – це підготовка висококваліфікованих фахівців.

СВШ розташована на півночі Польщі – на Балтійському морі в місті Сопот.

Плани і програми навчання складені на основі досвіду представників бізнесу і галузевих установ, а також випускників СВШ  та орієнтовані на задоволення вимог й очікувань студентів.

Мета Сопотської Вищої Школи – підготовка фахівців, які б отримували задоволення від роботи за фахом і могли продовжувати подальше навчання відповідно до вибраного напряму кар’єри.

Керівництво СВШ велике значення надає процесу навчання, в якому беруть участь 140 академічних викладачів і практиків, використовуючи сучасні інформаційні технології: електронне навчання, мобільний доступ до мережі Інтернет, а також підтримує громадську студентську діяльність в студентській раді, в наукових колах, спортивних клубах, об’єднаннях за інтересами, і навіть – в хорі СВШ.

Факультети: СВШ пропонує навчання за двома напрямами: бізнес (економіко-суспільний факультет) і архітектура (факультет архітектури). У області бізнесу особливо рекомендується напрям «бухгалтерський облік і фінанси», як на рівні бакалавра, так і на рівні магістра, авторами якого є визнані професори в цьому напрямі, а також: бізнес-аналітика, інвестиції і нерухомість, інформаційні  технології економіки. У рамках бізнесу теж можна отримати кваліфікацію інженера, вивчаючи управління і технології виробництва.

У сфері архітектури особливо рекомендується дизайн ландшафту (як єдиний напрям на півночі Польщі), дизайн інтер’єру, а також архітектура і урбаністика.

Випускники цінують Сопотську Вищу Школу за рівень освіти і освітні програми, а також інноваційні спеціальності, практики і стажування в країні і за кордоном, навчання в університетах-партнерах за кордоном, організацію, і атмосферу навчання в сучасному офісі.

Сопотська Вища Школа пропонує навчання за такими напрямами:

  • фінанси і бухгалтерський облік
  • економіка
  • європеїстика
  • управління і технології виробництва
  • бізнес і іноземні мови (Business & Languages)
  • архітектура (архітектура і урбаністика)
  • дизайн інтер’єру
  • дизайн ландшафту

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 16.11.2016