Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Університет природних ресурсів і природознавства у Відні, BOKU Телефон в Україні: (044) 200-28-44
Австрія, м. Відень
http://www.boku.ac.at/en/

Університет природних ресурсів і природознавства у Відні, BOKU

Інноваційні освітні програми та наукові дослідження

Університет природних ресурсів і природознавства у Відні (нім. – Die Universität für Bodenkultur Wien, BOKU; англ. – The University of Natural Resources and Life Sciences Vienna, the Alma Mater Viridis, BOKU) – австрійський державний університет міжнародного рівня та значення, який крім унікальних освітніх програм проводить активну науково-дослідну діяльність у сфері вивчення й охорони природних ресурсів, екології, біо- та нанотехнологій.

Заснований у 1872 році як коледж сільського та лісового господарства, університет за свою 140-річну історію досяг надзвичайного високого рівня розвитку й отримав визнання не лише в Європі, а й далеко за її межами. Він входить у число двохсот кращих університетів світу.

Маючи неофіційний статус «Університету життя» або «Зеленого університету», ВНЗ бере активну участь у громадському та політичному житті, робить неоціненний внесок у справу збереження та захисту природних ресурсів не тільки для нинішніх, а й майбутніх поколінь.

Співпраця. BOKU співпрацює з вченими всього світу з метою кристалізації питань майбутнього нашої планети та інноваційних рішень існуючих проблем. І в педагогічній діяльності університет також вийшов на міжнародний рівень, співпрацюючи із кращими ВНЗ та використовуючи, у тому числі, різні програми обміну студентами.

Особливості. Підключаючи природні та інженерні науки, соціальні науки та економіку й використовуючи, таким чином, міждисциплінарний підхід, університет прагне підвищити знання сталого використання природних ресурсів, зберігаючи їх гармонійне існування. У навчанні акцент робиться на розвитку в кожного студента здатності генерувати власні ідеї, гнучко обробляти інформацію і грамотно реагувати на нові виклики, розуміти складні міждисциплінарні відносини й на практиці застосовувати отримані знання.

Програми. Сьогодні для більш ніж 10000 студентів університет пропонує 9 бакалаврських програм, 25 магістерських і 4 докторські програми.

Теми. Основними напрямами навчання є лісове господарство, науки про правильну обробку деревини, менеджмент водних ресурсів, сільське господарство, харчова хімія та біотехнології, раціональне використання природних ресурсів та інженерна екологія, ландшафтний дизайн і ландшафтне планування, навколишнє середовище й менеджмент природних ресурсів.

Стипендії. ВНЗ передбачає виплату таких видів стипендій: 1) стипендії «за заслуги» призначені для студентів, які демонструють успішність вище середнього рівня; 2) стипендії «з урахуванням потреб» призначені для студентів, які потребують фінансової допомоги під час написання дисертаційної роботи. Такі стипендії видаються тільки у випадку, якщо тематика дослідження відповідає певним природоохоронним критеріям (вони можуть використовуватись на необхідні транспортні витрати або забезпечувати дороговартісні дослідження). Ці стипендії надаються Федеральним міністерством науки й досліджень.

Міжнародний рівень. В університеті діє програма «ERASMUS +», що дозволяє студентам BOKU проводити від 3-х до 12-ти місяців навчання в європейському ВНЗ-партнері. Також університет за допомогою Euroleague for Life Sciences (ELLS) – мережі провідних університетів, що співпрацюють у галузі раціонального використання природних ресурсів, сільського та лісового господарства, наук про життя, ветеринарії, наук про продукти харчування та екологічних наук, – бере участь у багатьох міжнародних (освітніх) проектах, таких як міжнародні магістерські програми, літні школи, наукові студентські конференції та ін. У ВНЗ діють програми видачі грантів (стипендій) CEEPUS, KUWI, Marshall Plan (США) та інші. Також для магістрантів існує можливість Joint Study – навчання протягом чотирьох місяців у Північній, Центральній і Південній Америці, Австралії та Нової Зеландії. До того ж діє програма Joint Study Freemover, що розширює можливості виходу за межі Європи завдяки навчанню в будь-якому університеті світу протягом чотирьох місяців.

Інфраструктура представлена унікально обладнаними лабораторіями та навчальними кімнатами, де все виконано за останнім словом науки й техніки. Діє бібліотека, яка пропонує не тільки свої багаті матеріалами фонди, а й широкий спектр послуг. Надаються також і різноманітні IT-послуги. На всій території є доступ до бездротового інтернету.

Із запитаннями про навчання в BOKU звертайтеся за телефоном у Києві: (044) 200-28-44.

Університет природних ресурсів і природознавства у Відні, BOKU пропонує навчання за такими напрямами:

  • ГУМАНІТАРНІ НАУКИ
  • ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНІ НАУКИ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016