Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Віденський університет MODUL Телефон в Україні: (044) 200-28-44
Австрія, м. Відень
http://www.modul.ac.at/

Віденський університет MODUL

Високоякісні освітні програми і престиж випускників

Віденський університет MODUL (MODUL University Vienna, скороч. MU Vienna) – міжнародний приватний університет з англомовним викладанням, що належить Віденській Торгово-промисловій палаті – найбільшому постачальнику приватної освіти в Австрії.

Історія ВНЗ сягаэ корінням у 1908 рік, у момент відкриття професійно-технічного училища «MODUL коледж», що швидко завоював авторитет і сформував традиції навчання спеціальностям в галузі туризму та гостинності. За більш ніж сто років свого існування бренд «MODUL» придбав передовий досвід у сфері освіти, що визначило закономірну появу заснованого у 2007 році Віденського університету MODUL як навчального закладу високого рівня.

Акредитація. Усі освітні програми акредитовані агентством із забезпечення якості та акредитації Австрії (AQ Austria), яке у свою чергу є членом Європейської асоціації із забезпечення якості вищої освіти (ENQA). Із 2012 року програми MU Vienna, що спеціалізуються на туризмі, акредитовані UNWTO Themis, заснованій сертифікаційної системою TedQual. Також університет отримав визнання в таких країнах, як Туреччина, Саудівська Аравія, Оман, Китай і Тайвань.

Програми. Першокласна освіта в галузі туризму та готельного менеджменту, міжнародного менеджменту, сталого розвитку, державного управління та нових медіа-технологій забезпечує випускникам керівні посади в усьому світі. Із цією метою університет пропонує найсучасніші й затребувані програми бакалаврату та магістратури (BBA, BSc, MSc, MBA), а також робить особливий акцент на програмі аспірантури (PhD).

Факультети: факультет прикладної статистики та економіки, факультет міжнародного менеджменту, факультет нових технологій засобів масової інформації, факультет туризму та управління послугами, факультет державного управління та сталого розвитку.

Особливості. Університет поєднує в собі сильну академічну базу з відданістю сталому розвитку та інноваціям як ключовим факторам довгострокового успіху. Славу йому принесли високий рівень задоволеності студентів і відмінний професіоналізм випускників. Викладання ведеться відомими австрійськими та іноземними вченими й методично компетентними педагогами, які мають намір усіляко перетворювати цей молодий ВНЗ в міцну наукову платформу у своїй галузі. У своїй роботі MODUL незмінно спирається на міжнародну мережу університетів-партнерів, комерційних підприємств і державних установ.

Академічні партнери: Віденський університет природних ресурсів і наук про життя (BOKU), Австрійська асоціація приватних університетів (ÖPUK), а також такі закордонні університети-партнери, як: Державний університет Сан-Франциско (США); університет Темпл (Філадельфія, США); університет центральної Флориди (Орландо, США); університет Східної Кароліни (США); NHTV Breda університет прикладних наук (Нідерланди); університет Суррей (Великобританія); Босфорський університет (Туреччина); Дублінський інститут технології (Ірландія); університет Вікторії (Австралія); Universidad Anahuac Mayab (Мексика); Гонконгський політехнічний університет (Китай); університет Південної Данії (Данія); університет Тейлора (Малайзія); бізнес-школа Ля-Рошель і Tsi університет Імені Рамона Льюля.

Розташування. Університетське містечко розташоване на Каленбергу (Kahlenberg) – мальовничому пагорбі із захоплюючим видом на столицю Австрії.

Інфраструктура. Крім світлих і просторих аудиторій, прекрасної тераси із затишним кафе університет пропонує своїм студентам сервісний центр, який допомагає при вирішенні питань під час вступу, включаючи оформлення віз і т. п., надає інформацію про варіанти академічного обміну (ВВА), про позакласні заходи й багато-багато іншого; також у процесі навчання надається всіляка академічна, адміністративна та інформаційна допомога, діють бібліотека, комп'ютерний зал на 32 робочих місця та кар'єрний центр.

Проживання. Як і більшість австрійських університетів, MODUL не має свого власного гуртожитку, тому пропонує своїм студентам великий вибір арендованого житла, використовуючи підписані контракти з місцевими провайдерами. Діє система бронювання.

Із запитаннями про навчання у Віденському університеті MODUL звертайтеся за телефоном у Києві: (044) 200-28-44.

Віденський університет MODUL пропонує навчання за такими напрямами:

  • БІЗНЕС, ЕКОНОМІКА, МВА
  • IT-ТЕХНОЛОГІЇ
  • ГОТЕЛЬНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016