Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Університет прикладних наук «Вюрцбург-Швайнфурт» http://vk.com/fhwsicampus

Університет прикладних наук «Вюрцбург-Швайнфурт»

Університет прикладних наук «Вюрцбург-Швайнфурт» (нім. Hochschule für angewandte Wissenschaften Würzburg-Schweinfurt або скор. FHWS) – це один з найбільших університетів прикладних наук у Баварії, Німеччина. Будучи університетом з державною акредитацією, FHWS гарантує дипломи, визнані в усьому світі. Майже 9000 студентів навчаються у FHWS на різних факультетах. У спектр запропонованих спеціальностей входять 36 практичних, перспективних програм на десяти факультетах і у п’яти науково-дослідних інститутах.

Факультети: бізнесу та інженерії, факультет економічних наук, архітектури та інженерного будівництва, прикладних соціальних наук, машинобудування, електротехніки, інформатики та економічної інформатики, техніки з переробки пластичних мас та інженерної геодезії, дизайну, природничих та гуманітарних наук.

Міжнародне співробітництво. Особливою гордістю FHWS є її міжнародна спрямованість: уже більше 20-ти років ми приймаємо іноземних студентів з більш ніж сорока країн. FHWS має партнерські угоди зі 136 університетами по всьому світу. На даний момент університет пропонує 285 програм обміну, і їх кількість весь час зростає.

Інфраструктура. Навчання проходить в аудиторіях і лекційних залах, оснащених сучасними пристроями, та лабораторіях з використанням інноваційних технологій. Крім обладнаних навчальних кімнат комп’ютерних класів з новітнім програмним забезпеченням і величезної бібліотеки FHWS надає студентам всіляку адміністративну, науково-дослідну допомогу та послуги, а також IT-підтримку.

В університеті діють інформаційний кар’єрний центр, студентський союз і безліч інших організаційних структур, покликаних супроводжувати та вчасно надавати допомогу і підтримку студентам на всіх етапах їх перебування в університеті. Також передбачено безліч місць як для самостійного вивчення матеріалів, так і для спільного навчання у групі з однокурсниками.

Їдальня й кафетерій, розташовані в самій будівлі кампуса або в безпосередній близькості від нього, пропонують різноманітне меню за розумними цінами.

У вільний від навчання час студенти можуть скористатися численними пропозиціями займатися спортом.

Практичне навчання. Навчання в FHWS проходить у невеликих групах і має дуже добре співвідношення учнів і викладачів. Майже 230 професорів, маючи великий практичний досвід роботи в бізнесі та промисловості, не тільки дають студентам теоретичні знання, а і приділяють багато часу прикладній складовій навчання. Завдяки високому відсотку семінарських робіт студенти вчаться працювати самостійно. А численні проекти допомагають розвинути таку важливу навичку, як уміння працювати в команді.

Завдяки тісній співпраці FHWS з регіональними фірмами та виробничими організаціями наші студенти мають можливість пройти в них 6-місячну практику під час свого навчання. Крім того, студентам часто пропонують можливість написати дипломну роботу на підприємстві, що є відмінною передумовою отримання робочого місця після відразу після отримання диплома.

Розташування. Кампуси університету розташовані у двох містах німецької федеральної землі Баварія – в університетському місті Вюрцбург і промисловому місті Швайнфурт. Відстань між цими містами складає всього 40 км, що дозволяє добратися з одного міста в інше за тридцять хвилин на регіональному поїзді. Завдяки своєму географічному розташуванню ці міста знаходяться недалеко від аеропортів Франкфурта, Штутгарта і Мюнхена і є відмінними відправними точками для подорожей по Німеччина і всій Європі. Вюрцбург - це гарне місто, розташоване на берегах річки Майн.

З населенням в 133.000 жителів, він відноситься до найбільших міст Баварії. Примітно, що кожний п’ятий житель Вюрцбурга – студент! Місто вирує завдяки величезній кількості студентів і запропонованим протягом року заходам, таким як «Africa Festival» або фестиваль «Kiliani».

Обличчя Вюрцбурга – це його історичні пам’ятки: високо над містом височить фортеця Марієнберг, яка уособлює собою Вюрцбург уже більше тисячі років. А Вюрцбургська резиденція є одним з найбільш важливих палаців Європи і входить у список всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

З населенням близько 53000 жителів, Швайнфурт належить до міст Німеччини з найбільш швидко зростаючим населенням і є величезним економічним центром в регіоні. Швайнфурт здавна славився своїм металообробних виробництвом. Численні регіональні та міжнародні компанії, такі як «Schaeffler», «Bosch Rexroth», SKF і ZF, знаходяться тут. У Швайнфурті найвища щільність робочих місць у всій Німеччині, що відкриває студентам відмінні кар’єрні перспективи.

Проживання. Найзручніший і недорогий варіант проживання – це студентські гуртожитки, якими в Німеччині традиційно управляє Studentenwerk (студентський союз). Вони розташовані в безпосередній близькості від університету і пропонують повністю обладнані апартаменти як для одного студента, так і квартири з кількома кімнатами, де студенти живуть разом, але в кожного при цьому своя кімната. При бажанні можна орендувати житло за межами студентського містечка.

Вартість навчання. Навчання для студентів за всіма програмами (крім MBA) є безкоштовним, бо його оплачує Федеральна Земля Баварія. Стягується лише реєстраційний збір у розмірі близько 100 євро/семестр у м Вюрцбург (сюди входить проїзний квиток на весь семестр) або 42 євро/семестр у м Швайнфурт.

FHWS i-Campus – навчання англійською мовою. Беручи до уваги стратегії інтернаціоналізації, починаючи із 2014 року, університет пропонує бакалаврські програми повністю англійською мовою. Вони є програмами-близнюками вже існуючих німецькомовних бакалаврських програм. Так, студенти можуть почати навчання англійською мовою і на старших курсах перейти на навчання німецькою мовою за тією ж спеціальністю, й навпаки.

Збалансована кількість німецьких та іноземних студентів зміцнює міжкультурну компетентність майбутніх випускників і краще готує їх до ринку праці.

Спеціальності в FHWS i-Campus. У даний момент i-Campus пропонує такі програми: бізнес та інженерія, логістика, міжнародний менеджмент. Щороку плануються нові спеціальності англійською мовою.

Сервіс для іноземних студентів в FHWS i-Campus. Уже після першого контакту з університетом студент зауважує особливе ставлення до нього й високий рівень підтримки. Адже російськомовний співробітник – скоріше рідкість у німецьких університетах, ніж стандарт. До того ж тільки одиничні університети мають російськомовну групу Вконтакте (FHWS i-Campus), де кожний студент може знайти відомості про університет, пропонованих програмах, а також докладну інформацію про отримання візи, можливості працювати під час навчання, кар’єрні перспективи після закінчення ВНЗ і багато чого іншого.

Як правило, за два тижні до початку навчання FHWS i-Campus пропонує іноземним студентам безкоштовну адаптаційну програму – так звані «орієнтаційні тижні». У цей час крім інтенсивних курсів німецької мови та математики співробітники i-Campus допомагають студентам при вирішенні різноманітних адміністративних питань (відкриття рахунку в німецькому банку, висновок медичної страховки, отримання довгострокової студентської візи тощо), освоювати побут у Німеччині (роз’яснюють особливості користування німецьким транспортом, обов’язкової сортування відходів тощо), а також відповідають на будь-які запитання, пов’язані з організацією навчання.

Під час навчального року співробітники i-Campus регулярно проводять різні заходи для ознайомлення з німецькою культурою та традиціями, а також правовими й соціальними нормами життя, організують екскурсії в регіональні виробничі компанії, а також поїздки по визначних пам’ятках Німеччини.

Крім того, університет розробив так звану бадді-програму (buddy, від анг. «приятель»), завдяки якій наші студенти швидко знаходять нових друзів. Особистий бадді допомагає із труднощами, що виникають у них, а також бере участь в організації дозвілля.

З питань навчання в FHWS звертайтесь до російськомовного співробітника FHWS Наталії Куделі по Е-mail: [email protected].

Детальна інформація російською мовою (вимоги до вступників, отримання візи, робота під час навчання та ін.). Представлена у групі FHWS i-Campus Вконтакте: http://vk.com/fhwsicampus.

Університет прикладних наук «Вюрцбург-Швайнфурт» пропонує навчання за такими напрямами:

  • БІЗНЕС, ЕКОНОМІКА, МВА

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016