Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Державний університет ім. Шимона Шимоновича в місті Замость (PWSZ) Телефон в Україні (044) 200-28-40
Польща, м. Замость
http://pwszzamosc.pl/

Державний університет ім. Шимона Шимоновича в місті Замость (PWSZ)

Широкий спектр освітніх програм у кращих традиціях старовинної Замостьскої академії

Місто Замость протягом дуже багатьох років з надією прагнуло повернутись до кращих освітніх традицій Замостьської академії, яка існувала в 1594–1784 роках. Зусиллями великої кількості прекрасних людей ці традиції були відроджені і явили себе в новому навчальному закладі під назвою «Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa» (PWSZ).

Державний університет ім. Шимона Шимоновича в місті Замость (PWSZ) був заснований згідно з постановою Ради міністрів від 7 червня 2005 року і є єдиним вищим державним навчальним закладом у регіоні. PWSZ проводить заняття для студентів, які прагнуть отримати ступінь бакалавра або інженера, а також для студентів, які отримують другу вищу освіту.

Вищий навчальний заклад складається з Гуманітарного інституту, Природничо-технологічного інституту та Інституту математики та інноваційних технологій. Викладання ведеться на високому академічному рівні завдяки кращим викладачам, зібраним з усієї Польщі та запрошеним з закордону.

Співпраця: ВНЗ підписав угоди про співпрацю з такими провідними університетами, як: UMCS у Любліні, Люблінська політехніка, Інститут агрофізики польської академії наук у Любліні, Волинський інститут економіки та менеджменту в Луцьку, Волинський національний університет імені Лесі Українки, Коломийський інститут управління природними ресурсами, Інститут бізнесу та інноваційних технологій у Львові, енергоцентр у Вольпертсхаузені й Національний університет «Острозька академія».

Більше того, ВНЗ співпрацює з Люблінським католицьким університетом Яна Павла II в Любліні, центром практичного навчання в місті Замость, районною та міською громадськими бібліотеками в місті Замость (Замостьська бібліотека ім. Станіслава Костка Замостьського), педагогічною бібліотекою в місті Замость, а також із громадою поляків міста Києва.

Місією PWSZ є надання своїм студентам і випускникам знань і вмінь високої якості, причому з перспективою на майбутнє, прагнучи гарантувати їм побудову успішної кар'єри.

Нові проекти: із січня 2009 року ВНЗ реалізує проект «Вчимо по-новому. Діємо на місці», який фінансується Євросоюзом у рамках Європейського фонду з метою зміцнення дидактичного потенціалу PWSZ. Наступним цікавим проектом 2009 року не тільки для університету, а і для всього Замостського регіону став проект «Адаптація та обладнання лабораторій дослідницького центру і трансфер технологій (CeBiTT) державного університету в місті Замость». Метою цього проекту була підтримка розвитку та інновацій замостьських підприємств, а також розвиток дослідницького потенціалу PWSZ й перетворення його на місцевий дослідний центр технічних і точних наук. У рамках цього проекту були побудовані спеціальні лабораторії: лабораторія поновлюваних джерел енергії, лабораторія механіки, лабораторія прикладної математики та оптимізації процесів. Усі вони в даний час успішно використовуються в навчальному процесі.

Стипендії. Великим плюсом ВНЗ також є створена система отримання стипендій, що дозволяє отримувати вищу освіту за меншу плату.

Студентські організації: студентське самоврядування, гурток міжнародного співробітництва, гурток молодого стратега, науковий гурток інформатики, науковий гурток русистів, науковий гурток гуманістів, науковий гурток соціологів, театральний гурток «Шнур», студентський журнал «Скафандер», спортивні секції університетського клубу (фітнес, регбі, футбольний зал, волейбол).

Розташований університет у місті Замость (Замосць) у Люблінському воєводстві Польщі, який у свою чергу знаходиться у 240 км на південний схід Варшави й у 110 км на північний захід від Львова. З 1992 року ренесансний центр міста відноситься до всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Проживання: у 2007 році вуз викупив у міста будівлю, яка зараз є «Будинком студента» – гуртожитком, що забезпечує житлом усіх іноземних студентів.

Отримати професійну консультацію з усіх питань, що стосуються прийому на навчання в університети Польщі, отримання польської візи, а також вивчення польської мови в Україні та Польщі, ви можете за телефоном програми «ОсвітаПоль» - (044) 200-28-40.

Державний університет ім. Шимона Шимоновича в місті Замость (PWSZ) пропонує навчання за такими напрямами:

  • ГУМАНІТАРНІ НАУКИ
  • ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНІ НАУКИ
  • ГОТЕЛЬНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ
  • ПРАВО, МІЖНАРОДНІ ВІДНОСИНИ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016