Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


American Graduate School of Business (AGSB) Телефон в Україні (044) 200-28-44
Швейцарія, м. La Tour-de-Peilz
http://www.agsb.ch/

American Graduate School of Business (AGSB)

Швейцарська якість американських освітніх програм

Американська вища школа бізнесу (AGSB) – це університет, який був створений у вересні 1991 року як приватний некомерційні вищий навчальний заклад. Засновниками AGSB був ретельно вивчений попит на американську систему освіти в середовищі великої кількості студентів європейських ВНЗ, унаслідок чого було вирішено задовольнити їх потребу у програмах бакалаврату та магістратури в галузі бізнес-адміністрування, заснованих на американських освітніх традиціях.

Розташування AGSB дозволяє студентам отримати по суті унікальну освіту, яка гармонійно поєднує в собі американську систему і швейцарську якість, а також дозволяє при цьому стежити за світом міжнародних відносин і брати в ньому участь завдяки сусідству зі штаб-квартирами Організації Об'єднаних Націй, Всесвітньої торгової організації, Міжнародної організації праці, Центру міжнародної торгівлі та Всесвітньої організації охорони здоров'я. До того ж розташування посеред Швейцарської Рів'єри поруч із кращими курортами наочно збагачує досвідом міжнародного бізнесу.

Система освіти у США славиться широкими можливостями й передбачає академічний рівень, високу якість, гнучкість, увагу до успіхів студентів і глобальну прийнятність. До того ж американські освітні ступені визнаються й цінуються роботодавцями в усьому світі.

Переваги: індивідуальний підхід до кожного студента, малі класи, живий приклад успішного ведення бізнесу, багатокультурне та багатомовне середовище, професійні та досвідчені викладачі, повністю акредитований університет, трансфер кредитів в інші американські університети, гарантоване стажування (internships) для студентів, ідеальне, безпечне й мальовниче розташування.

Місія AGSB полягає в забезпеченні високою якістю бізнес-освіти майбутніх відповідальних високопрофесійних бізнес-лідерів, заохоченні успіхів студентів, підтримці їх безперервного вдосконалення, гарантії того, що всі програми будуть неодмінно культивувати розуміння людської поведінки, культурної ідентифікації і глобальних перспектив бізнесу й політики.

Акредитація: AGSB сертифікований відповідно до швейцарського законодавства і визнаний Департаментом освіти в кантоні Во (Vaud) як інститут вищої освіти. AGSB також визнаний Департаментом освіти Сполучених Штатів Америки, що дає університетові право на участь у федеральній програмі Federal Family Education Loan Program (FFEL). Також ВНЗ акредитований International Accreditation Organization (IAO).

Професійне членство підтримується в таких організаціях, як: Міжнародна асамблея колегіальної бізнес-освіти (IACBE), Рада коледжів Нью-Йорка, асоціація приватних шкіл Vaudois (AVDEP), Швейцарська федерація приватних шкіл (SFPS), Європейська рада міжнародних шкіл (ECIS), Американська асоціація вищої освіти та акредитації (AAHEA), Швейцарсько-американська торгова палата (SACC), Європейська рада з бізнес-освіти (ECBE).

Розташований AGSB в невеликому містечку La Tour-de-Peilz франкомовного швейцарського кантону Во (Vaud) на березі Женевського озера між Монтре й Веве.

Із питаннями про навчання в American Graduate School of Business звертайтеся за телефоном у Києві: (044) 200-28-44.

American Graduate School of Business (AGSB) пропонує навчання за такими напрямами:

  • БІЗНЕС, ЕКОНОМІКА, МВА
  • ГОТЕЛЬНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016