Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Академія фінансів та бізнесу Vistula Телефон в Україні (044) 200-28-40
Польща, м. Варшава
http://www.vistula.edu.pl/

Академія фінансів та бізнесу Vistula

Кар'єро-орієнтоване навчання у кращих фахівців своєї справи

Академія фінансів і бізнесу Vistula (Akademia Finansów i Biznesu Vistula) – це престижний вищий навчальний заклад, діяльність якого пов'язана зі знаменитими польськими та закордонними фірмами та організаціями, наприклад, такими, як Perspektywy i Rzeczpospolita, Home & Market або Business Center Club.

Академія фінансів і бізнесу Vistula, заснована в 1992 році, разом з Європейською академією мистецтв і Варшавській школою туризму й рекреації складають групу університетів Vistula. Vistula – це відомий бренд, який існує довше за інших на ринку приватних ВНЗ Польщі.

Місією Академії фінансів і бізнесу Vistula є надання освіти високого рівня міжнародним студентам, ураховуючи їх потреби та побажання.

Творцями ВНЗ є видатні експерти, що мають реальний вплив в економічній і суспільній сферах, зокрема: професор Krzysztof Rybiński – віце-президент Національного банку Польщі, професор Andrzej Olechowski – колишній міністр фінансів, а також міністр закордонних справ, професор Longin Pastusiak – колишній голова Парламентської асамблеї НАТО.

Академія фінансів і бізнесу Vistula тісно співпрацює з фірмами й охоче підтримує всі починання студентів у сфері бізнесу, чим і виділяється на польському ринку освіти. Університет пропонує абітурієнтам навчання в бакалавраті, інженерії та магістратурі, а також в аспірантурі. Навчання проводиться польською (за 15-а напрямами), англійською (за 7-а напрямами) та за змішаною програмою з викладанням і польською, й англійською мовою.

Головною метою діяльності Академії фінансів і бізнесу Vistula є найкраща підготовка студентів до майбутньої успішної кар'єри, визначення очікувань роботодавців як на місцевому, так і на міжнародному рівні, починаючи з маленьких фірм і закінчуючи величезними корпораціями. Програма навчання спирається на багаторічний досвід кращих викладачів. Саме завдяки цьому студенти отримують не тільки структуровані теоретичні знання, а й відрізняються незамінною практичною підготовкою та навичками самостійного вирішення проблем, з якими доводиться щодня стикатись у професійному житті.

Рейтинги ВНЗ. Академія фінансів і бізнесу Vistula посіла почесне шосте місце серед приватних ВНЗ у рейтингу «Perspektywy» 2013. Також вона отримала нагороду «Awans 2011» за стрімке підвищення своєї репутації на ринку освіти й несподіване переміщення із 36 місця в 2010 р. на 18-е місце в 2011 г. у рейтингу щомісячника «Awans 2011» і газети «Rzeczposplita». Організатори конкурсу насамперед оцінили професіоналізм наукових кадрів Академії фінансів і бізнесу Vistula, а також її інтернаціоналізацію – можливість навчання на різних мовах і створення сприятливих умов для іноземних студентів. У рейтингу ВНЗ-2011 тижневика «Wprost» Академія фінансів і бізнесу Vistula зайняла восьме місце в категорії приватних ВНЗ, стрімко перескочивши з одинадцятого місця, отриманого у 2010 р. «Wprost» відзначив динамічний розвиток академії, високий рівень викладання видатних наукових кадрів, комбіновані програми навчання й роботи (Academy of Excellence, Cooperative Education), а також позитивні відгуки роботодавців про випускників.

Сертифікати. Академія фінансів і бізнесу Vistula вже втретє була відзначена сертифікатом «Університет лідерів», а згодом додатково – срібним сертифікатом. Сертифікат «Університет лідерів» присуджується лише тим вищим навчальним закладам, які надають величезне значення розвитку освітньої системи, пов'язуючи її зі світом бізнесу й дозволяючи своїм студентам застосовувати отримані знання на практиці. Фонд вручив статуетки «Aurea Praxis» ректорам, які відрізняються своїм цікавим підходом до навчання і зробили незамінний внесок в систему сучасної освіти. Статуетку отримав і доктор наук, професор Krzysztof Rybiński – ректор Академії фінансів і бізнесу Vistula.

Нагороди. Академія отримала нагороду в конкурсі «Słoneczniki» за проект «Dziecięca Akademia Przedsiębiorczości» (Дитяча академія підприємництва). ВНЗ отримав дану нагороду завдяки своєму інноваційному підходу до системи освіти. Редакція Home & Market визнала Академію фінансів і бізнесу Vistula «Кращим бізнес-партнером» серед усіх ВНЗ Польщі.

Акредитація. ВНЗ акредитований CEEMAN – однієї з найбільш престижних акредитацій у сфері управління, яка визнається вищими навчальним закладам. CEEMAN об'єднує 210 установ та індивідуальних представників з більш ніж 50-ти країн Європи, Північної та Південної Америки, Африки та Азії. Також він отримав акредитацію WACE. The World Council and Assembly on Cooperative Education (WACE) є єдиною організацією, повністю присвяченою освіті. Нею підтримуються програми, які об'єднують практичний досвід з навчанням. Академія фінансів і бізнесу Vistula є членом WACE з 2010 р. До того ж академія отримала акредитацію Міжнародного співтовариства установ вищої освіти – International Association of Universities (IAU), – об'єднуючого в собі інститути та організації з понад 120-ти країн і співпрацючого з різними міжнародними, регіональними та державними організаціями, пов'язаними безпосередньо із системою освіти.

Нагороди. Академія була нагороджена двома медалями: Medal Europejski XXI 2010 за післядипломне навчання «Управління інформацією і знаннями в системах інформатики» (Medal Europejski є некомерційною польської нагородою, пов'язаною із принципами ЄС у сфері підприємницької діяльності. Згідно з її ідеєю, виділяються товари та послуги, які своєю якістю та стандартами абсолютно не відрізняються від європейського рівня) і Medal Europejski XX 2010 – ВНЗ був визнаний установами Business Center Club та Європейським економічним та інформаційним комітетом як найбільш інноваційна програма COOP-EDU (Cooperative Education).

В рамках даної програми академія укладає партнерські угоди з обраними роботодавцями. Завдяки таким програмам студенти здобувають нові знання та вміння, які обов'язково знадобляться у професійній кар'єрі, а також отримують підтверджуючі сертифікати. Важливим елементом програми COOP-EDU є професійна практика у фірмах-партнерах. Такі програми роблять випускників помітними на ринку праці.

Проживання надається у студентських гуртожитках завдяки офіційному партнеру вузу Hosteluv.pl.

Отримати професійну консультацію з усіх питань, що стосуються прийому на навчання в університети Польщі, отримання польської візи, а також вивчення польської мови в Україні та Польщі, ви можете за телефоном програми «ОсвітаПоль» - (044) 200-28-40.

Академія фінансів та бізнесу Vistula пропонує навчання за такими напрямами:

  • БІЗНЕС, ЕКОНОМІКА, МВА
  • ГУМАНІТАРНІ НАУКИ
  • IT-ТЕХНОЛОГІЇ
  • ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНІ НАУКИ
  • ГОТЕЛЬНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ
  • ПРАВО, МІЖНАРОДНІ ВІДНОСИНИ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016