Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Борнмутський університет (Bournemouth University) Телефон в Україні: (044) 200-28-44
Велика Британія, м. Борнмут
http://home.bournemouth.ac.uk/

Борнмутський університет (Bournemouth University)

Широкий вибір програм і лідерство у працевлаштуванні випускників

Борнмутський університет (англ. Bournemouth University) – це державний інноваційний міжнародний університет, що пропонує високоякісний досвід студентського життя, професійну практику, відмінні освітні та науково-дослідні програми, будучи одним з лідерів з працевлаштування випускників серед ВНЗ Великої Британії. Особливою популярністю користуються такі його напрями, як медіа (анімація), туризм і бізнес.

Історія університету сягає своїм корінням у початок ХХ століття до моменту заснування спочатку муніципального коледжу, а потім і на початку 1970-х років – Bournemouth College of Technology. У подальшому його статус був переглянутий, як і багатьох інших коледжів у той час, після чого він отримав назву Дорсетського інституту вищої освіти. У 1990 році він успішно виконав усі вимоги Ради з фінансування політехнічних ВНЗ і коледжів і був перейменований у Bournemouth Polytechnic. І, нарешті, з виходом закону про вищу й подальшу освіту в 1992 році отримав свою сьогоднішню назву Борнмутського університету, пройшовши інавгурацію 27 листопада того ж року. За свою відносно коротку історію ВНЗ пройшов довгий шлях і став лідером на території своєї країни.

Факти й числа. У 2011 році кількість працевлаштованих випускників склала 90,3 %, 95 % зазвичай працевлаштовуються протягом шести місяців після закінчення навчання, близько 75 % уже працюють, будучи на стадії випуску, або ж протягом шести місяців продовжують навчання (поступають вивчати інші програми). За даними за 2012/13 навчальний рік, в університеті навчалися 16683 студенти, з них іноземних (не з ЄС) – 1357, іноземних з ЄС (але не з Великої Британії) – 719. У цілому, іноземні студенти приїжджають із близько 130-ти країн.

Програми мають виражену професійну спрямованість з акцентом на академічній успішності. Освітні програми представлені всіма рівнями: бакалаврат, магістратура, докторантура, короткострокові курси й післядипломна освіта, а також професійно-технічними та вищими кваліфікаційними програмами.

Школи. Бортмунський університет складається із семи шкіл: школи прикладних наук (археологія, антропологія, біологія, географія та криміналістика), медіа-школи (Центру підвищення кваліфікації, Національного центру комп'ютерної анімації і дослідницького центру історії телерадіомовлення), школи дизайну, машинобудування та комп'ютерних наук, школи бізнесу, школи охорони здоров'я та соціальної роботи, школи туризму (Міжнародний дослідницький центр туризму та гостинності) і вищої школи.

Особливі відзнаки. BU розташований на південному узбережжі Англії й визнаний одним з найбільш інноваційних університетів у Великій Британії, що гармонійно поєднують професійні та академічні успіхи. Наукові дослідження, що проводяться в університеті, у рейтингу Research Assessment Exercise (RAE) зайняли четверте місце у країні, при цьому деякі з них визнані «провідними у світі».

Медіа-школа є однією із двох медіа-академій країни, акредитованих галузевою організацією «Skillset Screen», і базою Національного центру комп'ютерної анімації (NCCA) при університеті. Школа туризму акредитована й визнана Центром передового досвіду у сфері медійних технологій Всесвітньої туристичної організації ООН.

У 2012 році університет був удостоєний премії «The Queen's Anniversary Prize» (приуроченої до ювілею царювання королеви) за внесок у світовий досвід і новаторські розробки в комп'ютерній анімації. У 2013 році, уже четвертий рік поспіль, BU був нагороджений за прихильність до екологічного та етичного покращення завдяки особливій широкомасштабній екологічній програмі, що проводиться університетом.

А випускник NCCA Енді Локлі отримав Оскар у 2011 році «За візуальні ефекти» в роботі над фільмом «Початок» (Inception); більше 80 випускників BU були задіяні в чотирьох із п'яти анімаційних фільмів, номінованих «За візуальні ефекти та анімацію» на премію Оскар у 2012 році; у 2013 році випускники NCCA святкували отримання Оскара та премію BAFTA завдяки вкладеним зусиллям у такі фільми, як «Життя Пі», «Хоббіт», «Білосніжка й мисливець», «Les Miserables» і «Skyfall».

Бортмунтський університет – перший університет у Великій Британії, який у вересні 2013 року отримав подяку та високу оцінку Агентства з гарантії якості вищої освіти (Quality Assurance Agency for Higher Education, QAA) – це найвища нагорода, якою ВНЗ неймовірно пишається. QAA аналізують те, яку підтримку надає навчальний заклад кожному студенту, включаючи якість викладання, академічну підтримку, доступні для студентів ресурси, у т. ч. бібліотеку та ІТ-засоби, а також усебічну підтримку в будь-яких інших питаннях.

Досягнення. Бортмунський університет входить у десятку кращих вищих навчальних закладів Великої Британії за такими напрямами, як готельний бізнес, туризм, активний відпочинок та організація дозвілля, а також у число п'ятнадцяти кращих вузів за якістю навчання дизайну й образотворчого мистецтва, включаючи комп'ютерну анімацію. Входить він також у число двадцяти найкращих за рівнем викладання таких предметів, як медіа та комунікації, й у число сорока кращих університетів за якістю навчання бізнесу й менеджменту, бухгалтерського обліку та фінансів.

Розташування. Бортмунський університет знаходиться в центрі найбільшої промислової агломерації в Європі, у прекрасному місці між новітнім Національним парком Великої Британії, кращими пляжами та найбільшою за величиною природною гаванню. Це місце крупного сектора фінансових послуг (у т. ч. JP Morgan Chase, Nationwide Building Society і Liverpool Victori), а також максимальної концентрації мовних шкіл за межами Лондона й безлічі національних штаб-квартир, включаючи Royal National Lifeboat Institution і Sunseeker International. Борнмут – це всесвітньо відомий міжнародний конференц-центр, де проходять важливі академічні, професійні та, звичайно, політичні конференцій. Він навіть має один з найбільших виставкових і розважальних центрів на південному узбережжі. При цьому університет є активним і безпосереднім учасником як економічного, так і культурного життя на південному заході Англії. BU розташований поруч з унікальним «Узбережжям Юрського періоду» (об'єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО) неподалік від Стоунхенджа.

Проживання. Університет пропонує широкий вибір варіантів житла, він володіє сімома гуртожитками, здатними вмістити до 3000 студентів, тому, як правило, проблем із житлом не виникає. Також є варіанти розміщення у знімних квартирах і студентських містечках.

Міжнародний освітній концерн «Kaplan» і навчальний центр при Борнмутському університеті (International College Bournemouth) пропонують програми підготовки, що дозволяють іноземним студентам гарантовано поступити на навчання в бакалавраті та магістратурі.

Із запитаннями про навчання в Bournemouth University звертайтеся за телефоном у Києві: (044) 200-28-40.

Борнмутський університет (Bournemouth University) пропонує навчання за такими напрямами:

  • БІЗНЕС, ЕКОНОМІКА, МВА
  • ДИЗАЙН, МИСТЕЦТВО, АРХІТЕКТУРА
  • ГУМАНІТАРНІ НАУКИ
  • IT-ТЕХНОЛОГІЇ
  • МЕДИЦИНА
  • ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНІ НАУКИ
  • ГОТЕЛЬНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ
  • ПРАВО, МІЖНАРОДНІ ВІДНОСИНИ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016