Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Вроцлавська вища школа прикладної інформатики «Горизонт» Телефон в Україні: (044) 200-28-40
Польща, м. Вроцлав
http://www.horyzont.eu/

Вроцлавська вища школа прикладної інформатики «Горизонт»

Інноваційні освітні програми та міжнародне співробітництво

Вроцлавська вища школа прикладної інформатики «Горизонт» (пол. Wrocławska Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej «Horyzont», WWSIS «Horyzont») - це один з кращих недержавних вищих навчальних закладів в Нижньосілезькому воєводстві Польщі, місією якого є актуальне навчання з урахуванням новітніх потреб ринку праці.

Іноземним студентам, які бажають отримати вищу освіту у Вроцлавській вищій школі прикладної інформатики «Горизонт», пропонується безкоштовний курс польської мови (організовується при наявності не менше 10 осіб), а також допомога в пошуках житла, допомога в пошуках роботи, стажування та практики.

Програми. ВНЗ пропонує навчання на відділенні інформатики - вища освіта I (бакалаврська) і II ступеню (магістерська), відділенні туризму та рекреації - вища освіта I ступеню, філологічному факультеті (англістика і германістика) - вища освіта I ступеню. Також пропонуються програми післядипломної освіти. Всі програми створені на базі стандартів навчання, обов'язкових у всіх вищих навчальних закладах Польщі.

Міжнародні програми. Студенти також мають можливість проходити частину навчання або практику в країнах Європейського Союзу в рамках програми «Erasmus». А випускники WWSIS «Horyzont» - можливість поїхати до Великобританії на 13-тижневе стажування за кордоном у рамках програми «Leonardo da Vinci».

Освітні особливості: Вроцлавська вища школа прикладної інформатики «Горизонт» є організатором престижних курсів в рамках Академії Cisco, для студентів ВНЗ курси Cisco входять в програму навчання без додаткової оплати. Також «Горизонт» є єдиним в Європі вищим навчальним закладом, який організовує курси Fluke Networks (компанія Fluke Networks вважається творцем і найбільшим експертом в галузі вимірювання і сертифікації мідних і волоконно-оптичних систем передачі даних).

Викладання. Викладачі WWSIS «Horyzont» є висококваліфікованими фахівцями в різних областях. На найвищому рівні ведеться і навчання іноземних мов.

Інші особливості: виш володіє відмінно оснащеними спеціалізованими лабораторіями, які безперервно модернізуються; для студентів відділення інформатики, у яких виникають труднощі з математикою, існують спеціальні додаткові вирівнюючі заняття; відкрито «Віртуальний деканат»; до того ж, студентам пропонуються різні види фінансової допомоги.

В рамках матеріальної допомоги кожен студент Вроцлавської вищої школи прикладної інформатики «Горизонт» може претендувати на такі види виплат:

а) соціальну стипендію, яка присуджується на період 9 місяців в даному академічному році (з жовтня по червень) всім студентам, незалежно від форми навчання (очна або заочна). Соціальна стипендія залежить від середнього щомісячного доходу на члена сім'ї студента і становить від 400,00 до 550,00 злотих щомісячно;

б) стипендію ректора для кращих студентів – її може отримати студент, який отримав за навчальний рік високий середній бал або має наукові чи артистичні досягнення, або досяг високих спортивних результатів на змаганнях в країні або за кордоном. Розмір щомісячної стипендії становить від 220,00 до 335,00 злотих;

в) спеціальну стипендію для осіб з обмеженими можливостями може отримати студент при наявності обмежених можливостей, підтверджених висновком відповідного органу. Розмір щомісячної стипендії від 400,00 до 550,00 злотих.

г) грошову допомогу може отримати студент, який волею долі тимчасово опинився в складному матеріальному становищі. Максимальний розмір грошової допомоги - 1200,00 злотих.

Отримати професійну консультацію з усіх питань, що стосуються прийому на навчання в університети Польщі, отримання польської візи, а також вивчення польської мови в Україні та Польщі, ви можете за телефоном програми «ОсвітаПоль» - (044) 200-28-40.

Вроцлавська вища школа прикладної інформатики «Горизонт» пропонує навчання за такими напрямами:

  • ГУМАНІТАРНІ НАУКИ
  • IT-ТЕХНОЛОГІЇ
  • ГОТЕЛЬНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016