Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Університет імені Йоганна Кеплера в Лінці Телефон в Україні: (044) 200-28-44
Австрія, м. Лінц
http://www.jku.at/

Університет імені Йоганна Кеплера в Лінці

Інноваційні програми, міжнародний престиж і багатство інфраструктури

Університет імені Йоганна Кеплера в Лінці (Johannes Kepler University, JKU) – це престижний австрійський державний університет, який є передовим у галузі освіти й науки, чиї програми визнані в усьому світі, а матеріально-технічна база вигідно виокремлює його не лише серед ВНЗ Австрії, а й Європи в цілому.

Університет був заснований у 1966 році й за відносно короткий час своєї історії зміг розвинутися в один з найбільших навчальних закладів Верхньої Австрії. Сьогодні його відрізняють міжнародна репутація, наявність угод про співпрацю з більш ніж трьома сотнями університетів-партнерів у більш ніж 50-ти країнах світу, прекрасний професорсько-викладацький склад (120 професорів і понад 1800 викладачів), наявність більше 19000 студентів, серед яких істотний відсоток складають іноземці, чудові кар'єрні перспективи для випускників, а також унікальні програми, які прагнуть відкрити кожному студенту захоплюючий світ науки.

Рейтинг. JKU входить у число кращих у світі молодих університетів (до 50-ти років). Уже другий рік поспіль у рейтингу «Times Higher Education 100 Under 50» він займає одне з перших сімдесяти місць. А маючи на території кампуса дев'ять активно діючих лабораторій імені Крістіана Доплера, JKU визнаний одним з найкращих університетів в Австрії.

Міжнародний рівень. Університет імені Йоганна Кеплера виходить за рамки «просто хорошого» австрійського навчального закладу і прагне постійно розвивати й розширювати свою міжнародну мережу. Широкий спектр програм і проектів, ініційованих і підтриманих чотирма факультетами та 120 інститутами JKU, привів до більше ста партнерських угод і контрактів з різними університетами, розташованими в сорока країнах на п'яти континентах. ВНЗ всіляко підтримує активний обмін гостьовими професорами, організує міжнародні заходи та конференції, проводить наукові дослідження у співпраці з університетами-партнерами по всьому світу. Різноманітні європейські та міжнародні програми (наприклад, ERASMUS) надають академічному викладацькому складу і студентам додаткові можливості особистісного та міжкультурного обміну в цілях їх кар'єрного та наукового зростання.

Програми. Університет пропонує міждисциплінарні та практико-орієнтовані освітні програми, розроблені з урахуванням потреб сучасного бізнесу та суспільства. Це більше 60 актуальних академічних програм, серед них 18 бакалаврських, 3 програми дипломного ступеня (у т. ч. сертифікація вчителів – teacher certification), 35 програм магістратури, 5 докторських програм і одна кандидатська – Ph. D. Університет є лідером на території Австрії в галузі дистанційного та інтернет-навчання (E-learning). Він єдиний, який у 2002 році запропонував мультимедійну програму права, а також програму «Multi-Media Studies Services SoWi» (MuSSS), яка дозволяє студентам на факультеті соціальних наук, економіки й бізнесу завершити частину своєї освіти за допомогою дистанційного навчання. Крім того, JKU пропонує програми безперервної освіти у співпраці з FernUniversität в Хагені спеціально для працюючих студентів.

Факультети:

1) факультет соціальних наук, економіки й бізнесу (SOWI) – програми, що пропонуються на даному факультеті, створені відповідно до стандартів національної й міжнародної якості. До того ж JKU – це єдиний університет в Австрії, який пропонує повний спектр освітніх програм у сфері соціальних, економічних і бізнес-досліджень;

2) юридичний факультет (RE) – JKU є єдиним австрійським університетом, який пропонує мультимедійну програму дипломної освіти в галузі права, а також має одну з найсучасніших і зручних для користувача юридичних бібліотек в Австрії, якою дуже пишається;

3) факультет інженерних і природничих наук (TN) – цей факультет тісно співпрацює з місцевими та міжнародними представниками бізнесу та промисловості, що створює численні ефекти синергії, які приносять користь як викладачам, так і студентам і випускникам. TN факультет пропонує широкий, міждисциплінарний спектр освітніх програм і високотехнологічні навчальні класи;

4) медичний факультет (MED) – новітній факультет, що відкрився 1 березня 2014 року. При цьому JKU – перший австрійський університет, який запропонував вивчення медицини згідно з новою системою «бакалавр-магістр». У рамках програми бакалаврату здійснюється співпраця з медичним університетом Граца. Планується на медичні спеціальності в майбутньому приймати близько трьохсот студентів на рік.

Інфраструктура. Кампус «Науковий парк» (Science Park) – це зосередження викладачів, студентів, бізнес- і промислових партнерів. Він являє собою сучасні об'єкти, розташовані в чотирьох нових будівлях загальною площею 51045 м², на базі яких проводяться передові наукові дослідження і здійснюється викладання самого високого рівня. Усі лекційні зали та аудиторії технічно оснащені відео- та мультимедійними проекторами, сучасними дошками, а також верхніми цифровими відеопроекторами, звуковими системами з гарнітурою кращих виробників та іншим новітнім обладнанням. Бібліотека (UB) пропонує більше 1250000 видань, близько 1200 найменувань друкованої періодики, більше 22000 електронних журналів і більше 23000 книг. На всій території комплексу можна безкоштовно підключитись до інтернету Wi-Fi, до того ж студентам надаються всілякі IT-послуги. Любителі спорту можуть знайти для себе багато цікавих можливостей. Розташований у безпосередній близькості від кампуса інститут фізкультури і спорту (University SPORTS Institute (USI)) пропонує широкий спектр спортивних заходів і занять для викладачів, співробітників і студентів. Музично обдаровані студенти можуть брати участь в університетському симфонічному оркестрі. А мережа університетських кафе Mensas, плюс численні кафетерії та паби завжди дають можливість смачно й недорого поїсти.

Проживання надається в одному з численних студентських гуртожитків, розташованих навколо університетського студентського містечка.

Із запитаннями про навчання в Johannes Kepler University звертайтеся за телефоном у Києві: (044) 200-28-44.

Університет імені Йоганна Кеплера в Лінці пропонує навчання за такими напрямами:

  • БІЗНЕС, ЕКОНОМІКА, МВА
  • IT-ТЕХНОЛОГІЇ
  • МЕДИЦИНА
  • ПРАВО, МІЖНАРОДНІ ВІДНОСИНИ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016