Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Грацький університет імені Карла і Франца Телефон в Україні: (044) 200-28-44
Австрія, м. Грац
http://www.uni-graz.at/en/

Грацький університет імені Карла і Франца

Широкий спектр освітніх програм і світове визнання

Грацький університет імені Карла і Франца (нім. Karl-Franzens-Universität Graz, міжнародна назва – The University of Graz) – один з найбільших університетів Австрії та другий найстаріший ВНЗ у країні, чия історія викладання налічує близько чотирьох з половиною століть, а випускники не тільки прославляють свій університет блискучою кар'єрою, а й роблять неоціненний внесок у світову науку.

Заснований ерцгерцогом Карлом II у 1585 році, за час свого існування університет розвинувся до колосальних розмірів й найвищого освітнього рівня. Сьогодні ВНЗ має сім організаційних підрозділів: 6 факультетів і ректорат, а також 76 інститутів; 31 500 студентів, 4 800 нових студентів, 3 300 випускників в навчальному році, з яких близько 200 отримують ступінь доктора; 100 навчальних програм, 4000 співробітників, з яких 2700 є вченими; 180 000 м2 чистої площі і щорічний бюджет в 205 400 000 євро.

Основна мова викладання у ВНЗ німецька, але 10 % навчальних програм викладаються англійською мовою.

Факультети: факультет католицької теології, факультет мистецтв і гуманітарних наук, факультет правознавства, факультет природознавства, факультет суспільних і економічних наук, факультет екології, регіонознавства та освіти.

Відомі вчені, чиє ім'я безпосередньо пов'язане з університетом: Людвіг Больцман – професор математики і фізики, Вальтер Нернст – лауреат Нобелівської премії з хімії 1920 р., Фріц Прегль – лауреат Нобелівської премії з хімії 1923 р., Юліус Вагнер-Яурегг – лауреат Нобелівської премії з фізіології та медицині 1927 р., Ервін Шрьодінгер – лауреат Нобелівської премії з фізики 1933 р. та професор теоретичної фізики, Отто Леві - лауреат Нобелівської премії з фізіології й медицини 1936 р., Віктор Франц Гесс – лауреат Нобелівської премії з фізики 1936 р. і професор фізики, Карл фон Фріш - лауреат Нобелівської премії з фізіології й медицини 1973 р., Генріх Фелікс Шмідт – професор слов'янської філології, Адольф Яриш – професор кафедри шкірних та венеричних хвороб медичного факультету, який вперше описав реакцію у хворого, названу реакція Яриша-Герксгеймера; Леопольд Пебаль – професор хімії, Нікола Тесла – фізик, інженер, винахідник у галузі електротехніки та радіотехніки та Йозеф Шумпетер – професор політичної економії, видатний економіст XX століття.

Інфраструктура представлена крім просторих аудиторій та обладнаних лекційних залів усіма необхідними сервісними центрами для комфортного навчання, серед них: студентський інформаційний сервісний центр «4students», інформаційний центр для студентів з обмеженими фізичними можливостями; «DocService», який надає всю необхідну підтримку молодим ученим – аспірантам і докторантам, служба з нагляду «Unikid» для людей, які стикаються із проблемами навчання й догляду за дітьми, «Studying parents», який надає допомогу в організації спостереження за дітьми протягом навчального року для батьків, що навчаються, та ін.

Бібліотека. В університеті працює унікальна бібліотека з більш ніж 3,5 млн носіїв інформації, вона є однією з найбільших культурних і освітніх установ на території федеральної землі Штирія, має універсальні стандарти, наукову орієнтацію й виконує соціальне служіння в усьому регіоні. До того ж бібліотека має величезну колекцію медіатеки й володіє великою частиною писемної спадщини ерцгерцогства Штирії, у тому числі рукописами з монастирів Штирії й Карінтії, а також колекцією з університету єзуїтів.

Спорт. Спортивний центр в університеті пропонує безліч альтернативних і нових видів спорту – від футболу до Zumba. Асортимент курсів включає в себе різні рівні складності як для початківців, так і для конкурентоспроможних спортсменів і спортсменок. Крім стимулювання людей до більш фізично активного життя USI-курси сприяють комунікації серед студентів і викладачів, наприклад, на щорічному Kleeblatt-Cloverleaf – грандіозній спортивній події за участю кількох тисяч бігунів.

Проживання. Будучи університетським містом, Грац надає студентам різноманітні можливості розміщення. Залежно від конкретних запитів можна зробити вибір із широкого спектра студентських гуртожитків, окремих квартир, орендованого житла або нерухомості. У кожному разі, абітурієнти повинні завчасно почати пошук відповідного житла. Кімнати у студентських гуртожитках отримати складно через їх затребуваність, до того ж їх отримання вимагає певних реєстраційних процедур.

Харчування. Навколо університетського містечка існують так звані «Mensae» або університетські студентські ресторани. Вони пропонують студентам швидке та доступне харчування. Студенти, які отримали грант на навчання або чистий прибуток яких за попередній рік не перевищує 10 000 євро, мають право на так званий «Mensa stamp», що доступний в офісі Австрійського студентського союзу. Також вони отримують знижку на щоденне харчування. Крім того, існує ряд кафе й ресторанів в околицях університету і в самому кампусі, які також пропонують доступні за ціною страви.

Із запитаннями про навчання в Karl-Franzens-Universität Graz звертайтеся за телефоном у Києві: (044) 200-28-44.

Грацький університет імені Карла і Франца пропонує навчання за такими напрямами:

  • БІЗНЕС, ЕКОНОМІКА, МВА
  • ГУМАНІТАРНІ НАУКИ
  • ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНІ НАУКИ
  • ПРАВО, МІЖНАРОДНІ ВІДНОСИНИ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016