Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Технічний університет Граца Телефон в Україні (044) 200-28-44
Австрія, м. Грац
http://portal.tugraz.at/portal/page/portal/TU_Graz

Технічний університет Граца

Унікальні освітні програми, високорівневе викладання й відмінна конкурентоспроможність випускників

Технічний університет Граца (нім. Technische Universität Graz, TU Graz; англ. Graz University of Technology) – австрійський державний університет, який є одним з десяти найбільш престижний ВНЗ Європи; це університет, який робить вагомий внесок у стійкий розвиток суспільства, економіку і стан навколишнього середовища завдяки своїм конкурентоспроможними випускникам – топ-менеджерам і кращим виконавцям у своїй професійній сфері.

Історія університету бере свій початок у 1811 році з моменту відкриття ерцгерцогом Іоганном навчального закладу, названого на його честь Joanneum. Уряд федеративної землі Штирія, столицею якої є місто Грац, у 1864 році перетворив ВНЗ на установу вищої професійної освіти з ім'ям «Вища технічна школа». А в 1874 році навчальний заклад було удостоєно стати державним. У 1955 році він офіційно набуває статус університету, а в 1975 отримує сучасну назву – Технічний університет Граца і розділяється на п’ять факультетів. Найновітніші перетворення відбулись у 2004 році, коли студенти ВНЗ отримали можливість навчатись уже на семи факультетах, а сам університет став юридичною особою у громадському правовому полі, маючи у своїй структурі 104 інститути.

Програми. Особливою гордістю університету є програми магістратури (MSc) та докторантури (PhD), які користуються величезним попитом на міжнародному рівні. Також TU Graz пропонує широкий спектр бакалаврських програм і дві програми педагогічної освіти. При цьому Технічний університет Граца – єдиний в Австрії, який має таку кількість міжвузівських програм, зокрема спільно із Грацьким університетом імені Карла і Франца. Усі вони збалансовані за співвідношенням фундаментальних і прикладних дисциплін та орієнтовані на актуальні потреби не лише сьогодення, а й майбутнього.

Факультети: факультет архітектури, інженерно-будівельний факультет, факультет машинобудування та економічних наук, факультет електроніки та обчислювальної техніки, факультет технічної математики і технічної фізики, факультет технічної хімії, технологічних методів і біотехнологій, факультет інформатики та біомедичної інженерії.

Міжнародне співробітництво. Технічний університет Граца співпрацює з безліччю університетів і науково-дослідних інститутів, а також з бізнес-структурами, у тому числі в освітній сфері, з різними фірмами та виробничими організаціями, що відіграє в підсумку ключову роль при працевлаштуванні випускників. Він є провідним австрійським ВНЗ за кількістю угод, що дозволяють проводити фундаментальні дослідження та здійснювати промислове впровадження отриманих результатів. Заклад бере участь у більш ніж 90 європейських проектах. Також університет має розвинену мережу (network) випускників, які підтримують один одного й допомагають кар'єрному просуванню.

Відомі випускники. Безсумнівно, успіх університету протягом усієї його багатої подіями історії був заснований на видатних досягненнях студентів, випускників і викладачів, які зробили унікальний внесок у світову науку і практику. Серед них Річард Цсігмонді, який отримав Нобелівську премію з хімії в 1926 році, всесвітньо відомий геніальний вчений Нікола Тесла, Фрідріх Мос, Фердінанд Віттенберг, Карл Терцгарі (один з основоположників механіки ґрунтів, Ойген Зенгер (автор ідеї суборбітального бомбардувальника, що «рикошетує» у повітрі) та інші.

Інфраструктура. Крім світлих і просторих аудиторій, повністю обладнаних навчальних кімнат, майстерень, величезної бібліотеки TU Graz надає студентам всіляку адміністративну, науково-дослідну допомогу та послуги, а також IT-підтримку, у ньому діють інформаційний кар'єрний офіс, студентське ательє, студентська рада й безліч інших організаційних структур, покликаних супроводжувати і вчасно допомагати й підтримувати студентів на всіх етапах їх перебування в університеті.

Розташування. Університет розташований в епіцентрі економічного району Граца, що робить його зосередженням блискучого викладання та досліджень, максимально сконцентрованих на Півдні Австрії. Грац, у свою чергу, є центром федеральної землі Штирія й другим за величиною містом Австрії. Протягом багатьох років він уважається містом студентів завдяки великій кількості університетів, розташованих у ньому. Також місто має безліч визначних пам'яток. У 1999 році центр Старого міста Граца був оголошений ЮНЕСКО світовою культурною спадщиною. А у 2003 році Грац був обраний культурною столицею Європи.

Проживання. Технічний університет Граца не має власних студентських гуртожитків, тому всіляко допомагає при виборі житла.

Із запитаннями про навчання у Graz University of Technology звертайтеся за телефоном у Києві: (044) 200-28-44.

Технічний університет Граца пропонує навчання за такими напрямами:

  • БІЗНЕС, ЕКОНОМІКА, МВА
  • ГУМАНІТАРНІ НАУКИ
  • IT-ТЕХНОЛОГІЇ
  • ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНІ НАУКИ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016