Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Державний коледж Collegium Civitas Телефон в Україні (044) 200-28-40
Польща, м. Варшава
http://www.civitas.edu.pl/

Державний коледж Collegium Civitas

Бакалаврські, магістерські та докторські програми в комфортних умовах навчання

Державний коледж Collegium Civitas був заснований у 1997 році за сприяння й під патронажем Польської академії наук. Collegium Civitas є сучасним недержавний вищим навчальним закладом, що пропонує польським та іноземним студентам освіту високого світового класу. ВНЗ розташований у самому центрі Варшави – столиці Польщі. Досвід і прихильність засновників і всього академічного складу Collegium Civitas здобули йому блискучу репутацію.

Сollegium Civitas був першим недержавним університетом у Польщі, який включив у програму такі нововведення, як міждисциплінарний підхід до освітнього процесу, індивідуальний підхід викладачів до студентів, програми міжнародного обміну та стажування, заохочення студентських дослідницьких проектів. Завдяки спільним зусиллям засновників, викладачів і студентів Collegium Civitas став справжнім університетом ХХІ століття.

Collegium Civitas також був першим недержавним ВНЗ, що запропонував освітні програми англійською мовою. Із самого його заснування університет радо приймає іноземних студентів з усього світу.

Програми. У Collegium Civitas можна отримати ступінь бакалавра, магістра та доктора. ВНЗ надає широкий вибір освітніх програм англійською та польською мовами, а також програм двомовних (50 % польською та 50 % англійською).

Акредитація: Collegium Civitas має державну акредитацію, а також акредитацію Комісії ректорів польських ВНЗ, сертифікат якості Kingston University London Certificate, сертифікат «Надійний університет» і сертифікат «Університет лідерів-2011».

Членство. ВНЗ є членом таких міжнародних організацій та асоціацій, як Міжнародна соціологічна асоціація, Міжнародне товариство політичної психології, Міжнародна асоціація політичних наук та ін.

Кар'єра: Collegium Civitas надає своїм студентам широкі перспективи розвитку воістину міжнародної кар'єри! Значні академічні зв'язки, а також найширша мережа міжнародного співробітництва допоможуть випускникам зробити кар'єру в Польщі та за кордоном, а найвища якість освіти відповідає найсуворішим вимогам європейського ринку.

Collegium Civitas входить у міжнародну мережу Erasmus Student Network, у програмах якої з недавнього часу можуть брати участь громадяни країн, що не входять до Європейського Союзу. ВНЗ пропонує спільні дипломи з іншими закордонними університетами на рівні магістратури.

Переваги Collegium Civitas: викладачі міжнародного класу (теоретики і практики), невеликі групи, індивідуальний підхід, широкий вибір предметів (більше 80-ти обов'язкових і факультативних курсів), спільні дипломи, міжнародне середовище навчання, реєстрація на заняття в режимі online, доступ до бібліотечних матеріалів у режимі online, додаткові заняття із закордонними викладачами, унікальні можливості обміну та стажування.

Професори та викладачі Collegium Civitas – це найвищого класу професіонали у своїх галузях. Багато з них є визнаними міжнародними експертами, а також фахівцями-практиками, як, наприклад, колишні посли Республіки Польща в різних країнах. В університеті викладають як польські, так і закордонні фахівці, які ведуть свою діяльність у престижних організаціях по всьому світу.

Студентські організації та гуртки: студентська профспілка (осередок студентського самоврядування), соціологічний гурток, гурток міжнародних відносин, гурток коміксів і гурток мультимедійних ігор.

Інфраструктура: для зручності студентів у Collegium Civitas була впроваджена online-система обслуговування, яка дозволяє реєструватись на заняття, перевіряти свої оцінки та інші актуальні дані, знайти інформацію про предмети та викладачів. У Collegium Civitas є басейн, кінотеатр із шістьма проекційними залами, бібліотека й читальний зал, власні студентський театр і камерний хор, а також своє телебачення, надаються поштові послуги плюс різні культурні заходи з відвідуванням музеїв, концертних залів і багато чого іншого. А Академічна спортивна асоціація Collegium Civitas (АСА СС) пропонує студентам можливість брати участь у тренуваннях у таких видах спорту, як футбол, гірські лижі та сноубордінг.

Проживання надається в студентських гуртожитках, яких є величезна кількість для задоволення будь-яких смаків і потреб.

Отримати професійну консультацію з усіх питань, що стосуються прийому на навчання в університети Польщі, отримання польської візи, а також вивчення польської мови в Україні та Польщі, ви можете за телефоном програми «ОсвітаПоль» - (044) 200-28-40.

Державний коледж Collegium Civitas пропонує навчання за такими напрямами:

  • ГУМАНІТАРНІ НАУКИ
  • ПРАВО, МІЖНАРОДНІ ВІДНОСИНИ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016