Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Webster University (Vienna Campus) Телефон в Україні: (044) 200-28-44
Австрія, м. Відень
http://www.webster.ac.at/

Webster University (Vienna Campus)

Приватний університет з міжнародним визнанням

Університет Webster – це приватний вищий навчальний заклад, заснований в 1915 році в місті Сент-Луїс, штат Міссурі, США, де, як і раніше, знаходиться його головне відділення. Через роки роботи на батьківщині університет вийшов на світовий рівень. Його перше міжнародне відділення було відкрито в Женеві в 1978 році. А вже в 1981 році був заснований австрійський філал у Відні. Сьогодні кампуси ВНЗ розташовані як в Європі (у Женеві, Лондоні, Лейдені, Відні), так і в Азії (у Таїланді та Шанхаї). Студенти університету можуть навчатись у міжнародному кампусі протягом одного й більше семестрів.

Університет Webster у Відні є незалежним некомерційним вищим навчальним закладом, випускники якого отримують ступінь бакалавра або магістра з гуманітарних наук, соціології, бізнесу, менеджменту, інформаційних технологій і засобів зв'язку.

Акредитація. Університет Webster акредитований NCA – одним із провідних акредитаційних агентств США. Диплом, який отримують випускники університету Webster, офіційно визнається більшістю університетів і роботодавців у всьому світі. Також можна бути впевненим, що отримана вища освіта буде відповідати стандартам якості, прийнятим NCA. Університет Webster також акредитований в Австрії австрійським міністерством освіти, і з 1996 року його MBA-програма (Master Business Administration – магістр з управління бізнесом) була акредитована незалежним міжнародним агентством FIBAA – організацією з акредитації управління/адміністрування міжнародного бізнесу та торгівлі. Таким чином, випускники отримують американо-австрійський диплом, що має офіційне міжнародне визнання.

Можливість розвитку. Студенти також отримують можливість вивчати цілий ряд різноманітних дисциплін, перш ніж вибрати основну спеціалізацію. Тобто можна будувати програму навчання відповідно до індивідуальних інтересів і потреб. Кожний буде вдосконалювати такі важливі навички, як навички ефективного спілкування, уміння аналізувати та вирішувати комплексні проблеми, уміння адаптуватись до мінливого світу, а також отримає всебічну й гармонійну освіту, яка стане чудовим стимулом для наукового, професійного, суспільного й особистого зростання.

Професори університету Webster приділяють увагу як теоретичним, так і практичним аспектам викладання. Професорсько-викладацький склад володіє як високою академічної кваліфікацією, так і досвідом професійної діяльності у своїх наукових областях. Студенти будуть застосовувати теорії та концепції, що вивчаються на заняттях, до реальних світових проблем. Закінчивши університет Webster, випускники вже будуть відмінно підготовлені до професійної кар'єри.

Університет і весь світ. Кожний, хто поступає вчитися, стає членом всесвітнього співтовариства університету Webster, яке налічує 20000 осіб, і зможе вільно вибирати місце навчання у США або в будь-якому із шести міжнародних університетських містечок Webster в Європі та Азії.

Міжнародне середовище. Студенти навчаються й живуть разом із 500 студентами – представниками ста національностей, з різними культурними й релігійними традиціями, соціально-економічним походженням, життєвим досвідом, що додатково збагачує та розширює їх світогляд.

Індивідуальний підхід. В університеті на 500 студентів припадають сто професорів і викладачів і тридцять штатних співробітників. А це означає, що кожному приділяються персональна увага та підтримка, необхідні для успішного навчання.

Подорожі по Європі. Студентський навчальний центр університету Webster знаходиться всього у п'ятнадцяти хвилинах їзди від центра Відня, міста, яке є ідеальною точкою для подорожей по Європі. На відстані короткого авіаперельоту від Відня знаходяться такі перлини європейської культури та історії, як Прага, Будапешт, Мюнхен, Трієст і Зальцбург. Усе це абсолютно доступно для студентів університету та вітається як важливий аспект захоплюючого і незабутнього навчання.

Студентський склад. Приблизно 500 студентів із 60-ти країн, з яких 350 студентів і 150 аспірантів.

Професорсько-викладацький склад. Близько ста викладачів із 20-ти країн.

Мова навчання – англійська.

Розташування. Університет Webster у Відні розташований на березі річки Дунай у 15-ти хвилинах їзди від центра міста.

Проживання надається у студентському гуртожитку Donaufeld Studentheim, яке має у своєму розпорядженні двомісні мебльовані кімнати з усіма необхідними зручностями.

Із запитаннями про навчання у Webster University звертайтеся за телефоном у Києві: (044) 200-28-44.

Webster University (Vienna Campus) пропонує навчання за такими напрямами:

  • БІЗНЕС, ЕКОНОМІКА, МВА
  • ДИЗАЙН, МИСТЕЦТВО, АРХІТЕКТУРА
  • ГУМАНІТАРНІ НАУКИ
  • ПРАВО, МІЖНАРОДНІ ВІДНОСИНИ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016