Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Університет іноземних мов імені Самуеля Богуміла Лінде Телефон в Україні (044) 200-28-40
Польща, м. Познань
http://www.wsjo.pl/

Університет іноземних мов імені Самуеля Богуміла Лінде

Унікальні освітні програми та висока конкурентоспроможність випускників

Університет іноземних мов імені Самуеля Богуміла Лінде (пол. Wyższa Szkoła Języków Obcych w Poznaniu, WSJO) - потужний недержавний вищий навчальний заклад і найперший недержавний філологічний університет у Польщі, занесений 27 червня 2000 в реєстр недержавних професійних ВНЗ Міністерства освіти і спорту під № 40.

Місія університету іноземних мов полягає в навчанні студентів практичному володінню мовою, в передачі знань і умінь, необхідних для функціонування в умовах сучасного ринку праці, а тим самим - у наданні випускникам можливості домогтися успіхів у кращих європейських країнах.

Акредитація. У 2004 році виш був акредитований Державною акредитаційною комісією, яка дала йому «Позитивну оцінку якості навчання». Успішно пройдена всебічна акредитація і отримана позитивна оцінка діяльності університету є офіційною гарантією високої якості навчання.

Особливості: свого часу інновацією в масштабах всієї країни стало введення в університеті іноземних мов імені Самуеля Богуміла Лінде інтегрованих спеціальностей. Їх новаторський, міждисциплінарний характер з акцентом на наданні практичної освіти, яку випускники зможуть використовувати під час роботи або подальшого навчання, зробили університет особливо привабливим для абітурієнтів. Так, студенти вивчають дві або навіть три іноземні мови. Додатково вони опановують професійні вміння з області таких професій, як туризм, журналістика, інформатика або підприємництво.

Система навчання: сучасна система навчання в WSJO має на увазі самостійний вибір більшості предметів. Студенти самі укомплектовують свою освітню програму. Вони можуть вносити зміни в програму на кожному курсі навчання й практично самостійно вибрати біля 40% освітньої програми. Вибір наступний: англійська філологія; німецька філологія; іспанська філологія; романська філологія; японська філологія.

Програми представлені бакалавратом (І ступінь навчання) і магістратурою (ІІ ступінь), на яких в даний час навчається понад 2700 студентів. Також в університеті можна отримати відмінну післядипломну освіту.

Erasmus. Найпопулярнішою формою виїздів за кордон є обмін студентами в рамках програми «Erasmus». Даною програмою вже скористалися 36 студентів WSJO. Найчастіше студенти виїжджають в такі закордонні ВНЗ, як Universitat Kassel (Німеччина), Padagogische Hochschule Ludwigsburg (Німеччина), Northumbia University (Ньюкасл, Велика Британія), Institute of Technology Tallaght (Дублін, Ірландія), Universidad de Córdoba (Іспанія), Universidad de Castilla - La Mancha (Сьюдад-Реаль, Іспанія).

Викладачі університету характеризуються високим рівнем професіоналізму. Серед 300 наукових співробітників більше ста зі званням професора або доктора філософії (PhD). З викладачів 20 носіїв мови з таких країн, як Великобританія, США, Ірландія, Японія, Франція, Іспанія, Греція, Італія та Росія. Також в WSJO працюють кращі фахівці: професійні філологи з Познанського університету та практики з найпопулярніших професій - журналісти, програмісти, фахівці в галузі туризму та економіки.

Стипендії. Ректорську стипендію можуть отримати ті студенти, які мають середній бал не менше 4,20 або ж ті, хто особливо проявив себе в наукових дослідженнях, творчих або спортивних досягненнях на міжнародних конкурсах або на національному рівні. Також є різні види соціальних стипендій, на які можуть претендувати студенти як стаціонарної, так і заочної форм навчання, і спеціальні стипендії для студентів з обмеженими фізичними можливостями.

Інфраструктура представлена двома будівлями в самому центрі міста, бібліотекою з фондом в 27 тисяч різних видань, лекційними залами, обладнаними новітніми звуковими і візуальними технологіями, сучасними дидактичними залами з інтерактивними можливостями. Крім того, студенти мають доступ до 76 комп'ютерів з доступом в інтернет, а також можливість підключення до Wi-Fi.

Проживання. Університет надає всебічну допомогу в пошуках житла. Як правило, надається проживання в гуртожитку і знімних квартирах.

Отримати професійну консультацію з усіх питань, що стосуються прийому на навчання в університети Польщі, отримання польської візи, а також вивчення польської мови в Україні та Польщі, ви можете за телефоном програми «ОсвітаПоль» - (044) 200-28-40.

Університет іноземних мов імені Самуеля Богуміла Лінде пропонує навчання за такими напрямами:

  • ГУМАНІТАРНІ НАУКИ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016