Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.
![]() |
Телефон в Україні (044) 200-28-40 Польща, Краків http://www.ka.edu.pl/ |
Краківська академія ім. Анджея Фрича Моджевського
Престижна академічна освіта в одному з найкращих ВНЗ Польщі
Краківська академія ім. Анджея Фрича Моджевського є найбільшим недержавним вищим навчальним закладом у Малопольському воєводстві і другим в усій Польщі за кількістю студентів. Академія названа на честь Анджея Фрича Моджевського – найвідомішого поляка епохи Ренесансу, політичного письменника, мораліста й реформатора, секретаря короля Зигмунда Августа, дипломата, теолога й філософа.
Навчання в академії проводиться чудовими викладачами та професорами за кількома десятками напрямків, завдяки чому освіту здобувають понад 17 тисяч студентів. Академія представлена 9 факультетами, 26 напрямами та 62 спеціальностями, у тому числі навчанням за спеціальностями «Міжнародний бізнес» і «Міжнародний туризм», де заняття проводяться англійською мовою.
Академія має велику кількість вузів-партнерів не лише в Європі, а й на Тайвані та в Марокко. Постійно збільшується кількість лекцій і занять, що проводяться іноземними мовами, що робить можливим навчання у Краківській академії молоді з інших країн. До того ж відділ іноземних мов Краківської академії пропонує заняття англійською, німецькою, італійською, іспанською, російською, французькою, арабською, китайською та японською мовами.
Розвиток міжнародного студентського обміну здебільшого спрощує введена система трансферу балів відповідно до стандартів ECTS, участь у міжнародних програмах обміну студентами, а також те, що випускники отримують додаток до диплома іноземною мовою.
Міжнародне співробітництво, що дуже динамічно розвивається, надало академії можливість отримати розширену карту ERASMUS, видану Європейською комісією. Крім того, Краківська академія має право брати участь в академічному обміні з навчальними закладами, які співпрацюють у рамках цієї програми (країни Європейського Союзу, кандидати на вступ в ЄС, країни Європейського економічного простору).
В академії використовується європейська система переведення й накопичення кредитів (ECTS), яка дозволяє з легкістю зараховувати оцінки, отримані студентом, який виїхав за обміном, за пройдені предмети в закордонному вузі-партнері.
Визнання
У десятому ювілейному рейтингу вищих навчальних закладів 2009 року, складеному газетами «Перспективи» і «Жеч Посполіта», Краківська академія ім. Анджея Фрича Моджевського займає четверте місце в номінації «Недержавні ВНЗ, що дають повну вищу освіту». Академія Фрича (а саме так називають її студенти) також була відзначена в номінації «Аванс» («Просування») за найзначніше підвищення своєї позиції у рейтингу.
У травні 2007 року академія посіла перше місце в рейтингу «Регіональна ліга недержавних ВНЗ Малопольського воєводства». Це означає, що академія ім. Анджея Фрича Моджевського визнана найкращим ВНЗ воєводства за кількістю студентів, професорсько-викладацьким складом, спеціальностями, інвестиціями та новими проектами, за використання можливостей, що надаються Євросоюзом, а також за впізнаваність у регіоні.
2 червня 2011 року академія отримала сертифікат «ВНЗ, який заслуговує довіри» у 2011/2012 навчальному році, що видається академічним інформаційним центром у місті Познань, а в березні 2008 року академія в числі трьох інших краківських вузів отримала сертифікат «ВНЗ, що підтримує безпеку» за ініціативи та діяльність у рамах інтегрованої політики безпеки.
Розташування. Академія знаходиться у Кракові – столичному королівському місті Польщі, яке розкинулось на лівому березі Вісли. Після Варшави місто займає друге місце за чисельністю населення і є адміністративним центром Малопольського воєводства. Краків відноситься до історико-географічної області Галичина і в історичному плані є однією з її столиць (поряд зі Львовом). Один з найбільших наукових, культурних та економічних центрів Польщі, у 2000 році Краків був обраний культурною столицею Європи. Він нескінченно багатий унікальними пам'ятками архітектури, завдяки чому іноді його називають польським Петербургом або польськими Афінами. У 1978 році історичний центр Кракова став одним з перших об'єктів, включених у список всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО. Неймовірно цікаве місто з безліччю музеїв і захоплюючими туристичними маршрутами, Краків неодмінно зробить свій внесок у розвиток кожного студента, який буде навчатись на його території.
Інфраструктура представлена мультимедійними лекційними залами, сучасними лабораторіями та майстернями. В одному з будинків академії знаходиться також сучасна бібліотека, у фондах якої більше 97 тис. книг і близько 390 найменувань різних видань з усього світу. Крім того, у кожному будинку знаходиться кафе-їдальня, де можна смачно й недорого перекусити. Також в одному з корпусів є професійно обладнаний тренажерний і фітнес-зал.
Проживання надається у студентських гуртожитках академії, також при бажанні можна орендувати житло за межами студентського містечка.
Отримати професійну консультацію з усіх питань, що стосуються прийому на навчання в університети Польщі, отримання польської візи, а також вивчення польської мови в Україні та Польщі, ви можете за телефоном програми «ОсвітаПоль» - (044) 200-28-40.
Краківська академія ім. Анджея Фрича Моджевського пропонує навчання за такими напрямами:
- ДИЗАЙН, МИСТЕЦТВО, АРХІТЕКТУРА
- ГУМАНІТАРНІ НАУКИ
- МЕДИЦИНА
- ПРАВО, МІЖНАРОДНІ ВІДНОСИНИ
Спеціальності: архітектура, дизайн інтер'єрів, живопис.
На даний момент факультет архітектури й мистецтва пропонує навчання за такими трьома спеціальностями: архітектура й урбаністика (інженерний ступінь і магістратура), дизайн інтер'єрів (бакалаврат) і живопис (бакалаврат; спеціалізації: станковий живопис, графіка).
Факультет архітектури та мистецтва знаходиться за адресою вул. Шлюсарска, 9 (Ślusarska, 9). У будівлі чотири приміщення для практичних занять живописом і малюнком, приміщення для робіт, пов'язаних з використанням технологій у мистецтві, фотографічна студія, приміщення для проектування з невеликим комп'ютерним залом, приміщення для проектування для учнів за спеціальностю «Дизайн інтер'єрів», три приміщення для графічного проектування та навчання іноземних мов, три лекційні аудиторії.
Спеціальності: право, адміністрування, політологія, міжнародні відносини, туризм і рекреація, International Business, International Tourism, International Relations and Cultural Diplomacy.
Факультет права, адміністрування та міжнародних відносин є одним з перших факультетів, створених в академії. Метою навчання є надання студентам знань про історію, культуру країн світу, міжнародне право та економіку, міжнародну безпеку й т. д. В академії можливо отримати наукове звання доктора юридичних наук за спеціальністю «Право». Сучасна програма навчання пристосована до моделі освіти, створеної в Європейському Союзі та названої Болонською системою.
Спеціальності : журналістика, фінанси та бухгалтерський облік, землевпорядкування та землекористування, інформатика й економетрія, організація теле-, відеопродукції, управління.
На факультеті управління й суспільних відносин пропонується навчання за спеціальностями, затребуваними на ринку праці. Навчання на даному факультеті проводиться як на відділенні бакалаврату, так і в магістратурі, а також як у денній, так і в заочній формі.
Спеціальності: національна безпека, внутрішня безпека.
Навчання за спеціальністю «Національна безпека» можливе на відділенні бакалаврату, у формі стаціонарної та заочної за шістьма спеціальностями, одну з яких студент вибирає, закінчивши перший рік навчання, серед яких: управління обороною й безпекою, навчання безпеки, управління у кризових ситуаціях і захист населення, управління безпекою та гігієною праці, міліція в системі громадської безпеки, логістика структур безпеки.
Навчання за спеціальністю «Внутрішня безпека» можливе на відділенні бакалаврату, у формі стаціонарної та заочної за чотирма спеціальностями, одну з яких студент вибирає закінчивши перший рік навчання, серед яких: міліція в системі громадської безпеки, детектівістіка, управління безпекою в локальному середовищі, організація порятунку в локальному середовищі.
Спеціальності: психологія, англійська філологія, культурознавство, педагогіка, соціологія, науки про сім'ю.
Навчання на факультеті психології й гуманітарних наук може відбуватись як у формі стаціонарній, так і в заочній. Навчання за спеціальністю «Психологія» забезпечує можливість працювати психологом, а також дає право на проведення психологічної практики, психологічної діагностики та організації психологічних тестів.
Вільне володіння іноземними мовами, а особливо англійською, дає можливість працевлаштуватись як у польських, так і в закордонних компаніях, які співпрацюють із закордонними агентами.
Випускник зі спеціальністю «Культурознавство» зможе в подальшому працювати культурним аніматором, у науково-дослідних групах, а також в організаціях, які займаються засобами масової комунікації.
Спеціальності: сестринська справа, медицина порятунку, косметологія, фізіотерапія, дієтетика.
Навчання за спеціальністю «Сестринська справа» є відповідною реакцією Краківської академії на зростаючу зацікавленість студентів навчанням та отриманням досвіду в цьому напрямі. Випускник академії зі спеціальністю «Сестринська справа» отримує ступінь бакалавра і буде підготовлений до: догляду за хворим, визначення та оцінки стану хворого в різні проміжки часу, проведення діагностичних обстежень, догляду та реабілітації та ін.
Отримати професійну консультацію з питань навчання у вищих навчальних закладах Польщі, отримання польської візи та карти поляка, а також вивчення польської мови у Києві та Польщі ви можете за телефоном української компанії «EUROSTUDY» - (044) 200-28-40.
За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016