Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Університет менеджменту у Варшаві (WSM у Варшаві) Телефон в Україні (044) 200-28-40
Польща, м. Варшава
http://www.kaweczynska.pl/

Університет менеджменту у Варшаві (WSM у Варшаві)

Престижний ВНЗ для успішної кар'єри

Університет менеджменту у Варшаві (Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie) – це недержавний вищий навчальний заклад, заснований у 1995 році Асоціацією економічних ініціатив у Варшаві.

Університет пропонує іноземним студентам програми навчання І та ІІ ступеня – бакалаврату та магістратури відповідно, що викладаються польською мовою за такими напрямами, як право, адміністрація, інформатика, національна безпека, управління, управління і технології виробництва, міжнародні відносини і педагогіка.

Нагороди та визнання. У 2005 році WSM був внесений у «Золоту книгу Мазовецького бізнесу» за перемогу й перше місце в категорії «Освіта» на конкурсі «Мазовецька фірма року 2004», а у 2006 році отримав визнання Європейського відділу якості та екології - сертифікат «Гарантія Найвищого Якості »і титул лауреата за якість навчання. WSM багаторазово нагороджувався «Європейської медаллю», що присуджується елітним і шанованим Business Centre Club. Керівництво ВНЗ також має безліч нагород за свій неоціненний внесок в освіту.

Акредитація. Університет менеджменту одним з перших в Польщі отримав акредитацію «Edexcel international». Із 2003 року WSM належить до британської системи акредитації BTEC, дипломи якої визнаються в більш ніж ста країнах світу. У 2004 році університет отримав сертифікат Edexel.

Співпраця. З жовтня 1995 року університет співпрацює з ELMS College у Сполучених Штатах Америки, а з 1997 року студенти отримали можливість навчатись у ньому за програмою обміну. У 2003 році був підписаний договір про співпрацю з Академією муніципального управління Києва, у відповідності з його умовами був створений українсько-польський інститут управління, що базується в Києві. 9 листопада 2004 ректори Школи менеджменту у Варшаві та Брестського державного технічного університету в Білорусі підписали угоду про співпрацю між двома університетами. Угоду про співробітництво університет підписав також з HEC Liege (Бельгія), 1999, і Національним (Fitilas) коледжем (Патра, Греція), 2008. Угоди передбачають, зокрема, спільні дослідження, взаємний обмін студентами для навчання, обмін публікаціями, підручниками й методичною допомогою, спільну організацію науково-педагогічних стажувань для викладачів та аспірантів, обмін інформацією про плановані конференції і наукові семінари, художній обмін студентських команд, проведення спортивних змагань між командами обох університетів.

Подальше працевлаштування. При ВНЗ активно працює агентство працевлаштування, яке всіляко допомагає студентам при виборі місць для проходження практики та стажування, а також бере участь у підготовці до майбутньої роботи, надаючи консультативну допомогу в питаннях написання мотиваційного листа, співбесіди з роботодавцями та розгляду вакансій.

Стипендії. Студенти університету менеджменту можуть отримати матеріальну допомогу у вигляді: 1) соціальної стипендії (на чотири місяці); 2) спеціальної стипендії для студентів з обмеженими фізичними можливостями; 3) стипендії ректора для студентів з кращою успішністю (для студентів II ступеня – вони можуть отримати стипендію за останній рік навчання І ступеня за умови, що почали навчання II рівня не пізніше ніж через один рік після закінчення навчальної програми І ступеня); 4) гранти.

Кампус. Будівля університету абсолютно унікальна, вона повністю відповідає усім новітнім вимогам й облаштована відповідно до найсучасніших технологій. Саме тому його назва «Кампус III-го тисячоліття» так органічно сприймається студентами вузу. Кампус має площу більше 20000 м2, у ньому розташовані лекційні зали, аудиторії для практичних занять і лабораторних робіт, комп'ютерні класи, бібліотеки, величезний спортивний комплекс із басейном 25 × 12,5 м, спортивним і тренажерним залами для професійних силових та аеробних тренувань, є підземна парковка на близько 300 місць, а також концертний зал на 700 місць, «Будинок студента» й затишні кафе.

Проживання надається в чотириповерховому студентському гуртожитку «Dom Studenta», що належить Університету менеджменту.

Отримати професійну консультацію з усіх питань, що стосуються прийому на навчання в університети Польщі, отримання польської візи, а також вивчення польської мови в Україні та Польщі, ви можете за телефоном програми «ОсвітаПоль» - (044) 200-28-40.

Університет менеджменту у Варшаві (WSM у Варшаві) пропонує навчання за такими напрямами:

  • ГУМАНІТАРНІ НАУКИ
  • ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНІ НАУКИ
  • ПРАВО, МІЖНАРОДНІ ВІДНОСИНИ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016