Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Віденський університет економіки і бізнесу (WU) Телефон в Україні (044) 200-28-44
Австрія, м. Відень
http://www.wu.ac.at/

Віденський університет економіки і бізнесу (WU)

Висока якість програм, відмінне викладання та чудові кар'єрні можливості

Віденський університет економіки і бізнесу (нім. Wirtschaftsuniversität Wien, WU) - найбільший державний ВНЗ в Австрії, а також у всій Європі, який готує висококваліфікованих фахівців у галузі бізнесу та економіки, підприємницького права й соціальних наук.

WU пропонує своїм студентам високорівневі освітні програми, ефективну організацію та управління, а також широкий спектр напрямків і науково-дослідних можливостей. Програми університету для отримання ступеня стабільно займають лідируючі позиції у престижних міжнародних рейтингах. Але найголовнішим критерієм його якості, без сумнівів, є акредитація EQUIS (2007 року), наявність якої гарантує правильність вибору даного закладу. Що, до речі, підтверджується величезною кількістю студентів з Австрії та з-за кордону (24 000).

З історії вузу. Університет був заснований 1-го жовтня 1898 року як Імператорська академія експорту, націлена на майбутню зайнятість випускників у міжнародній торгівлі. У 1975 році ВНЗ був перейменований у Віденський університет економіки та бізнес-адміністрування. У 1989 році він став членом WU PIM (Partnership in International Management), будучи одним з перших вузів країни, які приєдналися до цієї мережі (спільноти європейських шкіл менеджменту і міжнародних компаній). А в 2004 році WU отримав повну автономію, надану австрійським Міністерством освіти, науки і культури, після чого в ньому почалися якісно нові перетворення. У тому числі включення у Болонський процес.

Акредитація. У 2007 році WU став першим австрійським університетом, який отримав акредитацію EQUIS. EQUIS (European Quality Improvement System) є міжнародно-визнаною акредитаційної системою, запропонованою Європейським фондом розвитку менеджменту (EFMD). Всі програми МВА WU Executive Academy акредитовані AMBA. AMBA (Асоціація МВА) - одне з провідних світових агентств з акредитації, поряд з відомими EQUIS, AACSB і FIBAA. В даний час лише 191-а бізнес-школа у більш ніж 70-ти країнах (станом на червень 2012 року) отримали акредитацію AMBA. WU є одним з усього лише п'яти AMBA акредитованих університетів у німецькомовному світі.

Рейтинг. Відповідно до щорічного рейтингу бізнес-шкіл та академічних програм The Financial Times в 2013 році програма WU «Міжнародне бізнес-адміністрування» зайняла 22-е місце, а програма «Магістр в галузі міжнародного менеджменту», яка в Австрії доступна виключно у WU, як і раніше займає відмінне сьоме місце. У тому ж Financial Times у рейтингу «European Business School 2013» WU зайняв 42-е місце. При цьому всього вісім німецькомовних університетів і в цілому 75 кращих бізнес-університетів отримали право на участь у цьому рейтингу. Треба враховувати, що кількість вищих навчальних закладів, що пропонують бізнес-програми в Європі, налічує понад 1900. В останньому FORMAT Uni-Ranking (2013) WU з програмами ступеня по «Бізнес-праву» посів перше місце, а дві інші WU-програми увійшли в ТОП-5. Ці результати дають зрозуміти, що WU бере безпосередню й активну участь у стандартизації бізнес-освіти в Австрії. Крім цього, в німецькомовному світі за даними газети Handelsblatt WU зайняв 16 місце в рейтингу вересня 2013 серед університетів Німеччини, Австрії та Швейцарії і відповідно їх факультетів економіки.

Структура. Віденський університет економіки і бізнесу структурований таким чином. Він складається з 11 академічних факультетів (департаментів), що утворюють основу організаційної структури WU, та доповнюються 16 науково-дослідними інститутами та 3 центрами компетенцій.

Факультети: факультет державного та податкового права, факультет економіки, факультет фінансів, бухгалтерського обліку та статистики, факультет іноземних мов ділового спілкування, факультет глобального бізнесу і торгівлі, факультет інформаційних систем та операцій, факультет менеджменту, факультет маркетингу, факультет соціальної економіки, факультет стратегії та інновацій.

Науково-дослідні інститути: CEE юриспруденція, обчислювальні методи, співпраця і кооперативи (Co-Operation and Co-Operatives), економіка старіння, європейські справи, сімейний бізнес, менеджмент охорони здоров'я та економіки, людський капітал і розвиток, вільні професії, міжнародне оподаткування, нормативна економіка, дослідження ринкового капіталу, економіка просторового та нерухомого майна, менеджмент ланцюгів постачаня, міське господарство і керування.

Кампус. Інтернаціоналізм, інновації, різноманітність - ці характеристики абсолютно точно відповідають загальній концепції нового кампусу WU і є матеріальною реалізацією уявлень про сучасний університет. Центральна будівля, бібліотека і навчальний центр знаходяться в оточенні п'яти будівель, побудованих шістьма всесвітньо відомими архітекторами. 55000 м ² загальної та 100000 м ² житлової площі кампуса є відкритим і загальнодоступним простором. Кампус був розроблений відповідно до принципів «зеленого будівництва», тобто крім усього передбачає отримання великої частини необхідної енергії шляхом використання геотермальної енергії з підземних вод. Ще однією ключовою особливістю кампуса WU є безбар'єрна доступність - ніяких парканів і обмежень. Вся територія містечка спеціально обладнана для людей з обмеженими фізичними можливостями, в т.ч. що використовують інвалідні візки, також є тактильна система наведення для студентів з обмеженнями зору. Студентське містечко зручно розташоване між двома станціями метро, а це означає, що до нього дістатися зовсім нескладно. До того ж, не лише його будівлі, а й навколишня територія пропонує безліч можливостей для спілкування і приємних зустрічей.

Інфраструктура. Новий кампус вузу, що використовує найсучасніші інновації, - це прекрасне місце як для навчання, так і для життя. У ньому облаштовано 3000 робочих місць, що в три рази більше, ніж у старій будівлі в дев'ятому окрузі Відня. За винятком двох IT-навчальних кімнат, всі класи мають природне освітлення і таким чином створюють комфортну і приємну атмосферу навчання. Всі вони поділені на чотири категорії: конференц-зали (на 30 місць), класні кімнати (на 60 місць, у тому числі з П-подібним розміщенням столів), аудиторії (на 120 місць) і класні кімнати на 180 місць. Практично всі класи в новому кампусі оснащені смарт-та/або білими дошками. Таким чином, подвійна проекція дозволяє не тільки якісно представити різні навчальні презентації, а й забезпечує видимість інформації для кожного студента, незалежно від його розташування в аудиторії. Також новий кампус пропонує п'ять комп'ютерних класів з новітнім програмним забезпеченням. А за межами навчальних приміщень передбачено безліч місць для самостійного вивчення матеріалів і спільного навчання в групі з друзями, а також місця, в яких можна просто відпочити між парами. В університеті є й бібліотека з величезним фондом всієї необхідної літератури.

Сервісні підрозділи. У WU продумана допомога студентам на всіх етапах їх перебування в університеті. Функціонують студентський союз (ÖH WU), IT-обслуговування, центр мовних ресурсів, міжнародне бюро та кар'єрний центр ZBP. Також працюють термінали самообслуговування, онлайн-консультації та багато іншого.

Проживання надається на території кампусу, а також є можливість орендувати зручне житло поблизу нього.

Із запитаннями про навчання у Wirtschaftsuniversität Wien звертайтеся за телефоном у Києві: (044) 200-28-44.

Віденський університет економіки і бізнесу (WU) пропонує навчання за такими напрямами:

  • БІЗНЕС, ЕКОНОМІКА, МВА
  • ПРАВО, МІЖНАРОДНІ ВІДНОСИНИ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016