Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


International University in Geneva (IUG) Телефон в Україні (044) 200-28-44
Швейцарія, Женева
http://www.iun.ch/iun/en/EN-EN/index.cfm

International University in Geneva (IUG)

Швейцарська якість освіти, міжнародне середовище та професійна затребуваність випускників

Міжнародний університет у Женеві (IUG) є некомерційним вищим навчальним закладом, який забезпечує своїх студентів якісною освітою з метою побудови успішного бізнесу та міжнародної кар'єри. ВНЗ був заснований у 1997 році й на сьогодні входить у десятку кращих бізнес-шкіл Швейцарії (Eduniversal).

Завдання, які стоять перед IUG, полягають у наданні освіти у сфері бізнесу, комунікацій, міжнародних відносин і торгівлі із глобальною перспективою, зважаючи на мінливі потреби міжнародного співтовариства; у тому числі сприяти балансу академічних і практичних програм за допомогою введення ефективних процесів навчання й уваги до кожного студента.

Акредитація. Університет має подвійну акредитацію: Ради з акредитації бізнес-шкіл і програм (Accreditation Council for Business Schools and Programs) (ACBSP) – провідної асоціації з акредитації, й Міжнародної асамблеї університетської бізнес-освіти (International Assembly for Collegiate Business Education) ( IACBE), розташованої у США.

Членство підтримується в таких організаціях, як Європейський фонд розвитку менеджменту – EFMD, Phi Beta Delta – міжнародна почесна спілка - голова Epsilon Gamma, Асоціація університетських бізнес-шкіл і програм – ACBSP, Асоціація просування університетських шкіл бізнесу – AACSB International, Національна асоціація наставників іноземних студентів – NAFSA, США, Національна асоціація консультування з питань прийому до коледжу – NACAC, США, Американська асоціація університетських реєстраторів і чиновників із прийому – AACRAO, США, Європейський рада міжнародних шкіл – ECIS, Association Genevoise des Ecoles Privées – AGEP, Швейцарія, Fédération Suisse des Ecoles Privées – FSEP, Швейцарія.

Визнання: у нещодавно опублікованому рейтингу Eduniversal «1000 кращих бізнес-шкіл у всьому світі» Міжнародний університет у Женеві отримав три «пальми» (Palms). Бізнес-школа університету посіла шосте місце серед кращих шкіл Швейцарії. ВНЗ згадують у своєму виданні Американська рада з питань освіти (American Council on Education), також він представлений у «Міжнародному довіднику університетів» за 2013/2014 – виданні, опублікованому за підтримки ЮНЕСКО та Міжнародної асоціації університетів, що безумовно свідчить на користь його високої репутації.

Навчання. Студенти IUG отримують освіту, яка поєднує теоретичні заняття із практичним досвідом. А професорсько-викладацький склад у свою чергу привносить великі знання з академічного світу та власного досвіду роботи в державному і приватному секторах.

Класи. IUG гарантує, що класи обмежені максимум 30-ма студентами, тобто кожний з них має можливість скористатись інтерактивним уроком, маючи доступ до прямого зворотного зв'язку із професором.

Глобальна освіта. Міжнародний університет у Женеві спеціалізується в наданні ступенів, пов'язаних з бізнесом, спеціально, щоб допомогти студентам підготуватись до успішної кар'єри в таких галузях, як маркетинг, фінанси, людські ресурси, міжнародні відносини, комунікації та інформатика. Випускники працюють у банківській сфері, у рекламі, із предметами розкоші, у фармацевтичній і медичній галузях, а також у міжнародних і неурядових організаціях. До того ж багато випускників відкривають свій сімейний бізнес.

Міжнародна програма обміну. Міжнародний університет у Женеві створив цілу потужну мережу, розвиваючи унікальні програми обміну з більш ніж 20-ма провідними академічними установами по всьому світу. Програма надає студентам з університетів у межах мережі IUG в Європі, США, Центральній та Південній Америці, Азії та на Близькому Сході можливість провести один семестр в IUG і бути зарахованими до нього для вивчення навчальних програм. Це також дозволяє студентам IUG провести один семестр в іншому університеті й отримати освітній кредит для диплома IUG. Спільно з деякими університетами можна також отримати подвійний ступінь. У цілому ВНЗ пропонує 18 програм обміну з університетами 13-ти країн по всьому світу.

Глобальна мережа. Завдяки багатонаціональному складу студентів і викладачів IUG із 60-ти країн випускники встановлюють безцінні ділові зв'язки і дружбу у глобальній мережі професіоналів державних і приватних бізнес-секторів.

Працевлаштування. IUG має велику мережу контактів і гідну репутацію на міжнародному рівні, а студенти відповідно - відмінну можливість пройти інтернатуру в міжнародних організаціях та приватному секторі. Крім того, у IUG є сервісних кар'єрний центр, який надає всебічну допомогу й підтримку під час працевлаштування випускників.

Соціальні заходи. IUG організує різні культурні заходи: екскурсії по містах Європі, гірськолижний відпочинок у Швейцарії та за її межами, а також регулярні барбекю та вечірні зустрічі, поїздки в інші університети в рамках програми обміну, прагнучи збагатити студентів не лише знаннями, а й цікавими враженнями.

Кампус. Міжнародний університет розташований у сучасній будівлі недалеко від Організації Об'єднаних Націй і міжнародних організацій, а також поблизу від аеропорту й усього у 5 км від центра Женеви. На додаток до його адміністративних і освітніх об'єктів також є бібліотека, студентський центр, комп'ютерний центр, навчальні та профорієнтаційні офіси й затишне кафе.

Проживання. Адміністрація університету надає всебічну допомогу своїм студентам у пошуку житла. Завдяки багатству інфраструктури Женеви його діапазон дуже широкий і дозволяє задовольнити всі можливі запити абітурієнтів. При бажанні студенти можуть самостійно подбати про своє проживання, використавши вже готові списки, складені IUG.

З питань навчання в International University in Geneva звертайтеся за телефоном у Києві: (044) 200-28-44.

International University in Geneva (IUG) пропонує навчання за такими напрямами:

  • БІЗНЕС, ЕКОНОМІКА, МВА

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016