Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Варшавський університет Телефон в Україні: (044) 200-28-40
Польща, м. Варшава
http://uw.edu.pl/

Варшавський університет

Світове визнання, високорівневі програми і престиж випускників

Варшавський університет (пол. Warszawski Uniwersytet, міжнародна назва – University of Warsaw (UW)) – найпрестижніший державний університет і провідний науково-дослідний центр у Польщі, визнаний не тільки в Європі, а й у світі. З моменту заснування в 1816 році завдяки пріоритету високого рівня викладання й актуальних освітніх програм UW незмінно користується повагою та довірою багатьох тисяч випускників і кращих роботодавців.

На сьогодні у Варшавському університеті навчаються понад 53500 студентів, працюють більше 7000 професіоналів, серед яких 3556 викладачів. Функціонують 20 факультетів і 30 інших структурних підрозділів, у тому числі «Центр нових технологій Ochota», центр доклінічних досліджень, центр трансферу технологій тощо, а також широкий спектр новітніх лабораторій та астрономічна обсерваторія.

Університет співпрацює приблизно з 1000 іноземних установ і 240 зарубіжними партнерами у 52-х країнах, має більш ніж 1100 підписаних Erasmus-угод і 420 партнерських угод усередині країни, включаючи угоди про пряме співробітництво.

Рейтинг. Варшавський університет знаходиться у списку кращих 4 % серед університетів світового класу, а також займає лідируючі позиції у престижних міжнародних рейтингах, таких як академічний рейтинг університетів світу (AKA Шанхайський рейтинг), QS Top Universities, Times Higher Education World University Rankings і CHE Excellence Group 2010 (предмети: хімія, фізика). У 2011 році Варшавський університет був оголошений «Університетом № 1» у Польщі («Університетом № 2» у 2012 році) згідно з рейтингом, опублікованим у національних виданнях «Rzecz pospolita» та «Perspektywy».

Програми. UW пропонує програми бакалаврату (BA), магістратури (MA/MSc/LLM), MBA, докторантури (PhD) та післядипломної освіти, а також організує різні літні школи і професійно-технічні курси, ініціює впровадження міждисциплінарних програм і нових методів навчання. Усі освітні програми ідеально адаптовані до потреб мінливого світу, а також до запитів професійного ринку праці. До того ж усі вони приведені у відповідність із Болонським процесом. В університеті також діє міжнародна програма обміну студентами Erasmus, якісно збагачуючи навчальні програми.

Факультети: факультет прикладної лінгвістики, факультет прикладних суспільних наук і ресоціалізації, факультет «Artes Liberales», факультет біології, факультет хімії, факультет економічних наук, факультет педагогіки, факультет географії та регіональних досліджень, факультет геології, факультет історії, факультет журналістики та політології, факультет права та адміністрування, факультет менеджменту, факультет математики, інформатики та механіки, факультет сучасних мов, факультет сходознавства, факультет філософії і соціології, факультет фізики, факультет полоністики, факультет психології.

Студенти та викладачі. Варшавський університет створює прекрасні умови як для навчання, так і для наукової діяльності, що обумовлює наявність величезної кількості вчених зі світовим ім'ям й видатних професіоналів у своєму роді діяльності, які вийшли зі стін університету. Учені UW регулярно отримують престижні нагороди й виграють конкурси на здобуття наукових грантів. А студенти, у свою чергу, є переможцями багатьох студентських конкурсів і чемпіонатів. Завдяки науково-професійній освіченості випускники ВНЗ високо цінуються національними та міжнародними компаніями, будучи максимально конкурентоспроможними.

Випускники. Серед випускників Варшавського університету можна зустріти безліч відомих людей (президенти Польщі Лех Качинський, Броніслав Коморовський), успішних підприємців, визнаних учених і письменників (Болеслав Прус, Кшиштоф Бачинський, Єжи Сіверський), у тому числі лауреатів Нобелівської премії (Джозеф Ротблат – лауреат Нобелівської премії миру за зусилля, спрямовані на ядерне роззброєння в 1995 році, Леонід Гурвіц – лауреат Нобелівської премії з економіки у 2007 році).

Кампус і розташування. Територія, яку займає ВНЗ, величезна. Він складається із 3-х кампусів, розташованих у різних частинах Варшави (центральний кампус Śródmieście, Ochota і Służew). Їх лекційні зали здатні вмістити близько 66000 студентів, а науково-дослідні установи надати умови для роботи більш ніж 3000 наукових співробітників. Центральна бібліотека UW й основна адміністративна будівля розташовані на одній з головних вулиць Варшави, зовсім недалеко від історичного Старого міста, на колишньому «Королівському шляху», а також у безпосередній близькості від головного торгового й розважального району столиці. Варшава й сам університет пропонують безліч культурних (кіно, театр, опера, музеї, клуби і ресторани, концертні зали тощо) і спортивних заходів (велосипедні доріжки, футбольні стадіони, басейни, водні види спорту на річці). А близькість двох великих лісів (один з яких знаходиться в Національному парку Kampinoski) дозволяє студентам ненадовго віддалитись від суєти мегаполіса і насолодитися чистотою повітря та красою природи.

Інфраструктура. UW пропонує широкий спектр усіляких послуг, необхідних кожному студенту й молодому вченому, включаючи величезну бібліотеку, фасад будівлі якої нагадує відкриту книгу, а дах являє собою прекрасний сад, також кафе, бездротовий доступ до інтернету, спортивні центри, центри допомоги студентам з обмеженими фізичними можливостями, студентські клуби, центри допомоги іноземним студентам, лабораторії, центри здоров'я й багато чого іншого.

Проживання надається в численних гуртожитках, що належать Варшавському університету.

Отримати професійну консультацію з усіх питань, що стосуються прийому на навчання в університети Польщі, отримання польської візи, а також вивчення польської мови в Україні та Польщі, ви можете за телефоном програми «ОсвітаПоль» - (044) 200-28-40.

Варшавський університет пропонує навчання за такими напрямами:

  • БІЗНЕС, ЕКОНОМІКА, МВА
  • ГУМАНІТАРНІ НАУКИ
  • ПРАВО, МІЖНАРОДНІ ВІДНОСИНИ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016