Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Вища економічна школа в Білостоці Телефон в Україні: (044) 200-28-40
Польща, м. Білосток
http://www.wse.edu.pl/

Вища економічна школа в Білостоці

Європейські стандарти навчання та допомога в працевлаштуванні

Вища економічна школа в Білостоці (пол. Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Białymstoku, WSE) - це недержавний вищий навчальний заклад, створений в 1996 році, який навчає студентів в сфері економіки і міжнародних відносин.

Акредитація: всі запропоновані освітні програми, матеріально-технічна база, а також якість освіти в цілому акредитовані польським державним Акредитаційним Комітетом, отримавши позитивну оцінку.

Програми: WSE пропонує програми бакалаврату та магістратури, а також програми післядипломної освіти. Вища економічна школа в Білостоці активно бере участь і в програмах міжнародного обміну студентами, таких як Socrates і Erasmus, що дозволяє частину навчання провести в кращих європейських університетах.

Вища економічна школа в Білостоці стала першою серед вищих навчальних закладів у Підляському воєводстві, хто відкрив новий факультет безпеки і гігієни праці, що пропонує своїм студентам програми I ступеню (бакалаврату). На даному факультеті готують фахівців з управління безпекою праці на підприємствах.

WSE дотримується європейських стандартів освіти, про що свідчать безліч нагород.

Призи та нагороди: Вища економічна школа в Білостоці отримала сертифікат «ВНЗ Лідерів», Європейську медаль клубу «Бізнес-центр» за високі досягнення в навчанні за спеціальністю «Економіка» (присудження медалі є підтвердженням стандарту навчання на європейському рівні), визнання «Найкраща інвестиція в людину» за проект «Гнучкий працівник - партнерська сім'я» і «Позитивіст року» за популяризацію підприємницької діяльності серед молодого покоління у Підляському воєводстві, а також стала лідером серед економічних вишів, згідно з рейтингом журналу «Newsweek Polska» за 2008 рік.

Іноземним студентам надаються можливість навчання російською або англійською мовою, інтенсивний курс польської мови (із видачею відповідного мовного сертифікату), можливість отримання карти постійного перебування (вид на проживання), а також раз на місяць організовуються поїздки додому, надається навчання і практика за кордоном, у тому числі завдяки співпраці з багатьма підприємствами.

Інфраструктура представлена чотирма будівлями, бібліотекою, читальним залом, комп'ютерними і лінгафонними кабінетами; діють студентський спортивний союз, студентське самоврядування та наукові гуртки, працюють тренажерний зал і зал для аеробіки, є можливість необмеженого доступу до інтернету, відкрито дитячий садок при WSE (працює 7 днів на тиждень), є велике місце для паркування.

Проживання надається в двомісній кімнаті в гуртожитку або студентській квартирі.

Зарахування на навчання здійснюється після подання абітурієнтами необхідних документів і підписання договору про надання освітніх послуг. Набір студентів проводиться до 30 вересня.

Отримати професійну консультацію з усіх питань, що стосуються прийому на навчання в університети Польщі, отримання польської візи, а також вивчення польської мови в Україні та Польщі, ви можете за телефоном програми «ОсвітаПоль» - (044) 200-28-40.

Вища економічна школа в Білостоці пропонує навчання за такими напрямами:

  • БІЗНЕС, ЕКОНОМІКА, МВА
  • ПРАВО, МІЖНАРОДНІ ВІДНОСИНИ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016