Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Краківська академія ім. Анджея Фрича Моджевського Телефон в Україні (044) 200-28-40
Польща, Краків
http://www.ka.edu.pl/

Краківська академія ім. Анджея Фрича Моджевського

Престижна академічна освіта в одному з найкращих ВНЗ Польщі

Краківська академія ім. Анджея Фрича Моджевського є найбільшим недержавним вищим навчальним закладом у Малопольському воєводстві і другим в усій Польщі за кількістю студентів. Академія названа на честь Анджея Фрича Моджевського – найвідомішого поляка епохи Ренесансу, політичного письменника, мораліста й реформатора, секретаря короля Зигмунда Августа, дипломата, теолога й філософа.

Навчання в академії проводиться чудовими викладачами та професорами за кількома десятками напрямків, завдяки чому освіту здобувають понад 17 тисяч студентів. Академія представлена 9 факультетами, 26 напрямами та 62 спеціальностями, у тому числі навчанням за спеціальностями «Міжнародний бізнес» і «Міжнародний туризм», де заняття проводяться англійською мовою.

Академія має велику кількість вузів-партнерів не лише в Європі, а й на Тайвані та в Марокко. Постійно збільшується кількість лекцій і занять, що проводяться іноземними мовами, що робить можливим навчання у Краківській академії молоді з інших країн. До того ж відділ іноземних мов Краківської академії пропонує заняття англійською, німецькою, італійською, іспанською, російською, французькою, арабською, китайською та японською мовами.

Розвиток міжнародного студентського обміну здебільшого спрощує введена система трансферу балів відповідно до стандартів ECTS, участь у міжнародних програмах обміну студентами, а також те, що випускники отримують додаток до диплома іноземною мовою.

Міжнародне співробітництво, що дуже динамічно розвивається, надало академії можливість отримати розширену карту ERASMUS, видану Європейською комісією. Крім того, Краківська академія має право брати участь в академічному обміні з навчальними закладами, які співпрацюють у рамках цієї програми (країни Європейського Союзу, кандидати на вступ в ЄС, країни Європейського економічного простору).

В академії використовується європейська система переведення й накопичення кредитів (ECTS), яка дозволяє з легкістю зараховувати оцінки, отримані студентом, який виїхав за обміном, за пройдені предмети в закордонному вузі-партнері.

Визнання

У десятому ювілейному рейтингу вищих навчальних закладів 2009 року, складеному газетами «Перспективи» і «Жеч Посполіта», Краківська академія ім. Анджея Фрича Моджевського займає четверте місце в номінації «Недержавні ВНЗ, що дають повну вищу освіту». Академія Фрича (а саме так називають її студенти) також була відзначена в номінації «Аванс» («Просування») за найзначніше підвищення своєї позиції у рейтингу.

У травні 2007 року академія посіла перше місце в рейтингу «Регіональна ліга недержавних ВНЗ Малопольського воєводства». Це означає, що академія ім. Анджея Фрича Моджевського визнана найкращим ВНЗ воєводства за кількістю студентів, професорсько-викладацьким складом, спеціальностями, інвестиціями та новими проектами, за використання можливостей, що надаються Євросоюзом, а також за впізнаваність у регіоні.

2 червня 2011 року академія отримала сертифікат «ВНЗ, який заслуговує довіри» у 2011/2012 навчальному році, що видається академічним інформаційним центром у місті Познань, а в березні 2008 року академія в числі трьох інших краківських вузів отримала сертифікат «ВНЗ, що підтримує безпеку» за ініціативи та діяльність у рамах інтегрованої політики безпеки.

Розташування. Академія знаходиться у Кракові – столичному королівському місті Польщі, яке розкинулось на лівому березі Вісли. Після Варшави місто займає друге місце за чисельністю населення і є адміністративним центром Малопольського воєводства. Краків відноситься до історико-географічної області Галичина і в історичному плані є однією з її столиць (поряд зі Львовом). Один з найбільших наукових, культурних та економічних центрів Польщі, у 2000 році Краків був обраний культурною столицею Європи. Він нескінченно багатий унікальними пам'ятками архітектури, завдяки чому іноді його називають польським Петербургом або польськими Афінами. У 1978 році історичний центр Кракова став одним з перших об'єктів, включених у список всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО. Неймовірно цікаве місто з безліччю музеїв і захоплюючими туристичними маршрутами, Краків неодмінно зробить свій внесок у розвиток кожного студента, який буде навчатись на його території.

Інфраструктура представлена мультимедійними лекційними залами, сучасними лабораторіями та майстернями. В одному з будинків академії знаходиться також сучасна бібліотека, у фондах якої більше 97 тис. книг і близько 390 найменувань різних видань з усього світу. Крім того, у кожному будинку знаходиться кафе-їдальня, де можна смачно й недорого перекусити. Також в одному з корпусів є професійно обладнаний тренажерний і фітнес-зал.

Проживання надається у студентських гуртожитках академії, також при бажанні можна орендувати житло за межами студентського містечка.

Отримати професійну консультацію з усіх питань, що стосуються прийому на навчання в університети Польщі, отримання польської візи, а також вивчення польської мови в Україні та Польщі, ви можете за телефоном програми «ОсвітаПоль» - (044) 200-28-40.

Краківська академія ім. Анджея Фрича Моджевського пропонує навчання за такими напрямами:

  • ДИЗАЙН, МИСТЕЦТВО, АРХІТЕКТУРА
  • ГУМАНІТАРНІ НАУКИ
  • МЕДИЦИНА
  • ПРАВО, МІЖНАРОДНІ ВІДНОСИНИ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016