Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


University IFM Institute of Finance and Management Телефон в Україні (044) 200-28-44
Швейцарія, Женева
http://www.universityifm.com/

University IFM Institute of Finance and Management

Престижний ВНЗ з гармонійним поєднанням теорії та практики в навчальних програмах

Університет IFM - Інститут фінансів і менеджменту – є приватним навчальним закладом, заснованим у 1971 році. ВНЗ пропонує високу якість бізнес-освіти, приділяючи величезну увагу кожному студенту й розвиваючи його особистість в цілому, має відмінну репутацію та високу конкурентоспроможність випускників. Університет IFM був створений для задоволення потреб місцевих і міжнародних компаній у висококваліфікованих фахівцях.

IFM прагне підтримувати відкритий обмін ідеями в багатокультурному середовищі, що виховує значну відповідальність, сумлінність і колегіальність. Навчання в IFM покликане якісно перетворити професійне майбутнє студентів і є відмінним вибором для тих, хто бажає розпочати успішну кар'єру в бізнесі.

Акредитація. Програми університету IFM акредитовані IACBE – Міжнародною асамблеєю енциклопедичного бізнес-освіти (США) (International Assembly for Collegiate Business Education). Завдяки своїй акредитації університет IFM є частиною мережі з 220 університетів на території 21-ї країни.

Членство. Університет IFM є визнаним членом таких акредитаційних організацій та асоціацій: ACBSP Ради з акредитації бізнес-шкіл та програм (США), CHEA Ради з акредитації вищої освіти (США), FSEP Швейцарської федерації приватних шкіл (СН), AGEP Женевської асоціації приватних шкіл (СН ), FEDE Європейської федерації шкіл (ЄС), ЕСНГ Європейської ради міжнародних шкіл (ЄС), ECBE Європейської ради бізнес-освіти (ЄС), ТЕР Швейцарської федерації бізнесу Romande (СН), CCIG Женевської палати торгівлі, промисловості та послуг (СН).

Програми розроблені під динамічне навчання на основі практики та обміну досвідом. Деякі з них додатково включають надання комунікативних, аналітичних та оціночних навичок. Усі програми побудовані на справжніх галузевих прикладах, бізнес-симуляції, дебатах, роботі в команді й тематичних дослідженнях. Таким чином вони дають можливість застосувати свої знання та практикувати навички в діловому середовищі реального життя.

Викладання здійснюється відомими професорами з реальним досвідом роботи в бізнесі, а також галузевими експертами. Університет по суті подолав розрив між академічною базою й діловим світом, з'єднавши навички кожного з них воєдино та забезпечивши своїх студентів унікальними програмами. До того ж, щоб якісно розширити освітні можливості, ВНЗ регулярно запрошує відомих менеджерів і ораторів для виступів і проведення дискусій. У процесі навчання основний акцент робиться на індивідуальний підхід, що стає можливим завдяки маленьким класам.

Кар'єра. Університет забезпечує майбутню зайнятість своїм студентам, пропонуючи якісну підготовку в рамках практичних семінарів, а також проводячи індивідуальне консультування в питаннях пошуку робочих місць і можливостей стажування.

Послужний список. Випускники університету високо цінуються й отримують зарплати істотно вище середнього. Вони займають ключові позиції в найрізноманітніших підприємствах бізнесу, комерції, ЗМІ, державних і громадських організаціях. Такі компанії, як Cargill, UBS, Richemont, ABB, Morgan Stanley, Total, Capital, HSBC, Citigroup, Procter & Gamble, Reuters, Caterpillar, Gucci взяли на роботу випускників IFM.

Розташування. Університет IFM знаходиться у прекрасному місті Швейцарії Женеві – у центрі Європи на березі озера Леман. Тут відкривається чудовий вид на пік Монблан і Альпи. Це найбільш спокійне й безпечне з усіх міст світу, а також лідер за високим рівнем якості життя. Женева має давні традиції в годинниковому мистецтві, є світовим лідером у галузі фінансів і світовим центром торгівлі. У свою чергу, Швейцарія пропонує найвищі зарплати у світі і є найбільш інноваційною країною.

Кампус розташований у престижному університетському районі в центрі Женеви. Нещодавно він був відремонтований та оснащений новітніми технологіями і зручностями. Навчальні аудиторії сучасні та зручні, а комп'ютерна лабораторія має найновіші комп'ютери та мультимедійні технології. Для студентів створена комфортна зона відпочинку. На всій території студентського містечка є можливість доступу до безкоштовного високошвидкісного інтернету Wi-Fi. Бібліотека надає всі необхідні тематичні друковані видання та довідкову літературу.

Проживання. Адміністрація університету надає всебічну підтримку при пошуку житла. У Женеві його різноманітність неймовірно велика й задовольняє будь-які запити. Є можливість проживання в одному з десяти студентських гуртожитків, у квартирах-студіях та апартаментах, готелях тощо.

Із запитаннями про навчання в University IFM звертайтеся за телефоном у Києві: (044) 200-28-44.

University IFM Institute of Finance and Management пропонує навчання за такими напрямами:

  • БІЗНЕС, ЕКОНОМІКА, МВА

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016